• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Ach jo Kate...pořád nějaké komplikace co :unamused: no a kam byste šli?
14. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
no já nevím...nejdřív sem myslela že to je taky přiložením, protože mi to dělal jen u jednoho prsa...ale včera to dělal i u toho druhýho..náhodou mi to totiž vyšlo že papal naopak...no tak já nevím..ale když sem mu dala druhý prso, jestli má málo, tak ať se dopije...a vztekal se taky...tak nevím...asi se jen projevuje jeho lvíčecí povaha :grinning:
14. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
grabu - koukáme na podnájmy... aspoň na 2+1 nebo 2+kk někde blízko školy... Pokud bychom tam mohli mít trvalý bydliště, což určitě chceme, dostali bychom příspěvek nabydlení a vyšlo by nás to stejně, jako ty koleje plus mínus... O něco dráž, ale zas by to bylo o něčem jiným... Tady se nemáme ani jeden kam uklidit, abychom si odpočali, prostě nic... :confounded:
14. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Babenky moje,ja som už plašila,že budem musieť na čistenie a to fakt nechcem,už kvoli malému,to by som už asi nerozdýchala...lebo mi doktor vravel,že ak mi ten výtok do 14dní neprejde od kontroly,čo je dnes,tak mám prísť k nemu...ale ja teda počkám,či to bude ako MS,ja som si myslela,že kojace ženy MS nemajú,až keď prestanú kojiť...ale nejaké tie príznaky pozorujem-je mi zima :slight_smile: to som mávala aj pri MS...

Ako ste inak spokojné s antikoncepciou?Jaji aj ty nejakú užívaš?ja sa nemožem do toho užívania rozbehnúť,fakt sa bojím,že ma to celú rozhodí...

Gábinka,tak Libor odlieta 21ho preč,je to streda,vo štvrtok idem na 13hod na kyčle s malým a v piatok na 10hod ku detskej lekárke do poradne,takže je mi to jedno.Inak si teda poriadna kuchárka šikovná
:dizzy_face: Ty to máš asi volnejšie ako Kačka,neviem,písala,že skor asi dopoledne,ale ty to máš predsa len ďaleko a kým by si sa z domu dostala...keď budeš chcieť,možem potom prísť na návštevu k tebe :slight_smile:
S tým papkaním sa ešte dohodneme,možme si aj niečo do domu objednať :slight_smile:
Aké buchty pečiete,aby vás z nich nenadýmalo?ja by som chcela upiecť také kysnuté z kvasníc,ale to asi nie,čo?

Gábinka,ja to poznám tak,že malý sa napapá,dám mu večer jedno aj druhé prso,zaspí,keď ho položím,za 20min je plač,saje si ručičku a keď mu dávam cumlík,tak úplne hladom trhá hlavičku,že by ten cumel prehltol...
ja kojiť nechcem prestať,ten polrok je pre mňa základ a čím dlhšie,tým lepšie,len si to potom neviem predstaviť,keď bude mať zubky,ako kojiť...

Jani,tak vidíš,ešteže existujú časopisy,v ktorých takto maminy vedia potešiť a Jajka,ktorá ti to dala vedieť :slight_smile:

Calli,snáď sa ti to spraví s malinkou a lekárka bude múdrejšia
:wink:
14. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Peťko vobec vám to nezávidím,to je fakt hrozný prístup a pokiaľ by ste našli nejaký byt za tie peniaze,čo platíte koľaje,tak choďte do toho,mali by ste určite lepšie,minimálne žiadne obmedzenie a súkromie pre každého ...
Držím palce,aby sa vám to podarilo :pensive:
14. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Luci tak asi záleží spíš na vás kdy máte čas a kdy budete chtít se sejít, já mám všechny ty dny volno, takže je to jedno...a klidně můžu přijet i dopoledne...jak to bude Kačce vyhovovat:slight_smile: ona má malou přeci jen ještě menší, tak ať z toho nemá stres...Štěpula ráno vstává kolem 8h tak se napapá a pak můžu klině vyrazit a do hodinky sem u vás...a nebo klidně i po poledni...nám je to fakt jedno:slight_smile: Štěpula je hodnej a v autí vždycky spinká, tak to s papání určitě vydrží až k vám:slight_smile: no a jestli budeš chtít přijet za mnou:slight_smile: tak super...já budu jedině ráda, že tu nebudu pořád sama:slight_smile:

Jinak já jsem s antikoncepcí spokojená...beru ji už druhý týden a zatím nepociťuju, že by mě nějak měnila, nebo že bych tloustla...spíš naopak zase hubnu...ale to já sem měla po antikoncepci vždycky...

