• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Gábi,áno,áno,dala som na tvoju radu a pozerám myčku "plně integrovanú" :slight_smile:
to by ma porazilo,keby mi chodila myčka naprázdno vďaka tomu,že by mal Samík čo šťukať :grinning:

Žanetka, a koľko má spotrebu vody tá Whirpoolka,keď vám chodia preplatky? aj ja by som takú brala,radšej kúpim drahšiu,ale nech za to stojí a je šetrná na vodu aj energiu.

No spotrebiče máme objednané zn.Electrolux,tak pozerám aj myčku tejto značky,nech to je zladené a nie každý spotrebič inej,osobne by mi to vadilo "v mojom oku" :sweat_smile:

Žani,my už máme štolu spapanú :grinning:
2. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Tak sem právě Štěpulovi objednala na netu 7 bodýček a zase budu o 800 chudší...to je hrůza ty ceny za tak malinkaté oblečení...ale co se dá dělat no:frowning2: Aspoň ude ale za fešáka:slight_smile: Luci prosím tě to bodýnko od nás je 74? co už Samík nosí? můžeš mi prosím změřit jak je dlouhé? já jsem totiž teď Štěpulovi objednala podobné na netu ale nebyly tam rozměry, ale tak spolíhám se na to že 74 musí být větší než 68:slight_smile: ne? Aby mu to nepřišlo a rovnou to nebylo malé :grinning:
2. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
Inak,to je super,že Laurinke zemiačiky chutia :wink: koľko toho spapkala?
2. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Luci my máme taky všechno od jedné značky...jsem na to taky taková trochu ujetá...ay to všechno ladilo:slight_smile:
Mymáme všechno Whirlpool :wink: ale dneska už jsou ty značky docela na porobné úrovni...spíš mi příjde že jde o design :wink:
2. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
luci, ja neviem už si nempamätám ale milan tvrdí, že maximálne 17 litrov - to je pri najšpinavšom riade...

aj ja mám všetky spotrebiče rovnakej značky, ale pri mičke to nie je vidno, akú značku má :grinning:
2. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahojky, tak se hlásím jen na skok musím se učit na pondělní zkoušku... :frowning2: Malej vstával po 5 hodinách dneska a já jsem uplně KO :frowning2: :grinning:

Jinak Miši, já sex k životu taky nepotřebuju, ale mezi mnou a manžou to občas nedělá dobrotu, tak jsem zvědavá, co mi řekne v úterý ta doktorka :grinning: Jestli jsem nebo nejsem normální :grinning:
2. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
No to sem se vás holky taky chtěla zeptat kolik toho dětem dáváte? já sem dala zatím ŠTěpulovi 2x banán a moc mu šmakuje a otvírá papulku jedna radost...ale dala sem mu jen tak asi 5x na špičku lžičky...víc zatím nee..kolik se pak vůec dává když už papají od toho 6 měsíce? a to se jim dává jen jednou denně? nebo jak je to pak? nebo mají mlíčko už jen ráno a večer? a jak je to pak s pitím? mě moje doktorka nic moc neřekne...je taková stručná dycky...řekla mi že můžu začít dávat zeleninku ale nic víc...jak já mám vědět co a jak se dělá :pensive:
2. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Gábinka,to bodýčko už Samíkovi obliekam,ale ešte mu v pohode bude nejakú dobu,takže pri našom 7,7kg macíkovi to Štěpánkovi bude určite a dlhú dobu :slight_smile:mám ho práve v pračke,tak ti to teraz nepozriem,aké má rozmery...
Ja som tiež na určité veci ujetá,ale hlavne mi to musí ladiť v oku...keď napr.sedím a pozriem si,že jeden záves mám trochu inak ako druhý,tak sa postavím a furt to napravujem,aby to "ladilo mojmu oku" :grinning:

Žanetka,ty máš teda pravdu,veď bude myčka zabudovaná,takže značka je fuk :grinning:

tak zatiaĺ mám vybranú jednu a spotrebu má 12L,ale teraz ma Žanetka nakopla,tak pozriem aj inej značky. Tá whirpool má aké označenie Jaji? a Gábi ty máš akú?

