• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Já taky koukám jen na 68...protože 62 by měl tak na tejden...to nemá cenu a když mu ještě teď bude trochu větší tak to nevadí:slight_smile: a většinou tam rozměry píšou...při nejhorším to střelím dál:slight_smile:
15. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
holky to počasí je strašně depresivní člověk koukne ven a je tam hnusně
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky...
gábi, to mě mrzí s tím mlíčkem, mám pocit, jako bych ti to přivolala :frowning2: Já ho neměla moc ani dneska ráno, se divím, že jí to stačilo...
No nic, jdu zapnout topení, je tu příšerná zima a žehlit.
15. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
calli já topím taky, ale tuhým palivem, takže chodím přikládat a to je jiné teplíčko, než plyn. Plyn je studený teplo. Takhle mám pořád teplé radiátory. Plyn zapínám jen v nejnutnějším případě, když nesthám zatopit klasickým :wink: holky, ani se mi do toho města nechce, ale co bych pro malou neudělala že? přijde mi ji zase pohlídat mamka
15. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
ahojte babenky,

teda vonku sa ženia všetci čerti :slight_smile: to je teda ale strašné počasie,normálne tu sneží!!ma z toho porazí,v takomto počasí chodiť s prckom po vonku...no tak to si radšej ani nepredstavujem...hlavne to naháňa poriadnu depku...
ako píše Miška :slight_smile:

Inak pozerám,že máš foto,kde ťa konečne poriadne vidím :slight_smile: Zoe je teda už teraz fotomodelka :slight_smile:

Vidím,že nie sme všetky vyzbrojené na takéto počasie s vecmi na prckov,ja teda aspoň tie kombinézky mám a do zajtra dorazí aj ten fusak,ja asi vytiahnem zimnú bundu,lebo na tej prechádzke by som asi zmrzla,nasadím čapicu,rukavicu a može sa ísť...ani neviete ako sa teším :slight_smile:

Gábinka,naozaj laktačná kríza býva,ja som ju mala na Slovensku a hlavne sa neboj dat malému z oboch,ono sa to zase rozbehne,len musíš byť trpezlivá a dávať Štepánkovi,koľko chce,neboj,možno budeš musieť každú hoďku nakojiť,ale kým sa to zase spraví,tak to musíš vydržať.Urob si čajík,Caro alebo Meltu a bude to OK :slight_smile:

Tak chůvičky sa mi tu ozývajú malým,tak bežím,

posielame vám pusinky
15. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Calli neblazni za to ty nemůžeš...já sem měla takový podezření už delší dobu, když se mi každý večer vzteká...ale předevčírem a včera už i plakal...tak mi to přišlo divný...já zavolám te dr. a uvidím co mi na to řekne...pak dám vědět :wink:
Waci hezká fotečka s malou:slight_smile: konečně víme jak vypadáš:slight_smile: sluší vám to spolu:slight_smile: moc:slight_smile:
15. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
no vidíte holky mně nedocvaklo, že nevíte jak vypadám, že tam nemám fotečku sebe :grinning:
15. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
jinak jsem už pod svoji původní váhou a stále jdou kila dolů a to pořád jím sladké.... tak snad to tak zůstane :sweat_smile:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
tak to já ještě 3kg a mám váhu před těhu, ale pak to chce dát ještě 10kg dolů a bude to jako před braním léků :grinning:
15. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
tak dobre poledne, damy poslete mi snih i do olomouce ja miluju snih a tady nic neni :pensive:

byly jsme venku je tam zima a fouka ale aspon spi doma jsem ji strcila do pokojicku v kocarku a otevrela okno :grinning: v noci jsem dala topeni na 25 stupnu nebot mela kika studene rucicky myslite ze ji mam dat na noc rukavicky?

jinak my uz jezdime v zimni kombinezce a fusaku a je ji teplo :slight_smile:

Gabi i ja mam malo mlika, rekla bych ze malo piju takze se jdu napit rano chudina nic nemela taky ona pila po 2 hodinach tak se nemuzu divit.

jdu zkontrolovat draheho, ma dnes dovolenou a ani me to vcera nerekl a nechal to na rano jako prekvapeni :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
holky já se teď tak strašně lekla, čučím na telku malá spí v postýlce a najednou řacha jak něco a šlo to z postýlky, naša malá si tak moc prdla že to pod tou peřiknou znělo jak bomba :grinning:
15. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
waci...tys mě teď rozesmála :grinning: Prý bomba :grinning:
15. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
calli ale to fakt tak znělo :grinning:
holis já na noc rukavky nedávám ani čepku, malá má taky studené ručičky, ale obličejíček má vždy teplej
15. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
waci...a on to jen malý nevinný prdíček :grinning:

jolis, malá má taky furt ledové ručky, ale zbytek tělíčka i čumáček má teplý, tak to nehrotím :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
teda holis ne jolis :sweat_smile:
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
jo holky, kdo jste na tom facebooku?
15. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
holky nemáte některá punčocháče pro sebe? já přemýšlím, že si koupím teplý punčochy pod rifle když půjdu na vycházku. není to blbé?
15. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
calli: ja jsem na facebooku :wink:

Waci" i ja premyslim o puncochacich venku je zima jak na sibiri :unamused:
15. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
calli blackie je myslím na facebooku.
holis tak to jsem ráda, že nejsem ssama
15. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
jani, tak mi pošli, jak tě najdu :wink:
15. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
to já si kupuju termokalhoty pod kalhoty :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
pyraňka se budí, tak pa zatím
15. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Ja som tiež na facebooku,teda máme to spoločné kvoli rodine,svoje nemám zatiaľ,meno je lilusokol :slight_smile:

Inak Miška,ja mám doma normálne hrubé pančucháče a cez zimu ich nosím,takže v pohode si ich kúp,uvidíš ako budeš rada,že ti je teplučko,predsa len rifle a kalhoty moc nezahrejú.

Libor išiel dať práve prezuť pneu na autí a ja pojdem niečo uvariť,nejakú polievku a v mraziaku mám ešte knedlíky s meruňkami a švestkami :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
calli: me tam najdes pod JANA HOLINKOVA

Luci" jsem te hledala na FB pod lilusokol ale nic me to nenaslo :unamused:
15. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
jani,tak tebe mám :wink: a lucku mi to taky nenašlo
15. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
a navíc se mi face nějak sekl :frowning2:
15. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
holky valím babi je tu
15. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Tak skúste babenky LiLu Sokol :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
luci ani takhle nic :frowning2: zkus mail pod jakým to máte :wink:
15. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
nebo nás najdi ty :wink: Já jsem tam pod svým jménem... Martina Čimborová
15. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.