• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Žanetka,to je super,že to Laurinka tak bravúrne znáša,som zvedavá ako to pojde Samkovi...
5. led 2010 v 16:29  • Odpověz
tak mě holky máte zpátky, paní doktorka byla moc fajn, pokecaly jsme si... :grinning: prej mám manžu poslat na víkend pryč, abychom nebyli pořád spolu :grinning:
5. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Luci a Kačí...no já bych někde vyštrachala starou fotku abyste viděly...krátký červený vlasy...brejle přes půl ksichtíku no nic moc krásnýho sem nebyla:slight_smile:

Jaji a jakou si vybrala?...máš super radost:slight_smile:

Peti a bylo to k něčemu? pomohla ti? půjdeš tam ještě nebo jednou a dost?
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz
luci koupime pozemek a nechame si postavit dum, nejspis drevostavbu at je brzo hotiva, penize na to mame tak uz aby to bylo.

hod recepis na bublaninku
5. led 2010 v 17:16  • Odpověz
vybrala som tú žlto šedú - najviac sa mi páči červeno-šedá, ale pozerám sa na to prakticky, potom ju budem chcieť streliť a keď nebude klasicky dievčenská, tak mám o 50 % väčšiu šancu na predaj...
5. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jani já sem nemyslela že je v těch šťávičkách cukr...ale že mají sladkou chuť nebo ne? Já se pak bojím že Štěpula nebude chtít zeleninku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my máme dřevostavbu a jsme maximálně spokojení:slight_smile: ale o tom sme se už bavily :wink:
5. led 2010 v 17:20  • Odpověz
chycco polly, teda som nenapísala :grinning:
5. led 2010 v 17:21  • Odpověz
holky už jsme doma a máme botičky jsou moc pěkné, sice nejsou růžové ale béžové, ale neměli velikost malé v růžové ale nevadí jsou teploučké a má tam koníčka :slight_smile:
5. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Holky tak Štěpán chce spinkat...leží tu vedle mě a vříská v postýlce abych ho zavázala...mě to asi urve uši...on nebrečí...ale vříská...to sou decibely :frowning2: :grinning: no zkusím to vydržet...ale na noc nevím nevím...četla sem nějaký diskuze a prý si miminka samy řeknou kdy už nechtěj zavázat...a prý to nevadí na motoriku...tak nevím...co myslíte?
5. led 2010 v 17:22  • Odpověz
holky jupíííííííííí hrníček už jde k nám z anglie, právě mi přišla zpráva že je odeslán :grinning:
5. led 2010 v 17:24  • Odpověz
zanetko i ja jsem chtel zlutou ale byla vyprodana, meli ji vyprodanou tak jsem vzala cervenou, vsak nam zustane i na druhe :wink: a my mame bilo cervenou kuchyn :grinning: a cervenou sedacku tak se sem hodi.

Gabi ty stavicky jsou sladoucky ale to mas stejny jako kdyz das Stepankovi banan nebo jablicko. Maji i prislazene ale ty nekupuju

jako kristynka tady vylozene hulaka a rve je pretazena tak ja jdu koupat papa

Miso tak to jsem rada ze jsem ti pomohla s hrnickem :wink:

jdu nebo spadne dum jak tady rve
5. led 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
Tak bublaninka vypadá super,tu je recept Jani:

1 hrnek mléka
1/2 hrnku oleje
2 celé vejce
3/4 hrnku cukru krupice
2 hrnky polohr.mouky
1 vanilkový cukor
1 prášek do pečiva
kompot al.čerstvé ovocie

ingrediecne vkládame do pekárny dle psaného pořadí,mimo ovoce,pekárnu zapneme na program moučník,necháme 15min míchat a pak vypneme,vybereme hnetací páky,nasypeme ovoce (aby nebolo na dne,obalíme do hrubej múky-to je moja rada),zapneme pekárnu na program pečení na světlou kúrku a 1:20h :slight_smile:

Peti,som zvedavá,čo si sa dozvedela u doktorky,ak sa podelíš :slight_smile:

Žanetka,tak budete mať rovnakú stoličku ako my :slight_smile: aj ja som si nevybrala čísto chlapčenskú,keby druhé bolo dievčatko,aby to bolo neutrálne :slight_smile:

Gábi,ale no tak....si pekná a hotovo!!!!skús to vydržať,pár dní to može trvať,ale potom to prejde a odnaučí sa to,držím palce moja!
5. led 2010 v 17:32  • Odpověz
No tak sem ho přebalila a vřískání přestalo...ale kope nohama mlátí rukama...nevím nevím jestli usne...uvidíme:slight_smile:

Waci to je teda fofr s tím hrníčkem :wink: paráda:slight_smile:
5. led 2010 v 17:38  • Odpověz
jj jsem taky nadšená tak jdeme koupat a kojit a spinkst paa
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz
grabu - docela si myslim, že mi to pomohlo... :slight_smile: prej se tam mám stavit říct, jak to dopadlo nebo kdyby něco neklapalo, jak má...

luci - no, říkala, že to, že nemám chut na sex, je tím nejspíš, že manža je až moc hodnej.... prostě že mi není tolik vzácnej, že jsme skoro pořád spolu a tak (což je fakt), že já pro něj dělám tu vzdálenost tím, že ho pořád odmítám, ale já že vím, že když bych měla chuť, můžu říct kdykoliv a hupsnem na to... No a na to bolení říkala, že se mám naučit uvolňovat ty svaly, abych nebyla tak stažená... No a taky, že si nemám říkat, že "jééé už zase sex :confounded: ", ale spíš si z toho dělat srandu jako že jdeme cvičit tak... No uvidíme, jak to půjde... :slight_smile:
5. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Kate tak fajn...hlavní je že z toho máš sama dobrej pocit...zkusíš to a uvidíš :wink:
A co na to povídal manža když si mu to říkala co ses dozvěděla?
5. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Tak už se snaží usnout aspoň hodinu a nic...je už přetaženej tak už ani nevříská...ale nespinká...tak doufám že usne aspoň večer po koupání... :confounded:
5. led 2010 v 18:25  • Odpověz
tak jsem ji nakonec vykoupala a ulozila, musela jsem ji uhoupat, nebot se mi u kojeni posrala, takze se cela vzbudila :rolling_eyes:

si predstavte ze ten soused ted zacal zas vrtat, Jirka mi rikal ze musime vydrzet jenze bud budu sediva nebo me zavrou za vrazdu :sweat_smile:

Petko tak to je super ze ti to pomohlo, a poradila ti jak najit tu chut? :wink: neboj urcite nejsi jedina, me se taky moc nechce :fearful:

jdu dodelat ten debilni tahak, jsem trochu sprosta jako dlazdic ze? jdu si dat cokoladu na nervy :sweat_smile: jaka vymluva :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:59  • Odpověz
jani, na kedy tem domček plánujete??? - či budeš mať i tam červenú kuchyňu??? :grinning:

peti, tak držím palčeky aby rady pomohli... :wink:

gabi, super že neplače, to by bolo horšie - môžeš mi veriť, že babenky :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:17  • Odpověz
grabu - no, že to zkusíme :slight_smile:

Jani - právě to, že si máme udělat každej chvilku pro sebe a nebejt spolu, abychom si byli víc vzácní, teda spíš manža mně... :slight_smile: Tak uvidíme...

