• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Já bych ten sraz viděla na konec května - začátek června. Aby už bylo hezky :slight_smile: Zatím se mi ale přihlásila jen Lucinka s rodinou, Gábinka s rodinou a ty s rodinou .............
6. led 2010 v 18:26  • Odpověz
to by bylo fajn takhle to už by děti pěkně seděly abylo by to dobré. tak jsme vykoupané a jdeme spát.paaa
6. led 2010 v 18:39  • Odpověz
waci teda to čtu věci..tak mi promiň že sem tě víc nepodpořila...nevěděla jsem že je to až takové...to my peníze nějaké máme, Jára vydělá dost...ale všechno to jde taky do různých splátek na dům a na auto a podobně a tak na konci měsíce nic nezbývá...myslela jsem že jste na tom stejně a že kdyby bylo nejhůř tak nějaká rezerva ve spoření někde je...ale i tak se nevzdávej...kdybych mohla jakkoli pomoct tak pomůžu...stačí říct :wink: a kdyby ti ten pneumokok nevyšel...tak já se připojuju k Jajce a složili bysme se na to aby ho Zouinka mohla mít taky :wink:
Waci používáš taky Tesco plínky? jsou docela dobré a podobné Pamperskám...na tom se dá taky trochu ušetřit...pampersky jsou šíleně drahé...já jedu zítra na nákup, tak už asi koupím 4 protože balík ještě 3 mám a prcek jak kyne po Nutrilonu tak bude brzo tak kulaťounkej že se mi do 3 už nevejde :wink: ty si říkala že máte taky už 4 viď? jak jsi s nima spokojená...nejsou velký přes bříško? já jen abych nekoupila něco co mu pak nebudu moct dát a bude nahatej :grinning:

Jaji jdu mrknut na video :wink:
6. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Holky taky jdeme za chvíli koupat, tak páčko. Zítra asi pojedu na návštěvu, jinak se zcvoknu. Tak pááááááááááááá
6. led 2010 v 18:49  • Odpověz
hej lejdyz u naas uz se spi, mam svaatej pokoj,

Waci co blaznis my ti rady pomuzeme a klidne prispejeme na pneumokoka, ja si stezuju furt ale neopravnene.

neboj ted je takove posmurne pocasi pockej na jare a urcite premyslej o te anglictine nebo hlidani deti s anglictiou, tady se zaa to plati nehorazne prachy.

zanetko juuu jaka sikulka jak papa :grinning:

hej lejdyz mam doma stolicku ale neni slozenaa az prijde jirka tuze se tesim.

Gabi jak ses dnes ptala tak Kristynka nevydrzi ani 5 min sama, ani kdyz vedle ni lezim je ji to malo. proste se chce jen nosit a nosit, obcas si hrajeme na sedacce a to nema plinecku nebot tak jedine je hodna cca 20 min. dnes tu byla kamoska chtela jsem ji upict bublaninu a trvalo mi to 15 min, kristynka byla v lehatku a ten rev a krokodyli slzicky, az me to bylo lito ze kuli peceni mi tam place, neda se to odnaucit ale co no vsak nebudu ji nosti do 15ti let

jdu dodelat ten tahak :rolling_eyes:
6. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Jajiiii....wow:slight_smile: krásně papá...už se moc těším až bude Štěpula taky tak krásně papat:slight_smile:
Teď mi usnul před koupáním...to sem zvědavá jak bude usínat potom :angry: no snad jo:slight_smile:
6. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Já se na to vyprdnu...teď mi volal Jára že trčí na Hájích a nejde mu nastartovat auto :unamused: takže před Vánocema se rozbilo jedno a teď druhý...už ho asi prohodím oknem a necháme si jen jedno!!!! ach jo...zase další výdaje za opravu...no a pak má bejt člověk veselej...ale hlavně aby mi tam Jára nezmrznul :wink:
6. led 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj vespolek, rostou nám 3 zoubky :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:56  • Odpověz
smisek - tak to gratulujem

grabu - tak to je pech :frowning2:

já se učím na zítřejší zkoušku, "odlehčenou" verzi tohohle předmětu jsem ho dělala už loni, takže je to jednodušší, navíc je to biologie čověka, takže mě to celkem baví, jen času je na to zoufale málo :frowning2:
6. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
Ahojte babenky,
tak konečne som sa dostala k PC,poobede sme nakoniec vypadli z domu :slight_smile: Libi mi napísal,či nechcem doraziť za ním na Zličín busom,že bude končiť skor a možeme potom niekam zájsť..tak som hneď zistila,či vobec nejaké busy odtiaĺto idú,no poviem vám,nikdy som na Zličín ešte necestovala 2hod!!!!!!!!!!!!!a to ešte s 3prestupmi,no sila!autom z domu sme tam do 30min,aj skor,ako sú autá na ceste...ešteže išla aj so mnou segra,keby nie jej,tak mi s kočíkom do busu ani nikto nepomože :angry: tak niečo sme aj nakúpili,dali si papu a Samík bol vo vytržení,abnormálne šťastný,že je niekde medzi ľuďmi...keď som mu chcela dať papať,tak ani nechcel z toho,ako stále naokolo pozeral a sledoval,čo sa deje a keby papal,tak by mu asi niečo ušlo :grinning: fakt úžasný :slight_smile:
keď sme prišli,tak sme hneď okúpali,dali papať,bol preťažený a tak trošku poplakal,kým zaspal,ale už je "tuhý" aj s Libim a tak mám kľud a možem dočítať...

Je mi normálne smutno na duši,keď si predstavím,že sme boli dnes nakupovať a utrali niečo len tak :sweat_smile: pretože,keď som dočítala,vnútro sa mi ozvalo a ...

Mišik,prosím ťa,neber toto tak,že ťa/vás ľutujem,nerada by som,aby si to tak zobrala,tak ťa prosím,keď si to prečítaš aj odo mňa,tak sa usmej a pochop,že nám na tebe/na vás záleží a chceme pomocť!!!!!!!!!!!!!!aj keď sa osobne ešte nepoznáme,mám pocit(a to sme tu už viackrát napísali),že sa tu zdoverujeme jedna druhej akoby sme sa poznali dlhé roky,prežívame spolu všetky radosti a starosti,každá máme v živote niečo,čo sa práve nedá nazvať šťastím alebo radostným,ale ver mi,že nie všetko zlé trvá naveky!
Po prečítaní tvojho príbehu mi je fakt ťažko a smutno na duši,keď si uvedomím,ako sa niekedy chovám...napr.hlúposť,ale idem do obchodu,kúpim si žltý melon(cca 30Kč),zabudnem naňho a potom ho vyhodím...pritom ty by si mohla za 30kč kúpiť aspoň hladkú múku na chlebík...
Žanetka to vystihla presne-si silná a šikovná žienka a čo ťa poznáme podĺa toho ako tu prispievaš svojími slovami,tak si moc dobrý človek,ktorý by sa pre druhého rozdal a ja nepochybujem o tom,že každá z nás by ti nechcela nejako pomocť...tak prosím NEPÍŠ,že keby sme ti nejako pomohli (tiež sa pridávam a prispejem na pneumokoka),tak by si sa cítila ako socka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie sme predsa žiadne bezcitné osoby,ktoré keď má niekto,koho "poznajú",nejaký problém (sice splátky za vás nevyriešime,ale existuje toľko iných sposobov ako je možnosť pomocť),tak sa mu neobrátia chrbtom!!!!!!!
Inak s tou strigou,čo ti nevydala ten certifikát nemám problém sa stretnúť,kľudne zo seba urobím aj tvojho "právnika",ale certifikát ti mala vydať!!!!!!!tá by si to u mňa nedovolila,zhrabnuť peniaze a nedať za ne to,čo by mala a kvoli čomu si ten kurz robila a platila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zisti,či ešte žije a ja to poriešim!!!!!!!!!!!!nebuď k tomu ľahostajná,prosím....viem,že ti to po dvoch rokoch príde asi už mrtve,ale nemám rada,keď sa človek nebráni a nevie si vybojovať,čo mu patrí...v tomto som nekompromisná!!!!potom to takto robia všetci ľudia a ako to vyzerá...nikto si neváži ničoho,peniaze strácajú hodnotu a pod. CERTIFIKÁT je tvoj a patrí ti,takže aj keď je to už 2 roky,ozvala by som sa jej a vyžiadala si ho a NATVRDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozri,Kopřivnice nie sú najbližšie,ale sadnem do auta a prídem!!!!
Mrzí ma,že sa takto dlho už trápiš a zdoverila si až teraz a verím,že to nebolo jednoduché nám to tu napísať,ale naozaj tu nie sme len od toho,aby sme si hovorili,ktorá koľkokrát denne kojí a koľko pokakaných plienok prebalí...naše detičky nás tu spojili,sú naše všetko,ale aj my sme ľudské tvory a svet stojí aj na nás...možno sú iné diskusie len o tom,že sa tam žienky pretvarujú a robia so seba,čo nie sú,ale tu tak nie je!!!!!!!!!!nie jedna sa tu už zdoverila s dosť citlivými problémami,takže to už nie je len "nejaká diskusia kvoli miminkám"...
Miška,áno,verím,že sa s manželom milujete,áno,verím,že Zouínka je vaše všetko,áno,ste zdraví a to je doležité,ale tiež verím,že to nemáte jednoduché a nie ste možno jediný prípad,ale tu medzi nami to máš najťažšie asi ty (snáď mi dáte za pravdu) a ak ma požiadaš o pomoc,o akúkoľvek pomoc,tak neodmietnem,je to smutné,ale keď si predstavím,že sa občas sťažujem,čo mám a nemám,tak oproti vašej situácii,si žijem v luxuse a tak to byť nemá,aby jeden mal a druhý nie...
Všetky nápady,čo ti tu dali dievčatá sú úžasné a ak sa dá,pomožem ti ich realizovať,len napíš v čom...napr.mi pošli kritéria,akú brigádu by si brala,kde by si chcela robiť,doučovať,za koľko,kedy,...
na dedine to naozaj nie je jednoduché,napadlo ma ešte,aká veková kategoria tam žije?čo viem,tak si úžasná kuchárka a rada pečieš a staráš sa o druhých a ak sú v okolí starší ľudia,ktorým nemá kto pomocť,tak prečo ty nie?im sú peniaze už takmer na nič(ak nemajú chamtivé deti a neokrádajú ich o ne),prečo neskúsiť zájsť a ponúknuť im,že by si im raz,dvakrát do týždňa navarila,napiekla (napr.chlebík,buchtu v pekárni),vyprala alebo zistila,čo by potrebovali...bola by to práca,ktorá by ťa neobmedzovala a mohla si ju robiť so Zouínkou...taká menšia pečovateľská služba...je to len nápad...
Keď si predstavím,že riešite kúpu plienok,tak mi je fakt :pensive: keď vojdem totiž do vedľajšej izby,tak ich tam mám asi 6balení ...
Miška,naozaj to neber v zlom,ale chcem ti pomocť,a nie len ja,tak nás neodmietaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
PREBOHA,to čo som napísala za sloh!!!!!!!!!!!no nenadarmo som zo slohových prác mala vždy 1 :grinning:
PREPÁČTE mi to,ale musela som...
Inak,dostanete IP :slight_smile:

