• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No dobré ránko. Takže ešte raz vám prajem všetko nasamlepšie v roku 20010.
No noc bola katastrofuš, ako všetky iné. Petardy drobcovi zrejme nevadili, ale zobudil sa o 23:45 a potom necl spinkať, lebo čumákoval cez žalúzky na ohňostroj. :wink: Ale potom v pohode pri tých ranách zaspinkal, ale ako noc predtým, budil sa každú hodinu. Hoci papal vždy až po 3 hodinách. No a od 6:30 mi spal na kolenách - teda ja som nespala.
1. led 2010 v 10:19  • Odpověz
zuzka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi, Ty nám praješ všetko dobre v roku 20 010 ?!?!?! :grinning: :grinning: :grinning: kde my už vtedy budeme :grinning: :grinning: :grinning: (jedna nula hore dole a čo to urobí :slight_smile: :wink: :dizzy_face: )
...a Mama a ja mám už doma, som pyšná ... :wink:
1. led 2010 v 10:30  • Odpověz
jej, dobré ranko som zabudla povedať.

laurinka tiež buchnáty vôbec riešiť nemusela,prvý krát vstávala o 4,00 :slight_smile: - zato niekomu sa spustil alarm na aute a hučí mu doteraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Baterka nie a nie sa vybiť :angry: - svetlá mu už nesvietia. Asi je to auto niekoho kto nie je doma alebo čo ja viem čo, no museli sme mať celú noc zavreté okno, a fakt to hučí ešte teraz, s menšou intenzitou, ale hučí :confounded:
1. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem už vzhuru... malej šel do postýlky o třičtvrtě na 2 (začínáme mu posouvat to spinkání dneska pujde o pul druhý), ale nechtěl moc usnou :-/ pobrekával, tak jsem mu zpívala, hladila po tvářičce a byl klid a po nějaké době usnul, ale napůl se ještě několikrát probíral... No já jsem rozlámaná jak už dlouho ne... :-/ přece jen ta zahnutá ruka v postýlce.... :grinning: No a vzbudil se už v 10 na papání a teď zase spinká dál... I když stejně spal cca 7 a půl hoďky v tahu, tak si nemám co stěžovat :grinning: Jsem zvědavá, kam až mu spinkání posunem :grinning:
1. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
ahojte babenky,

ešte raz všetko len to najlepšie v Novom roku :wink:

Tak Samík asi vedel,že bude maminka dlho hore,tak spinkal od pol9 až do 2:46,5:50,8:00 a potom sme eštes spali do 10:10 :slight_smile: nezobudil ho ani ten rachot o polnoci a trval skoro do jednej hodiny...my keby sme si neotvorili okno a nepozerali,ani by sme nič nepočuli :slight_smile:

No inak kopec jedla ostalo,se na to vyprdnu velebnosti nabudúce... :confounded:

My sme po polnoci pozerali na Barrandove posledný koncert Michaela Jacksona a bolo teda super,stále sme tu hýkali...pred polnocou sme skúkli Mr.GS a to sme sa tu skoro počúrali smiechom :grinning: ja som šla špať o pol2 a Libor ráno o 6tej...nechápem...a ešte som mu vravela,nech nie je dlho,aby zase celý deň neprespal a my z neho niečo mali :rolling_eyes: no uvidíme :slight_smile:

Nech máte krásny deň babenky a som rada,že vás mám a verím,že sa tu budeme takto stretávať a pomáhať si stále :slight_smile:

