• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Kačko,podľa toho,kedy naposledy papala. Segra teraz odnaučila svoju 7mesačnú dcéru od nočného kojenia,ktoré bolo čo 2hod aj menej, a dala jej len 1x a to už nad ránom,kedy to je už povolené...požičiala som jej tú knihu "každé dieťa sa vie naučiť spať" a zabralo to...cez deň by som proste dodržiavala 2-3hod intervaly,navečer po tom klasickom večernom maratone-kúpanie,papanie (Kľudne by som ju nakojila z obidvoch a dala jej trochu kašičky alebo UM,aby spala dlhšie),ak nebude,to znamená,že hlad nemá a len vymýšĺa...tých 4-5hod po večernom zaspaní by mala vydržať,kým ju zase nakojíš v noci. Musí pochopiť,že v noci sa spinká,napapať sa može tak 1x a potom až nadránom už okolo 5-6hod,po každom kojení ju v noci proste dať späť do postielky...je to ťažké Kati,ale musí vedieť,že prso nie je uspávací dudlík. Že prso je len na papanie a stačí.
22. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
baby, ja som zas revala, ale tento krát od smiechu, už nie zo smútku, čo máte FB - mrknite do môjho profilu čo som si tam dala :slight_smile:

Luci, no to máš fakt smolu do prčic, takto pred sviatkami, si sa možno vyčerpala tým všetkým čo si mala - nákupy, upratko, pečenie, návšteva - možno si bola oslabená a skôr na teba niečo v tom obchode preletelo :frowning2:

Gabinka, no možno sa u tvojho malého prejavuje ten knižný príklad, kde píšu, že niektoré deti keď dostanú fľašu, nechcú už papať z prsa, lebo im to z fľašky ide jednoduchšie... ale ako mudra povedala, 4 mesiace sú super a ak to tebe neprekáža tak žiaden problém :wink:
22. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Kači,ja som chcela robiť to,čo Gábi,stiahla som si ten program,ale proste na to asi nemám...je to fakt zložité...a toto som našla hotové rámčeky a mala za chvíĺu urobené.
Ak chceš,pošli mi nejaké foto a ja ti to urobím,ak ste aj niekde všetci traja a možte to poslať ako vianočné prianie emailom :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Teda, člověk soi jen odběhne do města a pak aby vás vůbec stuhl dočíst :grinning:
Broucek...určitě se naučí spinkat sama, uvidíš :wink: Adélka taky jeden čas nechtěla usnout jinde než u prsa, ale to se mi nelíbilo, tak jsem ji párkrát nechala vyplakat a už usne hezky sama v postýlce, i když někdy pobrečí, ale četla jsem, že když se mimi učí spinkat samo, bez pláče se to neobejde :slight_smile: Držím pěsti :wink:
Waci...teda, takže už zoubek :confused: , já už se ěsím toho, až malé polezou zuby :pensive:
22. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holky to asi zešedivým než se to naučí :slight_smile: Ona i přes den usíná na prsu. Já nemám sílu jí nosit a nemám teď ani sílu jí nechat řvát. Jsem fakt lempl,ale snad to ten týden vydržím a uvidíme jestli to zabere. To budou teda svátky ...........

Luci díky za nabídku, my už jsme přání s Lucinkou rozeslali :slight_smile: Zkusím ho hodit do albíčka.
22. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Když Lůca nepláče, ona vysloveně řve až ječí, zajíká se, dusí se a já to pak nevydržím............
22. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Kači,to je teda krásne :slight_smile: Lucinka je zlatučká :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
to na tom FB si treba spustiť :slight_smile:, som zvedavá čo poviete :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Žanetka,ja to poznám :slight_smile: ale rehocem sa tu ako blázon,si dala teda tým tvojim deťom :grinning:
22. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Luci díky :slight_smile: Studuju teď to spaní na netu a nevím nevím .............. Ta naše holka fakt nepláče, ona vysloveně řve, ječí ...............
22. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Kačko,a nemože ju niečo trápiť? nebolí ju bruško? alebo má dosť mliečka od teba,že by mala hlad?
22. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
No mě taky přijde, že má hlad. Zkusím tu kaši na noc a uvidíme, jestli bude spát dýl. O svátcích máme přijít na převážení, tak uvidíme. Tak se mi po 2,5 hodinách probudila :slight_smile:To je po hodně dlouhé době co takhle spala :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Kači, juuu, to je ale kráska :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
No ono sa nejako musí prísť na to,prečo chce byť stále u prsa...treba vyskúšať všetko. Cez deň to nejako ustojíme častejšie kojiť,ale na noc to je mazec...fakt by som sa nebála jej urobiť toho mliečka...ja čo mám doma tie ryžove vločky,tak keď mal prujmik,tak sice na návode bolo napísať dať 3-4lyžičky do 200ml UM,ale ja som mu urobila len tak 60-90ml a do toho dala 1kopcovitejšiu lyžičku kaše,tak,aby to vypil z flašky,čiže nemal to husté...Kači,neboj sa toho,nič za to nedáš...aspoň zistíš,či má naozaj hladík...už si jej skúšala dať niečo iné ako tvoje mliečko?
22. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
calli díky :slight_smile:

Luci nezkoušela. Zkusím tu kaši, ale lahev nechce, takže musím na lžičku.
22. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky, Adélka se dneska po koju smála nahlas a úplně dlouho, měla úplný záchvat smíchu a to jen z toho, že trochu mlíčka vyplivla :grinning:, potvůrka moje :grinning:
22. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Kačko,veď uvidíte ako priberáte,keď pojdete na preváženie,podľa toho sa rozhodne. Ja som už tiež skúsila kašu dať lyžičkou a bola to sranda :slight_smile: musím nakúpiť tie gumené podbradníky :slight_smile:

Marti,to je sranda,však?oni sa tak krásne bezprostredne smejú :wink:
22. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
jj, sme se tomu s Jirkou smáli taky :grinning:
22. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Marti :grinning:

Holky jdu ven, musím ještě poslat pohledy, dojít do lékárny a trošku se vyvětrat :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jaji no mám taky obavu že se mu flaška zalíbila víc...protože u prsa se vzteká a uklidní se až když dostane flašku...dneska už po 3 :confounded:
No uvidím ale dávám tomu tak týden max 14 dní a sme bez koja, prrotože jak to nechce tak se tam to mlíčko neudělá :unamused:
ale je šikulka hned napodruhý si chytil flašku sám:slight_smile:

Kačía Luci krásná přáníčka:slight_smile: šikulky ste:slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
grabu - a máte flašku s malým otvorem? Aby se musel snažit i u tý flašky a neteklo mu to úplně samo? Jinak mě napadlo podpořit tvorbu toho mlíčka tím, že budeš zbytek, co tam malej kdyžtak nechá odsávat... Pokud bys teda chtěla kojit dál a ne přecházet na UM... Prostě co si vezme, to si vezme a zbytek odsát, třeba pokud tam máš málo toho mlíčka, ti do málo teče a jemu se to blbě tahá a i proto se vzteká...
22. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
No však víte jakej měl dycky problém se přisávat, a jak mě z toho bolely prsa...tak si myslím že ta flaška je pro něj fakt jednodušší...mám flašku od Aventu s dudlíkem 1, snad už ani menší nedělaj, nebo jo? já už to neřeším, ať si papá kolik chce a jak chce...zbytečně se tím nervuju a myslím že i kvůli těm nervům mi to mlíčko ubývá :confounded:
22. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
grabu - nevim, my avent nemáme, máme medelu a ta má velikosti S a M...
22. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
No ale já myslím že už stejně toho mlíčka moc nemám...ale zkusím to odsát ještě až se napije a uvidím...dík za radu Peťko :wink:
22. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Jaji no koukala sem na FB a tak sem se nasmála :grinning: :grinning: :grinning: musela sem si zadělávat pusu abych se neřehtala nahlas a nevzbudila Štěpánka:slight_smile: Fakt se ti to povedlo:slight_smile:
22. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky tak Lůca jak spala přes oběd 2,5 hodiny a teď ještě na procházce půl hodiny, tak je teď zlatá. Hraje si sama, stačila jsem v klidu umýt nádobí, udělat si kafe a ona si pořád vykládala a hrála si. Dokonce ani hlad nemá, protože jsem jí předtím dala z obou prsů. Takže z jednoho jí to už asi hladovce nestačí. Jo a sehnala jsem kaši BEZmléčnou, která se dělá i ve vodě a nemusí být mlíko.

Gábi tak hlavní je, že je Štěpánek spokojenej. Já to taky vidím ještě tak na měsíc a budu muset přikrmovat, protože ta naše hladovka mě totálně vysosává. Ona možná přibírá, ale to neznamená, že nemůže mít hlad, že?
22. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
No Kačí nevím jestli je zrovna dneska moc spokojenej...pořád kňučí...a já nevím proč...je nějakej rozmrzelej :confounded: asi se blbě vyspal
A to poznáš jestli má hlad tím že by ti kňučela u prsa že jí to neteče jak by si představovala nebo by ti plakala...pak písni jak malý chutnala kaše :wink:
22. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
No já asi s kaší ještě počkám. Uvidím jak bude vypadat tahle noc po nakojení z obou prsů.
Gábi a netlačí ho bříško? Někdy po tom přechodu na UM chvíli děti bolí bříška.
22. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Holky, tak odešel právě táta s jeho ženou... dostali jsme s manžou od Ježíška notebook :confused: no a je lepší než i můj pevnej opčítač, tak přemýšlím, že pevnej dám mamce a budu mít jen ten noťas :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.