Kačenko,ten zraz v tých mesiacoch je super návrh,už teraz sa teším,tak snáď to naozaj zariadime a podarí sa to!
Mimochodem,keď ti je doma tak smutno,prečo ma nenavštíviš,aj cez víkend :slight_smile: :wink:
Gábi,už len čakám,kedy dostanem káru späť a plánujem návštevu k tebe :slight_smile: inak ma to štve,že s tými autíčkami máte furt nejaké problémy :angry: to je fakt na palicu :confounded: možno by som to staré predala,skúsila prišetriť nejakú kačku k tomu a obkúkla nejaké lepšie obyč,aby ste mali zase dve autá...sice by to bolo asi náročné,ale ani my nemáme teraz dve autá a dá sa to...

Peti,tiež chápem,že vaša situácia nie je o moc lepšia,hlavne,keď prestanú prispievať rodičia,ale stále to viete zvládnuť a verím,že podnájom nájdete taký,ktorý vás nebude nejako obmedzovať a podarí sa aj manželovi nájsť nejakú fajn prácu,rozhodte siete už teraz,aby ste vedeli na čom ste (myslím s tou prácou) :slight_smile:

Jani,sa z teba picnem,ty si číslo :slight_smile: a Kristýnka ešte väčšie,verím,že z toho vyrastie,lebo na zraz nám prídeš s 2metrovými rukami :grinning:

Smíšek,gratulujem :slight_smile:

Žanetke som na úžasné videjko reagovala na FB :dizzy_face:

tak asi to pojdem zalomiť,aby som niečo naspala,lebo Samík ma už tretí deň každé ráno budí tahaním za vlasy aj periny okolo pol9,aby som nespala a vstávala :slight_smile:
6. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Luci - nás teď s tím bydlením ještě omezuje škola, potřebujem to mít blízko skrz to střídání... :frowning2: a tady je to lukrativní lokalita (je tu IBM a všechny možný počítačový firmy, takže ty nájmy jsou kolikrát vysoký i kvuli tomu)... Já jsem koukala na různý ty brigády kvuli waci a objevila jsem jednu pro sebe, ale nevim, jestli do toho jít... :slight_smile: je to psaní odborných textů o nových medicinksých technologiích... tak by to mělo blízko i k tomu oboru.... Ale je to poloviční úvazek a mám strach, že malej, škola a práce by byl moc velkej záhul :frowning2:
6. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
Tak sem si holky dneska zase pěkně pobulila...fakt sem magor...nafackovala bych si...!!!

