• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani, ďakujem za gratuláciu, som sa už dnes potešila aj pri lucke a maťke, obe ma tiež prekvapili na FB - sviatok :grinning: :grinning: :grinning: . Ja ho mám u nás 1.6. na MDD. A bolo milé, "osláviť" ho dnes s vami. No, mať meninky 2 x do roka nie je zlé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Zmesy sú drahé, ale ale niektoré sú fakt mňam. Jani, fukni recept na tie tvoje dva naj chlebíky :sweat_smile: - PROSÍM

a Peti, zmes na vianočku, tak to som teda ešte nepočula - musím trošku lepšie v obchode pomrkať

a ešte s tou mrkvičkou - laurinku som nepresvedčila, že je to mňam :angry: ani s jablčkom, som nepochodila, no to som skúšala zatiaľ len raz :astonished:
27. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Jani - oni ji na tu vánočku měli ve slevě po vánocích :grinning: tak ji koupil, jinak budem dělat normální receptíky :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Jaji, moc dík za rady na FB, já ti nestihla už napsat, že jdu malou nakojit. Ráno zavolám doktorce a uvidím. Chudinka dýchá čím dál hůř :frowning2:, a to před den vypadalo, že se to lepší :frowning2:
27. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
ahoj holky tak my jsme pořád na tom stejně a řekla bych ještě hůř. Dnes v noci to začalo o půl desáte a co hodina, ján už fakt nemůžu. Nepřipadá mi že by to bylo zoubkem. Já fakt nevím. Ale když ona nechce flašku s jiným mlíkem ani s mojím. tak ji nemám jak na noc zasytit. plenky jsme koupili. já přemýšlím, zda jí na noc nezkusím uvařit kašu. Holky já fakt nevím co dělat. Ale takhle se to dál nedá:( zítra už jde manžel do práce.-takže tu bud už zase sama:(
28. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
dobre rano

Zanetko recepis je normalni ten nejjednodussi, jen z bile mouky maximalne pul na pul jinak to proste nenakyne a dam tam cesnek a je to.

Calli: dodatecne Adelce vse nejlepsi k 3 mesicninam :wink:

Miso no urco zkus tu kasicku za to nic nedas, treba vazne ji nezasyti mlicko. Nebo jinou lahvicku. Neboj vsechno zvladneme, ja vim ze to je obcas na palici, tobe aspon pres den hezky usne sama ja ji zas musim uhoupat, ale to je nas udel, vsak ony z toho vyrostou uvidis.

Holky tak jsem ji rano dala hruskovou stavenku no a to zase byly ksichty to jsem zvedava jak to bude teda az ji dam mrkev nebo neco novyho kdyz tak nesnasi nove chute.
28. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Holky to mě mrkvičku pěkně buio ze zahrádky baští, ale dneska chcete zkusit už něco jiného tak nevím, a to jsme ještě ani nezkoušeli kašičky. Musím říct ale že byl při tom papání mrkve, celej upatlanej:slight_smile: dneska bych chtěla zkusit kašičku na zasycení na dobrou noc
28. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Waci: myslíme na tebe at to zvládnete, ten můj už měsíc zase slintá jako das A jak se už plazí a někdy i nádherně leze tak je zase opupínkovanej a dr. říkala, že mu i roste zub
28. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
holky děkuji za podporu, já nevím s toukaší, tak ráda bych jí ju dala, ale když je tam psáno od ukončeného 4 měsíce a to bude mít až za týden. nevím zda v tom hraje nějakou roli ten jeden týden :frowning2:
28. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky, dobré ranko :wink:

miši, myslím že sa jej určite nič nestane, pripomeniem, naši rodičia, teda moji určite po 6 tyždňoch papali telaciu polievku a kadečo iné a sú tu :grinning: . Miši, keď malá nechce fľašu, tak aj mliečko sa dá dať lyžičkou alebo pohárikom. Ja som skúsila lyžičku a bolo to vpohode, menej praktické, ale malá to brala (keď mala štikútku a dala som jej odstriekané mliečko..)
a miška, ako má zouinka režim cez deň??? spinká lepšie ako vnoci??? - až sa bojim opýtať, ale nemôže mať obrátený deň s nocou?

jani skusim, som mrkla i na nete a je tam veeeeeľa kadejakých recepisov do pekárne - mňa to nenapadlo mrknúť aj tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aj na ten váš mazanec som našla recept :dizzy_face: , určite niečo poskúšam

smišek, koľko mrkvičky spapáte na jedno papu??? nám sa teda zatiaľ iné ako moje mliečko nepozdáva :angry:
28. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
jaji ona začala mít právě problémy i přes den od té doby co mi nespí v noci:( přes den spí v půl desáté a to 15 minut a pak usne ve dvanáct do jedné a pak už spí jen od tří do 4 a to mi přes den spinkala krásně :(
asi jí zkusím tu kaši nebo ještě to mlíčko po lžičkách

holky dala jsem do alba fotky i ty faldíky ašeho špekosauruska :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Waci rovnou zkus koupit kasicku na dobrou noc, maji jich spoustu na vyber vcera jsem koukala v DM, melo by jito zasytit fakt hodne, taky se na to tresu, mala mi sice spi 6h v kuse v noci ale tak udelala by mi radost i s 8h :wink:

Zanetko a kde ma ty zoubky? dole nebo nahore a dva vedle sebe? ja chci taky zoubky :grinning:
28. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
holis když ty na dobrou noc jsou jen s banány a já mám z těch banánů strach. Když sjem ho snědla já mala se nemohla vykakat:( tak nevím
28. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
jani, najprv vyšla jednotka vľavo dolu a potom jednotka vpravo dolu (z pozície mimča). Čo viem, tak vždy idú prvé dva dolné zúbky a potom horné jednotky

miši, faldíky sú :dizzy_face: , aj my ich máme - laurinka i ja. No laurinkine sú :slight_smile: a moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aspoň že teda nemá obrátený režim, to by bolo ešte viac na palicu, vnoci by sa nie že často budila, ale by chcela byť hore a hrať sa.
28. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Waci neviem ako to , ale naše deti sú asi prepojené. Vždy musíme mať všetko rovnako. U nás je to všetkotak ako u vás. Asi sa rozhodol Alexander Zouinke kurizovať a drží noci s ňou. Možno sa telepaticky v noci rozprávajú, ale teda u nás Alexander pije z fľašky, ke´d mu ju dám a je jedno či je tam moje alebo umelé mlieko.
28. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
miši kuk http://www.mojalekaren.sk/hipp-kasa-bio-dobru-noc-jablko-fenikel-akcia/ - nemusí to byť banánová, a mrkni ďalej, ja som moc nehľadala, len prvý odkaz som ti sem fukla
28. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
no inak aj druhý moč je ok - teda že sú tam nejaké baktérie, ale v malom množstve, takže sú nevýznamné. Tal zajtra ideme kuknúť uja doktora, nech sa na nás popozerá, že či to nie je tým očkovaním tbc, lebo to máme veľmi škaredé - stále nám to hnisá.
28. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
No frčím, lebo čoskoro vstávame. Pa
28. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj zuzi :slight_smile:
tak aj u vás to stále pretrváva?!?!? :confused: - ježíííš, keby tak bol nejaký funkčný návod na všetky takéto situácie :sweat_smile: .

Nemôže to byť fakt len zvyk, ktorý proste pretrváva, lebo mimčo vie, že vždy k nemu dobehnete??? Zuzka, a ako alex papaá keď sa vnoci tak často budí - papá normálne plné dávky, alebo si len cucne? Neviem či si čítala, ja som Lauru ako jej ten zub vyšiel vnoci pri vstávaní okolo 24,00 proste nenakojila, len poťuťkala - ona plakala, bola som pri nej kým som ju neuspala - cca 10-15 min prvú noc, 10 min druhú a 5 min tretiu, potom stačilo dať dudaka a potom sa už nezobudila vôbec. Po takomto uspinkaní mi spala BEZ PAPY do 3,40, z čoho je zrejmé, že o hlade to nebolo...
28. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
zuzi, si mi zdrhla :astonished:
28. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
tak teĎ jsme papali jablečno švestkoovu přesnídávku a ta jí nechutná spapal ji táta a ani hruška a jabko jí nejede. Jen samotné naškrábané jablíčko, to jí o 106 :wink:

jaji díky. Mrknu se znovu pořádně v DM
28. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
miši koľko jablčka spapá na jedno papanie?
28. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
jen jeden a půl kávové lžičky pak už necche
28. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
sppiskoukni na www.hami.cz www.hipp.cz www.sunar.cz a koukni jake maji druhy at muzes jit na jisto slysela jsem ze hajaja je dobra.

u nas taky zadna slava se stavickou, pritom je tak dobra :rolling_eyes:
28. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
ojojojojoj, budem sa s tým papkaním musieť popasovať, ale vôbec netuším ako :confused: . Maťko papal taaaaak krásne od prvého podania tuhej stravy...
28. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
jinak my už máme plenky číslo 4 jelikož ze 3 je šíleně otlačená:(
28. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
loučím se jdeme spinkat a pak ejdeme k sestře dát neteři dárky paa
28. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
jajka12 : já zatím na začátek tak 3lžičky, je to cca ani ne čtvrtka mrkvičky a postupně budu zvyšovat dávku
28. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky přidala jsem včera fotku,jak se Adi směje :slight_smile: Konečně se nám to podařilo vyfotit :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
smišek, môžem ti priniesť laurinku na krmenie, keď ti to tak ide ???? :grinning: :grinning: :grinning:

marti, pekný smejko, ani nevidno že ju sopliky trápia ... bambulka moja :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
vonku je slniečkoooo, fičíme za ním
28. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.