• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
gabi maji ho v DM drogerii nebo v lekarne
1. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Holky musím pochválit toho našeho malýho šikulu:slight_smile: už si hraje opravdu s celou hrazdičkou i s těma koulema na boku otáčí s nima a směje se:slight_smile: a točí se dokola pod ní a někdy se tam zašprajcne naštorc a pak se vzteká:slight_smile: ale je to takovej můj bucínek a já mám z něj radost jak už krásně všechno vnímá a hraje si:slight_smile: teď jak je na zemi na tom puzzle tak má všude rozhled a je nadšenej ze všeho novýho:slight_smile: a koulí se z boku na bok ale otočit se mu pořád nejde...no snad to zvládne...už mu bude skoro 5 měsíců a pořád nic...jen občas se náhodou okulí...ale spíš se toho lekne než že by to dělal záměrně...ale to občas je fakt tak 1 za 14 dnů...tak snad se mi začne brzo koulet, když už je na zemi:slight_smile:
1. led 2010 v 15:15  • Odpověz
no jo to já mám obojí dost daleko...no ale tak hold budu kuovat po víc balení :wink: Dík Jani...jo a prosím tě, dělají největší to balení po 300g nebo i větší?
1. led 2010 v 15:16  • Odpověz
grabu - my mimi taky neplánujem cíleně :grinning: já bych chtěla další,až bude malýmu tak 5 - 6 let, abych už měla i nějakou pracovní praxi... :slight_smile: ale uvidíme, jak to všechno bude :slight_smile:
1. led 2010 v 15:29  • Odpověz
já bych Peti chtěla buď hned po 2,5 až 3 letech a nebo pak až půjde malej do školy...to je prej z hlediska psychiky dítěte najlepší...ale nevím jestli bych chtěla další dítě až v 33...no uvidíme:slight_smile: teď to každopádně řešit nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a holky to sem chtěla ještě říct...dneska ráno sem vážila prcka a po tom UM pěkně roste...už má 6,8kg a i se vytáh...už mu musím sehnat bodýčka 74 protože 68 už mu bude brzo malá :grinning:
1. led 2010 v 15:35  • Odpověz
grabu - no u mě by to v těch 5 nebo 6 letech bylo mimčo v 27 nebo 28, čož je ještě pohoda :grinning:ale uvídíme, s manžou jedináčka nechcem :grinning: a zas máme strach, aby to později ještě šlo :grinning: Jenže zas si takhle přece nenasekám x dětí hned... :grinning: Stačí zatím bohatě jedno :slight_smile:
1. led 2010 v 15:44  • Odpověz
No mě je 27 za 13 dní a mám stejně pocit jako když mi bylo 21:slight_smile: takže to je asi šumák...já budu dycky takový přerostlý dítě...ale mě teď jedno mímuško taky bohatě stačí:slight_smile: ale taky nechceme jedináčka...byl by rozmazlenej a to nechci...jen ať má zdravou konkurenci od malička:slight_smile:

Malej se teď kouká na čt1 na Asterixe a Obelixe a moooc ho to baví a povídá si s nima:slight_smile: bych nevěřila že ho to bude tak dloho bavit:slight_smile: už na to čučí asi 15 minut:slight_smile: náš televizní čumil :grinning:
1. led 2010 v 15:55  • Odpověz
grabu - já asterixe prošvihla :frowning2: a už se mi to na poslední chvíli nechce pouštět... Náš malej se taky kouká na televizi. Den před štědrým dnem čučel na comeback - měla jsem noťas v posteli a vůbec nereagoval, když se manža vrátil z nákupu, prostě "koukám na seriál táto, nemám čas" :grinning:
1. led 2010 v 15:56  • Odpověz
gabi hipp dela jen 300g baleni ale ted jsem v Dm videla baleni 2x300g + krabicku na UM moc pekna ale meli jen hipp 2 a 3 a Kika pije zatim 1.

jako kase na kristyncin spanek nemela vliv pac spala teda o 20min dele ale i tak jako nic moc :rolling_eyes:

ja taky poustim kice pohadky at mam aspon 20 min klid :sweat_smile: jinak ona se otaci jen kdyz se zapre o me nohou samotne ji to nejde ale tak casu dost, pry je normalni ze se deti pretaceji az v 6ti mesicich.
1. led 2010 v 16:08  • Odpověz
ahoj holky tak my jsme dnes měli kachnu s nádivkou mňam vařila babička :slight_smile:

jinak peti teda další mimi že by?

