• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani - to mně ti moji chlapi oba spí, manža chtěl jet nakupovat, tak jsem zvědavá, jestli pojede :grinning: musíme si ten denní rytmus přehodit všichni i s mrňousem, ale asi začnu až po zkouškovým.... Jinak už jsem se konečně začla učit na zkoušky :grinning: Až na to, že se učím na tu, co je příští pátek (nebo čtvrtek?) :grinning: a ne na tu pondělní :grinning:
30. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Petko a tys ji upletla nebo je to krychlicka?
30. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jani - je to krychlička... přdsatva, že ji pletu, navíc nevim, jak by to ta pekárna zvládla a troubu tu nemáme (když nepočítám sebe :grinning:)
30. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Tak fotky sú pridané :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Peti :grinning:
30. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
luci - samík je krásnej :slight_smile: Já se těšila, že ten náš mrňous bude mít modrý očička, ale nakonec moje geny přeplácly nejspíš manžovy :frowning2: :grinning: tak máme hnědoočka :grinning: chtěla jsem blonďatýho nadílka, jako byl manža a mám tmavovlasýho čerta :grinning:
30. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Peti,ďakujem,Samík bude modrooký blonďáčik,aj ja som bola,aj Libi :slight_smile: akurát ja mám zelené oči,takže všetko má po Liborovi,aj krvnú skupinu,po mne má len tie jamky v líčkach :grinning:
Neboj,Kubík bude krásny čertík,aj na to ženské letia :grinning: :wink:
30. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
luci - manža právě byl blonďáček, takový roztomilý dítě :grinning: Ale já byla čert už od mala :grinning: Všichni řikaj, že malej je víc podobnej na mě, ale to beztak dělaj ty oči...
30. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Inak mi písala Kačka...Lucinka má nasadené ďalšie antibiotika,na Vianoce mala zase teplotu,boli zase u dr a dnes mi Kačka písala,že Lucinke v moči našli nejaké baktérie :pensive: :pensive: :pensive:,zrejme nedoliečená tá prvá choroba...vinila by som za to dr,že jej hneď pri tej prvej viroze neskontrolovala moč,mohla mať kľudne zapálené moč.cesty beruška malá...ja viem,že teraz mudrujem a Kačke to vobec nepomože,lebo sa musí zase pozerať ako Lucinka trpí,len ma to proste mrzí a myslím len,že dr mohla byť doslednejšia...ach joj,fakt si všetko vyžierajú aj za nás za všetky...je to nefér...tak im držte palce,nech sa z toho princezná dostane a už ju nič netrápi :frowning2:
30. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak malá krásně spinkala a já jsem si přečetla časopisek. Těď jdeme uvařit něco na jídlo a jdu udělat pár skleniček té přesnídávky.

grabu: Zoujinka je taky hodňoučká to nejde říci že je zlobivá jen ji pořád něco trápí. Ale to není že bych na ni nadavávala, jako že se kvůli ní nevyspím...je mi jí spíše líto, že nevím jak jí pomoci berušce.
30. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Gábinka,Janička,až teraz som si všimla váš príspevok a ďakujem za rady.
My chceme už také okná,teda sklá aj do francúzskeho okna,že nerozbitné,spľňajú bezpečnostnú ochranu a ešte majú slnečnú clonu,to znamená,že keď budú veľké teplá,dovnútra nebude pražiť slnko. Aj naši známi boli takto vykradnutí,cez zahradu a vstup na terasu,takže dodatočne dali na 1.prízemie všade bezpečnostnú fóliu a zlodeji sa tam už nedostali. No v dnešnej dobe sú už vymoženosti a som za to rada. Takže si tiež radšej priplatíme a kašleme na štandard,ako píše Janka,je to bieda,čo tam dávajú...my jediné z toho projektu,čo sme nezmenili,tak je hrubá stavba a rozloženie izieb :grinning: všetko ostatné bude podľa našich predstáv :sweat_smile:

Janik,čo sa deje s Jirkom? to ti fakt s ničím nepomože,len sedí pri PC?????tak na to som tiež alergická a musím pripomenúť občas Liborovi,že sme tu my a nech láskavo PC vypne a pomože...to funguje,inak sám od seba by sa odtiaľ nepohol...takže ťa chápem,že si naštvaná a aj to,že to nechceš riešiť pred segrou...a posťažuj sa,na to sme tu!!!!!!!!!!!!!!