Ja vás tým asi otravujem,že sa vás na všetko pýtam,ale zase už máte s tým skúsenosť,tak sa mi potom lepšie vyberá a hľadá :slight_smile: ĎAKUJEM za vašu ochotu :dizzy_face:

Peti,tak sa pekne uč,budeme na teba myslieť,nech ti to ide dobre do hlavičky,aj keď Kubík moc nespinkal...
2. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Luci díky moc:slight_smile: je to 74 viď? to nemusíš měřit, když říkáš že to Samíkovi je tak dobře tak to Štěpulovi taky bude:slight_smile: i když on teď dost přibírá a roste jako z vody...teda z Nurtilonu :grinning: myslím že zachvíli bude Samíkovi v patách:slight_smile: když nám za 14 dní přibral 500g:slight_smile: no ale co...dohání co zameškal:slight_smile: ale mm radost že i roste...vždyť byl z chlapečků nejmenší!!! :confused:

Luci já mám taky od Whirpoolu Jára už to hledá a najde ti přesně ten typ:slight_smile: je taky s 6 smyslem:slight_smile:aaaaaaaaa.....už to našel...je to typ: Whirpool adg 9836/1 (phe)
2. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Peti, pak musíš říct, jak u té doktorky, na to jsem hodně zvědavá, mě se to teda srovnalo samo, ale už jsem taky uvažovala, že bych si někam zašla. A manžel je na tebe nepříjemný,když nemáš náladu? Tak v tom je možná ten problém, že to neděláš kvůli sobě, ale kvůli tomu, aby byl doma klid... No, pak musíš napsat, fakt mě to zajímá, jak to probíhalo a co ti řekla... Budu na tebe myslet :wink:
2. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
2. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Holky a musím se pochlubit že mám zase jedno kg dole:slight_smile: nevím jak když pořád jen žeru :grinning: ale včera už sem oblíkla bez problému svoje starý rifle a měla sem z toho táááááááááákovou radost:slight_smile: eště tak 4 nebo 5kg a budu úplně spokojená
2. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Gábi,skús si niečo prečítať tu?

http://www.kojeni.net/prikrmy.php alebo www.maminkam.cz aj tu na koníkovi je téma u kojencov "Začíname s příkrmy",ja tiež začínam niečo študovať

Jej,práve túto whirpool pozerám na nete :slight_smile: ĎAKUJEM Gábi :wink:
2. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
Toto som našla:
" V knížke "Vaříme pro miminka začínají s mrkví už od ukončeného 4. měsíce, od ukončeného 5. dávají mléčné kaše a od ukončeného 6. obilno-ovocné kače. A pak tam píšu:" Prvních 4.-6. měsíců dostává vaše dítě v mateřském mléku vše, co potřebuje. Ke konci 1. půlroku však začnou docházet zásoby železa. Proto se jako první kačička podává dětem kaše ze zeleniny, brambor a masa."
2. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Gábi,ešte aj táto stránka je zaujímavá:

http://www.vyzivakojencu.cz/prvni-zeleninove-prikrmy
2. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Gábi,gratulujem,takýmto tempom sa nám za chvíľu stratíš!!!!!!!!!! :wink:
ja som sa rozhodla,že to idem skúsiť a tých 7kg dám dole aj keby neviem čo...vyradím biele pečivo(aj keď to teda málokedy jem(milujem tmavé a celozrnné) a obmedzím sladké...budem doma cvičiť to pilates a min.5x denne jesť a na večeru len zeleninkové šaláty. Tak uvidíme.
2. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
calli - no on je pak takovej protivnej, ale spíš je to tím, že si pořád říká, že možná jo, možná jo a vono pak nic není, tak je z toho zklamanej a takovej připrdnutej... V šestinedělí, když věděl, že to nejde to neřešil, ale když ví, že by to možná šlo, tak mu to furt straší v hlavě... Já s tím mívala problémy právě i před těhu... A teď je to ještě o něco horší :grinning: Manža by měl chuť každej den a já tak jednou za měsíc možná :frowning2: Já z toho mám do jisté (hodně velké míry strach, po jedný ne zrovna příjemný zkušenosti :-/, tak se prostě vždycky zabloknu a nic se mnou nehne... :confused: blbý je, že se mi to stává i když na to mám třeba chuť, tak pak se mi to v tý hlavě přehodí a zabloknu se a pak mě to i bolí... :confounded: No a protože vim, že mě to zas bude bolet, nemám na to potom chuť, takovej začarovanej kruh :grinning: Proto k tý doktorce taky půjdu, protože myslim, že tohleto sami s manžou asi nezvládnem... Mě totiž potom naštve i to, že o tom začne mluvit, tak ho nějak setřu a je na mě zas naštvanej on a oba máme tu "svou pravdu" :grinning: On, že se o tom nemůže ani zmínit, aniž bych byla protivná a já, že o tom musí "furt mluvit" (i když on o tom zas tolik nemluví už...)
Tak je to super zamotaný... Ale prostě myslim, že tenhleten stav už je fakt pro odborníka, nevim jestli pro psychologa nebo sexuologa, ale tak uvidím, co se dozvím ve středu... :confused:
2. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
luci - k tomu tmavýmu pečivu, pokud na něm přímo není napsaný, že je celozrnný, tak to jen přibarvujou, ale jinak je normálně bílý, kvuli tomu máme tu pekárnu na chleba, protože tady sehnat celozrnný pečivo je skoro nemožný, všude mají "vícezrnné", "sedmizrnné" a takový hovadiny:frowning2: Na tmavej chleba jsme se ptali přímo v pekárně, jestli je jen barvenej a říkali, že jo... :angry:
2. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Luci díky za super odkazy:slight_smile: hned sem si to uložila do oblíbených:slight_smile:

Kate to je mi líto že si musela někdy v minulosti zažít něco blbýho a teď se ti to vrací...já sem to kdysi měla podobně...ale dostala sem se z toho díky jednomu klukovi, nepotřebovala sem psychologa i když to tenkrát bylo tak hustý že sem se i budila ze spaní...sem mu za to vděčná...dokázal to ze mě dostat jen mluvením, i když už ho asi nikdy neuvidím tak sem mu za to vděčná:slight_smile: takže třeba ti to pomůže že si promluvíš s nějakým odborníkem a bude to zase lepší...určitě poradí co bude pro vás nejlepší :wink: dej pak vědět jak ste dopadli a moc držím palečky :wink:
2. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
grabu - ono se tehdy vlastně skoro nic nestalo, jen já jsem byla prostě pitomá 15ka a nějak to ve mně zůstalo a od tý doby se toho nemůžu zbavit... :confounded: Já to v sobě možná tehdy zbytečně přiživovala a v podstatě jsem si ten blok vypěstovala tím asi... Určitě pak dám vědět, co mi ta doktorka pověděla :slight_smile: Jinak my jsme včera s manžou přišli na to, že už spolu budem letos trávit pátý Vánoce :grinning: I když to bude jen 4letý výročí teda :grinning: No nic já se jdu zase učit...
2. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
tak ať ti to učení pěkně lez do hlavy :wink:
2. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
luci, ja som nenašla presný typ tej nšj umývačky :frowning2: ale má všetko to, čo má Gabikina - čo ti odkaz nechala.

Gabika, to máš čo za mudru, že ti všetko pekne nepovysvetľuje?!?!? o tá moja je suprová. Vždy k nej idem s papierikom na ktorom mám otázky, aby som na niečo nezabudla a vždy si s ňou dobre pokecám :slight_smile: . Aj ja si idem pozrieť tie odkazy od lucky. Ale teda čo si pamätám, tak som začínala jeden krát za deň -obedom. Po tuhej papke som ešte dokojla a postupne stačilo už len papko bez dokojenia a nepamôtám si presne ako, ale postupne sa počet kojení znižova a narastala tuhá strava....
Laurinka dnes bola pri tom zemiačiku úžasná - zajtra dostane tiež :slight_smile:

Peti, ty máš tú mudru až teraz??? ja že to už máš za sebou a že si o tom nechcela písať...tak samačka i ja držím palčeky. A píšeš sexuolog či psycholog. Nie je náhodou sexulog tiež psycholog s užšou špecializáciou? :slight_smile: - je :slight_smile:

Gabika, aj ja chcem kilečka doluuuuuuu :frowning2:
2. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Luci no ja nevim nasi maji lepsi usporadani, talire davaji nahoru, me se nahoru nevejdou, tim padem maji vic mista dole na hrnce. ja mam programu asi 7 a pouzivam furt jeden. Jinak mam taky tu integrovanou jenze naprd je ze clovek nevidi za jak dlouho bude umyto. co se tyce velikosti tak jste rodina o 30cm ani nepremyslej ta je uplne k nicemu, kdyby meli vetsi brala bych aspon 90cm na toho bordelu co se doma udela. ja umyvam jednou denne, o vikendu obcas 2x.

