• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Dobré ránko babuľky,

u nás noc ceklom fajn :slight_smile: ale nenadávala by som,keby Samík spinkal ako tie vaše mimi odkedy ich uložíte až do rána...

Sa tu musím smiať...včera Peťka riešila "vášnivú chvíľku" a čo keby zase mimi a dnes Martinka :grinning: no som zvedavá,ktorá to tu rozlúskne prvá :slight_smile:

Žanetka,opäť poklona,napísala si to pekne. Každá tu máme svoj názor a keď má niektorá iný,tak tu ju tu nekameňujeme a nekritizujeme...som rada,že sme tu super partia,vieme si poradiť navzájom a vymeniť slušne a inteligentne názory :dizzy_face:

Gábi,kade sa flákaš? :slight_smile: neboj,aj ja to tak mám,keď sem prídem,že tu zrazu nikto nie je :grinning: ale včera ma zachránila Peťka :wink:
2. led 2010 v 09:56  • Odpověz
holky koukám, že u vás probíhají vášnivé chvilky, u nás teda ne já se na to stále jaksi necítím, manžel to toleruje. Tak jsem ráda :slight_smile: já mám docela i obavy abych náhodou něotěhotněla i kdžy se Zouji jsem měla problém otěhotnět. A antikoncepci brát nebudu nechci do sebe rvát nějaký svinstva :slight_smile:
2. led 2010 v 10:12  • Odpověz
holis no uvidíš, já jsem ráda, že jsem se teď dvě noci táka krásně vyspala
2. led 2010 v 10:12  • Odpověz
luci,pokud by mi vyšla ta dvouletá mateřská, tak bych začla na druhém mimču pracovat tak někdy v létě, aby se narodilo do tepla :slight_smile:
Miško, já se taky dlouho necítila, ale včera jsem už na to i měla chuť :grinning:, bylo na čase, po taaak dlouhé době :grinning:
2. led 2010 v 10:23  • Odpověz
calli já mám problém, že sex k životu fakt nepotřebuji, sjem asi divná :grinning:
2. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Miško, já ho taky nepotřebuju, ale je to příjemná relaxace :slight_smile:
2. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Miško a nejsi divná, jen jsi to dlouho neměla, tak ti ani nepřijde, že pořád nic :slight_smile: Nevím teda, jak jsi to měla předtím, ale já jsem se před těhu a ještě v začátku těhu ráda s Jirkou milovala :slight_smile:
2. led 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Fíha,hneď po ránu o sexe :grinning:
ja ho mám moc rada,som škorpion a to na mňa sedí :slight_smile: sice pred tehu som mohla denno-denne a všelijako,ale teraz je to ešte ovplyvnené tým porodom a kojením,ale inak je to tiež pre mňa relax :slight_smile:
Miška,divná nie si,len každá máme iné predstavy o tom ako stráviť chviľku s polovičkou :grinning:
2. led 2010 v 10:47  • Odpověz
před otěhotnením jsme 2,5 roku zkoušeli obden a pak už to spíš byla povinnost než relaxace. Celé těhu jsme se nemilovali, měli jsme strach o malou. a po šestinedělí to bylo jen jednou a od té doby nic. Manžel je KO z práce a většinou usneme hned se Zoujinkou v půl osmé :grinning: a přes den na to není čas
2. led 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
ty bláho 2,5 roka obdeň :slight_smile: tak máš asi odrelaxované,nie? :grinning:
Ježiš,v tv beží iný film - Modrá lagúna :grinning:
2. led 2010 v 11:05  • Odpověz
bré ranko :wink:

miši, veď si pekne sama napísala dôvody, prečo ti to nechýba :grinning: . Presne viem o čom píšeš, keď hovoríš o "povinnosti". Aj mne bolo dosť nepríjemné povedať - je ten správny čas - a nie vždy bola tá správna nálada.... pritom to mám rada, ale teraz mi to tiež extra nechýba - sem-tam ano, ale mi aj sem-tam na to hupsneme :slight_smile: . U nás je ešte jedna "prekážka" - maťko býva dlho hore - ale dnes odišiel až do 15. na sústredenie :grinning: :grinning: :grinning: - už teraz mi chýba (maťko), ale večer je náš :dizzy_face:

jani, u nás tie noci boli takéto cca 2-3 týždne kým som nenašla ten zub. Teda tesne predtým ako som ho našla som sa raz pomýlila a malej dala po 2 h kozenku, z ktorej pila predtým - čiže nebolo mliečko dorobené v dostatočnom množstve a čuduj sa, malá chrnela ďalej ako by normálne papala. A vtedy som si ja uvedomila, že v našom prípade išlo o zvyk a vnoci som namiesto kozenky ťuťkala, mojkala, láskala, hladila, tíšila až zaspinkala. Od vianoc spinká stále do cca 3,40,-4,40, maximálne sem tam sa raz trolinku preberie a to stačí duda a pohladenie chrbátika. Ale neviem posúdiť, či sa vo vašom prípade jedná o zvyk, zúbky, hlad....aj keď k tomu hladu by som sa asi neprikláňala, keďže kikuš je vždy večer dopapkaná UM, tak si si istá, že má dosť

.... no držím palčeky, aby sme všetky tie naše miminka pochopili (to sa nám úplne nepodarí ani kým budú mať 18 :grinning: ), a aby sme pomalinky vstávali ráno všetky vysmiate a vyhajané spolu s mimčami :slight_smile:.

Mne to jedno kojenie neprekáža....ale hajíííí do rána je :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
2. led 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
ahoj Žanetka,

inak som sa chcela opýtať,si písala tuším,že by ste chceli väčší byt,aký máte teraz? :slight_smile:

Ja sa už tiež teším,keď bude Samík vo svojej izbičke,ale zatiaĺ sa pri tom našom "relaxovaní" nezobudil :sweat_smile: ešteže z toho nemá rozum a nechápe,čo to tí rodičia robia :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:

Myslím,že tie naše deti majú také vývojové chvíľky,kedy sa im pri tom naruší aj nočné spinkanie,aj Samík máva divné noci,ako zaspí,tak je čo 2hod hore a stále by jedol,ale ako si tu Žani napísala o Laurinke,vyskúšali sme nedať papu,nechať ho pomrnčať,nahodiť dudlík a zaspal,prvé kojenie prebehlo až tak okolo 2-3hod,teraz sa už po uložení sice zobudí,ale nejdeme tam,necháme poplačkať a zaspí a spí až do tej 2-3hod,potom si trochu cucne a spí ďalšie 3hod vkuse a potom už len dve a vstávame :slight_smile: mám pocit,že niekedy v noci sa chce len pritúliť,preto sa budí...
2. led 2010 v 11:23  • Odpověz
tak jdu ohřát oběd a pak spinkat, ale určo se během dne na vás mrknu.
2. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Miška,dobrú chuť,pekne sa vyspinkajte a určite nakukni :slight_smile:
2. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Miško, hezké spaní, já jdu krmit :slight_smile:
2. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Luci já sem ještě spinkala...tak proto jsem tu nebyla :grinning: Dneska se totiž malej vzbudil už v půl 4 a na to nejsem zvyklá a navíc pak měl po papání ještě půl hodiny pocit že je superstár a zpíval si v postýlce na celej barák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sem byla ráno jak praštěná polenem...ale v 8h se napapal a spal až do teď tak mi to trochu vynahradil:slight_smile: naštěstí máme oběd od včera tak se nemusím s ničím patlat:slight_smile:
2. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ráno sem vytáhla 68 bodýčko a Štěpulovi je malý :grinning: no ještě nějaký mu jsou ale musím honem na nákup... :grinning:
2. led 2010 v 11:48  • Odpověz
No tak sem tu asi zase sama:frowning2: tak já jdu něco spapat
2. led 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
Babenky,
chcem poprosiť o radu...už máme všetko spotrebiče kúpené do kuchyne,ale chýba nám myčka...určite chceme vestavnú,ale chcem poradiť:

akú spotrebu vody mala mať,aby to bolo OK?
koľko programov?
koľko sad by sa malo zmestiť do nej?
a čo hlučnosť-aká by mala byť optimálna,aby keď ju zapnem,som v kuchyni nemala hluk ako pri zbíjačke?

