• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
K.ate tak to je krásný dárek :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
:slight_smile: kate pěknej Ježíšek:slight_smile:

Broučí taky mě to napadlo, protože takhle rozmrzelýho už sem ho dlouho neviděla...no uvidím a kdyžtak mu dám na noc Sab simplex
22. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Holky no asi jsme byli hodně hodní :slight_smile: :grinning:
22. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
tak my sme dnes s laurinkou boli vonku že super - slniečko, +5, bude krásna vychádzka, ale prd baraní :angry: bol nechutný vietor a ten robil takú zimu že až. čiapku dáma Žanetka samozrejme nenosí, ešte že siom mala šál, som si ho omotala aj okolo uší - som musela vyzerať, no des :grinning: al :cry: bolo to lepšie. 1,5 h som takto vydržala !!!!!!!!!!!!

gabika, mne sa tiež tá rada od peťky pozdáva - známa tiež naučila mimčo na fľašu a kozenku totál odmietlo, tak 8 mesiacov odsávala a dávala z fľašky...ja by som to síce nechcela, ale ona si to pochvaľovala...

gabika, ja som sa tiež tak rehnila, že sa laurinka až zľakla...
22. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
holky prosím radu...na tom nutrilonu píšou že se má miminkům do 7kg dávat 1000ml deně v 5 dávkách...já teda kojím 6x děnně ale teď už je toho mlíčka málo a tak myslím že vypije tak 30-50ml z prsa a pak mu ještě 90ml dám z flašky...ale když mu dojde tak ještě brečí že chce ještě...mám mu dávat do tý flašky víc...aby to měl tak těch 1000ml za den? kdybych mu dávala jen UM tak to je ale 200ml jedna dávka...to je moc ne? to se mu do toho bříška přeci nemůže vejít :confused: máte někdo zkušenost kolik toho maj vypít...já nechci už aby se mi vztekal hlady :frowning2:
22. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Gábi tak mu udělej 150 a co vypije to vypije. Pokud ti ještě mrnčí hlady, tak bych to tak udělala a třeba mu bude stačit 100.
22. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
grabu - já bych to udělala stejně jak říká brouček, udělala bych mu prostě víc toho UM :slight_smile: a viděla bych, kolik toho stáhne :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
a nemůže mu být potom špatně kdyby toho snědl moc?
22. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
grabu: zkus to, mě dr. říkala, že jedině, kdyby bylo malému špatně tak kdyby se mu dávalo silnější mléko tj. 2 např. u Hami je od ukonč. 6měsíce a já mu to dác´vala ted, bylo by to na něj moc, ale myslím, že senemusíš ty bát. Můj Matýsek vypije cca 200ml z flašky a pije cca po 3-4 hod. což není 5krát denně ale cca 6-7krát. A mě nutrič. poradkyně říkala, že dohání to co na zač. zameškal, když mi nepil z prsu
jinak malej taky někdy brečí po jídle, a i kámošce a ta říkala a to je porod. asistentka, že to tak někdy dělají mimísci, když jim bereš flašku či prso :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Smíšku díky za radu :wink: ale jak mám pak poznat že má dost když se vzteká když mu beru flašku...tak asi má ještě hladík ne?
22. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
tak my jsme dnes zabili kapra. Byly jsem 2x venku nejprve od dvou do půl čtvrté a pak jsme šli ještě od pěti do šesti. jinak se to pěkně krátí už se jen 2x vyspíme a přijde ježíšek :grinning:
22. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
grabu: já to poznám když saje dudlík jako blázen :slight_smile: :slight_smile: ale takovej můj malej fígl, alespon já to tak poznám:
když mu třeba udělám 180ml UM, on to vypije, já si ho vezmu tak aby měl hlavičku na mém rameni jako na odříhnutí a když ho přejde pláč během chvilky u nás za 2-3 minutky a uklidní se, tak je napapaný. Každopádně to můžeš zkusit i takto: já si udělám do dvou lahví UM, do jedné 180 a do druhé cca 30ml, dám mu vždy tu 180ml a když to vypije a je k neutěšení, zkusím mu dát tu druhou lahev s tou 30ml a tu většinou ani nevypije a už nechce. Ale jak říkám, nic nezkazíš, když ho budeš krmit třeba na noc víc, ale vážně ti grabu alespon doporučujím ještě toto: zkus mléko s kaší, to by ho mělo více zasytit. Zkus do UM dám třeba jen lžíci kaše pro začátek rýžové a uvidíš. Bud to bude odmítat a nebo bude více zasycen. Popř. existují sytící mléka, ale ta kaše alespon u mých kamarádek zabrala
22. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
cau konici jdu vas pozdravit trvalo mi nez jsem vas docetla ani nevim na co vsechno ragovat,
tak se mejte kocenky ja zitra budu uklizet cely byt at tu mame hezky a jezisek se tu zdrzi co nejdele.

