• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Tak Štěpula usnul v pohodě...jen si pořád vyndával dudlík...ale dala sem ho aspoň do rychlozavinovačky aby to pro něj nebyl takovej šok...tak sem zvědavá jak bude v noci spát :wink:

Dobrou noc kočky :wink:
5. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
jaji - tak jsem mu to zkusila dát a "blééé" a furt mi sahal na mikinu na prso... :grinning:

calli - uvidíme uvidíme :grinning: chudák manža je z toho špatnej, že jakej na mě teda má bejt :grinning:

Jani - to my jsme spolu v podsatě pořád, když manža zrovna nenakupuje :grinning:
5. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
peti, musíš sa hrať na schovku a to dva krát :sweat_smile: ty malému keď mu dáva manža mliečko a manža pred tebou podľa rady ...
verím že vám to prejde. fakt viem čo to je bývať spolu a mať len jednu izbu - a to sme mali k tomu veľký balkon, kuchyňu, wecko i kupelku. Nie raz som sa práve do kupelky zavrela, keď som mala nervy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a čím bolo mimčo väčšie, tým to bolo horšie, takže až sa dáte na ten podnájom -na hľadanie tak daj vedieť, budeme držať palce aby to bolo čo najskôr a podľa vašich predstáv :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
jaji - já tak nějak procházím inzeráty, ale všechno má svoje... někde nejde mít trvalý bydliště, jinde vysokej nájem nebo inkaso... Někde zas nechtěj děti :frowning2: No snad se nám něco podaří najít...
5. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
Peti,som rada,že to tak dopadlo a budem držať moc palce,aby sa to podarilo spraviť...mne tiež už bolo všelijako,keď Libi dostal tú výpoveď a bol 4mesiace doma...v tom období porodu a po porode to bolo super,ale potom...a on je ešte taký,že chodí za mnou a so mnou ako psík...všade,kam idem,ide aj on a ešte ani raz sa nestalo,že by povedal,tak choď,ja budem doma...ale pri tom viem,že aj ja potrebujem vypnúť od neho a mať aspoň chvíľu pre seba...asi viete ako to myslím...sice je teraz stále v práci,ale aj tak...v podstate som iba s ním a to je tiež na palicu a samého od seba ho proste nenapadne,tak ma zavez ráno do práce a vezmi si auto a zájdite niekam napr.na nákup(už som nebola ani nepamätám,teda ak nerátam malú Billu tu u nás) alebo ku nejakej kamarátke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gábi,tak super,že to tak Štěpánek zvládol,uvidíš,že to pojde dobre :slight_smile: pekne sa vyspinkajte :dizzy_face:

Žanetka,no bývať v tak malom je fakt na palicu,tiež sme s Libim chvíľu bývali v 1+kk a to bolo hrozné...držím inak palce,aby ste bytík vymenili za väčší a za super peniaze...presne ako si napísala...za peniaze,čo kúpite byt,by hocikde inde dal postaviť krásny domček...ale človek si nevyberie...

Segra je inak v pohode,zajtra s ňou zájdem aspoň tu do mesta a na obedík,tak nejaká zmena trochu...

pojdem si asi už tiež ľahnúť,som nejaká unavená...

Janičkaaaaa,inak mám na teba prosbičku...Libi dostal pod stromček nový telefon,Samsung Omniu a chcel by si stiahnuť nejaké MP3,snažili sme sa to urobiť cez synchronizáciu,ale akosi to nevieme,keď sa stiahne pesnička,zahájime synchronizáciu s telefonom,kde to máme uložiť alebo...snáď mi rozumieš...ja som na tieto veci antitalent...ja mám tel len na sms a volanie...
5. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
luci, no bývali sme tam cca 5 rokov - budem úprimná, keby to malo trvať oveľa dlhšie, neviem či by som bola ešte za milana vydatá. Milan je super chlap, milujem ho, nikdy som neoľutovala že sme sa zobrali a to som bola veľmi mladunká - mala som 18!!! (a nebola som tehotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale v tom jednoizbáku to bola niekedy iná ponorka!!!! Tu je to teraz pohoda a kým nebola laura tak tiež bomba. Ale keď laurinka podrastie......., verím že sa nám tiež podarí včas niečo poriešiť. Počkám ešte 2-3 t a volám realitku...