Zanetko to je sikulka ze tak pekne papa. ja jsem Kice dala kasi a opet byla vzhuru za hodinku takze kase ji teda taky nezasyti. Umyvas flasticky v mycce jak jsi rikala ze na to mas program kdysi? ja je doted myla rucne ale uz 3 den je davam do mycky ale nenapadlo me ze asi savicka se tam nema davat pac mi nejako zesedla :sweat_smile:

holky a proc nekupujete v tescu bodycka 3-6 m a nemusite resit centimetry :grinning: ja mam jen oznaceni 3-6 m nebot mam vse z UK a tam na centimetry nehrajou :sweat_smile:

Petko pekne se uc a u pani doktorky hodne stesti taky jsem zvedava. jako ani me se vetsinou nechce protoze jsem KO z Kristynky, ale tak se obcas prekonam :grinning: a vyzvu Jirku ja :grinning: nechtela bych aby to hledal jinde.

jo ne.erte me s tema kilama :grinning: pac jsem si myslela ze hubnu a dnes jsem se rano postavila na vahu opet mam4kg dokonce 4,5kg porad nahore :rolling_eyes: no a v sobotu jdu poprve do fitka, jirka bude vozit venku kristynku a ja si pekne zacvicim akorat nemuzu tolik na bricho aby se me nerozparalo :frowning2: a tak mozna zajdu i na spinning ten jsem mela moc rada

no pisu tu jak chytra horakyne ze tak sorrac jsem se rozepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 16:02  • Odpověz
jaji - ona měla první termín až 5. ledna, tak tam pojedu sama, uvidim, jestli nebude chtít,aby tam pak přišel se mnou i manža :grinning:

No a z učení nebylo nic :grinning: Já se k tomu prostěnedokopu, šíleně se mi nechce :frowning2:
2. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Kate koukej se mazat učit...ať pak nelituješ a nedoháníš to zítra v noci!!!

Jani já kupuju v tescu ale ty 3-6M mu jsou právě už malá a musím koupit větší...už i pyžamka co má z tesca 3-6 M mu jsou těsný a tak musím udělat nájezd na Tesco ale až příjde mateřská...to bude zase závan na účtě a nic tam nezbyde:frowning2: ještě zaplatit ten kurz znakování a jsem zase na mizině:frowning2:
2. led 2010 v 16:41  • Odpověz
gabi aha no tak u me to samy ja se tresu na materskou. koupim ted kristynce teda synflorix, pak mam v planu dalsi mesic liliputti nositko a dalsi mesic golfky quinny zapp nebo britax verve. ale to mozna odlozim.

taky si chci koupit neco na sebe ted vypadam jak strasak, ale nechci si nic kupovat ted kdyz chodim jen ven mezi panelaky ale na leto chci byt krasna maminka :wink:
2. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Peti to jsme na tom úplně stejně já jsem prožila taky blbou zkušenost s jedním klukem naštěstí se nic nestalo a jak píšeš byla jsem blbá 15. Nikdy jsem to nikomu neřekla až manželovi. Pak jsem v 16 začala s manželem a vadilo mi i když se mě jen dotkl. taky jsem měla strach aby na mě nešel rychle jak tam ten debil- ke všemu jsem stále byla panna a měla jsem starch aby to manželovi nebadilo, prostě jsem řešila blbosti. Měla jsem depku i z líbání, protože jsem se nikdy nelíbala ani s tím co jsem zažila ěpatnej zážitek. Nakonec jsem přišla na to že líbání je fajn a nic to není. Ale poprvé jsem se se s manželem vyspala skoro až po roce co jsme se znali. Vím, že by mi můj chlap nikdy neublížil a je v tomhle i ohleduplný.

Ale já jsem ta kráva, která nad vším moc přemýšlí a mě někdy chytne takovej rapl, že začnu brečet a začnu mu říkat, že mi stejně zahne, že to začne hledat jinde a takové kecy.On mě začne objímat a utěšovat, že na tohle opravdu není a tak, ale já si stejně trvám na svém. Prostě jsem prdlá. a jednak se strašně bojím že mě to bude bolet a že otěhotním. prostě fakt řeším prasečiny

Peti k jaké lékařce jdeš?

grabu teda pěkně rostete :slight_smile:
2. led 2010 v 16:52  • Odpověz
grabu jak píšeš nám ty 3-6 jsou taky malá už kupuji jen ty větší
2. led 2010 v 16:54  • Odpověz
waci - jdu sem www.sexuolozka.eu :slight_smile: já se o tom s pár lidma tehdy i bavila, ale nevim, prostě to ve mně pořád zůstalo... :-/ No snad mi pomůže aspoň... :slight_smile: Nevím pořádně, co od toho čekat :slight_smile:
2. led 2010 v 16:56  • Odpověz
hned mrknu :slight_smile:
já byla u psychologa a psychiatra kvůli té mé fobii z odběrů krve a nakonec mě pomohla Zoujinka, díky ní si nechám vzít krev sice ne z jamky, ale ze hřebtu na zápěstí a je to bez problémů jsem jí za tohle moc vděčná :slight_smile:
2. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.