Holky vy už máte všechny menstruaci? já pořád ne, tak se jen tak ptám, ne že bych po ní tzoužila :grinning: očistky mi docela stačily :slight_smile:

Lucinko, to jsem ani nevěděla, že jste měli s mimi takové trápení. Já strašně nerada vzpomínám na to když jsem nemohla tak dlouho otěhotnět.

grabu hipp kupuji v DM a koupila jsem i v tescu u nás v Brně a mají ho i v kauflandě
1. led 2010 v 16:21  • Odpověz
waci - já právě ještě ms neměla, ale zas si říkám, že něčím začít musí a při mým štěstí se to k ní už mohlo chystat :grinning: když bylo mrněti 8 tejdnů a já byla na kontrole po 6tindělí, tak mi doktorka říkala, že se to tam ještě nechystá, ale to už je dlouho... :grinning:
1. led 2010 v 16:29  • Odpověz
no moje sestra dostala menstruaci po roce od porodu a švagrová dokonce až po roce a půl, tak doufám, že to u mě taky ještě počká
1. led 2010 v 16:35  • Odpověz
ahoj žienky

jani, ano, my mávame vetračku vnoci otvorenú a radiator vypnutý

gabi, ja som si tiež pri maťovi nemyslela, že budem mať laurinku v 35 :grinning: . Ale teraz môžem prehlásiť, že je to perfektné a už mi to ani nepríde, že sa nám laurinka "nedarila". A to čo si hovorila, že najlepšie pre straršie dieťa je odstup na súrodenca cca 6 rokov a viac - učili aj nás na psychologii, má to logické vysvetlenie a je to fajn - si myslím.

aj ja by som sa chcela poradiť o MS. Ja som ju dostala 26. 11. a odvtedy nič?!?!?! :confused: - že by sa mi to späť zastavilo??? Máte to niektorá takto ako ja? (neskúste povedať že môžem čakať mimčo, s takou alternatívou sa u nás už nepočíta heheheheh)
1. led 2010 v 18:12  • Odpověz
janka, ten kalendár som ti (ak sa mi to podarilo) poslala ako správu na FB. a je teraz tiež nanovo vytiahnutý medzi aktualitami...tak snáď ho nájdeš. Ešte skúsim ako by som ti ukázala tie ostatné fotky...
1. led 2010 v 18:23  • Odpověz
jani, máš poslaný kalendár i ostatné fotky :slight_smile: - len škoda že sú len tie bez milana - tie dať stále nedovolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte mám kde kojim a tie sú tiež :dizzy_face:
1. led 2010 v 18:35  • Odpověz
ja MS nemam, a jsem rada :grinning: mela jsem dlouho ocistky tak sem stastna jako blecha ze mam klid.

tygr spi.

Zanetko uz jsem ti psala. nadhera proste super. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu se divat na 90210 pac uz mam skluz asi 3 dily a vono je to tak napinavy :astonished:

papa konici zitra
1. led 2010 v 18:45  • Odpověz
ahooj jak semate my sme jeste na saredinii ale 6 priletime tak na mesic do prahy chtela bych se svami vsema srazit tak my dejte vedet jak na tom jste..
1. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Blackie..no my sme v Praze teď pořád akorát na víkendy asi budeme v trapu:slight_smile: ale jinak dej vědět a sejdem se:slight_smile:

Jaji no nás to taky právě učili na psychologii že se to 6 letý dítě zabaví tím že jde do školy a má plno nových věmů a nemá tolik čas žárlit na sourozence:slight_smile: no uvidíme jak se budu za čas cítit:slight_smile:

Já MS měla jednou asi 2 měsíce po porodu a od tý doby nic...takže asi to je normální...jen mám občas takové špinění, ale to je spíš po sexu a zvládne to jen intimka...ale i tak je to nepříjemné...no už abysme byly 100% ready co? :dizzy_face:
1. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Tak sme byli na výletě v Praze na tom ohňostroji a bylo to fajn...ale jak to skončilo tak nás lidi málem ušlapali...nikoho nezajímá že mám kočár :angry: lidi sou fakt někdy hovada a obzvlášť cizinci se chovali jak...no radši nebudu mluvit sprostě :angry: ale ylo to hezký :wink:
1. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Gbika, presne tak. No samačka že ak chce mamča menší vekový rozdieľ - má na to právo, je to každej individuálne a osobné rozhodnutie. No asi by mala byť trolinku opatrnejšia čo sa týka toho staršie´ho mimina, ale veď všade okolo sú rozdiely rôzne a väčšinou to maminy i dietky zvládajú :slight_smile:
Môj maťko to zvláda určite :grinning: :grinning: :grinning: ( hehheheheheeheh)