Jak sem lítala okolo toho aby se dalo zajet pro Járu a sháněla startovací kabely, lano od auta a podobně...tak sem si zase zabouchla dveře a Štěpulka spinkal v obýváku v postýlce...soused hned jel pro Járu aby nám odemkl, protože sem nechtěla vyrážet okno aby nás pak v noci nevykradli...ale Štěpula se pak probudil a plakal tady a já stála venku na mrazu a 30 minut čekala až přijedou a bulela jak velbloud a kopala do všeho okolo a nadávala si!!! sem fakt idiot...to je tak když dělám všechno narychlo ve stresu a pak nepřemýšlím...!!! :angry:
No fakt bych vám to nikomu nepřála ten pocit bezmoci stát za dveřma a slyšet jak pláče a nemoct nic dělat...ale pak přestal brečet sám a když Jára konečně odemkl tak se na mě i Štěpula smál...tak snad z toho nějakej velkej šok neměl...ale já teda jo...bych si nafackovala!!!

Luci kdybych mohla dám ti teď pusu :dizzy_face:
6. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
No nic jdu spát...dneska mě budou asi honit noční můry ale snad to zase rozdýchám...tak dobrou noc kočky a ať miminka hezky spinkaj :wink:
6. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem se tady dostala, já tady teda byla už dřív, napsala jsem román a ono se to tu neukázalo a koník mi nefungoval.
Miško, moc dobře vím, jak ti je, my to máme to stejné, ještě navíc nejsme ve vlastním. Rozdíl u nás je v tom, že Jirka má přesčasy proplacené a je kvůli tomu v práci skoro pořád, ale i tak si potom nemůžeme nic dovolit, jsme rádi, že zvládneme zaplatit splátky a nájem(dohromady platíme kolem 15tis.)...nevím, jak to budem dělat teď, když budu muset přestat kojit.
S tou pomocí od holek to opravdu neber zle, já kdybych mohla, taky vám pomůžu. Když mi dáš adresu, tak ti můžu občas poslat nějaké plínky,není to sice velká pomoc, ale aspoň trochu by ti to určitě pomohlo. Mám tě ráda jako člověka a mrzí mě, že se takhle moc trápíš :frowning2:

Holky, mě je úplně do pláče, když vím, že s kojením bude utrum, jakmile mi dají léky, které mi snad pomůžou, abych zase mohla normálně mluvit :frowning2: Nechce se mi plakat proto, že by bylo líto, že budu muset dávat UM, ale proto, že nevím, jak to vysvětlit Adélce, ptž ona tu flašku za nic na světě nechce, zkoušela jsem to dneska, ale plivala to a vzala si až prso :frowning2: Ale já nemůžu mluvit a ty léky jsou jediná pomoc, abych měla aspoň naději na to, že budu zas mluvit normálně :frowning2:
Jdu spát. Zítra se možná ukážu, nevím ještě, co mi řekne neurolog.
Mám vás všechny moc ráda a jsem ráda, že můžu někomu říct, co mě trápí :wink:
6. led 2010 ve 23:54  • Odpověz
Calli mě to je tak líto že tě to potkalo zrovna teď...jako by to nemohlo ještě chvíli počkat až budou aspoň příkrmy...ale Aduš to pochopí a podpoří tě...uvidíš...oni ty miminka mají na to nějaký 6. smysl a bude to dobrý...zase se to zlepší...držím palečky a posíláme se Štěpulou pusu :dizzy_face: :wink:
7. led 2010 v 00:02  • Odpověz
grabu - to musel bejt horoznej šok, asi spíš pro tebe než pro malýho... Ale věřím, že to muselo bejt hrozný...

