• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahojda holky:slight_smile:

Děkuju moc všem za přáníčko Štěpulkovi k svátku a on vám posílá oslintanou pusinku ale ze srdíčka:slight_smile:

My sme na moravě u Járových rodičů, tak nestíhám moc na koníka...tak vás ani nemám dočtené...ale to pak stihnu:slight_smile: Štěpulka dostal spoustu krásných dárečků...vkládačku mašinku od FP, pak úžasnej traktor s farmou na vozejku a hraje a zvířátka dělaj fakt opravdový zvuky...no paráda a další spoustu věciček:slight_smile: tak byl asi letos nejhodnější:slight_smile: já sem dostala nordicwalkingový hole a už sme dneska byli chodit a řeknu vám že je to teda dobrý...tak budu chodit a zhubnu:slight_smile:
Štěpula jinak papá nutrilon po každým koju, protože mlíčka mám čím dál míň ale to nevadí...aspoň dobře přibývá:slight_smile: za chvíli z něj bude koblížek:slight_smile:
28. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Holky tak mi odepsala Leňa co má Adámka že tu dlouho nebyla protože je Adámek nemocnej a že byli v nemocnici s ledvinama že měl zánět a pořád ho musej sledovat a měl antibiotika a pořád to není úplně dobrý, ale teď snad byli na dalších testech tak se uvidí jak dopadnou. Mám vás všechny moc pozdravovat a že se zase ozve :wink: tak držte všichni moc palečky ať je Adámek zase brzo zdravej :wink:
28. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Zdravím, holky mrzí mě, že vám mimča nespinkaj, já včera blbec jedla ten čerstvej chleba a malýho z toho asi bolelo bříško, ale už je v pohodě... :slight_smile:

Jinak i celozrnnej podle návodu k pekárně se nám povedl a už je skoro fuč :grinning:
28. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Gábi, tak Lenku pozdravuj a že držíme palečky, aby to bylo lepší :wink: Chuďátko Adámek :frowning2:
28. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
to je mi Lenci lito, chudacek Adamek :frowning2:

Marti pekna fotecka, od 3 mesice je uz s mimusama sranda jak se krasne smeji a reaguji mi prijde ze ji miluju cim dal vic.

tak nakonec mame zidlicku jidelni cervenou http://www.detskydum.cz/userfiles/image/detail/281007.jpg zluta nebyla na sklade :unamused:

ja furt zeru ale fakt, teda jen sladky ale vazila jsem se rano a mam 3kg nahore pred tehu vahou tak ja nevim no. ale kdyby to cukrovi nebylo bylo by me lip :sweat_smile:
28. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
jo a nasunicky necham nastrelit sice mame ty na zaveseni ale nemam nervy na to poslouchat plac mimusenka.
28. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky, jen rychle nakukuju a hlavně se chcu pochlubit :grinning:

Janička se dneska poprvé převalila ze zádeček na bříško a jak zjistila že jí to jde tak se pořád kulila a kulila :dizzy_face: :grinning: Šikulka moje malá :dizzy_face: :dizzy_face:

Už spinká tak tchýně pohlídat a půjdem se s mužem projít..zítra a celou středu bude zase v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím ahooj :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz
No zdravím. No malého Adámka mi je ľúto, dúfam, že sa mu to už bude len lepšiť a lepšiť.

No a môj drobec sa naučil vyberať si cumel a stále ho vyťahuje a vkladá a tak dookola, potom ho odhodí a huláka nech mu ho podám a toto robí aj pri zaspávaní večer. Dnes som ho teda po chvíľke preložila do mojej postele a ľahľa som si k nemu a on bez toho aby ten cumeľ vyberal - zaspal, teda našťastie tesne pred zaspaním som ho preložila di postieľky, takže spí v postieľke. Neviem čo to s ním je.
28. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Sacvi super že sa janička pretáča. Tak peknú prechádzku prajem. Ja som zase sama, lebo manžel má stretávku po 10 rokoch zo strednej.
28. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
heyký večer kočky:slight_smile:

tak to je Ivet supeeeeer že se malá Janička tak krásně koulí:slight_smile: šikulka :slight_smile: to náš hajdalák pořád nic...jen občas se odrazí a diví se že se překulil ale pak už zase dobu nic...on je takovej líňounkej...ale to neva:slight_smile: všechny dětičky mají času kolik chtěj:slight_smile: oni se to všechno naučej:slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Neboj Gabi, aj ja mám takého lenivca. :wink:
28. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Já si z toho už hlavu nedělám...je to asi i tím že ho v tom dost nepodporuju...ale teď sme dostali k Vánocům 2 sady puzzle na podlahu s krtečkem a jsou tak krásný:slight_smile: tak se budeme válet jedna radost:slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky vrzla sem do albíčka nějaký fotečky z Vánoc:slight_smile:

Du hajíííí...tak dobrou noc všem :wink:
28. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky přeju krásné ráno :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 07:05  • Odpověz
ahoj přeji krásné ráno všem.
Grabu pozdravuj Lenku ode mne a ať se drží.

