• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
gabi, no tvoju si pamätám presne, ale tiež som si myslela, že pultík ide dolu, aby sa dala priložiť k stolu (neskôr)...že by si mi práve pomohla rozhodnúť sa?!?!?! :grinning:
a micka neboj, štepánek to zvládne - si zober čo všetko museli zvládnuť niektoré iné miminuška, ono trolinku plaču nie je naškodu, precvičí si hlasivky a určite ho nenecháš vrieskať hodiny, ale si ho pomojkáš, poťuťkáš. ....a nepísala si náhodou, že dnes zaspinkal sám??? - keď to zvládol raz, určite sa to pekne naučí.
5. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
Žani,áno,táto stolička sa dá pekne potom prisunúť k stolu,to polohovanie na výšku aj sedenie má super :slight_smile:

Jani,presne tak,v pohode by som išla a je to normálne,keď tam mimi plače,s tým musia byť zmierení a keď tam byť potom nebudeš chcieť,tak odídete :wink:

Gábi,naozaj to takto nerieš,no každá sme niečo naučila prcka a raz ich to budeme musieť odnaučiť,inak to nejde,tak pár dní bude plačkať,kým sa to naučí a inak to zvládne,uvidíš :slight_smile:

ja idem nachystať jesť,okolo piatej by mala byť segra už aj s Libim doma :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
luci tú tvoju stoličku som u nás našla za 140 € !!!!!!!!!!!!!!!! a v tvojom linku stojí 2790 Čk. OTRAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabika a tá tvoja, tá je u nás ešte drahšia....už som našla i model 2010 - no comment,. Prečo sa tu nezrába na alkohole a na cigaretách.... prečo na takýchto veciach???? - viem - otázka na ktorú nevieme odpoveď a nie raz sme si ju tu položili :fearful:
5. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Jaji však mrkni do mojích foteček tam je židlička s půltíkem i bez:slight_smile: tak třeba ti to pomůže rozhodnout:slight_smile:
Mě se na ní zase líbí to že je super stabilní...že má i ten košík na hračky a hlavně že má ten kolík mezi nožičkama:slight_smile: i když to ta Lucčina má taky akorát že je na tom táce a ne napevno...ale když z tý mojí tam stejně pultík zůstane vždycky tak by snad nevypadl:slight_smile: no obě jsou moc fajn :wink: já jsem nad tou stejnou co má Lucinka taky uvažovala byly to moje dvě favoritky:slight_smile: ještě se mi moc líbila tato http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=813287 v té tmavě hnědé barvičcr...ale nakonec vyhrála cena
5. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Tak Lůca pořád spí a já stačila i vyžehlit. Jsem ráda, že to mám hotové a mám zase na pár dní klid :slight_smile:
Taky musím pokouknout na ty stoličky. :slight_smile: Sice příkrmy zatím neplánuju, ale štěstí přeje připraveným :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gábi neboj, Štěpánek se brzy naučí spát bez zavinování. :wink:
5. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
Žanetka,tak si ju objednaj odtiaľto,toto som ti našla a 5eur za poštovné na SK je super :slight_smile:
http://www.kocarek.cz/kocarky-Chicco-JIDELNIZIDLICKYCHICCOPOLLY2009Miro-1246.html
5. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Holky díky za podporu :wink: ste zlatíčka že mě v tom nenecháte...já už měla slzičky na krajíčku :pensive:
5. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
Gábinka,aj mne sa páčila tá hnedá,čo si dala odkaz,páčilo sa mi ich ešte viac,ale 6tis.Kč za stoličku,to by som nedala a ani nechcela,aby dali z Moravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no určite sme nekúpili zle :wink:
Kači,ja stoličku mám už preto,lebo som ju dala kúpiť ako vianočný darček rodine z Moravy pre Samíka,nechcela som,aby mu kupovali hlúposti...
5. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Přesně tak to bylo i u nás s Vánocema :wink: lepší jedna pěkná židlička než 20 blbin:slight_smile:

