• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Kate tak držím zítra k dr. palce ať poradí něco dobrého a pomůže to :wink:

Já taky vzpomínala že jsme našli // na testíku a Jára ji neviděl a říkal že blázním...ale za dva dny už byla jasná:slight_smile:

Luci neboj další porod bude brnkačka:slight_smile: a třeba bude další mimi mít malinkou hlavičku a proklouzne ani nebudeš vědět jak :wink: určitě to tak bude :wink:
4. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
autor
Gábinka,ty tiež ešte nespinkáš? keby si bola moja suseda,tak zájdem na pokec k tv :slight_smile: :grinning:

no to budem dúfať,že druhý porod bude iný a nebudem mať z neho také trauma...na ten prvý ešte stále spomínam... :pensive:
4. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Luci nespinkám...chceme jít s Járou napustit si vanu ale nějak se k tomu ani jeden nemáme:slight_smile:
Já bych tě brala za sousedku hned...aspoň bych tu nebyla pořád sama :wink:

To já si taky ještě všechno živě pamatuju ale druhý mimi určitě chci...však nás to neodradí ne...sme holky hold silný od přírody...chlap by takovou bolest nedal...natož dvakrát :grinning:
4. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
No nic du napustit tu vodu nebo tu budeme sedět a nic...tak dobrou noc a papa :dizzy_face: zítra:slight_smile:
4. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
autor
fíha,urobíte si "vášnivú chviľku"? tak to šup a napúšťaj vaňu :grinning:
to mne dnes obaja chlapi odpadli už o pol9 :grinning:
no veď práve,mali sme kúpiť niečo v Kvetnici a bolo by to :wink:

No ja viem,že to prekonám,práve preto,že chcem druhé a možno aj tretie mimi(to sa ešte uvidí),som zvedavá,ktorá to prvá načne,bolo by to super,keby sme to tu spolu zase prežívali :slight_smile:
no silné sme od prírody a musíme toho veľa vydržať a zvládnuť,o tom chlapi nemajú ani poňatie!!!!!!!!!!!!!

mala by som si ísť ľahnúť,nechce sa mi ale... snáď bude dnes jedno aj druhé dieťa :grinning: dobre spinkať :grinning: snáď to nezakríknem
4. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
holky...nová informace...toto jsem teď našla na netu :confused: :
V rámci jedné rodiny nelze pobírat současně PPM a RP. Přechodný měsíc (měsíc, ve kterém končí PPM a začíná RP) zákon upravuje tak, že nárok na dávku RP vzniká pouze tehdy, je-li RP (nebo jeho poměrná část v daném měsíci) vyšší než PPM.
4. led 2010 ve 23:25  • Odpověz
autor
Marti,to je to,čo som sa práve dnes pýtala...či dostanem ešte za január materskú,lebo sa mi zdalo,že som niekde čítala,že to nejde,aby matka dostala v danom mesiaci aj materskú aj rodičovský... :confounded:
ale počkaj,podľa toho,čo si napísala,keďže materskú mám vyššiu,tak dostanem tú a rodičák až ďalší mesiac?
4. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
Luci, já jsem z toho taky mimo, ale vím, že se tu dneska o tom psalo, tak jsem to tu dala...Jestli to tak bude, tak já za únor taky nic nedostanu, ptž rodičám mi začíná 18.2 a mateřská mi dělá necelých 10tis a je to větší část měsíce, kdy ji budu pobírat, takže se v březnu dám asi na výhonky :rolling_eyes:
4. led 2010 ve 23:55  • Odpověz
Luci - manža na to koukal a říkal, že je rád, že není sám, kdo ze sebe dělá blbce :grinning:
5. led 2010 v 00:23  • Odpověz
luci -já to z toho chápu tak, že dostaneš za část toho měsíce PPM, ale rodičák až další měsíc, aspoň tak mi to připadá logický :confused: ale co je logický, nemusí bejt správný :grinning:
5. led 2010 v 00:48  • Odpověz
Luci a na slovenske ambasade by ta obcanka nesla vyridit? ja tusim ze je to do tydne hotovy? a tak se tu vdej at to nemusis resit a dostanes ceskou ne? :grinning:

Jinak dobre rano :wink:

Peti tak // to je krasa, kde jsou ty klidne noci ze? :grinning:

dnes jsem mela dovoleno spat do 6:14, sla spinkat v 18:40, kojila jsem v 1:45 a 4:45, ona je presna jako hodinky :grinning:
5. led 2010 v 07:29  • Odpověz
Luci vy uz koupete ve velke vanicce? kristynka ma vetsi faldiky to ji musim domluvit s takovou ji nebudou kluci chtit :sweat_smile:
5. led 2010 v 07:31  • Odpověz
ja bych chtela deti 2, mozna i tri uvidime podle financni situace, chci aby moje deti mohly mit vse a ne na to muset setrit, jako chapete jak to myslim proste chci abychom je uzivili a mohli jim koupit co potrebuji aniz bychom se museli nejak uskrovnovat.

To jste me teda nepotesili to se pujdu v unoru asi past :confused:

jdu za tygrem uz na me viska z postylky. tak ji dam piticko to miluje a ja mam klid dokud ji nevypadne z rucicky, jsem moc rada ze mame ten prvni hrnicek, je bozi a ji se to moc libi z toho pit sama :grinning:
5. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Marti ano můžeš si vybrat z obou vakcín, ale jak jsem psala musí se to stihnout v těch intervalech prostě 3 injekce do 7 měsíce. my pokud to stihneme tak nic platit nebudeme. Prostě příjdeme k panu doktorovi, ten tam má vykcíny v lednici a píchne nás a pak si to sám vyříci s pojišťovnou. Jinak říkal, že se mu nestalo, že by byl problém pokud se očkuje zaráz hexa a pneumokok. Osobně říakl,. že by nám doporučil synflorix jelikož je proti více kmenům, ale že má být na trhu nový prevenar proti 13 kmenům. Měl už být, ale zatím není,, ale že se může během pár dnů začít prodávat- byla bych ráda, kdyby jsme to stihli, jelikož 7000 mít a nemít je rozdíl
5. led 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
Dovré ránko,

tak vkladám to sľúbené videjko,kde sa Samík rehoce :slight_smile:
5. led 2010 v 09:22  • Odpověz
5. led 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
Marti,tak z toho som teda jeleň,uvidíme,opýtam sa potom na úrade ako to je...ale viem,že to ženské riešili v jednej diskusii a nadávali,že sa ten prechodný mesiac na RP pojdu pásť,že štát to nerieši,že matka na materskej nebude mať peniaze jeden mesiac tak ako by mala mať...

Peti,to je jasné,no ja zo seba robím blbca celý deň,tak ho može robiť občas zo seba aj tatino,no nie? :slight_smile:

Jani,áno už kúpeme vo veľkej vani asi mesiac aj viac,keď bol v malej,už sa tam nezmestil a keď začal vyvádzať ako to je vo videu,tak som mala v kuchyni potopu :sweat_smile: a nekecaj,že ma Kristýnka väčšie faldíky,to není možné :grinning:
Janik,inak to ma nenapadlo to skúsiť vybaviť cez ambasádu,ale kým si som sa tam dostala...

Miška,máš pravdu,7tis.mať a nemať je poriadny rozdiel,ale aj tak vymysleli nefér,ale samozrejme tak,aby to využilo čo najmenej detí narodených v roku 2009 :angry:
5. led 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
Jani,inak mám rovnaký názor,budem mať toľko detí,aby mi to dovolila finančná situácia tak,že nebudem musieť potom rátať každú korunu...
5. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Waci diky za info toz to jsem zvedava jak to bude, taky se mi to nechce platit kdyz nemusim :pensive:

Luci nam se Kristynka taky tak smeje je to to nejnadhernejsi co umi, ja ji tak straaaasne moc miluju.

