• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ahojda:slight_smile:

Tak my dneska byli na poště vyzvednout Štěpulovi mističku co dostane od bráchy na papání:slight_smile: ale ona mi ta paní poslala oranžovo vínovou a ne oranžovo modrou:slight_smile: no tak máme takovou trošku holčičkovskou ale jinak je krásná a Štěpulovi z ní bude určitě chutnat:slight_smile: No ale písnu jí...jestli se náhodou nesekla a tu naší zase neposlala nejaký holčičce:slight_smile:

U nás už bude Ježíšek dneska, protože zítra hned ráno jedeme k našim a budeme tam na Štědrý večer, ale chtěli sme si udělat i svoje Vánoce se Štěpulou tak si dáme dárečky dneska:slight_smile: sem zvědavá jestli něco dostanu:slight_smile: já myslím že sem byla letos docela hodná :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:

Waci ach jo...to mi je líto že zase nespinkáte, ale uvidíš že až jí vyleze zoubek, tak už bude úplně zlatá:slight_smile:

Smíšku moc děkuju za všechny informace:slight_smile: si hodná že mi takhle pomáháš se v tom orientovat :wink:

Já mám mlíčka každým dnem míň a míň...dneska mu nestačilo ani ráno po 6h spánku, takže dostává flašku po každým kojení a vypije dycky ještě tak 100ml ale aspoň je spokojenej:slight_smile: jo a taky už začal zase kakat...jak ho to nasití a má toho v bříšku víc než je zvyklej tak dneska kakal už dvakrát a před chvílí sem ho přebalila a už zase sem slyšela bombu do kalhot:slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
cauuuu lejdyyyz

kde berete prosim cas? sedet u kone?

ja jsem cely den uklizela, mam vsude cisto, vyprano no jsem spokojena, darky mam pulku zabalenou opet mame malo papiru, ale to je klasika.

zitra upecu rano Vanocku, pote se postime az do obeda, to mame zelnacku a ryba letos nebude Jirka chtela jen pul kapra a nikde nemelitak celej nebral, tak budem mit rizek, ja s kasi a on se salatem, bych se zeblila ze salatu kdyz tam vidim ten celer :sweat_smile: blibi smajlik tu neni :grinning:

Gabi a tak mu davas Nutrilon nebo co?

Miso doufam ze ti zitra udela radost a pekne se vyspite. u nas se dnes vstavalo v 6h ale moje chyba pac jsem byla lina ji ve 2 rano prebalit a u koja v 5:30 se procurala a pak uz se jen smala :sweat_smile:

Petko: cockovou??? bna vanoce??? to vubec neznam, vim ze nekdo ji rybi polivku ( opet zvracejici smajlik tu nen) :sweat_smile:
23. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Jani - to je jednoduchý, neuklízím :grinning: a pak je času habaděj, noťas v posteli, mrně u sebe :grinning: Ale budu muset manžovi udělat něco k jídlu, aby tu něco měl až se vrátí z města :grinning:
Jinak u nás se dělá čočková polívka odjakživa, nevim, kde se to vzalo, ale jsem ráda, protože rybí mi nechutná :grinning:
23. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
grabu - jinak já jsem koukala na téma v "Kojencích" "Nedostatek mléka" a někdo tam psal, že laktaci může zhoršovat i braní HA, nevim, co je na tom pravdy, ale možná něco jo, skrz ty hormony....
23. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
No tak šalát hotový, povysávané a v obyvke utretý prach a ešte vymenené prádlo na posteliach-teda skoro, nestihla som svoju plachtu, tak musím počkať kým drobec vstane.

Inak musím ho pochváliť, dnes zaspinkal 2-krát sám v postielke, bez akéhokoľvek húpania a iba trošku pomrnčal. No dnes je úžasný, asi sa bojí že mu Ježiško neprinesie darčeky. :wink:
23. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Jnai, že potom nebudeš až do večere papať? To si tento rok odpustím, aby sa mi mliečko tvorilo. Konečne dnes mu stačí z jedného, tak nech sa to nepokazí. Teda žiaden pôst.

