• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky, tak jsme ted konečně s manžou zapálili svíčky na adventním věnci a malej u toho usíná, kouká na to a je hrozně hodnounkej :slight_smile: Konečně :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Smisek to mi je ľúto, tak držím palčeky, nech sa to hojí čo najlepšie.

Perníčky upečené.

No a manžel tlačí pohľadnice - scrapbooky, aby som ich mohla zajtra poslať. Robil to ale on, lebo kým sa to ja naučím, tak je po vianociach. Neviem totiž poriadne obsluhovať photoshop.
21. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Potom ho sem pridám, len musím počkať kým dorazí poštou.
21. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
No nič moje trdielko sa vkuse budí, tak dobrú nôcku.
21. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
k.ate, já si koupila ten akut a i Jirka říká, že mu nějak rychle zabral :wink:
21. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Smíšku to je mi líto :frowning2: držíme palečky ať je manžovi co nevidět líp :wink:

Holky s tím že 140 a 150 není takový rozdíl sem se taky ptala a dr. říkala že to jo...ale že by měl přibrat aspoň těch 150 za týden a když je to míň a před tím přibral tak málo, tak že to značí že mu to mlíčko fakt nestačí, navíc sme se bavili o tom jak často chce pít a že se někdy při tom vzteká a domluvili sme se na tom že mu někdy prostě dám, když bude chtít ještě papat a nebudu mu já stačit...ale ne po každým kojení...takže tak:slight_smile:
Jo a jinak mi ještě říkala že od ukončeného 4. měsíce budeme v poledne moct dávat zeleninku:slight_smile: no ale ukončenej 4. měsíc je až když mu je 5 měsíců...takže v lednu :wink: tak pak začneme dávat zeleninku:slight_smile:

Jinak mám ale strach že bude chtít ten sunar víc než moje prso...a že se mi přestane mlíčko dělat...ale i doktorka mě uklidnila že i ty 4 měsíce co jsem ho plně kojila je super a že to nevadí že budeme krmit UM :wink: tak já to beru tak že je hlavní aby byl spokojenej :wink:

Kate já mám Preventan clasic a je taky fajn..ale spíš jako prevence...jestli už tě nco bolí nak bych vzala asi ten akut :wink: quattro neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
no mně už se to srovnalo po tý vincentce (nebo samo? :grinning:) ale díky za rady všem, nějak to vymyslíme :grinning:

Grabu - tak jasně, že pokud m ještě hlad, nemá smysl mu nutit prso, ve kterým už nemá vůbec nic a já bych se nebála, že to bude chtít víc než tebe... U nás je prso pořád na prvním místě, vlaška až hodně vzadu :grinning:
21. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
ahoj holky, tak my měli krutou noc :( malá spinkla krásně do dvanácti a pak se budila co dvě hodiny. Nutrilon nechtěla, ani druhé prso, vždy se najedla z jednoho a usnula, já jsme totáůně nevyspalá. Doufám, že se zase nevrací nějakej spurt, protože já uýž na to fakt nemám. Proč dovede týden spát tak krásně a pak buch a je to v háji?
22. pro 2009 v 07:49  • Odpověz
cau holky :wink:

Gabi ale Stepanek uz ma ukonceny 4.mesic prece v den jeho vyroci 4 mesicnin ho ma ukonceny, ted uz jedete paty mesic ale neni dokonceny az v den kdy mu bude 5m bude ukonceny.

waci :frowning2: neboj to prejde, Kika taky mela takove obdobi.

my zachvily jedem k nasim ale milost pan jeste spi :rolling_eyes: tak se divame s Kikou na Jetix :sweat_smile:
22. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
holis no snad se to zase zlepší,. jsem s manželem říkali, že je to možná tím, že jsme nebyli 3 dny venku. dneska je tu +1 a leze to nahoru, tak dnes půjdeme třeba 2x ven.
22. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile:
Jani já sem dr. taky říkala že 4 měsíce mu přeci byly minulý týden, ale ona říkala to že jo ale ukončenej 4. měsíc se počítá až den před 5. měsícem...no nechápu to a snad to nějak nepopletla...můžete se někdo zeptat svojí dr. jak to je?ať máme zase víc názorů :wink:

J :wink: inak dneska v noci mu mlíčko stačilo ale teď ráno sem zase ještě 60 dala protože mručel že chce ještě :confused:

