• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No oni jsou všechny ve slevách...ty plný bych si ani nemohla dovolit:slight_smile: ale vybírala jsem už pro pokročilejší lyžaře a podle parametrů co jsem chtěla...a taky samozřejmě podle vzhledu:slight_smile: a něco sem našla...tak uvidím ještě co na to Jára:slight_smile:

To bude mít teda zase dlouhej výlet...je to mazec cestovat takhle daleko...mě to stačí na moravu a sem hotová :confounded:
4. led 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
Peti,to je jasné,že to naštve a tiež by som petíciu podpísala,nikdy nevieš,či to niečo neurobí...

Gábi,ani mi nehovor,mne tiež stačí cesta na Moravu a mám dosť...a mám pocit,že Samík to zvláda lepšie ako ja...no čo sa dá robiť,keď je to tak ďaleko,občas tam proste musím...
4. led 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
No nič,idem variť večeru...
inak,čo písala Žanetka,tak zase sme zabudli na jednu vec...keby sme išli na 2ročnú rodičovskú a ten tretí rok boli zadarmo doma,tak by sme si museli platiť samostatne zdravotné aj sociálne a to by teda vyšlo pekne draho... :frowning2:
4. led 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
Snáď mi niekto odpovie na tú materskú za január-leden...ĎAKUJEM,aby som vedela,či mám s tým počítať,že už nedostanem nič...
4. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Jak nic Luci...dostaneš půlku mateřský a půlku rodičáku...

Peti já bych taky podepsala petici...snad to k něčemu bude :wink:
4. led 2010 v 17:35  • Odpověz
luci - nemyslim si... tady to prostě funguje tak, že ti nahoře si daj odměny, prémie a šetří na zákaznících.... i když nevim, čemu se divím, vždyť tady to tak funguje všude :grinning: Pamatuju si před cca 2 rokama tady byly rozmíšky mezi našema menzama a studentama, protože šíleně zdražili... Teď na začátku školního roku se změnil ředitel "Kolejí a menz" a najednou ceny spadly dolů (sice to dělá jen 5 korun na jídle, ale na to, že původně nám tvrdili, že na jídle div neprodělávaj je to zajímavý :grinning:) a při tom je krize a ceny potravin rozhodně o tolik neklesly :grinning: a obávám se, že podobný rezervy budou všude :slight_smile: prostě peníze jsou, ale jen na něco :grinning:
4. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Tak sem zababušila Štěpána do postýlky protože se šíleně vztekal u hraní a musím se mu smát...normálně tam leží a nadává mi:slight_smile: :grinning: to stěžování je fakt vtipný:slight_smile: jako by si tam říkal "máma jedna pitomá...takhle mě tady dát do postýlky...si jako myslíš že budu spinkat jo...křičet budu....aaaaaaaaaaaaa" on prostě nebrečí ale nadává:slight_smile:
4. led 2010 v 17:57  • Odpověz
grabu - malej takhle taky občas "houká" jak kdyby říkal "mně si nikdo nevšímá, vy jste ale zlííííí, achjoooo, halooooo, tak přijde někdo nebo neee?", ale nebrečí, prostě jen "houká"
4. led 2010 v 18:01  • Odpověz
No já se mu musím fakt smát..sem ho nahrála...a pak sem mu to pustila a on se na sebe řehtal a pak začal s kamarádem ve foťáku vykládat...asi si mysleli něco o pitomý mámě oba...to jeho "ajejejejeja" je fakt vtipný...by mu dal člověk pětikorunu:slight_smile:
4. led 2010 v 18:12  • Odpověz
holis můžeme si vybrat prevenar nebo synflorix oboje jde zdarma, ale museli bychom to stihnout píchnout tu první dávku do 5.2. aby malá stihla do 5. měsíce
4. led 2010 v 18:20  • Odpověz
waci, takže nejen prevenar dali zdarma? A co je teda lepší? Asi ten synflorix, že? Ale my hexu dostanem až ve 4.měsíci, tak taky nevím, jestli to stihnem i s pneumokokem :fearful:
4. led 2010 v 18:30  • Odpověz
waci - tak to je pěkně naprd... to by malej musel dostat poslední dávku toho očkování společně s třetí hexou a to teda nevim :frowning2: Naše doktorka říkala, že to radši očkuje až po ukončení hexavakcíny a mně se to taky zdá lepší, ale to vypadá, že to teda nestihnem :-/
4. led 2010 v 19:02  • Odpověz
tak vas pomalu docitam, taky zacnem chodit na znakovani, stoji to jen 800kc cely kurz to je super a je k tomu leporelo, DVD a ruzne rikanky :wink:

na plavani budu chodit od brezna az bude mit ukonceny 6 mesic tak cekam az vypisou kurz

Gabi 10 tisic je hrozne malo, vzdyt pracujes v Praze, ja to myslim uprimne nevysmivam se ale bydlim v Olomouci zde jsou nejmensi platy v cele CR ale ja mela vic penez i kdyz jsem nastupovala, moje kamaradka na personalnim ma 35tis hrubeho, to bych taky chtela :grinning:

Luci i ja to tak mam, chci i druhe mimusko po 2 letech byt s nim pak doma a pak se vratit a udelat karieru, mela jsem dobre naslapnuto, ale mimusko dostalo prednost.

jako ja jdu delat Jirkovi tahak to me poser. Misto toho aby se naucil statistiku, regresi a takove blbosti mu musim udelat tahak sic se ted 3 tydny flakal a najednou nestiha.