Holky, já jsem z toho dnešního cestování vymrzlá, ještě jsem nerozmrzla, to je děs... MAnža byl s malým venku na procházce, takže jsem zas odstříkala tolik mlíka zbytečně, malej neměl za tu dobu hlad... :grinning: tak to zas poputuje do odpadu... štve mě, že jsem to dneska odstříkávala tak brzo, protože zejtra od 13 hodin jdu na zkoušku /ještě jsem to neviděla, takže se fakt jen kouknout :grinning:\
5. led 2010 v 19:33  • Odpověz
jo a hlavně říkala, že je potřeba oddělit roli "matky" od role "partnerky", ale že to může trvat :slight_smile:, že v tom bývá problém hodně často... že to, že je ženská matka neznamená, že nemůže být zároveň i sex. partnerka :slight_smile:
5. led 2010 v 19:40  • Odpověz
no a tak teda říkala, že chápe, že se 4 měsíčním mimčem to ještě není zas tak jednoduchý :grinning:
5. led 2010 v 19:40  • Odpověz
peti, a prečo malému nedáš to odstriekané napríklad večer, keď mu to tak pekne ide a neodstriekaš namiesto kojenia??? mala by si zas vpohode čerstvé na zajtra...a mliečko by neskončilo v ... ty tie skúšky robíš veľmi šikovne. To mne teda nestačilo sa učiť na skúšku jeden deň - či večer a noc - či ako to robíš... :confused:
5. led 2010 v 19:41  • Odpověz
jaji - no na zejtra se to nemám šanci naučit, tak to neřeším :grinning: učím se na pozítří , tam je i ústní a nechci tam u ní sedět jak trubka... No já nevim, nechci mu zbytečně tu flašku dávat, když jsem tady taky :grinning: Tak možná proto mu to odstříkaný na večer nedávám :confused: vlastně mě to nikdy ani nenapadlo mu to odstříkaný dát, když jsem doma :grinning: KRom toho, když jsme mu dávali ten enterol :slight_smile:
5. led 2010 v 19:46  • Odpověz
len by si nemusela mať obavy, či sa stihne včas dostatočné množstvo mimo kojenia dorobiť. Viem že nemáš ten mrazák, to je pre mňa super poistka, ja tam mam možno aj 5 litrov už :grinning: . Použijeme ho síce len sem-tam a v poslednej dobe skoro vôbec, ale som kľudná - keby niečo ( či už by som v nemocnici skončila alebo v snehu zapadla, alebo hoci čo :confused: ). akurát ho postupne vylievame - to staršie.... a čo sa týka zajtrajšej skúšky - možno motyka vystrelí :grinning:
5. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Holky, tak kino bylo super :slight_smile: Kdyby mi den nekzkazila ta moje pitomá nemoc, tak by to bylo ještě lepší. Zítra musím zavolat neurologovi, jestli můžu přijít dřív než na kontrolu a asi mi tím končí kojení :frowning2:, léky jsou většinou s látkami, které můžou mimi uškodit :frowning2:
K.ate...tak to jsem ráda, že se ti u doktorky líbilo a budu držet palce, ať nějak zvládneš vykopnout manžílka, aby ti byl vzácnější :grinning:
5. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Holky, tak kino bylo super :slight_smile: Kdyby mi den nezkazila ta moje pitomá nemoc, tak by to bylo ještě lepší. Zítra musím zavolat neurologovi, jestli můžu přijít dřív než na kontrolu a asi mi tím končí kojení :frowning2:, léky jsou většinou s látkami, které můžou mimi uškodit :frowning2:
K.ate...tak to jsem ráda, že se ti u doktorky líbilo a budu držet palce, ať nějak zvládneš vykopnout manžílka, aby ti byl vzácnější :grinning:
5. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
a hned 2x se to tu objevilo :grinning:
5. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Zanetko :slight_smile: ja mam bilou lesklou kuchyn ale za ni mam vymalovano cervene :grinning: ja vim no me se taky vic libila zluta zidlicka ale oni ji nemeli, tak jsem si ji objednala a cekam cekam kdy ji konecne hodla PPL dovizt.

Petko teda ja mela ted doma 14 dni Jirku, no jeste ze chodi do prace , byt spolu non stop tak zesedivym a on asi taky.

Calli budeme ti drzet moc palce, jo myslim na tebe s hrnecekm asi jsi prehlidla chces ho uz ted nebo az bude Adelka starsi?

mam hotovou pulku tahaku, drahy byl dnes na zkousce z obchodniho prava a dostal 2. Petko ja si nedokazu predstavit se ted ucit s mym tygrem kdy se ji musim furt venovat :frowning2: jsi fakt dobra ze to tak zvladas
5. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jani, kdykoli se ti to bude hodit :slight_smile: Adresu ještě máš'?
5. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.