marti, kino tíško závidím ... (ale doprajem)

gabi, som ťa našla novú tému založiť :grinning: a pekne ťa tam babenky podporili.... vidíš že nie si xxxxx mamka, ja to ani nenapíšem :slight_smile:, čo si o sebe písala ty, lebo je to BLBOSŤ :confused: si fajn mamina ako každá z nás :wink:
5. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
peti, vo vašom prípade sa mi to zdá byť ešte ťažšie ako v tom našom jednoizbáku - a niečo také ako ubytky pre rodinky kde sú aspoň 2 izby + kuchyňa neexistujú??? a prečo tam potrebujete mať ten trvalý pobyt? asi kvôli nejakým príspevkom? sa v takých veciach nevyznám
musím ale priznať, že sme tam (v jedoizbáku) krásne chvíle prežili, vedľa v byte bola kamoška a keď sme k nej išli na návštevu, tak ma vždy nostalgia chytila :sweat_smile:
5. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
luci - manža mě samotnou taky skoro nikam nepustí, má o mě strach, aby mě někdo nepřepad a tak :grinning: Prostě má starost, má strach nás tu nechat s malým samotný i přes víkend, abych to tu zvládala, že ví, jaký to je, když je tu s ním sám a tak... Ale mně to nevadí, tak jsem se mu to snažila vysvětlit :grinning: Uvidíme :slight_smile: Mně se bez manži taky kolikrát ale nikam nechce... Třeba že bych si tady zašla samotná na oběd nebo tak... Mně to přijde blbý jít tam sama, ale mamžu tam klidně pošlu :grinning:

jaji - to netuším, neřešili jsme to... Nám jde právě o příspěvek na bydlení. K tomu musíme mít trvalej pobyt všichni spolu a v tom případě by nám ten příspěvek cca pokryl rozdíl mezi 2+1 a tím, kde bydlíme teď... Já nevim, jak to nazvat, to je spíš taková garsonka :grinning: uvidíme...koukám se na to čas od času, až bude po zkouškách, zakousnu se do toho víc, ale teď ještě pořád řešíme ten vysavač a tak... je toho nějak moc:frowning2:
5. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Jaji, Luci a vůbec všechny holky...děkuju moc za podporu s tím Štěpulkovým spinkáním...zatím spinká hezky a já asi půjdu za ním taky bucat...ale přes den jsem byla z toho trochu na nerva...tak se omlouvám jestli jsem s tím otravovala :pensive: ještě jednou díky moc :wink:

Peti ty naši kluci jsou fakt nějaký naopak...Štěpula si zase nevezme flašku od nikoho jinýho než ode mě:slight_smile: jinak ji vyflusává a nechce to...ale když příjdu já a dám mu jí tak hned dudá...už sme se tomu s Járou kolikrát smáli, že se asi bojí že to není od maminky:slight_smile: ale asi kdyby musel tak by to snad vypil...no ještě sme to nezkusili abych tam nebyla a on dostal flašku fakt od někoho jinýho:slight_smile:

My sme s Járou začínali bydlet spolu tak sme byli jen v podnájmu v 3 pokojovým bytě v jednom pokoji a v těch dalších 2 byli jiný lidi...a měli sme společnou kuchyň...docela se to dalo...byli sme ještě zvyklý z kolejí...ale teď už si to nedovedu představit :grinning: tak držím palečky ať najdete něco pěkného a doooost velkého aby se vám tam líbilo :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
grabu - já doufám, že malej nezačne tu flašku odmítat uplně, snad když tu nebudu a bude mít fakt hlad, vezme si... :grinning: Uvidíme... byl by to průšvih, protože to by byl se školou asi fakt konec:frowning2:
5. led 2010 ve 23:57  • Odpověz
dobre rano :wink:

luci no a pres jaky program tam tu hudbu nahravas? ja pouzivam filezilla nebo itunes.

holky dobre rano ja koukam ze vy jste nocni ptaci ja pravidelne v 21h uz spim, zato mam budicek, dnes v 5:40

tak rano byla ve snidani s novou reportaz o pneumokokach jak je maji ockovat zadarmo, hradi to pojistovna takze se proto vazne bude chodit do lekarny tak to ji dnes zavolam at mi vystavi recepis kdyz jdu v pondeli na hexu.

ted ctu mail z HR ze si mam pozadat o vybrani dovolene to je boziiiii

gabi tak jaka byla noc?
6. led 2010 v 06:53  • Odpověz
dobré ráno holky:slight_smile: malá ještě spí, ale já už ne. Naštval mě manžel chtěl v tomhle počasí jet s vozejkem za autem má pomáhat jeho strýci, tak jsem ho seřvala. zda vůbec myslí mozkem, silnice vrstva ledu a na tom sníh on starým křápem autem. protože citron nemá tažné. tak nakonec uznal že mám pravdu. kozel jeden
6. led 2010 v 07:18  • Odpověz
JSem volala mudre kuli tomu pneumokokovi a odpalkovala me sestra ze pry v pondeli se vse dozvim od doktorky. to me pekne vytocila.

kde jako jsteeee?