Waci Štěpán dneska taky vstával ve 2:30 a v 5:30 tak třeba bylo jen něco ve vzduchu a teď už zase budou spinkat hezky :wink:
22. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
grabu volala jsem našemu doktorovi a řekl že když se malá narodila 6.9. tak měla 0 pak 6.10. ukončený první měsíc, 6.11. ukončen druhý měsíc, 6.12. ukončen třetí měsíc. 6.1. ukončený 4. měsíc. 6.2. ukončený 5.měsíc a tak dále :wink: takže naše malá má teď 3,5 měsíce a až bude 6.1. tak má ukončený 4. m,ěsíc a 7.1. už začíná 5.měsíc chápeš mě?
22. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Miško, to mě mrzí, že ses zase nevyspala :frowning2: Co s tou beruškou mohlo být? :frowning2:
U nás se pro změnu nespí skoro celý den a v noci se natvrdo uslo až v 1h, pak už se spalo do 8h a už se zase nespí. Snad bude fakt pěkně a "teplo", ať můžu s malou ven :slight_smile:
Už tam zas mrnčí a Jirka nadává, že ho nenechá vyspat, ale kdo mu říká, ať jde spát až kdo ví kdy :angry:
22. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojky, tak u nás se usnulo natvrdo až ve dvě (calli - vy se chcete po nás opičit, jo? :grinning:), ale malej spal až do devíti, to jsem mu teď dala nabaštit a ještě chrní... :grinning: Jinak u nás je dobrý, že manžu kromě fakt extrémního řevu(kterej malej dneska ráno už taky předvedl) nevzbudí nic a i po tom řevu, když chce manža ještě spát, tak usne :grinning: naštěstí :grinning:
22. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
jinak včera jsem odstříkávala mlíko kvuli enterolu a stala se mi zajímavá věc :grinning: oddělala jsem odsávačku, ale mlíko mi vyloženě teklo (jakože stříkalo do dálky proudem) ještě asi půl minuty potom :confused: stalo se vám to některé? já na to koukala jak z jara :grinning:
22. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak a ještě samomluva do třetice a jdu dělat vánoční obálky.... u nás je teď mínus jeden stupeň... Možná malýho vytáhnu na chvíli ven, ať se taky dostanu do sněhu, ale uvidíme, musim tady uklidit, přijede sem táta s jeho ženou... :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
gábi tvá doktorka tui řekla to stejné akorát složuitěji. protože jak píšeš ukončený 4. měsíc je den před začátkem prvního dne 5. měsíce
22. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré ranko,

tak ja mám za sebou najotrasnejšiu noc, odkedy mám Laurinku. Paradox - nie kvôli Laure. Ak si spomeniete tie nezhody so segrou o ktorých som písala, tak včera večer sme si vymieňali názory cez FB a ja som pri tom revala jak malé decko...bola na FB Peťka a tá ma psychicky podržala - Peti dík. No trápilo ma to asi veľmi, lebo o 3,00 som ešte nespala a plakala v posteli od únavy.... zobudil sa milanko a uspal ma on :pensive:

gabi, tvoja mudra sa asi sekla, u nás je to tiež tak s tými mesiacmi, ako uvádza janka a miška....Laurinka má už 4. mesiac ukončený a ťahá 5, rovnako ako štepánek.

miška, mrkni tie zubky, ja som ich dnes laurinke zas "študovala" a fakt tam dolu je to iné a ja začínam byť viac presvedčená, že zubkaté :grinning:
22. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
holky, já se ptala na zákaznické lince Hami a tam mi bylo sděleno, že ukončený měsíc 4. je u mě 26.12. a od 27.12. je zač. 5. měsíce takže tak. a já taky myslela že ukopnčení měs.4. je až v lednu a ono ne. příkrm se prý mohou dávat od ukončeného 16.týdne
22. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Kate no mě se to teda nestalo...ale Járova ségra když byla po porodu a kojila Adu, tak tý takhle stříkalo mlíko jen jak si sundala podprdu:slight_smile: :grinning: když se šla třeba mejt a ani nemusela před tím odstříkávat:slight_smile:
22. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Ok díky holky za vyřízení...mě to taky vrtalo hlavou, že jak by se to takhle blbě počítalo :dizzy_face: no Waci díky že si kvůli tomu volala i dr. :wink: a Smíšku díky taky:slight_smile: já teda zavolám asi mudře znova a zeptám se na tu zeleninku:slight_smile:

Jaji to je mi líto že si se se ségrou zase tak chytla...ona je fakt tydýt:frowning2: snaž se na to nemyslet...přeci s tím nebudeš kazit den :wink:
22. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
žanetko zoubek už nám potvrdil pan doktor jak jsem tam byli minulý týden že jde vidět bílá čepička pod dásíňkama a je fakt že ona cucá vše a slintá jak bernardýn
22. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
grabu nemáš zač náš pan doktor je zvyklej že ho pořád otravuji :slight_smile:

zeleninku můžeš dávat začni mrkvičkou :wink:
22. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
jaji s tou sestrou mě to mrzí a zvlášť teď před vánocemi

holky normálně včera manžel objednal tu zahrádku a teď mi volalo PPL že veze balíček, to je fofr, jsem nevěřila, že to do vánoce bude
22. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
jaji - mrzí mě, že tě to tak trápí... ale věř tomu, že v rodině můžou být mnohem větší neshody než kvůli vánočním dárkům... :wink: u nás je to třeba hodně "veselý", ale to by bylo na delší povídání :slight_smile: Chápu, že pokud na to nejseš zvyklá, tak tě to trápí, ale ono se to všechno urovná, neboj :wink:

grabu - no já na to čučela, chtěla jsem přestat odstříkávat a musela jsem ještě čekat až to doteče ... každopádně vim, že pro mrňouse je 60ml jak když plivne :grinning:
22. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
miši, tak ak ti mudr zúbok potvrdil, tak máš odpoveď na to, prečo zouinka spinká tak ako spinká :sweat_smile: . On môže trolinku povyrásť, zastaviť sa a zas povyrásť....

peti, striekanie mliečka poznám i ja :grinning:
22. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak sem holky mluvila se sestřičkou a ta mi znovu říkala že bude mít ukončenej 4 až v lednu...no já to teda nechápu...ona říkala že to je jako s kalendářním rokem...že taky už 1.1.budu říkat že je 2010 ale ukončenej bude až 31.12. a tak že když říkám že mu jsou 4 měsíce, tak ale ukončený je bude mít až den před tím než mu bude 5 měsíců...no chápete to?:frowning2: já sem z toho jelen:slight_smile: ale to je jedno...ještě ty 2,5 týdne vydržíme s mlíčkem a pak začneme místo oběd dávat zeleninku...ale říkala jen jednu dycky...třeba jeden den jen mrkvičku a další den jen brambor a další třeba jen brokoličku a tak...prostě jen mono zeleninku:slight_smile: no tak se těším že začneme s mrkvičkou:slight_smile: to sem zvědavá jak to bude papat:slight_smile:
22. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Holky mě včera Jára říkal že mu kolega poradil jak poznat že už tam je zoubek...že si vemete kovovou lžičku a trochu s ní lehounce ťuknete do toho dásínka a když to zacinká tak je tam už zoubek a když ne...tak zatím je to obalený dásínkama:slight_smile: no nevím jestli si teda Štěpán nechá rejpat v pusince...ale jemu zatím nic není vidět ani malinko:slight_smile: ale včera jak sme byli v poradně tak tam byla maminka s 5 měsíčním miminkem a říkala mi že už mají zoubek od 3 měsíců a ve 4 že mu vyrostl druhej:slight_smile:
22. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Gábi to je blbost i z logického hlediska když to vezneš, tak Štěpánek je 13.8. to měl 0 měsíců a začínal jakoby 1. měsíc. 13.9. ukončil prvnmí měsíc a 14.9. začal druhý. ten ukončil 13.10. to měl ukončené 2 měsíce a 14.10. začal 3 měsíce ten ukončil 13.11. a 14.11. začal 4. měsíc ten ukončil 13.12. to má ukončený 4. měsíc a 14.12. začal 5. měsíc. ten ukončí 13.1. a 14.1. začně už šestý měsíc a ten ukončí 13.2. to bude m,ít přesně půl roku a od 14.2. začne sedmý ten ukončí 13.3. to bude mít 7 měsíců a 14.3. začne osmý ten zase ukončí 13.4. to bude mít 8. měsíců a 14.4. začne 9-. měsíc 13.5. bude mít ukončený 9 měsíc a 14.5 začne už desátý měsíc- 13.6. ukončí desátý měsíc a 14.6. začne 11. měsíc ten mu zase skončí 13.7. to bude mít jedenáct měsíců a 14.7 začne 12. mesíc a 13.8. mu bude přesně rok

vždyť tak jak ti to řekla doktorka tak by měl rok až 13.9. a ne 13.8. :wink: nesekla se v tom kdy se narodil? nemysleal si že se narodil,až 13.9. ?
22. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
jaji myslíš že to má kvůli zoubečku? no snad jo

gábi a vlastně toho 13.8.2010 bude mít ukončený první rok života a 14.8.2010 začíná druhý rok života
22. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.