katka, ty si fakt natešená tou prahou, si to poriadne uži :dizzy_face:
1. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jaji však ono se uvidí jak budeme mít další miminka:slight_smile: třeba si tu budeme zase těhulkovat zároveň :wink:
1. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
nooo a dúfam že ja budem môcť s vami kecať naďalej, aj keď s vami tehulkovať nebudem :sweat_smile:
1. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
No neboj:slight_smile: my tě jen tak nedáme...si přeci naše:slight_smile:
1. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
gabi :dizzy_face:

baby, som si mrkla tú tému vyřvání, čo ste tu niekto spomínali a teda mám dosť. Nie raz som milankovi povedala, že ešte že vás mám, keď som sama doma, necítim sa tak úplne sama, alebo keď je milan unavený a nemá chuť kecať... ja si mám s kým pokecať - s vami. No a po tom čo som si tam prečítala, tak to len zdupľujem, že aká sme tu super parta. Vieme si pokecať, poradiť, povedať svoj názor a akceptujeme, že nie všetky máme názory rovnaké.... no ale ako a čo tam tie babizne píšu!?!?!?!?! Až som im tam mala chuť niečo napísať ja, ale asi by to pri nich význam nemalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Baaaaaf :grinning: Asi tu už nikdo není, ale třeba se lekne někdo ráno :grinning:
Holky, nedala mi některá z vás komentář na youtube k tomu videu, kde se Adi otáčí? :confused:
Gabi, musím si zapamatovat, kdy máš ty narozeniny, ať ti pak nezapomenu popřát :wink: Takže už za 13 dní budeš stejně stará jako já :dizzy_face: (teda mladá :dizzy_face: )
A k MS...no, já ji ještě nedostala a vůbec mě to netrápí :grinning: A to ještě neberu ani antikoncepci, chci počkat až dokojím, nechci do sebe nic cpát.
A já bych nechtěla 6-ti letý rozdíl mezi dětmi, ptž to už bych se zas chtěla plně věnovat školáčkovi, takže ty 2-3 roky jsou podle mě akorát :slight_smile: a navíc už nemám věk na to, abych si mohla dovolit mít dítě třeba za 10 let :grinning:
Dokoukám film a jdu hají. Všem, kdo ještě nespí, krásné sny a klidnou noc :slight_smile: Dobrou
1. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
dobré ráno všem, u nás sněží a je tu kosa:( dnes čekáme jednu návštěvu, ale to je vždy rychlá návštěva ani kafe si neadjí a nic :( na jednu stranu sjem ráda, ale na druhou tady ti kdyby se zdrželi déle tak mi to ani nevadí, jsou to sousedi co tu mají chalupu a jsou moc hodní. paní za mnou byla každý den v porodnici narozdíl od některých členů rodiny. Tím nemyslím manžela a maminku a sestru, ale to si asi domyslíte- :grinning:
2. led 2010 v 08:33  • Odpověz
dobre rano :wink: mamusky a mimuska

ja jsem si dnes privstala v 5h rano :confused: ne teda ja ale Kika, s tim ze byla pocurana i pres spaci pytel ( protoze ji vecer koupal a prebaloval Jirka ) no comment :rolling_eyes:

a tak jsem vzhuru :sweat_smile: ranni ptace dal doskace :grinning:

je tu krasne snih jem moc rada.

Holky cim to je ze se mi ta mala budi v noci co 2 h? myslite ze je to obdobi nebo ma hlad nebo si tak jako navykla? me to teda zatim nevadi ale vadi mi budicek v 5h rano :sweat_smile:
2. led 2010 v 09:31  • Odpověz
holis já nechcic nic zakřiknout, ale my už 2 noc spinkali krásně dlouho, takže to že se budial co dvě hodiny bylo zase týden a po týdnu konec, asi to máme týden spíme,týden nespíme, ale pst ať to fakt nezakřiknu
2. led 2010 v 09:33  • Odpověz
waci tak uvidime kika tak vstava uz 4 mesice :grinning: obcas spi i 6h ale to jen jednou tydne :sweat_smile:
2. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Miško....tak to jsem moc ráda, že tě malá nechákonečně vyspat :slight_smile:
Jani...fakt nevím, když ti spávala i 8h v kuse...jak dlouho to trvá?
Jinak u nás se dneska spalo od 22h a mě vzbudila brumláním v 9:12 :dizzy_face:
Peti...já po téhle noci taky doufám, že nebude za rok druhé mímo, to bych tak rychle po sobě asi nedala :grinning:
2. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.