DNES jsem mela konecne klid, Jirka je v praci :grinning:
4. led 2010 v 19:03  • Odpověz
holky v pondeli jdu k Mudre tak to zjistim jak to je, kamoska byla dnes a lekari sami nic nevi to je pekny ale nam ty prachy pak nikdo nevrati :rolling_eyes:

jako a zidlicka neni jeste doma dnes jsem psala do eshopu jako kde je a nikdo se ani neobtezoval mi odepsat, no assi jsem teda narocna ale mam sto chuti si ji objednat jinde :pensive:

jdu na ten tahak :rolling_eyes:
4. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Jani - tak to tady vyjde kurz znakování na 880 seminář pro rodiče a na 2000 kurz pro mimčo (6 hodin)... :-/ I s těma podkladama k tomu... je to pěkně drahý... Mě by zajímalo, jestli pak malej nebude vyvedenej z míry, když ho bude hlídat někdo, kdo tomu jeho znakování nebude rozumět... :confused:
4. led 2010 v 19:31  • Odpověz
janka, som si chystala na zajtra očkovací preukaz a je tam názov tej hexy - INFANRIX - tak mrkni či je to to isté...
4. led 2010 v 19:33  • Odpověz
baby, mi tu dávate len chrobákov do hlavy s tými očkovaniami :angry: . Zajtra sa mudr narovinu opýtam prečo je to u vás tak a u nás onak...
4. led 2010 v 19:41  • Odpověz
yanetko u nas taky INFANRIX :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
jani, tak potom neviem prečo sú tak rôzne vedľajšie účinky....ň

zajtra držte laurinke palčeky - please :pensive: , na 10,15 ideme.
4. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Tak obaja chlapi mi už spinkajú,som zvedavá,ako im ten spánok dnes obom pojde v noci...pošmakovali sme si na večeri a tí dvaja tu potom blbli,že som nemohla,musela som ich nahrať,už to sťahujem,tak potom to sem pridám :slight_smile:

Žanetka,tiež by ma zaujímalo,prečo to je tu tak a na SK tak...som zvedavá,čo ti povie na to mudr. a neboj,budeme myslieť zajtra na Laurinku,aby moc neplačkala a mali ste to rýchlo za sebou :dizzy_face:

dnes som zistila,že mi končí platnosť občianky,takže na SK sa teším,keď to tam pojdem vybavovať,naši mi ešte zistia,či mi to urobia max.do 2 dní,inak ma porazí...
4. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
luci - to u nás nespi ještě nikdo, malej je vykoupanej a leží a kouká, je hodnej, potichu, ale nespí, manža dělá limonádu ze zbytku citronu a já se nemůžu donutit jít se učit...
4. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
luci, milanovi sa zdá, že to do dvoch dní nepôjde, lebo to policajti niekam posielajú...teda aspoň tu. Aj keď možno za nejaký poplatok ako aj zrýchlený pas ?!?!?
4. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Peti,tak to verím,že sa ti učiť nechce,ale ty na nejakú fintu prídeš a zase to zvládneš :slight_smile:

Žanetka,práve mi vravela mamina,že to je asi tak,že keď si idem meniť občianku ešte pred skončením jej platnosti,tak muísm platiť nejaký poplatok,keď je to po skončení platnosti,tak bez poplatku,zajtra to idú ešte overiť,či sa to dá tak rýchlo vybaviť,inak neviem,čo budem robiť...
4. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
No inak zrýchlený pas som si raz vybavovala,do 24h som ho mala,ale tá pálka za to...no keby to tak išlo aj s OP a za nejaký normálny poplatok,tak to beriem...
4. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
luci - no zatim nevim, jestli jsem to zvládla :grinning: Přece jen naučit se na dvě zkoušky během jednoho dne... nevim nevim, ale bylo by to super...pak máme další zkoušku až 19. :grinning: a pak bychom měli volno, ale to by bylo moooc ideální :grinning:
4. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
ty počuj,to je jasné,že to zvládneš :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
luci - nevim nevim, navíc zejtra musím k té doktorce a vůbec.. je toho tenhle tejden nějak moc... Malej potvorák dneska nevypil mlíko, co jsem mu tady nechala, ale na zejtra budu muset zas odstříkat nový... To je hrozný jak si furt stěžuju :grinning: Ale už mi to leze na mozek :grinning: na středu budu muset zase odstříkávat a ve čtvrtek budu doufat, že mě k ústnímu zkoušení vezmou relativně brzo po písemce... PRotože na to, aby manžova ségra jezdila venku s malým je tadymoc velká zima...
4. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jinak holky dneska je to přesně rok, co jsem našla // na testíku :slight_smile: Doteď si pamatuju, jak na to manža koukal a nevěřil tomu a já taky ne :slight_smile: :confused:
4. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
Peti,len sa posťažuj,šak aj ja sa tu furt sťažujem :slight_smile: ale tu je to tak super,že máme jedna pre druhú pochopenie...zajtra budem na teba myslieť a držať palce,aby doktorka poradila ako na to...

to je krása,tiež som na to spomínala v novembri,keď som našla // čiarky :slight_smile: taká krásna nostalgia :slight_smile: snáď sa to podarí a zažijem ju aj druhýkrát,jedináčika nechcem,hlavne porod by som nechcela,ale inak to nejde...
4. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
takto vyvádza Samík,keď sa kúpe vo vani :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=ZuZrNUb6EAI&feature=autofb

to videjko so smiechom hodím až zajtra :slight_smile:

tak dobrú nocku,snáď zaspím,akosi sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.