papa a at mimuska spinkaji co nejdyl :wink:
22. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
grabu: tady máš info o Hami mléko s kaší:
Hami Mlíčko s kaší rýžové je vyrobeno z kojeneckého mléka s přídavkem bezlepkové rýžové kaše. Dobře zasytí a navíc dětem chutná. Hami Mlíčko s kaší je již hotové a připravené ke krmení z kojenecké lahve nebo hrnečku.

nebo kaše Hami:
Neml. kaše rýžová
Hami nemléčné rýžové kaše se výborně hodí jako vydatný večerní příkrm, který Vaše děťátko zasytí. Po přidání kojeneckého mléka (např. Hami) získáte vynikající kaši plnou vitaminů a minerálů, ale přidat můžete např. i mateřské mléko nebo Hami HA mléko u dětí s rizikem vzniku alergie. Nemléčné rýžové kaše jsou vhodné i pro děti, které nemohou lepek. Všechny kaše Hami jsou vyrobeny z prvotřídních, přísně kontrolovaných surovin, bez použití konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Receptury kaší odpovídají požadavkům České pediatrické společnosti.

mrkni na: http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/prod-4-6-mesicu/
22. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahojky, tak už jsem na netu na tom novým notebooku :slight_smile: super :slight_smile:

grabu - dneska jsem si na tebe vzpomněla, ale trochu opačně.... malej se hrozně vztekal, že nechce flašku, když mě viděl doma, manža mu to mlíko musel nutit, přitom po prsu mi pak chlamstnul a pil a pil... tele jedno... :-/
23. pro 2009 v 00:03  • Odpověz
holky tak noc byla zase noc hrůzy, holky já fakt nevím co se děje. Jsem z toho zase unavená a vyčerpaná. přestávám se i těšit na vánoce. Ke všemu jsem si blokla záda:( takže je to vše na houby. V noci jsem vstávala co hodina a půl. Ale ona nechtěla nutrilon, ani druhé prso, vždy si vypila něco málo z toho jednoho a spinkala- já nevím co jí je. Horečku nemá, včera se krásně vykakala, prdí nádherně- tak proč už mi zase nespinká? :cry:
23. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
waci: podívej se do pusinky, jeslli nemá moučnivku. To jsou takové bílé krupičky v pusince. alespon u mě to takto začínalo, že v noci nespal kvůli tomuhle. Taky nejdříve v pusince nic neměl, ale nechtěl papat a pak se tot tam objevilo a tak jsem mu to měla mazat fialkou.
23. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
smisek na to už jsem koukala včera a koukám průběžně. Ona chce papat, ale stačí jí jen jedno prso, kdyby se budila kvůli hladu, tak sní obě prsa,