A Kate tak jestli něco najdete, tak to by bylo fajn...přeci jen ta kolej je taková omezující...držím palečky:slight_smile:
14. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Holky já už sem musela vyřadit jeden dudlík...už je prckovi malej:slight_smile: včera jak ho dudal, tak měl úplně otlačený okolo pusinky:frowning2: je to až k nevíře jak ti prckové rostou fakt:slight_smile:
14. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
No a s tím večerním kojením...je fakt že prcek saje dýl než přes den...a tak za hoďku má znova hlad...tak asi mám taky večer málo mlíčka...tak to já si asi dám nějakej čajík...nebo caro...no snad mi pak přes noc neprasknou prsa...škoda že to není vyrovnaný....štve mě že je buď málo mlíčka a nebo sou prsa tak nalitý že se ani malýmu nevejdou do pusinky
14. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Prcek mi už od 13h spí...Budulínek malinkej :wink: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
luci - mě štve, že by to udělat šlo, ale protože "jsme jediní komu to vadí", nikdo to řešit nebude... Typicky českej přístup... :confounded: V tom bytě bychom sice platili o něco víc, ale zase si říkám, že 6000 tady za to nebo 10000 za 2 + 1 je sice finanční rozdíl, ale taky rozdíl v komfortu... A v tom je to nesrovnatelný... Navíc si myslim, že malej tak blbě spí přes den i proto, že prostě nemá klid, pořád kolem někdo chodí, nebo já klapu do počítače a tak... Ale tomu se na tak malým prostoru jako je tady nedá vyhnout...

grabu - já ti táááák závidím :slight_smile: :grinning:

Jinak se omlouvám za to stěžování si, ale už mi to všechno leze na mozek, to pokažený šití, ve škole se mi začínaj kupit protokoly a ještě to malýho spinkání... :frowning2:
No asi půjdu radši najít nějakej dárek pro malýho k měsíčním narozeninám :grinning:
14. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Tak fajn,ja to teda ešte dohodnem s Katkou,kedy bude mocť a kde vlastne,či teda dorazíte ku mne alebo sa niekde stretneme.Daj mi potom do IP svoju adresku a ja by som dorazila potom ten týždeň od 26teho,ak by som mohla,aspoň by som odkúkala nejaké typy,čo máte v radovom domčeku a s čím ste maximálne spokojný,my to teraz začíname riešit a už mám z toho hlavu ako balon...akú podlahu do obývaku,do kuchyne,aké kúpelne-batérie tam a tam,záchod,sprcháč,vaňu...ako si dať urobiť kuchyňu...ako vymyslieť krb a pod...takže Ťa trošku zneužijem :grinning: a budem rada,že tiež nie som sama doma,keď bude Libor už v práci,tak mi bude tiež tak smutno ako tebe,aj keď mám malého,ale občas pokecať je potreba a hlavne musím aj medzi ľudí,aby sa nestalo zo mňa miminkovsky hovoriace monštrum :grinning: :grinning: :grinning:

Ty bláho,za chvíľočku bude z teba štíhla laňka,keď ti takto tie kilečká idú dole...mne nie a nie...
14. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
gabi ty mas tak hodne dite to je az k nevire :slight_smile:

ja jsem uspala malou chozenim, je v nositku huraaaa :grinning: jinak by nespala :pensive:

petko to verim ze je na palici doufam ze najdete neco fajn :wink: tady v ol je najem za 2+1 asi 7000,.

luci i ja mam furt 4kg nahore :rolling_eyes: ale bricho uz nemam vubec :grinning:
14. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Peťulko,to ma tak strašne mrzí a vobec máš moj obdiv,ako to zvládaš v tak obmedzenom prostredí a predsa ste šťastní,aj keď určité veci "ti lezú na mozog"...máš pravdu,peniaze za koleje a za byt v porovnaní s výsledným súkromím,kľudom a bez obmedzenia sú smiešne,určite by ste to mali lepšie pre vás aj pre prcka,predsa len ten kolos a ruch,čo je na kolejích,tak urobí časom svoje...a napísala si to správne...tá česká a slovenská mentalita ma niekedy dojíma...no a čo,že to vadí jednému,nevadí to ostatným,tak nebudeme kvoli jednému nespokojnému človeku niečo meniť,robiť!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt máte toho veĺa,mocť ti nejako pomocť,tak to urobím,ale žiaĺ to nejde,tak budeme aspoň držať palce,nech sa to nejako podarí dať dokopy a nemusíš sa rozčuľovať a trápiť...

