• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
luci - taky chodíme o to později spát, ale teď chci udržzet malýho co nejdýl vzhuru, a dát ho spát dneska dřív... včera jsme se kvuli tomu s manžou porafali, že malej chodí spát tak pozdě... :slight_smile:no bylo to něco :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
tak tu je tá sľúbená mrkvička :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=L46LvRv_Ek8
31. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
31. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
hej, baby, vy už všetky pijete ?!?!?!?!?!?! :angry:

ja už som v pyžamku :grinning: :grinning: :grinning: takto som na silvestra ešte nikdy nem bola :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
jaji - nene, my hledáme návod ke kameře, nemá totiž normální USB, tak přemýšlíme, jestli ji mužem připojit vypnutou k počítači nebo ne :grinning:
31. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Baf:slight_smile: to ste se lekli co:slight_smile:

tak si představte že Štěpán chrněl v kočáru venku od těch 14h až do 18:30 a když sem se na něj šla kouknout tak sem zjistila že tam začalo pršet naštěstí do kočáru nenapršelo :wink: tak sem ho vzbudila jak sem ho táhla dovnitř, jinak by snad chrněl eště teď:slight_smile:no už je napapanej vykoupanej a za chvíli jde bucat znova:slight_smile: a my porazíme k sousedům slavit:slight_smile: už se těším na ten raclete to bude mňamka :grinning:

Lucinko no Samíkovi ale šmakovalo:slight_smile:
31. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
No ahojky, jaji aj ja som už v pyžamku a desím sa čo to bude o polnoci, lebo teraz je to už hrúza. Neviem ako to drobec zvládne, všetko sa to tu bude ozývať.
Inak v tom mama a ja je o vašej fotografke a sú tam aj nejaké jej foto, píše tam o fotení detí a vy ste tam tiež - taká menšia foto.

A my sme tiež zatiaľ len an mojom mliečku, len niekedy pred spaním dostane trošku UM, to ke´d sa mi nestihne vytvoriť dosť môjho. Papina bude až po 6. mesiaci, ak nám vystačí moje mliečko.
31. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
No a aby som nezabudla, tak vykročte do Nového roku tou správnou nohou, nech ste všetci zdraví a nech nám drobčekovia rastú do krásy.

A ešte držím Katke a Lucinke pršteky nech sa čím skôr vyliečia a v novom roku nech ich a aj nás všetkých chorôbky obchádzajú.
31. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak kočenky...u nás už se spinká a my vyrážíme k sousedům slavit:slight_smile: tak vám všem i vašim drahým a miminkům přeju všecičko nejvíc nejlepší do novýho roku:slight_smile: hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka a posíláme mocinko pusinek:slight_smile: muck muck muck:slight_smile: Hezký večer:slight_smile:
31. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Tak maminky a miminka a vaše drahé polovičky,
my už sedíme dlho pri telke,papkáme,Samík je už v postieľke,uvidíme ako bude spať dnes...
Prajeme vám krásny večer podľa vašich predstáv a do Nového roku len to najkrajšie a najlepšie,hlavne,aby to zdravíčko bolo,všetko ostatné potom už príde!!!posielame pusinky
zo srdiečka praje Lucia,Samík a Liborko :dizzy_face: :zipper_mouth:
31. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak už mám všechno udělané, malá kupodivu spí a Jirka konečně vypadl od počítače, takže vám můžu popřát všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstíčka, kásky a zdravíčka, hlavně špuntíci, ať se mají k světu a nic je netrápí :wink: M+A+J :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jinak mám novinku :slight_smile: Adélka se dneska překulila z bříška na záda :slight_smile: Já měla radost a ona začla bulet :grinning:, ale jak jsem ji dala zpátky na bříško, tak přestala a zas se překulila na záda :grinning:
Jo a Luci, super videjka, všechny 3 :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
calli - video je paráda :slight_smile: náš malej to pořádně furt neumí :grinning: Ale co... jen po naší zkušenosti už bych malýho nenechala tak blízko u kraje postele jako ty Aduš :confused: mě z toho vždycky polívá horko :grinning:

Jinak já za chvíli budu mít to naše vysmátý třeštiprdlo :grinning: Jupí jupí jupí :slight_smile:
31. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky já s prdelkou Vám taky přeju všechno nej a nej do nového roku. Hlavně hodně zdravíčka jak naším maličkým tak i nám všem :slight_smile:
A taky aby nám dělali děti jen samou radost :grinning:
31. pro 2009 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz
Sláva sláva sláva, vysmátej Kubí je tady :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=2p3MPWQ1O20
31. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
k.ate kráááásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz
ešte hodinku a nám dochádzajú bagetky - neviem to nazvať či jednohubky alebo chlebíčky - je to niečo medzi :grinning:
31. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
peti, som si pustila kubika a milan vyletel ako strela že lauru počuje :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jsem úplně vytočená, Adélka před chvilkou usla a oni tu bouchají, jako by v životě neviděli ohňostroj :frowning2: Začínám nesnášet Silvestr :rolling_eyes:
31. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz
všetko dobréééééééééééééééé v roku 2010
aby miminečka poslúchaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
aby pekne spinkaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
aby sme boli všetci zdraví, šťastní, spokojní, vždy usmiati
a možno ..... aby nejaká tehulka medzi nami bola?!?!?! :grinning:
1. led 2010 v 00:02  • Odpověz
jaji - tak to je dobrý :slight_smile:

taky vám všem přeju všechno nej do toho novýho roku :grinning: a jaji s tím těhulkováním nestraš :grinning:

calli - u nás bouchaj celej večer hned za oknem (bydlíme v přizemí :frowning2: ), ale malej pět minut před půlnocí usnul a je mu to ukradený naštěstí :slight_smile:
1. led 2010 v 00:08  • Odpověz
k.ate...Adi taky spí, ale ne tvrdě, už jsme na ni několikrát byli koukat a otvírá očka, pak jesice zavře, ale čekáme, kdy se rozpláče :angry:
1. led 2010 v 00:12  • Odpověz
calli - já vim, že mrnous se asi ještě probere, ale ne kvuli těm ránám, ale on se tak budí před spinkáním normálně...
1. led 2010 v 00:25  • Odpověz
k.ate...malá už většinou spí až tak do 6-7h. Zatím spinká, tak třeba to vydrží, uvidíme. Ale z těch ran odvázaná nejsem...
1. led 2010 v 00:27  • Odpověz
calli - no malej usne zas kolem druhé a vstávat budem ve 12 nebo v 1 :grinning:
1. led 2010 v 00:28  • Odpověz
tak 10h už nespáváme. Já se bála, že přijdu o mlíko a když o něj nepřijdu, tak že mi ho hodně vyteče :grinning: , po 8h je to ještě v klidu :dizzy_face:
1. led 2010 v 00:48  • Odpověz
hurá hurá hurá:slight_smile: je tu nový rok:slight_smile: Tak ještě jednou všecičko nej:slight_smile:

Jaji jára mi přál a dával pusu a říkal tak ať sme v tom novým roce 4 :grinning: tak sem se ho zeptala jestli chce pejska nebo co? :grinning:

Kate nádherný video:slight_smile: Kubíček je smíšenko krásný:slight_smile:
1. led 2010 v 01:36  • Odpověz
Mě dovařila voda na mlíčko do termosky, a jdu hajat:slight_smile: malej ani nezaznamenal že venku bouchaj nějaký petardy a spinká jak polínko:slight_smile: paráda:slight_smile: tak dobrounkou noc:slight_smile:
1. led 2010 v 01:38  • Odpověz
dobre rano, teda damy vy jste toho nakecaly :wink:

nejprve Vam vsem chci poprat hodne zdravi do noveho roku a samozrejme nejen vam ale i vasim mimusenkum, Taky nejaky prachy pac ty se hodi vzdycky nebo spis hodne penez

Jinak jsem sla spat v 20:50, sousedi nam mou loznici parili, mam sto chuti jit na ne ted zazvonit z dola pac ten zvonek primo rve a zvoni dokud to nikdo nevezme, takovy trest maly.

V 23:55 se vzbudila Kika na kojo tak jsme ji o pulnoci opusinkovali a sla spinkat dal, pod oknama byl ohnostroj, asi uz jsem stara ale akorat jsem byla fakt nas.ana protoze na tom neni nic peknyho akorat to plasi spici deti a zvirata.

holky mate super videa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi 4? tak to jsem taky moc rada i my se budeme snazit

jinak jsem posnidala ovocny salat nebot zbyl a vcera jsem se prejedla. o vikendu se chystam do fitka, kdysi jsem chodila 3x tydne tak zas zacnu aspon 1x dokud kojim.jooo a vcera jsem ji koupila prvni kasicku tak dneska ma premieru.

me tedy po UM kika spi jak kdybych jen nakojila, gabi kolik um davas na noc po koju? ja 90ml
1. led 2010 v 07:15  • Odpověz
ahoj a přejem vše nejlepší do roku 2010. Malou petardy neprobudily a to tu to bylo jak v pekle. MOje mamka se nevyspala s pejsekm, protože ten se toho strašně moc bojí. :confounded:
1. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.