Žanetka,ty provokatér :slight_smile: no ale zase keď to tu čítam,Gábinka ti to prianie možno splní :slight_smile:
1. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Luci - abych nesplnila to přání já... (bych manžu nejradši přerazila :grinning:)
1. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Nekecaj Peti,čo ste mali "vášnivú chviľku"? :grinning:
1. led 2010 v 11:11  • Odpověz
luci - aaale... :grinning: škoda mluvit :grinning: mně ani nedošlo, že je to "až tak" :grinning: Manža mi to řek až potom :grinning: no v nejhorším budem mít dvě mrňata po sobě :grinning: Mohli by se vlastně narodit i ve stejný datum :grinning: No, manža prohlásil, že kdyby se nám takhle povedlo druhý mimi, pujde to tomu doktorovi, kterej mu řekl, že přirozenou cestou mimi mít nebude, omlátit fakt o hlavu :grinning: Ale nemyslim si, že by to vyšlo :slight_smile: Každopádně test asi časem zkusím... :confused: :grinning:
1. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Peti,aháááááá :wink:
prepáč,že sa pýtam,ale vám dr povedali,že mimi prirodzenou cestou nie????
Inak,ja som už tiež test skúšala,keď mi bolo tak zle od žalúdka,krútila sa mi hlava a pod.,ale nič,fuuuuj,som sa na to ani nechcela pozrieť a Libor si robil z toho prdel!!!!!!!!ale mala som to od zablokovanej chrbtice,sa teším,až sa vyspím na normálnej posteli,som sa rozhodla,že do nového si proste tú novú posteľ kúpim,aj keby traktory mali padať...(lebo dohoda bola,že zatiaĺ vystačíme spať aj na matracoch)...
1. led 2010 v 11:22  • Odpověz
luci - manža měl hooodně blbej spermiogram... Šel kvuli tomu na operaci s varikokélou, ale to mu prd pomohlo, kontrolní spermiogram, kterej mu dělali už když jsme věděli, že jsem těhu, dopadl podobně mizerně... :-/ Tušim, že pohyblivejch spermií měl jen cca 5 % a z toho prograsivně snad jen 1% nebo tak... prostě úplná haluz... :confused: Ta diagnoza se jmenuje athenoteratozoospermie... :grinning: My jsme si právě tehdy řekli, že to nebudem řešit, že pokud se nám mimi podaří, bude to super (i za cenum, že škola nedopadne podle našich představ :slight_smile: ) a pokud ne, budem budovat kariéru a pak časem třeba nějaký mrně adoptujem... No, tak nám asi nějaká závratná kariéra přána není :grinning: Ale já jsem ráda, že se nám mrňousek povedl :slight_smile: Když pak vidím lidi, co mají v podstatě všechno, co si můžou přát, jen to mimi jim pořád nejde a nejde... :frowning2:
1. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:
Tak ty noční rány malou kupodivu neprobraly, vstávala až v 7:40 :slight_smile:, pak jsem ji po koju šupla do postýlky a já ještě 2h spala, ona asi ne :grinning:, ale byla tiško a teď mlátí do tučňáčků a strašně jim něco důležitého vykládá :grinning:
Peti...že by? :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 11:29  • Odpověz
luci - jinak postel tu máme naprd... má v sobě totiž pružiny a ty vržou neuvěřitelně :frowning2: (sice jen u jedné postele, ale na ní zrovna spím já - nechce se mi ty dvě postele prohazovat :grinning:), takže se bojím otočit, když malej ještě tvrdě nespí, abych ho tím neprobrala :-/
1. led 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Peti,keď sa začali snažiť o mimi,tak to nešlo a nedarilo sa skoro 8mesiacov...tak potom už aj Libi sám od seba išiel na spermiogram,ja na kontrolu ku gynekol. a všetko v poriadku,Libi chodil horenos,keď mu poslali výsledky :slight_smile: no potom som otehotnela,mali sme mať marcové-březnové mimi,rybičku...ale potratila som v 10tt...prikládam to nehode,ktorú som mala...sice sa mi nič nestalo,ale jeden kretén do mňa narazil,hrozne som sa zľakla...a na 3.deň od nehody som začali hrozne krvácať...sice mi všetci povedali,že je to zamklé tehu,ale aj tak je to vo mne,že to bolo príčinou..niekde som aj čítala,že ženy,čo majú rh-,tak prvé tehu sa tak stáva...no už to neriešim,ale taký zážitok,aký mám,keď mi povedali,že mimi nežije a keď ma viezli na ten hnusný sál a čo všetko som pri tom videla... :pensive: :pensive: :pensive:
Ja som potratila a do toho segra oznámila,že je už v 3mesiaci...a keď som videla ženské,čo išli na potrat sami od seba,tak som ich tak nenávidela a zároveň mi bolo smutno,že tie,čo by si mimi moc priali,majú proste tŕnistu cestu za ním a aj tak sa to nemusí podariť a zostáva už len zložitá cesta k adopcii...