Závidím vám všetkým, ktoré si ten šalát môžete dať, ja som ho iba ochutnala, keď som ho robila, iba aby som vedela, že čo ešte treba pridať.
Škoda, lebo je suprový. :frowning2:
na veľkú noc si to vynahradím. :wink:
23. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak u mě to vypadá ta, že místo, aby tu bylo uklizeno, tak je tu výbuch a to jen proto, že dělám milion věcí najednou a nevím co dřív. Brambory na salát se mi pořád nechcou dovařit, na můj vkus se vaří ujž nějak dlouho :confused: , Adi si povídá s pejskem od Lamaze, jsem zvědavá, jestli spolu postavíme a ozdobíme ten stromek..ještě musím povysávat, dát ubrus, udělat ten salát a zítra a další dny na nic nesáhnu, leda na malou a na Jirku a na jíííídlo :grinning:
Jinak u nás se jí kakpr(bleee, já ani Jirka nee, jen u rodičů, ale ani tam my ne :grinning:) a potom mamka dělá zelňačku (kapustnicu :wink:) - tu dělávají na Slovensku a mamka ji dělala taky a já si jinou polívku na Vánoce nedovedu představit :slight_smile:, čočka a hrášek je takové moc obyč :grinning: Akorát já letos polévku nemůžu :frowning2: A to ji taaaak zbožňuju :grinning:
Tak já to jdu všechno dodělat:slight_smile:
23. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaaahojte :slight_smile:

waci, ty máš dnes narodky??? ak ano, tak všetko najkrajšie, a ak nie, tak aj tak všetko najkrajšie :dizzy_face:

my sme po dlllhom čase dobre spali - kojo - 20,30 - 3,40 - 7,30 :slight_smile: :slight_smile:

idem vás dočítať
23. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mám taky uklizeno, připravený salát (je výborný, moc se na něj těším), stromeček je nazdobený a kapřík se připravuje na podkovičky. Obalím ho zítra :slight_smile: U našich se dělala polívka rybí (nesnáším) a pro nás knedlíčková. Takže já taky dělám knedlíčkovou. :slight_smile: Čočka se u nás dělá na Nový rok, ale tu letos vynechám. :slight_smile:

Probudilo se mi zvířátko, tak zase letím.

Holky krásné svátky, užijte si první vánoce s mimísky a nenechte si je ničím a nikým zkazit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My pak jedeme hned po návštěvách, tak se tady nějaký čas neukážu. :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
jani, my celer do salátu nee - to som ani nepočula :confused:

aj my šošovicovú - aby bolo veľa koruniek

marti - výbuch?!?!? tak to máš ako pravý vianočný úklid

ja som kúpelku a wecko zmákla včera, dnes izby + stromček, teraz idem ešte urobiť svietnik, snáď sa mi to podarí tak pekne ako minulý rok. No a kuchyňu dorobím večer alebo zajtra....ešte žehleníčko mám, ale to asi tiež až zajtra pri rozprávkach. Ja zajtra nevarím, varí mamina, ja len tú našu špecialitku - rybacie palacinky :grinning:
23. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
holky tak uz jen jeden den a prijde jezisek ja se taaaak tesim.

to je zajimave jak ma kazdy jine tradice na Vanoce, ja bych chtela zitra na prochazku za zviraatkama a pak vecere rozbalime darky, kristynka si pohraje a vykoupeme ji a pak se podivame na pohadku.

zanetko celer je fuj ja vim proto musim zavrit oci pac ho musim ochutnat, jinak jsem salat nejedla tak urcite 20 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi my jime normalne akorat nejime maso pres den abychom videli zlate prasatko :grinning:
23. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
holky ja posledeni dobou pisu jak tatar totiz jirka ma debilni klavesnici ktera pise nekolik pismen aniz bych chtela a pak specham ani to nectu :grinning:
23. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
holky, tak my letos budem mít asi vánoce bez stromečku, nekoupili jsme ho včas a ted užprej mají jen samý hnusný (čemuž věřím) a to manža nechce kupovat :frowning2: a umělej taky nechce, tak asi budou vánoce bez stromečku... bude muset asi malýmu stačit u babičky... já tady řvu jak želva kvuli tomu :frowning2: achjo :frowning2:
23. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Petko, to je mi lito, to je naprd, my zas nebudeme mit kapra, vlastne je to letos vsechno jine :pensive: mame ale zase mimusko tak aspon nejaka radost.

teda kdyz jsme u toho stezovani, jsem z ni obcas fakt na nervy, ted posledni 3 dny nechce vecer usinat sama :rolling_eyes: a me to nervuje, pak jsem zla na Jirku, jakto ze on jako ze nemusi uspavat ( on muze ale neumi to neusla by mu tak rychle jako me)

tak sem si postezovala a jdu se vykoupat :unamused: pa konici at vam hezky spinkaji
23. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Jani - my jsme odma kapra nemívali, takže letos budou "po našem" kruti řízky:grinning: ale ten stromeček mě mrzí :frowning2:
23. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
petko tak aspon nejakou vetyvku nekde v lese utrhnete :wink: ja vim bez stromecku to nebude ono.