Miška,každá máme to svoje mimi v niečom iné a verím,že to Zouínku prejde :wink:
30. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
holis to je mi líto s tím Jirkem:( to na síle moc nepřidá
30. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
no tak uz mame po navsteve, Jirka odvazi sesgru s Lejlinkou na letiste a ja jsem doma s Koko. _Jirka se mi omluvil a postavil se do kouta :grinning:

luci no prave furt by sedel u pc a ja tady muzu uklizet a dorazi me tim kdyz rekne vsak neukllizej, stejne to nepujde poznat tak to uz vybuchnu.

koukala jsem na fotecky Samik je uz velkej chlap. Kristyxnka me tady mlati do klavesnice tak se omlouvam zas chyby. :pensive:
30. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
jé to muselo bejt pěkný a klečel?
30. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Jani,tak to je super,aspoň že tak :slight_smile: no s tými niektorými rečmi vedia chlapi fakt potešiť :rolling_eyes:
Aj Samík by už chcel koníkovať a písať si s vami :slight_smile:
30. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Jani - hihi takto manža nikdy do kouta nejde, když se mi něco nelíbí, asi to taky zavedu :grinning: I když on si to užil jako malej :grinning: U nás je to ale s uklízením naopak, já než abych se stresovala s uklízením, nechám to bejt a manža tady lítá a je vzteklej, že já nelítám s ním :grinning: Když pro mě je důelžitější bejt v klidu, když vím, že tady se prostě uklidit kloudně nedá, protože máme tolik věcí, že to není kam uklidit... No, ale už se zase poohlížímpo nějakým jiným bydlení. Manža tu příští rok nechce už bydlet, tak uvidíme:grinning:

Tak a za náma se za chvilku přijde kouknout moje mamkka, tak jsem dala do pekárny chleba, sice bude až za cca 3 hodiny, ale zas mamka než se sem dohrká, tak to bude tak akorát :grinning:
30. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
no postavil se do kouta a rikal ze je na hanbe. :wink:

Petko my taky mame veci a veci no neni to kam dat pac tech kramu co ma jirka je mraky nejradeji bych to vzala a hodila z okna, takove ty draty, kabely, vrtacka vsude to zapomene pak to hleda no nemam slov a jeho pokoj jsem mu nakazala si pred vanocema uklidit a nic jako doted je tam bodrel jako v tanku, ale at si tam shnije me to je jedno, ruka by me upadla kdybych tam uklidila.

jsem ulozila tygrici a vytrela a ted sedim na jejim puzleti na zemi uprostred kuchyne a cekam az to uschne :grinning:
30. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Jani - no my přemejšlime, jak tady zvětšit uložný prostory, ale zas se nám nechtěj kupovat věci speciálně sem, když tu moc dlouho být nechcem... Manža tady má taky krabici s elektrem, ruzny kondenzátory a tak, já jsem si sem teĎ přivezla kytaru... No je tu šíleně moc krámů a spoustu místa tu teď zabírá ten vánoční stromeček, sušák na prádlo musíme mít hozenej v chodbičce a zas se skoro nedá vlézt sem do pokoje... no sranda... :grinning:

Tak si řikám, že to snad ani nemá smysl to tady rovnat, protože druhej den je tu stejně brodel, jak kdyby se tu vubec neuklízelo :grinning:

Jo holky, nemáte někdo vysavač, kterej zroveń umí čistit i koberce? já ych takovej chtěla, jednak abych mohla vyčistit tady ten koberec, když malej začne lézt, ať je to čistý, tady nevim, jestli to někdo někdy čistil... Chtěli bychom takovej vysavač, aby měl i hepafiltr... Chtěli jsme ho původně kupovat,a ž budem ve svým, ale když jsme teď ušetřili za tu pekárnu, tak si říkám, že bychom si vysavač koupit mohli i sem. TAdy maj erární vysavače, ale s tím se mi tady nechce vysávat moc, když je tu i malej :frowning2: Tak nad tím teĎ s manžou uvažujem :slight_smile: Kdyžtak díky za typy:grinning:
30. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
peti my nemáme vysavač, kterej rovnou i čistí, ale potřebovali jsme vysavač kterej má výkon a je bezsáčkovej a zároveň s hepafiltr... máme daewoo a jsme s ním spokojení sice stál dost peněz, ale zase se vyplatil
30. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
ahoj maminy,

som sem už ránonestihla, lebo som bola v práci podpísať nejaké veci, potom keď som prišla som sa poriadne ani nezorientovala a zvonila mi návšteva ktorá teraz odyšla... Markotková mňamka chutila, nakrájané kúsky som ešte postriekala šľahačkou a veru. olizovali sme sa všetci :slight_smile:

peti, ja taký vysávač nemám ale držím ti palčeky, aby kým bude kubík loziť - aby ste už boli inde :dizzy_face: . Aj ja v novom roku nakontaktujem realitky a skúsim predať byť a kúpiť väčší
30. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
No ahojky, tak dnes mi prišlo Mama a ja a kto to tam na mňa kuká - teda nekuká, lebo má zatvorené oči. No naša malá hviezda Laurinka :slight_smile: . No Žanetka vy ste ale hviezdy- už ma všade prenasledujete. Neviem, že vás nabudúce nenájdem za dverami keď niekto zaklope :wink: .
30. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
No tak dnes som tu nikoho nezastihla, tak vám prajem pekný večer. Pa
30. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojda tak už sme zase doma:slight_smile:

Cesta byla hrozná...Járovi je zle, asi zase nějaká střevní chřipajzna:frowning2: tak sem řídila a vezli sme na střeše 3 pytle s dřevem do krbu a tak sem jela celou dobu 90 :grinning: no i náklaďáky mě na dálnici předjížděly:slight_smile:

Představte si že sem se po cestě stavila v Tescu v Říčanech a v životě sem neviděla takovou katastrofu...žádnej výběr, všechno vyprodaný, prázdný regály, zmatek...no hrůza :grinning: ale plínky měli a dokonce i tu odsávačku, takže aspoň něco:slight_smile:

Štěpula půl cesty probrečel...bylo mu vedro...ale jak sme přijeli domů nasadil úsměv a byl normálně šťastnej že je zase doma...vejskal a smál se od ucha k uchu:slight_smile:

Luci fotečky jsou krásný:slight_smile: Samík úžasně roste:slight_smile: už se moc těším až se zase uvidíme:slight_smile:

Lucinky mi je moc líto:frowning2: a Kačky taky, musí jí to zase moc trápit...kočky moje ach jo...
30. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Zuzka - laurinka je v mama a ja???? musím nabehnúť a kúpiť - to som ani nem vedela :grinning:

gabika, napíšeme sťažnosť liborovi :slight_smile: :grinning:

my keď ideme v aute tak teraz kúrime minimálne, aby nebolo laurinke teplo...a aj ju trolinku rozopnem... dnes som s ňou bola prvý krát sama s autom a vyšlo mi to tak, že preč i späť mala obdobie spánku, takže krásne zaspinkala a ja som si ju odsledovala v zrkadle, ktoré mi poradila lucka :slight_smile:

krásne a dlhé sníčky :pensive:
30. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jaji no tohle tesco by asi potřebovalo Libiho pevnou ruku :wink: ale on je bohužel přes celou Prahu, takže to tam asi moc nespraví...ach jo...štve mě to protože to tam mám kousek, ale když se tam nedá sehnat nic moc, tak tam jezdím fakt jen pro ty plínky :wink: ale aspoň něco že:slight_smile:

Tak sem si právě ozkoušela tu tesco odsávačku a je trochu namáhavější než ta od aventu co mi půjčila sousedka...ale co...učel taky splnila a já můžu jít klidně spát aniž by mi praskly prsa:slight_smile:

No my v autě taky moc netopíme, ale Jak bylo dneska Járovi blbě tak mu bylo i pořád zima a Štěpa jak má pod sebou tu zimní zavinovačku od Emitexu, tak i když jí má úplně rozepnutou tak to hřeje a on má vždycky spocený zádíčka a hlavičku a jak sme dneska jeli dlouho tak to na něj chudinku bylo prostě už moc...ale doma byl fakt jak vyměněnej...teď krásně spinká, tak já jdu taky...dobrou noc ať vás blešky štípou celou noc:slight_smile: a miminka ať hezky spinkaj :wink:
30. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
Gábi, to jsem ráda, že mi za tu radu s odsávačkou nenadáváš :slight_smile: Já teda nemám srovnání s jinou odsávačkou, ale zas si říkám, že neodstříkávám denně, takže mi stačí :slight_smile: Dneska jsme v Tescu koupili ještě sáčky na zamražení mlíčka, tak už ho nemusím aspoň vylívat :slight_smile: V úterý jdem s Jirkou do kina na 3D Avatara a mamka bude hlídat, tak jí musím odstříkat dost mlíčka, jen doufám, že ta moje potvůrka bude pít a nečekat až přijdu já s prsem :grinning:, což by jí bylo docela podobné :grinning:
Dobrou noc přeji :wink:
31. pro 2009 v 00:01  • Odpověz
ahoj maminky a mimuska

u nas klasikaa budicek v 5:40, jirka si mysli ze je to tim ze jim tolik sladkyho ze ma tolik energie po ranu :wink:

Zanetko tak vyjste tkaovy hvezdy, ja bych to taky chtela videt a mooooc :wink:

Calli ty jsi ale nocni ptak v tu dobu mam davno pulnoc nebo jdu zas kojit.

jako uz me nebavi vstavat tak brzo rano :frowning2: dneska si ji teda vzal jirka no ale i tak uz jsem neusnula.

a dnes je silvestr, v lednici nemame vubec nic a tak cekam kdy se drahy zvedne od pc a pojede nakoupit do tesca sic tu pojdem hlady. :wink: listek ma napsanej tak snad doveze vse.
31. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ráno všem, tak my máme dnes tatínka od rána doma, což jsem velice ráda.
31. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
dobré ranečko

dnes sme mali prvé kojenie o 4,40 - o hoďku neskôr ako sme zvyknutí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: noooo ale klamať nebudem, cicia sa zobudila už o 1,30, no bolo to úplne bez plaču a stačilo chvilinku hladiť chrbátik :wink:

idem robiť zemiakový šalát a kapustnicu - úžasné pre miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ježíííš, ja ani neviem či som včera hlásila, že sme skúsili banánik a ten nám šmakoval :grinning:. Zjedla by ho oveľa viac ako som dovolila, ale bála som sa na prvý krát ... a kako dnes bolo vpohodičke, takže banánikovať budeme - konečne aspoň niečo :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
jajuš a kaká po banánku bez problému? já mám z banánku právě strach

my včera udělali tu přesnídávku z jablíček a malá ji šrotovala o 106
31. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.