prožívali jsme zhruba úpřed 14 dni růstový spurt bylo to to stjené, ale po týdnu a něco to odeznělo :(
23. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Miško a nemůže to být kvůli tomu zoubku?
U nás máme opačný problém, Adélka nechce spát přes den,a když říkám, že nechce, myslím tím, že fakt skoro nespí a jíst chce, co 2h,ale pak nechápu, jakto, že v noci spí 7h a ráno se nebudí pláčem, ale v klídečku si povídá...Jsem z ní jelen...a nutrilon nechce, ani za nic, to radši bude hodinu u prsa, takže je mám úplně vytahané, jak mi je pořád natahuje...
Doma to vůbec nevypadá, že zítra budou Vánoce, jsem z toho smutná :frowning2:
23. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
A Jirka chtěl na dnešek v práci dovolenou a oni mu ji nedali :frowning2: Chtěl mě vzít do kina, ať si trochu odpočinu, tak zase nic :frowning2:
23. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
marti no ten zoubeček je jediné vysvětlení :cry:
můj manžel je taky v práci a mně je strašně smutno, ani se na zítřek netěším:(
23. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
To bude asi fakt ten zoubek, asi jí to pobolívá, tak jí to vzbudí :frowning2: Bobinka malinká, pořád něco :frowning2: Ale až vylezou zoubky, tak potom už bude hezky spinkat a už jí nic trápit nebude na hooodně dlouho :wink:
Adu zas začli zlobit prdíky a já asi vím z čeho...nesmím jíst jogurty, to má pak bolavé bříško :frowning2:
23. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Martinko to jsme na tom stejně já nemůžu nic mléčného ani tvaroh nic ani sýry jinak má malá problémy:( prý to dělá bílkovina z kravského mlíka :(

a já jogurty tak strašně miluji :(
23. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Mě se vůbec nechce nic dělat, chci dneska udělat bramborový salát a s Adélkou ozdobit stromeček,když bude Jirka v práci, má totiž odpolední, což je na houby :frowning2:,ale do ničeho se mi nechce. Nemám ani jmelí, ani větvičky ještě :frowning2: Myslela jsem, že je půjdeme koupit s Jirkou společně, achjo :frowning2: Příště si asi pozvu nějakou paní na úklid, ať mám čas i na sebe :grinning:
23. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
marti mně je Zoujinky tak lítio, je to takoáv beruška a pořád nás něco trápí, teď tady sedíma bulím, jsem na hlavu:(
23. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Nebojte babule ani u nás to nevyzerá na Vianoce, ale večer háídam upracemem obyvku a v ostatných izbách nech si je čo chce. Môj drahý je tiež ešte vpráci, možno príde už o 17:00. :wink:

Ale potom ho mám doma do 10.1.2010 - takže supiš. akurát robím zemiačky na šalát, ktorý ja vlasten ani nemôžem, ja budem mať obyč. zemiaky a rybku a slepačí vývar - to sú teda vianoce.
Našťastie kapustnicu a také blboviny urobí svokra, budú u nás na vianoce. urobí to doma a iba večer to sem prinesie, takže ani bordel z riadov nebude.
23. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
No inak dnes bola trochu lepšia noc, teda aspoňnepil tak často, hoci sa budil. Hádam tak ako píše Lucka dá mi darček navianoce, že sa vyspím. A to nemusí spaťani celú noc, v pohode sa môže 2-krát zobudiť :wink: .
23. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
No bola som tu len na skok, tak zas frčím.

Inak tu prší a fučí - no des.

Pa
23. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
holky já jsem uvařila brambory na salát. Já ho budu mít ošizený, bez hrášku, bez cibule a okurků:slight_smile:ale nevadí mi to.
Jinak kdybych se tu už neobjevila všem přejeme krásné a veselé vánoce a bohatého Ježíška. Zítra nebudu mít asi chvilku nakouknout. Tak se mějte já se jdu věnovat malé. Paaa
23. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
holky, tak to já si dám salát se vším všudy... mrněti hrášek nevadí, kyselý okurky taky ne... tak si dám pořádnou kalorickou bombu, jen ho možná odlehčíme a místo majonézy dáme část jogurt nebo jen olivovej olej... to ještě uvidíme :grinning: ale pro mě je bramborovej salát něco na co se vždycky těším v podstatě celej rok :grinning: tak doufám, že to malej ustojí v pohodě :slight_smile: ale čočkovou polívku si odpustím radši :grinning:
23. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.