A vobec sa nám tu neospravedlňuj,veď od toho sme to tu založili,že sa tu možeme bez OBMEDZENIA posťažovať a nájdeme tu na to samé pozitívne a podporujúce odpovede!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja sa musím dnes smiať,ako som bola na Slovensku,tak sa o mne vďaka mojím kamarátkam dozvedelo veĺa ľudí a človeče niektorí chlapi-2 moje lásky z mládí :slight_smile: /akoby som bola už stará,čo?/ si na mňa zohnali číslo a volali mi,že sú z toho hotoví,že ja mám mimino :slight_smile: a že nie s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
gábi, já to nepoznám, i když...no to prso je takové měkké jakoby a malá po kojení hned pláče a pořád by jedla a když zmáčknu, tak taky mlíčko teče, tak nevím...
14. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Lucinko tak adresu máš v IP:slight_smile: a budu moooc ráda za každou návštěvu, a klidně ti ukážu všechno co tu máme:slight_smile: i když to je tak malinké, že toho zas až tak moc neuvidíš:slight_smile: ale sme tu šťastní a to je důležitý:slight_smile:

A že prý laňka ze mě bude jo:slight_smile: to si mě pobavila :grinning: sice sem na váze co na začátku těhu, ale potřebovala bych ještě tak minimálně 5-7kg dolů, abych byla spokojená:slight_smile:

Tak malej je napapanej tak si ho du vzít do šátku a jdeme vařit pro taťku večeři:slight_smile: holky naši volali že už je u nás na horách sníh:slight_smile: huráááá bude lyžovačka:slight_smile: ale my tam jedem teď o víkendu a nemáme zimní gumy ještě...no snad to zvládneme:slight_smile:

tak já jdu vařit...zatím papa
14. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
No Jani,ani ma neštvi,mne tie kilá až tak nevadili,keby mi to brucho tak neodstávalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: malý mi ho dosť vyťahal,veď ty si mala oproti mne pidi bruško :slight_smile:

Chcela som ťa opýtať,máš susičku prádla v jednom spolu s pračkou alebo máš samostatnú?

No Gábi má asi najhodnejšie miminko z nás :slight_smile: ale ja sa na to svoje nesťažujem,tiež je to zlatíčko,teraz už hoďku spí spolu s taťkom :grinning:
14. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
vy mi ho holky přechválíte:slight_smile: on je takový moje zlatíčko:slight_smile: ale nebojte...oni vám taky začnou spinkat:slight_smile: určitě!!!
14. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
holky jak dlouho pred koupanim jsou vase miminka vzhuru?

ja koupu v 19h a nema pro me smysl koupat driv stejne usne v 20:15 :grinning:
14. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
luci mam susicku zvlast :slight_smile: je to super nezehlim nic na malou jen poskladam nebot ze susicky je to zbaveny bakterii a mekoucky :wink:

ja bych sla i do fitka cvicit {nebo spis si odpocinout :grinning: }ale nemuzu kuli jizve
14. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Gábi,ako si to urobila,že si dala tých 15kg dolu...prosím poraď...čo nič nepapáš alebo čo?

Jani,ja mám tiež samostatne sušičku a tiež si to musím vynachváliť,hlavne teraz na zimu :slight_smile: akú máš značku? nepoužívaš niečo voňavé do tej sušičky?mám pocit,že keď to z toho vytiahnem,tak to už tak nevonia od aviváže ako z pračky...
14. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
taaak, som si schrupla, mimčo ešte odfukuje, no už sa asi preberie...potom papka, pohráme sa , kúpačka a hajííí :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
luci, ja tiež 2-3 kg stále hore a bruško, nohavice zapnem, no to čo mi nad zapnutím vskočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda plochá dom nebola ani pred laurou, no aspoň ako som bola by sa to mohlo vrátiť :sweat_smile: . Už je hore, idem pre ňu ...
14. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Lucinko bylo to 18kg:frowning2:
a šlo to nějak samo...ale sladkým se cpu pořád...nějak si nemůžu odvyknout:frowning2:
Ale tu pneumatiku taky na bříšku mám!!! :angry: ale zhubla sem dost přes nohy a ruce:slight_smile:

véča je uvařená:slight_smile: tak už jen aby drahoušek dorazil dom:slight_smile:
14. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
luci nic nepouzivam voni to pekne po avivazi :slight_smile:

vy mate ale spave deti :grinning: ja pomalu :grinning: pujdu koupat

zanetko vy koupete po jidle?
14. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
jani, kúpeme medzi 7-8, podľa toho ako dlho spí pred kupkaním...tak, aby bola hore cca 1,5 - 2 hoďky :wink:
14. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
luci, ja mám na antikoncepciu predpísaný recept, no akosi sa k nej zatiaľ neviem rozhodnúť... ale keď s ňou má gabika také dobré skúsenosti....tak by som mala nabehnúť do lekárne :grinning:
14. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
zanetko me by po koupani neusnula kdyby nepila :grinning: jo stava se va ze si mala lokne vody? :wink: me obcas se napije asi zvykla z briska

no nic jdu koupat tygra usina :grinning: papa
14. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Holky všem díky za podporu. Jinak my koupeme jak kdy, záleží v kolik se malej večer vzbudí... :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Jinak mně vyměnili zase miminko. Napadl mě spásnej nápad - dát mu sab simplex a dneska je fakt celkem zlatíčko, musím teda zaklepat :grinning: Tak snad mu to vydrží... :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky já asi fakt nemám mlíko:frowning2: malej brečí a obě prsa sou prázdný:frowning2:
14. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.