Ďakujem moc,ale nikdy som myčku nemala,ani doma,tak zháňam skúsenosti. Libor sice používal,ale aj tak by som chcela rady od ženušiek,čo ju používajú :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
:slight_smile: Gábinka,som tu,len som zároveň na nete a študujem myčky :slight_smile:

Gábinka,ty fakt nevieš,čo to je nočné vstávanie,že moja?a že sa ti dieťa zobudí už napr.o 5h ráno a už nechce spať (ako napr.u Janky) :wink: toľko spánku,čo máš ty každý deň,som nemala ani nepamätám :sweat_smile: fakt je Štěpánek super spachtoško a že maminku takto necháva spinkať :slight_smile:

Čo inak Jára,už lepšie? čo robkáte? aj my máme zo včera jedlo
2. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
tak my jsme pozvaní na oběd, takže nemusím nic dělat :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Gábi,dobre sa napapkaj a potom sem prídi :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Luci, my myčku nemáme, bude mít mamka, taky si zařizují s přítelem novou kuchyň, takže neporadím... Jinak já taky v noci nevstávám, nejdřív v 6h :dizzy_face: , ale malá usíná až ve 22h, tak to bude tím :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
No veď som písala už predtým,že by som aj ja brala,aby mi tak dieťa spalo ako vám vkuse od večera do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No to je teda informácii a myčiek toľko až hruza...

Marti,tak si užite obedík,nás nepozve nikto... :pensive:
2. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
juu vz jste toho nakecaly.

ja jsem byla venku s kristynkou, je tam strasnej vichr a zima ale krasne spinkala a ted mam po obede dojedli jsme svickovou ze vcera.

Luci: mycka no mela by byt A+ spotreba max 14 litru nebo 16 litru. Hlucnost ti ted nereknu ale co nejtissi. my mame vestavenou, nasi taky ale co se tyce usporadani maji moje rodice mnohem lepsi, pritom velikost je stejna, nasi maji siemens. programy jsou uplne k nicemu, beztak budes pouzivat furt jeden nebo eco :wink:
2. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
Jani,ďakujem za odpoveď :slight_smile: a v čom ju majú tvoji rodičia lepšiu ako ty? no s tými programami máš asi pravdu :slight_smile:

ja trochu upratujem,Libor spí,zase nemohol spať,má po tých nočných v Tescu prevrátený spánok,dnes išiel spať zase ráno o 7hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: napapám sa a pojdem tiež s malým vonku.
2. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
tak malá spí, já se tu snažím narvat videa do youtube z miobilu mi to jde, ale z kamery mi to necjce nahrát :frowning2:

Luci my myčku nemáme a ani ji nechceme, těch pár věcí vždy umyji ručně :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Luci já ti psala a on se mi vypl internet a smazalo se to :angry: takovej román :angry:

No psala sem v podstatě to co Janka:slight_smile: my máme vestavěnou a ty čudlíky vevnitř na hodní liště...už sem ti psala myslím dřív že na dítě je to ideální...nikde nekoukaj žádný čudlíky a nic ti nepomačkaj:slight_smile: Adélka jí segře zapínala pořád a jela zbytečně naprázdno než sme si toho dycky všimli:slight_smile: no a programy jak píše Janka budeš používat stejně jen jeden...já max někdy použiju to že ji mám rozdělenou na horní a dolní praní, když mám třeba po nějaké návštěvě jen skleničky...tak to šupnu nahoru a je to hned umyté :wink:
2. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
luci, máme trojizbový, mať dve deti s menším vekovým rozdielom - pohoda. A nebývať v BA, tak ideme do rodinného, tu výde byt toľko, čo inde krásny domček s pozemnkom....ale to ty veľmi dobre vieš....

Čo sa týka umývačky - máme Whirlpool so šiestym zmyslom už 5 rok - vtedy to bola jedna z najdrahších umývačiek a investícia do nej sa nám vrátila na preplatkoch za vodu - nekecám, Je super, som s ňou veľmi spokojná. Určite si nekupuj úzu 30 cm, ale 60-tku. A čo sa týka programova tak používam hlavne 3 a sem-tam ešte jeden. "Život bez umývačky si už neviem predstaviť" :grinning: - a vstavaná určite, to nie je o čom a čudliky zhora, to sme tu už rozoberali - za jedno detičky a za druhé dizajn...

dámy, laurinka dnes papala zemiakové pyré - zemiaky + moje mliečko aaaaaaaaaaa ?!?!??? - šmakovalo jej :slight_smile:

a hádajte ešte čo som práve vybrala z trúby a potrela maslom a posypala cukrom????
2. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
VIANOČNU TVAROHOVU ŠTOLU :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.