Marti ja ti to objednam dneska adresu porad mam ulozenou :wink:

moje dite zacina byt pekne nesamostatne, tak vam nevim jak to odbourat furt ji mam nosit.
6. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

JAni no my nemáme šanci na to očkování zadamo...takže to budeme muset stejně zacálovat...ale prý po 7 měsíci se očkují už jen 2 vakcíny a pak třetí až ve dvo letech na přeočkování...nebo tak nějak...tak ušetříme aspoň za jednu...ale my máme 5 měsíců za týden a Štěpán nemá ještě dobrý to ramínko po TBC takže nemám šanci aby dostal očkování...nemáme ještě ani hexu...natož pneumokoka...dr. mi říkala že ho naočkujem až po hexe...takže to u nás bude skoro v roce :confounded: no snad nic nechytne prďolka můj malej

Jinak jsem dneska měla druhý Vánoce...přišly mi ty bodýčka co jsem objednala Štěpulovi od Scampu a jsou krásný:slight_smile: paní na mimáči je fakt šikovná a rychlá...včera jí přišly peníze, hned to odnesla na poštu a dneska byly u mě:slight_smile: mám radost jako malý dítě:slight_smile: navíc mi paní pošťačka přinesla balíček, kde byly vzorky prvních kaší od Nurilonu, tak to mám taky radost...říkala jsem si že bych už příští týden nějakou zkusila :wink: Už před dvouma týdnama mi přišlo DVD První poradna nebo jak...to sem si teda ještě nepustila...ale teď kašičky z těch mám radost...aspoň vyzkouším jestli mu to bude chutnat a pak mu to kdyžtak koupím:slight_smile:
Taky Vám choděj takový věci? to je asi z těch všech možných a nemožných letáků z porodnice
:wink:
6. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Jani noc byla dobrá..Štěpula se zase vzbudil když sem šla spát...tak dostal napapat a pak zase hned usnul...NEZAVÁZANEJ :wink: a spal až do 6:30 a pak ještě usnul až do 8:30 no paráda...ale ráno mi přerušl sen, tak jsem byla taková nedospalá:slight_smile: ale hned to vylepšila ta pošťačka:slight_smile:

Jani a to kika nevydrží ani si hrát na zemi, kdyby si seděla u ní? a mluvila na ní...ať jí nemusíš pořád tahat? si odděláš záda :unamused:
6. led 2010 v 09:56  • Odpověz
holis já nevím co bylo v té nově, ale náš pan doktor mi říkal že to vůbec nemám řešit, že m,á vakcíny u sebe v ordinaci, tak nevím, asi každý doktor to dělá jinak

grabu ano chodí mi věci vzorky... já to mám z toho kufříku jak jsme dostali v porodnici, vyplňovala jsme adresu, že chci dostávat další vzorečky... DVD nám přišlo taky, ale ještě jsem ho neviděla:D
6. led 2010 v 09:58  • Odpověz
holky já si včera koupila super knížku stála mě jen 129kč, ale je super.
jmenuje se hrajeme si s nejmenšími a je tam 140 nápadů na hry .... :slight_smile:jsme včera s malou hráli a moc jí to bavilo řehtala se jak pominutá, jinak naše pr´dola se rozhodla, že asi bude brzy sedět jelikož se sama zvedá když leží a to už dost a asi začne lézt ještě než bude sedět. včera se snažila lézt a byla to děsná legrace
6. led 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak dnes mi prišiel email od mojej dr. a potešil ma:
"od 1.1.2010 je hrazené očkování proti Pneumokoku (Prevenar) pro děti narozené od 2.8.2009, první dávka se musí podat mezi 3. a 6. měsícem věku."

Hneď jej idem odpísať,aby to objednala aj pre nás.

A celkovo mi začal dobrý deň,Samík celkom dobre spal,pred chvíľou mi volal otec a mali sme super telefonát,normálne nemal hlúpe reči a dával normálne rady,hlavne sa pýtal,na kedy nám má nachystať tie peniaze,čo mi chce dať na domček
:dizzy_face: a hovoril,že nech idem radšej na RP na tie roky a v podstate poradil to,čo Žanetka,odkládať si tie,čo by bol rozdiel tých peňazí,ktoré by som dostávala na 3roky,a že keby som aj za 2roky malého nemala kde dať alebo nemala druhé,tak možem zostať doma,peniaze budem mať našetrené a štát platí zdravotné a tuším aj sociálne(to presne zistím)...no sranda,vravel,že oproti tomu,čo majú matky na Slovensku na RP je aj tých 7600Kč super.

