• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Štěpánkovi všechno nej k svátku a posíláme pusinku :-*
26. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
ahoj dámy,

gabi, tak sa teším ako popíšeš skúsenosti s váhou

jani, ani my sme tak ďaleko s mimčom neboli, no radšej by som išla 100 km ako obliecť, ísť ... vyzliecť - obliecť -ísť ... vyzliecť - obliecť - ísť ... takto sme to mali včera i dnes. Ale zajtra sme už doma - hurááááááá

marti už je lepšie???

peti, verím že sa prvý chlebík podaril....aj ja práve pečiem

zúbok cítim už aj s prstom, začínam BOJIM BOJIM o kozenku :fearful: :confused: :sweat_smile:
26. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
No ahojky babulky.

Tak akosi sme to prežili, ale darček - že vyspinkanie sa sme od drobcanedostali, ale ako darček nám dal, že nechce večer zaspávať.
Žanetka tak teda už ste zubaté- tak supiš :slight_smile: .

Ja som akurát sama s drobcom, drahý išiel von s kamošom, lebo tu bol len na skok a šup ho naspäť do Prahy. Tak som zvedavá kedy sa vráti.
26. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Chorôbke Adélke prajem skoré uzdravenie a Štepánkovi všetko najsamlepšejšie.
26. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Gabi Stepankovi vsechno nejlepsi :wink: hlavne zdravicko

ja koukam on vam v aute nespinka? to u nas jak se nasstartuje tak se spi, ale jak stojime na semaforu tak zacne plakat nastesti pak usne :wink:

holky zvladla to dobre :wink: cestu prospinkala a tam se smala pak si sla odpocinout na hodinu do kocarku a pak jsme jeli a zas spinkala.

Waci neboj bude lip vsechny nas to ceka ty bezesne noci

Calli drzime palce at se brzo uzdravite chudatko malicky.

Zuzi taky se mi par dni stalo ze vecer nechtela sama, a pres den vam to jde? nam pres den vubec sama neusne ale vecer uz zase jooo.
26. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
grabu - štěpulkovi přejeme vše nej k svátečku :slight_smile:

my jsme byli dneska na návštěvě u mojí mamky, takže jsme neupekli nic, chtěla jsem se zeptat na nějakej fajn receptík, zkusíme asi péct až zítra :frowning2: achjo :frowning2:

jo holky a nechávali jste tu pekárnupřed prvním použitím "vypálit" nebo jste rovnou pekly? Já mám u moulinexutrošku strach z toho, v návodu o tom nic není, ale aby to nakonec nebylo jak s tím naším robotem, tak taky není nic o tom, že se má promazávat a vono jooo...
26. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
štepula má sviatok?!?!?! cmučky, cmučky, cmuk :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

Peti, my sme rovno piekli ... predminulý rok na vianoce bola pod stromkom a ešte vten deň sme papkali chlebík. čumákovali sme do toho ako by tam púšťali film :grinning:
26. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
jaji - tady unás jo :slight_smile: 26. je štěpána :slight_smile:

Jinak máme výsledky té první zkoušky :grinning: Já mám 84 bodíku a Bčko a manža měl plnejch 100 smrad jeden a to mi tvrdil, jak to zkonil a jak to má všechno blbě :grinning: No jo no :grinning:
27. pro 2009 v 01:13  • Odpověz
dobre rano,

uz asi navzdy budu vstavat v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ne a ne potom usnout ja teda jo ale Kika neee.

Petko nic jsme nevypalovali jen jsem ji oplachla ve vnitr a pekli jsme, no recepis je v te prirucce nejradeji mam zakladni chleba. muzes pouzit i zitnou mouku ale namichej ji napred pul napul s hladkou ona totiz sama nevykyne, nevim proc, pak se da tim chlebem zabijet jak je tuhej :grinning:

me dnes rano malem trefil slak, cistim si zuby, kristynka vedle me na prebalovaku, jenze kocka tam skocila a skrabla kristynku do krku ne schvlane ale priste jak vyskakovala, no revu bylo az hruza, jirka vylitl lekl se ze me spadla. Jsem mu rekla ze tam skocila kocka ze se jen lekla jenze ted koukam ze ma asi 3 sramy tak jsem ji to vydesinfikovala, no mam strach co tomu rekne jirka budu doufat ze si nevsimne jinak vyhodi garfildu z okna :fearful: nebo me bude premlouvat at ji dam pryc :frowning2:

zanetko vy mate na zemi taky to puzzle, ta vase kocicka si o to nebrousi drapky? moje jo :rolling_eyes:
27. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
petko manzel je sprt maximalni :grinning: pry :grinning: e to zkonil :grinning: to rikaji vzdycky sprti a pak za 1 :sweat_smile:
27. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj holky...malá je sice veselá, v noci spinkala, ale zas mám plnou odsávačku snoplíků :frowning2: a kašle čím dál víc :frowning2: Zítra zavolám doktorce, jestli tam mám chodit, když jdou tam nemocné děti nebo ji kurýrovat jako dosud doma a přijít až bude v pořádku do poradny. Mě škrábe taky v krku, tak jsem zvědavá, kdy se z toho obě vyhrabem...
Peti, souhlasím s Janičkou...manža je šprrrrt :grinning:
Jani, můj kocou si z puzzle od malé nedělá škrabadlo :confused:
27. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
včera jak tu byla návštěva. tak byli nachlazení, tak doufám, že nic nechytneme:( a my nemáme plenky a přemýšlíme kam pro ně zajet, nějak jsme to s tátem nevychytali:(