Holky co vam odmitaji mimuska flasky ja mam tento hrnicek pro mimusko a ono z toho pije uz samo, je to strasne fajn na drzeni, kdo by chtel tak vam jej klidne objednam, maji ho i v modre, netece sam a pritom trenuje na normalni hrnicek

http://cgi.ebay.co.uk/Tommee-Tippee-explora-first-sips-trainer-4m-150ml-y_W0QQitemZ370285283921QQcmdZViewItemQQptZUK_Babay_Babay_Feeding_Bottles_Teats_LE?hash=item5636b90a51
5. led 2010 v 09:40  • Odpověz
holky u nás je dnes kosa jak něco. malá je za ty vánoce rozhýčkaná tatínkem a nechce spinkat opička jedna. tak jsem tatínka sprdla :slight_smile:
5. led 2010 v 09:42  • Odpověz
no u nas se normalne spi od 8h a jeste porad to vubec neznam, vzdycky jdu se strachem zkontrolovat monitor dechu a ona si oddychuje princeznicka nase a tatinek je smutny pac se na ni tesil a on jde za chvilku do prace.

ja jdu za chvilku ven moooc se tesim chodim jen na hodinku dyl bych tam umrzla.

musim si zavolat na gyndu uz nemam prasky
5. led 2010 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky,

Lucí Samík je fakt boží :slight_smile: Ty děti se smějí všechny stejně :slight_smile:

waci taky si Lůca zvykla na neustálou pozornost a já abych jí tady teď rovnala :slight_smile:
5. led 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
Miška,tak to je presne ono,tatinkovia sú doma,tak detičky sú vytešené,lebo sa im venujú a keď už sú zase fuč,tak to odnášame my :slight_smile: Samík je to isté...

Inak spal OK,dokonca aj Libor,sice sa zobudil o pol1 a do pol2 bol na wc a potom,že nejde spať,ale som mu rozkázala,že nech si ide ľahnúť,zavrie oči a skúsi tak odpočívať a nakoniec zaspal :grinning: Samka som si ráno o pol8 zobrala k sebe a keď sa po hodinke zobudil,a ja som ešte spala,tak ma zobudil tým,že mi ťahal perinu a vlasy :rolling_eyes:
teraz je na gauči a rozpráva sa s ním :grinning:

Kačí,všetky tie deti sa tak krásne smejú,je to krásne,lebo všetko robia tak prirodzene :slight_smile:

Musím zájsť do obchodu,ja mám teda doma všetko,čo jem(zdravo sa stravujem,max.si dám kocku horkej čokolády a je to poznať na váhe,hlavne na tých tukoch ako to ide dolu),ale príde tá segra,tak nech tu má rohlíky,lebo ona celozrnné pečivo neje a ja pečivo robím teraz len v pekárni,ale tá zima,čo tam je...fuuuuj...
5. led 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Kačenkooooo,teraz pozerám na vaše foto s Lucinkou...vy máte teda opäť krásne nádherné foto,tá fotografka je šikovná...aj ja by som chcela také...ty si tam tak peknáááááá :wink:
5. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
a ten Lucinkin vyplazený jazýček :slight_smile: nemá chybu :slight_smile:
5. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Holis ty jsi to největší zlatíčko, děkuji moc moc moc my ten hrníček sháníme už od prosince, ale u nás byl neustále vyprodanej a na ebay mě nenapadlo se podívat už mám objednán a zapalcen děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
5. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Nechci provokovat, my zas spaly krásně, jsme vzhůru asi hodinku, teda ještě v 7h se kojilo. A teď ještě nechtěla papat, po 3 minutách se pustila, tak jsem ji dala k hračkám do postýlky a čekám, až si řekne o jídlo... Doufám, že to nebude jak předevčírem, kdy dostala hlad až ve čtyři odpoledne a do té doby si vždycky jen cucla...jdem totiž s Jirkou dneska do kina a hlídat bude mamka,tak aby jí pak stačilo to odtříkané mlíko :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Jani a to je jiný hrníček než byl v té sadě, že?
5. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Luci díky za pochvalu :slight_smile: Já jsem s kilama šla opět nahoru, takže doufám, že se to časem zase stáhne zpátky :slight_smile: Jsem lempl na diety, takže mi nezbývá než doufat :slight_smile:
5. led 2010 v 10:43  • Odpověz
tatínkové dostanou na zadek
5. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.