ja byla jednou na vanoce uplne sama doma, nasi leteli za segrou do londyna a ja hlidala dum a firmu, stromecek jsem mela ale nenazdobila jsem ho a stedrovecerni menu jsem mela pizzu z lidlu :grinning:
23. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani - tady jsou samý listnáče :grinning: no uvidime... kdyžtak ozdobím sučák na prádlo :grinning:
23. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahojky Žanetko narozky mám 25.12. ale děkuji za přání :slight_smile:

já jaksi nemohu usnout a to bych měla jít raději spáč, protože jeslti zase malá bude od půl dvaácté co dvě hodiny vzhůru, tak se nevyspím. Salát už máme. Manžel spí jen já tu ponucuji a přemýšlím nad nesmrtelností brouka
23. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Peti, tak skúste niekam vybehnúť aspoň po vetvičku.

No u nás doma bývala len kapustnica, kapor a šalát, ale tu mávajú aj fazuľovú, bobáľky a krupičnú kašu.
23. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak babulky želám Vám krásne Vanoce a nech nám drobčekovia rastú do krásy. A som rada, že vás mám. :wink:
23. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
čičková polívka se u nás dělá na nový rok.
Na štědrej večer máme rybí, ale není to klasická rybí. prostě takovou jako dělá moje mamka já v životě nezvládnu a manžel kterej nesnášel rybí polévku, tak těch 10let co jsme spolu se jí může užrat nedovede si bez ní už vánoce představit- děvčata loučím se, jdu si poklidit ještě koupelnu a záchod a půjdu zkusit spát. protože jinak fakt tu eneregii nenačerpám
23. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Ahojte babenky,

tak sice mi nie je ešte úplne OK,ale už mám všetko nachystané a hotové...darčeky zabalené,periny prezlečené,všetko prádlo vyprané,vyžehlené (včera do polnoci som žehlila a dnes ešte poobede),šalátik už v chladničke,vianočku upečená (Kačenka ďakujem za super receptík),zelňačku(kapustnica) uvarená,kapor naložený v mliečku a jogurte,čerstvý losos v chladničke,zajtra to všetko len obalím,nazdobené,teraz ešte dobalím jeden darček pre Libiho a možem vyložiť nohy a to isté budem robiť aj zajtra,pozerať rozprávky a papkať a venovať sa Samíkovi a Libimu(chudák,išiel ešte na nočnú)....

Inak,dnes som mu dala mrkvičku,tak som sa nasmiala,no nič mu asi nechutila,ale budeme to skúšať :grinning:

My sme také všetky šikovné,všetko zvládame a ešte máme tak úžasne miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Užite si pohodové,príjemné,krásne a odpočinkové Vianoce,nech pod stromčekom nájdete nejaké milé prekvapenie,miminka nech si užívajú radosť s vami z Vianoc,hlavne nezabudnite,že je to obdobie pohody a kľudu,vyložte nohy,objímte manželov/priateľov,pritúľte si drobčekov,zapnite rozprávku a niečo dobré do bruška dajte :slight_smile: MÁM VÁS MOOOOC RADA, Krásne Vianoce
23. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
ešte chvilinku a sú V I A N O C E

prajem vám všetkým aby boli krásne, aby ste si ich užili - prvý krát s mimčami, v kruhu ozajstnej, vlastnej rodinky.

V roku 2010 aby ste sa vždy len smiali ( no dobre, dobre - väčšinou), všetky boliestky zvládali s prehľadom, aby

zubky mimčam vyšli tak, že si to ani nevšimneme :grinning: ... takto za rok nám už všetky budú cupkať popod nohy,

čakajú nás krásne časy, mať mimčo je nádherné, užívajte si to plnými dúškami nie len budúci rok, ale celý život :slight_smile:

Hajte, dámy :slight_smile:
23. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz
ešte chvilinku a sú V I A N O C E

prajem vám všetkým aby boli krásne, aby ste si ich užili - prvý krát s mimčami, v kruhu ozajstnej, vlastnej rodinky.