Jaji nebo si jí objednej k Lucce a ta ti ji za pár dnů doveze:slight_smile: to byl vtip...ani nevím kde máte ty příbuzný na Slovači:slight_smile:

A co Ebuy?
5. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Tak sem se právě nacpala borůvkovýma knedlíkama co mi poslala tchýně z moravy:slight_smile: mňam:slight_smile: i se sypáním:slight_smile: to byla dobrota:slight_smile:
5. led 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
Gábi,to je super nápad,veď ideme na budúci týždeň ns Slovensko,tak by som ti ju Žanetka poslala od nás :grinning:
Gábi,teda takéto dobrotky ty papkáš,to ja teraz sladké nie,taká zdravá dietka sa mi zatiaľ darí :slight_smile:
5. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Luci já i když se teď cpu i sladkým tak pořád ještě hubnu :wink: ale budu muset něco začít dělat...je mi líto že nemůžu ven se Štěpulou do šátku...jinak bysme vyrazili na nordicwalking...to je hubnutíčko... :wink:

Ale už sem taky o nějaké dietě přemýšlela, když se vidím v zrcadle tak se musím sama sobě smát...ale spíš by to chtělo cvičit a zpevnit ty povadlé svaly:slight_smile: haha svaly...spíš špeky:slight_smile:
5. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Holky víte co jsem viděla minule v zrcadle??? Svoji mamku :grinning: :grinning: :grinning: Jenže to už taky není pravda, protože moje mamča teď zhubla 17 kilo a je z ní kočka :slight_smile:
5. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Gábi,tak to máš šťastie,že ti kilečká takto idú dolu :slight_smile: budeš ešte väčšia kráska ako doteraz :slight_smile:

Kačí,nemáš maminu aj na vašich stránkach? :wink: ty bláho,17kg?
5. led 2010 v 15:44  • Odpověz
jojo, je tam vlastně o vánocích :slight_smile: S tátou se rozhodli zhubnout a táta dal dolů 25 kilo. Jsou teď jak ze žurnálu :slight_smile: Začali se oblíkat a moc jim to sluší. :slight_smile:
5. led 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Kačko,tak to klobúk dolu..a ako sa im to podarilo? držali špeciálnu dietu? no som si myslela,že je to tvoja mamina,fakt sa podobáte.

To ja,keď sa pozriem do zrkadla,vidím strašidlo :grinning:
5. led 2010 v 15:52  • Odpověz
No já když jsem se viděla, tak jsem si řekla "jo holka, už jsi mamina a už nikdy nebudeš ta bezstarostná rozlítaná holka" :slight_smile:
Oni přestali večeřet a vůbec se tak cpát. Začali jezdit na kole a šlo to samo dolů. Hlavně omezili to jídlo, to zabralo asi nejvíc. :slight_smile:
5. led 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Kačko,tak nejak to vidím aj ja,holt máme už deti a maminy budeme už stále :wink:
5. led 2010 v 16:01  • Odpověz
zanetko u nas ten rotavir neni totiz vubec znamej :wink: ja mam stolicku stejnou jako lucinka chicco polly, jeste teda neni doma, PPL na me zapomnela ma ji na depu ale jako nevim kdy ji dovezou :rolling_eyes:

Gabi ty stavicky sladke nejsou, neni tam pridany cukr, to jsem si hlidala. Ale cajik ma mnohem radeji.