No a ako sa hovorí,akoby sa pohnojilo,po 3mesiaci od potratu som otehotnela,mali to byť dvojčatá,ale jedno sa prestalo vyvíjať... a máme Samíka :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:
1. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Ježiši,to je smrad...Samík tlačí o 106 :slight_smile: :grinning:
1. led 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Peti,my keďže sme tu v prenájme,tak tu majiteľ nechal takú tu komunistickú posteľ,ktorá nemá samostatné matrace a je už fakt hrozná...sice sme si kúpili matrace a máme ich na nej,ale aj tak je hnus...posteľ s poriadnym roštom a matracom...to je moj sen...som vravela Libimu,že miesto zásnubného prsteňa za 20tis.mi mohol kúpiť posteľ :grinning:
1. led 2010 v 11:52  • Odpověz
luci - jejda... to je mi líto, to jsem ani nevěděla :frowning2: Ale teď máte Samíka a ten vám to všechno vynahradí :slight_smile: No já když jsem přišla sem na koníka, bylo to s náma taky nahnutý, jedna doktorka mi už i řekla, že to vypadá blbě, že se mrně nejspíš přestalo vyvíjet... No, ale malej se nedal... Vlastně podle dvou doktorů tu vůbec neměl bejt... :confused: Na té gyndě mi tehdy i říkali, kam mám kdyžtak jít, když by to o víkendu už bylo fakt blbý... :confounded: Máme doma takovýho malýho bojovníka...
1. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
Inak čítam,že tie naše deti nerozhodí ani nejaký delobuchový Silvester :slight_smile: ale aj tak si s nami robia,čo chcú :grinning:
1. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
Peti,tak to je krásne...až mi vošli slzy do očí...to bude bojovník vo všetkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ako to hovorí Janka? "Idem kŕmiť divú zver" :slight_smile: ( som si to požičiala Jani )
1. led 2010 v 11:58  • Odpověz
luci - no my tu máme takový ty válendy (asi něco podobnýho, jako tam máte vy :grinning:) a to je fakt děs, jsou tu sice jen 10 let (podle inventáře) ale ta jedna vypadá, jak kdyby si z ní někdo dělal trampolínu :grinning: Na celý koleje dávali nový postele, ale tady do těch manželskejch pokojů neee,tady nechali ty starý šunty :frowning2: Člověk, když si blbě lehne, tak má to péro zapíchlý v zádech... :grinning: Vrže to i když se na tom pohne malej a co teprv já s těma svejma kilama :grinning: Co já bych dala za to, kdybych se mohla nacpat do postýlky k malýmu... To by bylo pospinkání :grinning:
1. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
Tak už máme po papkaní :slight_smile: a už zase vyvádza v lehátku...zase sa naučil niečo nové...snáď sa mi to podarí natočiť :slight_smile:

Peti,tak aspoň viem,že sa niekto tiež "luxusne" každú noc vyspí ako ja...tiež som si povedala,že keď vidím tú úžasnú postieľku malého,tak ma mrzí,že som už taká veľká a nezmestím sa :slight_smile:

Vonku je pekne hnusne...
1. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
luci - to ti moji chlapi pořád spí, malej se na chvilku probral, tak jsem si k němu lehla a on zase hned usnul :grinning: ale už mě začíná bolet jedno prso, jak v něm mám spoustu mlíka, tak doufám, že se malej probere :frowning2: :grinning: Ale nějak se k tomu nemá :slight_smile:
1. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jinak mně se nejvíc líbí postel, kterou má můj táta :grinning: On všechny dřevěný zlikvidoval, tak se jednoho dne naštval a jelikož je strojař a má vlastní firmu, vzal pár profilů, ze kterých se vyrábí stroje, který navrhuje a udělal si z nich postel :grinning: Na to koupili jen rošt a drží už xlet...Jedinou nevýhodu měla v baráku, kde bydlí i moje babička, a to tu, že měla kolečka podlaha v tom baráku byla trochu z kopce, takže když je mladší brácha jako mrňous odbrzdil, tak se trochu projeli po pokoji :grinning::grinning::grinning:
1. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
Ty bláho,som sa teda zasmiala,že sa "projeli po pokoji" :slight_smile: :grinning: no originálny nápad a určite aj originálny posteľ,mal si ju dať opatentovať :grinning:

Práve som si prečitala diskusiu "Metoda vyřvavaní"...no čo mama,to názor...
1. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
luci - ona vypadá fakt dobře :grinning: a hlavně vydrží skoro všechno :grinning: Nevim,jestli by mu to nezkazilo image, když má patentovaný takový složitý věci a najednou by patentoval postel :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak tu diskuzi jsem si taky četla... u nás by to podle mě nešlo... malej když už začne fakt brečet, začne se skoro hned zalykat a pořádně se nenadechne... Takže to nejde ho nechat řvát, bych měla strach, že se udusí... Ale on naštěstí zase tak často neřve :slight_smile:
1. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
No ja som si to prečítala celé a chápem každú mamu,čo tam napísala...ono sa ťažko hovorí a súdi matke,ktorá ma doma mimi,ktoré jej prespí celú noc aj cez deň spí v pohode vkuse aj tie 4hod,pretože nevie,aké to je,keď dieťa celé dni len plače,plače,plače...a matka je z toho na pokraji sil...preto neodsudzujem,keď chce vyskúšať niečo,čo jej dá nádej,že aspoň v noci sa trochu vyspí...Mne cez deň nevadí,keď Samík nespí a venujem sa mu,ale proste v noci chcem,aby spinkal,aby vedel,že v noci sa spinká,ale keď sa budí,tak s tým nič neurobím, a ako tam písali,každé dieťa dozraje na to,aby spalo v noci bez prebudenia...hlavne,každá mama robí pre svoje dieťa to,o čom je presvedčená,že je preňho najlepšie...hlavne,keď je spokojné mimi,je aj spokojná mamina :slight_smile:

vonku tak krásne sneží :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
luci - já právě tohle taky nechci soudit... protože náš malej je fakt pohodový mimčo... Vím, jak mě štve, když má jednou za čas brečavou náladu a nevim, co s ním, protože jakmile ho položím, řve nanovo... A to to dělá fakt minimálně, jinak je hodnej... :slight_smile: Ale vim, že když se fakt už rozeřve, měla bych u něj strach ho nechat brečet dýl, protože on se pak fakt skoro dusí... :astonished:

U nás je šereně, jen zbytky sněhu, když tu sněžilo předevčírem nebo kdy... :-/
1. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
zanetko :grinning: libi se mi veta museli jsme mit celou noc zavreny okno, to jako ho mate otevreny normalne? :confused: :sweat_smile:

ja chci taky videt ten casopis, ja u tebe na FB ty fotky nenasla vubec je tam nemam, nechces mi primo hodit odkaz? prosim.

Petko tak i ty me chces predbihat s mimuskem, ja zavidim ja muzu zacit az rok od porodu, kuli jizve. :fearful:

Luci to je mi moc lito ze to napoprve nevyslo ale hlavne ze mate zdraveho Samika

Luci taky jsem cetla tu diskuzi no ja zkusila nechat vyrvat, to bylo slz a nejen ja ale i Kristynka a nepomohlo to neusnula sama takze ji proste nenecham plakat vubec :wink: moje mala diktatorka :grinning: ale uz neplace vubec. jen se ji musim teda venvat kdyz je vzhuru naplno neexistuje ze bych treba uvarila.

byla jsem venku na prochazce tak je na dvore bordel jak v tanku z petard, sousedni vchod ma rozbite dvere a v podchodu je nablito. co dodat, jako doufam ze si to ty prasata uklidi. to jeste musim napsat je krasne mit pejska, i ja bych si ho prala ale kdyz se vyse.e na dvore mezi panelakama tak by si to majitel mohl uklidit.

jsme si ulevila.

jinak ja jsem mela 1dc cervenyho vina a normalne me v noci bolela hlava :sweat_smile:

jooo jsem udelala pokus a dala ted na odpoledni spinkani kristynce prvni kasicku tak jsem zvedava zda bude spinkat svych 40min nebo treba 2h kasicka je chutove lepsi nez UM musim dodat.
1. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile:

u nás noc pohodová:slight_smile: jako dycky:slight_smile:

Jani já dávám Štěpulovi toho UM kolik si řekne...takže mu dělám třeba 90ml a pak když ještě kňučí tak dodělám 30 nebo 60ml jak kdy...spapá toho fakt dost...ale on spal krásně i bez UM takže nevím jestli se to tím ovlivní ale je fakt že od té doby co ho papá tak spí ještě hezčejc:slight_smile: no zlatíčko moje:slight_smile:

Kate a Luci hezky ste si tu pokecaly:slight_smile: my to další mimi fakt neplánujeme...to byla jen sranda..to bych asi nezvládla zase hned porod...musím se z toho vzpamatovat...i když sme se předevčírem s Járou o tom bavili a už si nepamatuju jak to hrozně bolelo:slight_smile:
1. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Holky kde kupujete to UM od Hippu? já sem ho v tescu nenašla a tak sem musela zase koupit Nutrilon protože už nám docházel...
1. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ach jo dycky příjdu a vy se všechny vypaříte...:frowning2:

Za hoďku jedeme na Karlův most dívat se na ohňostroj...tak doufám že to bude lepší než ty rány včera:slight_smile: budeme dost daleko a snad se malej nebude bát :wink:
1. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.