V roku 2010 aby ste sa vždy len smiali ( no dobre, dobre - väčšinou), všetky boliestky zvládali s prehľadom, aby

zubky mimčam vyšli tak, že si to ani nevšimneme ... takto za rok nám už všetky budú cupkať popod nohy,

čakajú nás krásne časy, mať mimčo je nádherné, užívajte si to plnými dúškami nie len budúci rok, ale celý život

Hajte, dámy
23. pro 2009 ve 23:42  • Odpověz
ups, mi to skočilo 2 x :sweat_smile: :grinning: :confused:
23. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz
přeji vám krásný štědrý den, ale pro mě je ten nejhorší,..tahle noc byla úplně nejhorší malá jedla v průběhu noci každou hodinu už od 22.00. já jsem úplně v pasti a brečím tady, protože je mi zle z únavy. Já už to nezvládám a druhé dítě už nechci já prostě na to nemám. nezlobím se na malou nemůže za to, ale nevím jak udělat aby spinkala- nehcce mi žádnou UM, takže ji nemám jak dosytit. ale nevypadá to že by měla hlad.

holky nikomu tohle nepřeji to co zažívám, je to strašně únavné, proto vám přeji, aby vám miminečka krásně spinkaly a aby jste neměli žádné trápení. Protože naši Zoujinku snad postihne úplně všechno narodila se špatným rodičům. Mám vás všechny moc ráda a opatrujte se během svátků. Míša, Zoujinka a Zdeněk
24. pro 2009 v 07:14  • Odpověz
holky krasne a hlavne stastne Vanoce :wink:

Miso co to pises? Vsechno prejde a budes zase spat hezky, to je obdobi, Kristynka taky obcas spatne spi, ale ja si rekla ze stezovat si nebudu, vzdyt je zdrava, kdyby nebyla pak mam teprve duvod.tak se drz a pres den ji dej manzelovi at muzes jen odpocivat :wink:
taky jsem v 6h rano sedela na balonu pac si dama myslela ze uz se bude vstavat to si ale maminka nemyslela :sweat_smile:

drahy jeste spi a to ma prinyst strom z terasy, ozdobit ho, udelat pomazanku zajet pro prasek do mycky, praci prasek, maslo :grinning: a nemame balici papir :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on spi :grinning:

holky krasne vanoce s mimuskama :wink: ja obcas nakouknu :wink:
24. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
já si dnes neodpočinu, musím udělat teď chlebíčky, ve dvanáct přijede sestra v pl třetí manželovi rodiče a to je vždy pěknej kolotoč:( ach jo.
24. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
a už sú tu, včer som chcela vydržať do "dnes", ale nevydržala som, tak som priala tesne predvčerom :slight_smile: - a dva krát :grinning: :grinning: :grinning:

miši, depky patria k životu... každá z nás ich občas má. Ak by si sa s malou netrápila, bola by ti ukradnutá, vtedy by si mala pravdu, že sa narodila zlým rodičom. Nepoznám ťa osobne, poznám ťa len z koníka, no možno to nie je len môj pocit, ale niekedy mám pocit, že sa tu poznáme viac, ako s niektorými čo ich poznáme osobne....no a teda k jadru, na základe toho čo ťa poznám si supr mamka, milá, starostlivá, obetavá, milujúca..... Mudr Ti povedal, že zouinke sa tlačia zubky - zubky vedia urobiť naozaj veľkú šarapatu a kľudne to čo vás teraz trápi môže a pravdepodobne je spôsobené zubkami. Skús si trolinku odpočinúť, nabrať sili čo sa dá, s prípravou ti segra určtie pomôže a keď prídu ostatní, určite ti s malou aspoň trošku pomôžu.
V takýchto situácách mi je strašne ľúto, že bývame všetky kade-tade, ďaľeko od seba...ak by sme boli na skok, určite by som rada prišla a s malinkou ti pomohla - nie preto že by si to nezvládla, ale preto, aby si si oddýchla a nabrala nové sily. Držím palčeky aby tie zubky boli vonku čo najskôr a aby si si zas pri malej užívala a len sa usmievala :wink: . Ver mi, prejde to.

No a ja som dnes prišla k definitívnemu záveru, že laura vnoci hladná nie je. Zvykla si že ju vždy zoberiem a papu dám. Dnes buntošila o 1,00 a som sa rozhodla že - skusim nedať. Síce bol plač, ale našťastie nie srdcervúci, ani z postieľky som ju nevybrala, hladila som chrbátik, čelíčko, hlavičku, trolinku som po prdelke poťapkala. Trvalo to cca 10-15 min a malá zaspala a spala do 3,50 -dostala papu a potom do 8,00. Takže hlad to nebol :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
nie predvčerom, ale tesne pred dneškom :grinning:
24. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.