Gabi nestresuj se ono to nicemu nevadi znam maminky co zavazuji i v 6ti mesicich. On se hybe hodne pres den, ja nezavazuju na noc to je ve spacacku a tam kdyztak jen zveda nozicky, zato mi zacala bojkotovat odpoledni spanek, jako z 2 hodin je ted 40 min a to zase opet nejaky ko.ot pod nama dnes ve 3 odpoledne vrtal, ja z tech lidi nemuzu jak ja to tu nesnasim, uz nikdy bych do bytoveho domu nesla ani kdyby to bylo zadarmo, nejhorsi je ze byt muzu prodat az za 2 troky takze az pristi rok v cervnu se ho zbavim.
5. led 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
Janik,to PPL má ale bordel,čo? by som im nadala :angry:
Inak mne Samík už viac ako polhodinu nespal už asi 2mesiace,takže nejaký 2hod spánok cez deň,to je sen...Jani a kam by ste išli z bytu?
5. led 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
Tak idem vyskúšať urobiť bublaninu v domácej pekárni :slight_smile:
5. led 2010 v 16:10  • Odpověz
kaci mazec ze tak zhubli, no muj tatka mel nedavno 115kg a dostal vynadano od lekare tak cvici uz ma jen 105kg ale i tak, mamka ma celej zivot 55kg ted teda uz 60kg ale snad budu po ni ona je ziva jen ze sladkeho
5. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Tak já pokud neuvozím Lůcu v kočárku, tak taky nespí dýl jak 30 minut. Dneska si střihla 3 hodinky, to bylo super, stihla jsem spoustu věcí :slight_smile:

Jani taky se těším do baráčku, v bytě je to hrozné. Jdu uspat Lůcu a nad námi dupou,pod námi řvou a štěkají psi, takže fakt lahoda. Nakonec musím jít přes celý barák vynadat sousedovi, který v deset večer přivrtává věšák - debil
5. led 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
Tak "inteligentných" susedov máme asi všetky,ako tak čítam...pod námi máme tiež susedov,čo furt niečo vrtajú...nechápem :angry:
5. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Tak to znám...máme sousedy vedle se psem a taky ho vždycky pustěj ven když tam mám Štěpána v kočárku...bych je praštila :angry:

To je mazec Kačí tolik zhubnout...to se mi může jen zdát...to já od narození jen přibírám a přibírám:slight_smile:
Nedávno sme koukali na fotky ještě z vejšky a to sem ještě byla docela hubená...ale ty brejle...no se divím že se do mě ten Jára vůec zamiloval...takový ošklivý káčátko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 16:22  • Odpověz
:wink: :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: LUCI :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:

ja tu 1,5 hodiny hľadám čo najlacnejšie, už som i jedným do čiech písala či by to poslali i na slovensko (obkukala som od janky :grinning: ) a ty mi pošleš link s 5 € dovozné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ď A K U J E M
som bola rozhodnutá pre chicco polly - a vtom si prečítam od gabiky, že nemá ten stred po odobratí pultíku !!!! - ale nevadí, pultik odoberieme až keď bude mimčo tak veľké, že ten stred potrebovať nebude.

JA MAM STOLIČKU NA 50 % (vybranú - nekúpenú) - no, ešte tú autosedačku baby a snáď máme na nejaký čas od takýchto nákupov pokoj ... či mi niečo ušlo???

laura zatiaľ čo sa očkovania týka pohodička - ale večer sirupček dáme, ako mudra poradila :wink:

budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning: budem mať stoličku :grinning:
5. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Gábi jen nepovídej, taková pěkná ženská nemohla být nikdy ošklivý káčátko :slight_smile: Já bych potřebovala zhubnout 7-9 kilo, abych byla spokojená. Ale to nehrozí, jsem fakt lempl. :slight_smile:
5. led 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Žanetka,ale zase tá stolička má super pásy,takže aj keď pultík dáme preč,tak prcek len tak nezlezie alebo nespadne :slight_smile: no tak vidíš,nabudúce stačí zadať požiadavky a ja ti to tu nájdem :slight_smile: a akú si vybrala? :wink:

Áno,áno,ešte tu väčšiu autosedačku a od tých dražších položiek máme na čas pokoj :slight_smile: teda myslím
5. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Jo holky prosím napište mi do IP kdo byste jel na ten sraz a kolik vás pojede. Začnu asi pomalu něco poptávat :slight_smile:
5. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Gábi,ako píše Kačka-ty a ošklivé káčatko? si robíš srandu z nás nie? ak nie,tak prestaň s takýmito rečami,inak dostaneš na prdel :slight_smile:
5. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.