Tak mám dobrú náladu,že bol taký fajn :wink:
6. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Waci tak to je fajn že máte takovou knížku...kdo to vydává a kdo to napsal? taky něco takovýho sháním...ale když ty už to máš ozkoušené, tak bych si jí taky objednalatu samou :slight_smile:

Luci tak to mám velkou radost s tebou že byl taťka tak fajn a i poradil co a jak:slight_smile: super:slight_smile:

No vy se máte že to očkování stihnete...my ne:frowning2: takže budeme pěkně cálovat:frowning2:
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Luci to je dobře, že táta byl v pohodě. :slight_smile:

Luci ona ti napsala že první dávka mezi 3-6? podle toho co mám před sebou v mama a ja a v betynce tak první dávka musí být nejpozději do 5.měsíce tak aby poslední 3 dávka byla v 7. měsíci asi to doktorka myslela tak že do začátku 6.měsíce musí být naočkován první dávkou. teď když nad tím tak přemýšlím
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky,

Lucí tak to je super, že máš tak krásný začátek dne :slight_smile: My bohužel asi to očkování nestihneme,protože to musí být do konce ledna a to asi Lůca nebude očkovaná ani Hexou :(

Gábi tak vidíš, Štěpula je šikula :slight_smile:

Waci a co je to za knížku? :slight_smile:

K.ate já teda taky moc chuť na sex nemám a když, tak nás nenechá to naše zvíře :slight_smile:

Holky já se cítím dneska nějak mizerně. Je mi smutno, že jsem sama ......... Po těch svátcích je to zase šok být sama.
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz
A není to v 3-5. měsíci...jakože než začne šestej?
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Tak som úspešne dočítala :slight_smile:

Gábinka,nemáš za čo ďakovať,veď od toho tu sme,nie,aby sme sa navzájom kritizovali,ale podporovali,okolo seba máme dosť ľudí,čo nás kritizujú,no nie?
Určite Štěpánkovi zaviazovanie neublížilo a vobec to tak nehroť,keď v tom nebude chcieť byť,tak si o to povie sám :slight_smile:

S tým bývaním pozerám,že máme každá skúsenosti s bývaním v malom priestore,no myslím,že nikomu do ruky hneď nepadne luxusný dom s bazénom :sweat_smile:

Gábi,tak bodýčka už máš doma?tú značku Scamp nepoznám :slight_smile: inak mne žiadne vzorky nechodia :frowning2:
6. led 2010 v 10:26  • Odpověz
tak dokonce je to tak že poslední dávka musí být naočkována do 7. měsíce takže v ukončeném 6. měsíci
6. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Kačí jj byl šikovnej...a i bez pláče...až sem se divila...ale teď ráno tu kňoural a nezabíral ani dudlík...pořád si ho vyndával..tak sem mu přikryla jen jednu ručičku a on se hned zklidnil a usnul...tak asi to chce takhle pomalu ho to naučit a bude to dobrý :wink:

Jinak tě úplně chápu...mě je taky smutno...Jára zase jezdí domů až po 7h a to už Štěpula jde spinkat a jinak sem tu pořád sama:frowning2:

Holky asi to nejde abychom si tu vakcínu jen koupili teď aby jí pojišťovna proplatila a pak ji nechali naočkovat až bude malej mít po hexe že?
6. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Luci ty bodýčka Scamp jsou jak dostal Samík od nás :wink: to je ta značka :wink: proto jsem se tě ptala jak mu je ta 74 abych to mohla objednat a byla sem si jistá že mu to nebude malé :wink:
6. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
No ja som nad tým tiež popremýšľala a do emailu som jej to napísala,že Samík tiež ešte nie je naočkovaný hexou a či by to stihol ten Prevenar,tak som zvedavá,čo mi napíše...no tak sa svet nezrúti,keď to nevýjde,veď je to moje dieťa,no nie? aj tak si myslím,že to štát urobil nefér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Miška,tak som zvedavá aj ja,čo to máš za knižočku :slight_smile:

Kačí,to očkovanie zadarmo asi viaceré nestihneme :unamused: tak si nelám nad tým hlavu...
Beruško,ty si mala aspoň pekné vianoce a samých ľudí okolo seba,tak ťa chápem,že ti je teraz o to viac smutno...ja som sama stále,takže viem,aké to je :pensive: nebuď smutná...

Už mi odpísala dr,že by sme to mali stihnúť,ak už očkovanie bude mať dobré,keď tam prídeme,že Prevenar sa dá očkovať zároveň s hexou...tak som zvedavá...
6. led 2010 v 10:33  • Odpověz
a to ještě jede Radek na víkend pryč a mě se nechce jet k našim, takže budu doma zase sama. Teda v sobotu má přijet návštěva, tak aspoň něco :slight_smile:
6. led 2010 v 10:34  • Odpověz
záleží na té poslední dávce ta musí být prostě do ukončeného 6. měsíce

ta knížka je tahle ale tady je drahá http://www.moje-kniha.cz/knihy/zdravi-a-medicina/partnerske-vztahy/hrajeme-si-s-nejmensimi.html
6. led 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
tak ja tomu nerozumiem,každý dr má asi iné info,alebo čo... :confounded:
6. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.