• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
k.ate, sab simplex je perfektný, my ho uýívame dááávno, aj som o ňom písala....

jani, jasnačka že po kúpaníčku opäť prsíčko :slight_smile:

gabi, nemáš doma gflukopur, to mi dr poradila pre takýto prápad, alebo zamrazení mliečko???
14. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
já koukala na ten sab simplex a na netu píšou,že se může podávat až od 3. měsíce věku, pokud dřív tak jen po poradě s doktorem...vy jste to dávaly na doporučení dětské doktorky nebo jen tak? Já koukala, že cena dobrá a pokud to má fakt takový účinek, tak bych to koupila, ale zas mám strach,aby jí to neublížilo :frowning2:
14. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Na co to je ten Sab simpex?
14. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
No nám ten sab simplex vôbec nezabral, ale na každého to účinkuje inak.

Peti a ak by ste sa rozhodli pre druhé, tak na tú plastiku nemusíš, mne teda doktor povedal, že mi to potom spravia pri druhom pôrode, ak teda budem mať do 3 rokov druhé. Ak nie, tak tá plastika to istí.
14. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Inak ja mám mliečka ako kedy, teraz to bola hrúza, bolo ho hrozne málo, ale hádam drobcovi stačilo, pritom včera večer som po kojení ešte odsála 50ml, tak ono je to každý deň iné.
14. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
gabi, nám dala mudr. sab simplex na koliku. Najprv sme mali espumisan a potom dala sab simplex napriek tomu, že je v letáčiku uvedené to, čo píše calli, užívali sme ho cca od 2 týždňov. Ale naša mudr povedala presne to, čo píše aurelka - miekomu zaberie jedno, druhému iné...

gabi, ako ste to zvládli s mliečkom???
14. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
calli my ho dostali předepsanej od doktorky...

jaji - my ho máme od první návštěvy doktorky, nechtěli jsme ho dávat za každou cenu, ale ted mě přesvědčil...

grabu - měl by "odbublinkovat bříško a ulevit od prdíků... :slight_smile:

aurel - já zatím o druhým nechci ani slyšet,,, :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Inak oproti vašim obríkomja budem mať krpčeka, dnes sme sa vážili a máme len 4580g.
14. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Som zvedavá koľko ale meriame, lebo tam sa mi zdá, že sme na tom celkom fajn. No možno budeme dlhé špáratko :slight_smile: - ako tato. Ale ako tak pozerám do grafu z knižky ideme ukážkovo vstrede medzi verchnou a spodnou hranicou.
14. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
zuzi, to ja sa s našimi 5990 g do grafu pozrieť bojim :grinning:
14. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak ja som sa do tabuľky predsa pozrela a sme na hornej hranici, presne...no to sme boli i pri narodení...tak snáď sa nám to optimálne upraví :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
sabsimplex nám dávali už v porodnici.sami se hned ptali,jestli máme koupený.dávali to všem,tak nevidím problém.teď nám došel a koupili sme babycalm a přijde mi,že tolik nezabírá :unamused:
14. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
uff... tak jsem doodsávala část mlíka na zejtra... Zatím máme 150 ml, ale mám strach, aby to prckovi na ty 4 hodiny vydrželo... tak zejtra ještě něco odsaju... Tak snad to kluci zvládnou :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
k.ate, to máš super, že toľko mliečka dokážeš naškrečkovať, a ešte k tomu večer :confused: . Ja som sa pýtala preto, lebo z jedného odsávam tak odhadom 3/4 a je to okolo 100 ml. no keď som pozerala koľko mliečka by sa malo pre mimčo vyprodukovať za deň, tak toho mám dosť...sa teším. Ja odsávam len vnoci, lebo cez deň sa obávam, že by sa mi dorobiť nestihlo do ďalšieho kojenia...iba sem tam len trošku, ak dlho spí, tak aby sa vedela chytiť, keď je to moc plné...
krásne sníčky :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
jaji - já normálně neodsávám vůbec... TeĎ jsem teda to jedno prso ždímala, co to šlo, ale ještě bych z něj asi dostala víc, ale počkám do zítřka... Malej teď asi hodinu a půl spí, byl vzhůru, ale nechal se uspat a pokračuje už takhle dlouho, takže buď ho trápily prdíky a nebo měl opruzenej zadek, tak možná i proto byl protivnej... Bepanthen mu na to nějak moc nepomoh :frowning2:, tak jsem vytáhla Rybilku, smrad je to sice hroznej, ale hned to má o kus lepší prdítko moje... :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky...já sem s tím mlíčkem nešťastná:frowning2: vždycky sem měla dost a najednou jako že nikde...nebo já nevím...večer prcek brečel, tak ho Jára nosil dokud neusnul...:frowning2:
V noci sem mlíčko měla a teď ráno taky ale všechno to vipil a na konci kojení se zase vztekal...ale já sem mu nechtěla dát druhý prso, protože sem se bála že by to všechno vyzunk a pak by neměl na další kojení nic...a taky teď chce pít dýl...dřív jen 10 minut a teď tak 20:frowning2: já nevím co s tím...snad nemám to mlíčko slabé...nebo o něj nepříjdu:frowning2: musím dnes zavolat dr. a zeptat se jí co s tím mám dělat...
15. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky. Neboj Grabu, nemáš slabé mléko. Tento termín je podle doktorů blbost. V kojení prý může nastat krize, kdy je mléka méně. Nezoufej, koj, klidně i z obou, měla by ses znovu pořádně rozkojit. Mně se taky množství snížilo, tak piju víc toho čaje a všechny přebytky odstříkávám. Vydrž, bude líp.
15. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky holky tak nám sab nezabral lepší to u nás bylo po baby calmu.Ale na laktobacilky baby nedám dopustit :wink:
15. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
No doufám...jdu si udělat kojo čaj a caro...ať to podpořím...:frowning2: je mi z toho smutno...celou dobu mi praskaj prsa, že pomalu nemůžu vydržet do dalšího kojení a najednou během dvou dnů mlíčko nikde:frowning2:
15. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky a nemůže to být třeba i tím, že málo piju...že se to mlíčko nemá z čeho tvořit?
15. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
grabu a nechceš místo cara zkusit tu meltu? mně caro až tak nezabíralo až ta melta piji dva hrníčky denně jeden ráno a jeden k večeru..
15. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
No Gabi tak ja som na tom tiežvčera bola biedne s mliečkom, taksom rýchlo nasadila homeopatiká a čajík, dúfam, že to zaberie. Inak tak ako píšu baby tá kríza s laktáciou je bežná, netreba sa vzdávať. A veru veľa pi. Doktor povedal: 2 litre pre vás a 1 liter pre drobca.
15. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
No nič už sa budíme, tak idem za ním. Pa zatiaľ.
15. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Taky jsem slyšela, že bysme měly pít minimálně 3 litry denně. Taky papkáme laktobacílky a babycalm nám taky lepší zabral jak sab. Akorát dneska je třetí den, co nekakal. Chudáček tlačí, ale nejde to. :frowning2: Doufám, že se nepokaká dneska v poradně. Po těch laktobacilech j to špric, že to má až na zádech a vždycky se musíme celí přesléct.... :grinning:
15. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
holky tak já dnes zase razím směr město, to počasí je neúnosné je u nás sníh. A já nemám zimní bundičku ani kombinézku, takže jí pojedu ještě dokoupit oblečky. totálně penízky letí. :frowning2: ale nedá se nic dělat tohle malá potřebuje.
15. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Waci, jukla jsem na Tvoju Zouinku, moc šikovné miminko. Náš Daneček se asi nerad fotí. Vždycky mrkne, nebo když se směje, než se to vyfotí, úsměv nikde....nebo začne šklébit.... :grinning: no nevím po kom to má. Já se tak ráda fotím...Příští týden jdem do foto ateliéru. Jsem zvědavá, co bude. A oblečky jsem nakupovala v jednom bazárku tady. je moc bezva. Věci jako nové za rozumné ceny. Když jsem viděla ty pálky v obchodě za nové....stejně z toho brzo vyroste a pokud nejde poznat, že je oblečení jeté, nevadí mi to. úspěšný lov Ti přeju Wacinko.
15. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
kajra já jsem totiž blbá jak něco včera jsme byli ve městě s manželem. Kupovala jsem malé rukavičky, termo punčošky s kočičkama a ponožky. Ještě jsem včera manželovi říkala, jé podívej to jsou krásné kombinézky a bundičky a myslíš že mi docvaklo, že je potřebujeme? ne až dnes v noci jak tak strašně fučelo tak jsem si říkala, že by to chtělo. Včera v noci jsem nachystala už kočárek na zimu.
15. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
ahojky všichni já odstříkávám ještě mrněti mlíčko, za chvíli musim do školy na 4 hodiny tak at to kluci zvládnou...

waci - ten váš kolotoč, co máte jde pustit i bez hudby? přemýšlím, že ho mrněti koupíme, konečně ho začal ten starej kolotoč, co tu máme zajímat :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Joo tak o zimě mi holky nemluvte:slight_smile: tady napadlo přes noc sněhu že sem úplně v úžasu a to dneska jedu za kámoškou do Prahy a nemám zimní gumy..tak snad to nebude moc klouzat!!!
A kombinézku taky nemám, tak něco na honem sháním na mimibazaru...jsou tam i nové třeba za 300...to je minimálně o polovinu méně než v obchodě...a jak říká Kajra...stejně z toho za chvíli vyroste...včera sem o jednu soutěžila na aukru ale už to vylezlo moc, tak sem to vzdala...tak teď hledám nějakou jinou:slight_smile: ale maj jich tam víc na holčičky...přeci nebude Štěpula chodit v růžové:slight_smile: :grinning:
15. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
k.ate ne ten kolotoč se točí jen když hraje. bez hudby pustit nejde.

grabu koukala jsem taky, ale mám strach kvůli velikosti. V obchodě to mohu přeměřit. Malé jsou krátké i některé dupačky velikost 62. Takže kombinézku budu asi brát 68. ale nejprve to změřím.
15. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.