noc opět katastrofa já už anmi nepočítám s tím, že bude někdy lepší
27. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
No Jani problém to cez deň je, niekedy húpeme niekedy len reve a zaspí, iba jeden deň mal taký, že zaspal sám bez problémov.
No a ako je Maťko doma, tak je horší ako ke´d sme bývali samučký.
27. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Neboj Waci bude, ke´d zúbok vylezie.
27. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
A dnes sú hádam veľké obchoďáky otvorené - hádam niečo kúpite.
27. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
jj musíem až do Brna:(
27. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Jani - díky za radu :grinning: asi uklidím na ýt naší pidilince a pujdu tozkusit konečně :slight_smile:

Jinak je to šprt :grinning: já tohle ale dělala taky, jenže jen při normálních testech, ne při zkoušce :grinning: Vrrrrr :grinning:no co, já se mužu vymlouvat na mrně :grinning:
27. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
holky tak jsem objednala zidlicku http://eshop.babybest.cz/zbozi/4019/Chicco-Polly-2v1-Miro.htm stejnou ma Lucinka tak mam radost :wink:
27. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky

... ja stoličku stále nemáme, ale najvyšší čas :astonished:

...ideme von s kočíkom, sme neb :astonished: oli dlllho....

... a už máme zuby dva.......
27. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
jaji - tedaaa Laurinka valí se zoubkama pořádně :slight_smile:

tak my už pečem teda pekárna peče :grinning:
27. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
jani, zabudla som ti odpísať - puzzle máme na zemi len keď tam je laurinka, ináč ho odkladám za skriňu. A Sabrinka ako som písala laurinku obchádza - rešpekt :dizzy_face: , takže nám ho neškriabe...

peti, daj vedieť ako chlebík dopadol. Ja už teraz pečiem skôr také hotové - dám len vodu a chlebovú zmes, skôr som ho piekla i podľa receptov... no našla som chlebové zmesy čo nám chutia
27. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
jaji - určitě dám vědět, jsem zvědavá, jakej bude, jestli se povede, dala jsem tam moc tekutiny, ale snad to bude dobrý a nespadne to :grinning:
27. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Petko to bude jeste hodne nepovedenych chlebiku zabijaku, ty s oblibou pece muj Jirka, ja umim nejlepsi chleba. :grinning:

holky byli jsme konecne koupit jidelni stul a zidle. a jeste na to byla sleva 20 % :grinning: tak jsem rada. za usetreny korunky koupime koberecek

Zanetko to mate moc fajn, Garfilda dneska vi ze s ni nemluvim tak furt doliza.
27. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Tak už máem chlebík hotovej,vypadá dobře, ale čekáme až vychladne :grinning:
27. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Tak je výýýbornej, mnamky :slight_smile: povedl se :slight_smile: časem hodím fotečku :grinning: je takovej "zkopce", ale dobrej :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
No a už je sežranej skoro, achjo :grinning:asi pujdem píct znovu :grinning:
27. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
peti, ono "zkopca" býva - my mávame kopce dva :grinning: , hlavne že chutí :dizzy_face:
27. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Peti no luxus, a jakej jste delali? ja mam rada cesnekovej, slaninovej, moje mamka dela se slunecnicovejma seminkama.

Zanetko nevim jak u vas ale u nas mas dnes svatek, tak Vsechno nejlepsi a hlavne zdravicko :wink:

tak kristynka uz spinka, ja se jdu divat na televizku a pak sebudeme divat na tv s jirkou, mejte se hezky :wink:

jooo a ja dnes koupila kristynce stavicku hruskovou bez cukru od Hippu, tak jsem zvedava jak se bude zitra tvarit na cajicek si zvykala tyden :wink: jinak jeste nedokrmuju, mliko zatim staci tak uvidime, ale kolem 5 mesice asi zacnu davat kasicku strasne se na to tesim jak se bude tvarit.
27. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
jaji - my jsme měli jeden kopec, teď už manža dělá další chlebík, tentokrát zkoušíme celozrnnej :grinning:

Jani - dělali jsem ten obyčejnej, co je hned v návodu... no a jsem zvědavá, jakej bude teď ten druhej :grinning: Já myslela, že nám ten první vydrží do zítřka na snídani, ale už ho je jen úplnej zbytek :grinning: No a manža koupil včera směs na vánočku do pekárny, tak si ji uděláme taky někdy :slight_smile:

Teda ale já chtěla hubnout a ted s těma chebama nevmi, jak to pujde :grinning: je doufm, že z toho mrnouska nebude bolet bříško.
27. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Petko ty smesi jsou drahe, je lepsi si najit na netu primo recepis. a treba takova pizza je moc dobra, nebo kynuty testo na kolace. nekdo v tom dela i sekanou, nebo zapeceny testoviny ale to jsem nikdaaa nezkousela

tak ja uz jdu fakt za tim Jirkou :wink:
27. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.