My opět kojící maraton :frowning2:
29. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno...malá skoro nic nesnědla, tak odstříkám a jdu za tou doktorkou. Chudinka má ten kašlík čím dál horší :frowning2:
29. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
marti dej pak vědět jak jste dopadli, budu na vás myslet
29. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
volala jsem tam a máme přijít na 11h, to už tam nebudou nemocní a ještě to nebude poradna se zdravýma miminkama, tak nám udělají i 3 měsíční prohlídku, jsem zvědavá...dneska toho dost vyblila :frowning2:
Jinak info pro jajku: z jednoho jsem odsála přes 150ml a ještě tam zbylo...:slight_smile:
29. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
marti :frowning2: snad se brzy uzdravi

Miso :frowning2: a kdy zkusis kasicku?

Kristynka dnes vstala v 5:45 a uz se ji nechtelo spinkat zkusila jsem ji polozt do postylky ale mlatila rucickou do prusli tak jsem ji vzala :rolling_eyes:

mame sice letos krasnej stromecek ale jako opadava hruza a to byl fakt drahej a pulku z nej uz jsem vyluxovala.
29. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Marti tak držíme moc palečky aby to nebylo nic vážnýho a vyřešej to třeba jen nějaký kapičky :wink:

Waci už tý prdelce malý domluv že se v noci spinká :wink: nebo já si ji vemu a Štěpán jí to naučí :wink: drž se holka, snad už bude brzo hajat dobře

Jani Štěpán si dneska v noci taky usmyslel že si bude zpívat:slight_smile: sice vstával až ve 4:30 a pak ještě usnul do 7h ale pak už to byla bída...ale co...nemůžu mít každý den posvícení že:slight_smile:
29. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
holis kašičku dostala včera večer,moc jí nejela, ale něco snědla, dotlačila to ještě 30ml hippu a mojím mlíkem a stejně se budila, já fakt nevím co s ní je. přes den je veselá směje se ráno vstane směje se, takže nemocná není horečku nic nemá,pořád koukám do pusinky zda nemá moučnivku, ale nic jsem neobjevila, má jen mírný povláček na jazýčku bílej, ale to koukám po koju, takže to má mlíčko a plenkou to jde pryč. takže předpokládám že moučnivku nemá. mě nesvědí ani nebolí bradavky- holky nevím co s tou prdelkou máme. jinak je úpln= zlatíčko, je to smíšek a nejraději bych ji láskou snědla. Ale ty noci jsou kruté- vím že to není nic oproti problémům co měla Lenka s malým nebo Broucek když byla malá nemocná,ale mě to fakt vyčepává, nepřála bych vám aby jste mě viděli. Proto jsem ani do alba nedala vánoční fotky kde jsem já, protože takovou zombi jste ještě neviděli
29. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
ahojte maminky a miminka :slight_smile:

tak sa tu zase hlásim,dúfam,že ste všetci v poriadku a Adélka bude tiež čoskoro,je hrozné,že je choručká,snáď dobre pochodíte u doktora,držím palce.

Gábi,nad tvojím vianočným príbehom som sa s Liborom fakt pobavila :slight_smile: ešteže sa vám naozaj nič nestalo a smejete sa nad tým :slight_smile: máte krásne vianočné fotky :slight_smile:

My sme Vianoce prežili v pohode,na Štedrý deň som len vypražila rybičky,inak sme pozerali stále rozprávky a venovali sa jeden druhému :slight_smile: darčekov som v živote toľko nevidela pod stromčekom,Libi ma prekvapil :slight_smile: dostala som pekárňu (takže sa pridávam do klubu a som rada za každý možný receptík,vopred ďakujem) a k tomu všetky možné zmesy na chlebíky :slight_smile:,o pekárni som hovorila,že ak budeme kolaudovať a niekto nám bude chcieť niečo kúpiť,tak poviem pekáreň a ono som ju už dostala :sweat_smile: kávovar Dolce Gusto Krups-ten som si strašne priala,bude sa perfektne farbičkou hodiť do kuchyne :slight_smile:,krásnu kazetu v koži od Diora-je tam 5 mini originálnych parfémov,kozmetiku z mrtveho mora,sadu na nechtíky,4trička,4krásne svetríky,...no to ostatné už ani nenapíšem,Libi sa zbláznil :grinning:

Samík toho nedostal až tak veľa,ale budeme mu kupovať postupne,čo bude treba,teraz z toho ešte moc nemal,zaujal ho darček od Kačky - ešte raz moc ďakujeme :zipper_mouth: a stolička je fakt krásna a super :slight_smile: Jani nevadí,že bude červená,aj tá je pekná :slight_smile:

Včera sme inak boli u dr,Samík pribral za 1,5mesiaca 350g,takže už tak závratne nepriberá,ale to je OK,už nie je novorodenec :slight_smile:takže máme 7720g,hexu ešte nemáme,až za mesiac a doktorka ho opäť chválila,že je strašne hodný,že to pozná,vobec u nej nikdy neplače a smeje sa stále,a skontrolovala mu zúbky,tak dole sa mu už jeden tlačí :slight_smile: tak uvidíme,kedy vykúkne a že príkrmy ešte nie,že mu nie sú potrebné,že mám fakt výživné mliečko :slight_smile: no ale po vyskúšaní mu chutí mrkvička a banán sme mu dali olíznuť a ten vobec,takže sladké zrejme nie...ale počkám do toho pol roka,keď mu stačí odo mňa :slight_smile:

Dnes sme už zase sami doma,pridám aj nejaké foto poobede.

Inak Samík sa už naučil ukazovať hlavičkou nenene a fakt tomu rozumie,keď poviem nenene tak krúti hlavičkou ,je to perfektné a prišli sme na to,aký je rozumný,na lehátku,čo má hrazdičku a na nej takú hrkajúcu loptičku,že keď do nej trafi,začne hrať a točiť sa,takže sa zošupne tak,že mu trčia nožičky z lehátka,zdvihne nohy a šup do loptičky,a robí to fakt cielene :slight_smile: je to úžasné, s Libim sme pozerali úžasom na čo zase prišiel.
29. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
No to je teda román...

Miška,to ma mrzí,že tá vaša Zouínka ťa tak trápi...ešte prísť na to,prečo tak v noci vyvádza a vyhrali ste...viem,aké to je nespať v noci...ale takto často vstával Samík len počas spurtu...neradili ste sa dr?
29. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Luci to jsou krasne darky :wink: a zoubek no to je darek sam od sebe

zanetko neboli te kojeni???

jsem byla venku je tam naaadherne jenze se po 40min probudila tak jsme jely s brekem domu.

Waci nekdo mi rikal ze ta kase zabiŕa az za 14 dnu, jakoze si telicko uvedomi ze je zasycene tak at spi dyl.

moje diktatorka se nudi tak jdeme hrat hru kde je kristynkaa? pod plinkou :grinning:
29. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Jani,mám dotaz,asi som blbá,ale keď dám do pekárne 1kg múky ale.zmesi,na akú hmotnosť to mám nastaviť? na 1000g alebo na viac? ja som z toho jeleň...koĺko dávate droždia? prvý chlebík sme urobili z 1kg zmesi,dala som asi trištvrte kocky droždia,nastavila program na 1000g a celozrnný a moc sa nepodaril,korka moc chrumkavá a bolo cítiť droždie...používate do pekárne väčšinou tie hotové zmesi alebo robíte svoje?
29. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
luci - my jsme zatím dělali jen svoje chlebíky, směsi ani kupovat nebudem :slight_smile: Zatím se všechno víceméně podařilo, jen včerejší chlebík s hrubší celozrnnou moukou se moc nezadařil, teda je dobrej, ale tvar nic moc :grinning: Zatím děláme chleby podle receptů u pekárny a jdu přímo podle toho receptu a pohoda... No a droždí dáváme sušený z pytliku :slight_smile:

Jinak mi je holky líto, že máte s mrňouskama takový trápení.... Malej dneska spal 8 hodin v kuse a pak ještě dvě, teď teda čumákuje a nechce spinkat, tak pujdu za ním, ať manža může nakoupit :slight_smile:
29. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
lucinko ja taky delam jen svoje chlebiky zadne smesi tak bohuzel neporadim :confounded:

ja mam dnes protivku :grinning: chce si jen hrat a nebo se nosit, miluje buseni do klavesnice :pensive:
29. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
A akú máte Peti pekáreň? Ja mám od Moulinexu. Pozerám recepty na nete a je ich teda veeeeeeľa :slight_smile: pojdem niečo vyskúšať :slight_smile:

Inak,cez sviatky som dala 1kg dole :slight_smile: nechápem :grinning:
29. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Peti,tak hoď sem nejaký receptík,čo máte vyskúšaný :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
luci - od moulinexu ow500032 :slight_smile: my děláme právě chlebíky podle receptíků, který jsme dostali k ní teď pro začátek:grinning: už jsme upekli 3 :slight_smile: a dneska asi budem muset na zejtřek upíct znovu :grinning: jinak chleba ze směsi jsme dělali jednou u manžovejch rodičů (to byl jedinej -první a poslední chleba, co se u nich v pekárně pekl :grinning:) a tam jsme šli přesně podle receptu a povedl se :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.