Calli - držíme pěsti, ať všechno dobře dopadne a jseš v pohodě... a s tím kojením se netrap, malá si na UM zvykne, vždyť je spousta mamin, co nevydrží kojit ani tak dlouho jako ty... :wink: malá se s tím srovná, jde o to, abys byla v pohodě ty přece i ty...
7. led 2010 v 00:22  • Odpověz
grabu k těm klíčům - nám se takhle stalo s manžou, že jsme jeli nakupovat z těch starejch kolejí ještě (tam byla koule zvenku) a manža nechal klíč vevnitř v zámku a zabouchli jsme, já jsem se divila, že nejde zamčít a bylo vymalováno :grinning: deset hodin večer, my jsme měli zabouchlý koleje, klíče od mojí mamky jsem měla na pokoji... Na vrátnici nám řekli, že pokud budou volat zámečníka, bude to za 700, ale druhej den to mohlo bejt zadarmo... Tak jsme řešili, co budem dělat :grinning: Naštěstí byl brácha v Brně a u nás doma, tak jsme nakonec přespali u mamky, hned ráno jsme letěli na koleje za údržbářem, ale hned nás stopoval vrátnej, že kluci, co dělali ten večer na chodbě palačinky hned jak jsme odešli začli řešit, jak se do toho pokoje dostat pro ten klíč, chtěli to zkusit přes balkon, ale to bylo moc vysoko (i když jen 1. patro :grinning:) a nakonec se jim podařilo to platební kartou otevřít asi 10 minut potom, co jsme odešli a hned pro vrátnýho letěli, ať nám jde ten pokoj zamčít a vzít klíč :grinning: No, od tý doby jsme měli zevnitř zámek přelepenej izolepou :grinning: Ale ta chvilka, co jsme řešili, kde budem spát byla taky nic moc :frowning2: Moje mamka totiž byla na chalupě s dědou a s babičkou, tak bylo štěstí, že byl v Brně aspoň brácha, protože byly zrovna prázdniny :grinning:
7. led 2010 v 01:01  • Odpověz
tak holky já jdu spát :grinning: a za chvili zas vstávam a hurá na zkoušku (tahle je už od 9:-/)... Snad to aspoň dám, když už jsem se na to tak dlouho učila :grinning:
7. led 2010 ve 04:17  • Odpověz
prvnííí :grinning:
7. led 2010 v 07:34  • Odpověz
dobré ráno holky, amlá ještě spinká včera měla nějaký špatný den a plakala až do půl desáté jindy už dvě hodiny spinká. Ale říkala, jsem si, že to možná bylo, tím že jsem včera měla fakt depku a přenesla jsem jí to do mlíka :slight_smile:

Grabu, kvůli Zoujince musíme používat pampersky, zkoušeli jsme plno plenek na trhu i tesco, i penny market, lidl, značkové neznačkové, ale já nevím čím to je , ale pokud má jinou než pampers tak celý zadeček má posetý drobnými pupínky a kolem zádíček a bříčka úplně poškrabané, tak ji nechci trápit.
Ano už máme, Gábi sedí ji perfektně i okolo bříška ji pěkně obepínají nepadají a nic.

Jinak holky já jsem nechtěla, abyste mě litovali a tak, jen jsem to prostě ze sebe potřebovala dostat, už toho bylo najednou moc.

Manžel říká, že jsme malou chtěli a tak to musíme zvládnout, že jsme věděli do čeho jdeme. Naštstí jak píše Gábinka kdybychom ještě jednou chtěli druhé, tak vše prakticky máme po Zoujince.

Ale řeknu vám, že během těhotenství mě párkrát napadlo, zda je to vůbec dobrej nápad mít miminko, ale teď si to vyčítám,protože Zoujinka je skvělá.

Holky jste strašně moc hodné a moc ráda bych vás všechny poznala osobně :slight_smile: Není to že bych vaši pomoc odmítala, ale prostě nejsem ten typ, cítila bych se hrozně. Ono mi stačí když jste mě takhle pěkně podpořili.

Peti drž se a zkoušku zvládni budeme na tebe myslet :slight_smile:
7. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Martinko budu na tebe dnes moc myslet, aby to dopadlo dobře :slight_smile:
7. led 2010 v 08:22  • Odpověz
holky koukejte jak malá kope, je to teda z mobilu a není to moc kvalitní a malá mi nechtěla vlézt na celej displej, ale i tak to jde trochu vidět. A umí když se jí řekne zakopej tak tomu rozumí¨

http://www.youtube.com/watch?v=coiolTrLnLY
7. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobre rano :wink:

tak snad dneska bude veselejsi den, pro vas pro vsechny.

Marti, vis jak ja obelhavam Kiku kdyz nechce flasku tak ji dam prso a ona jak se odpojuje tak ji tam vzdy strcim flasku chvilku saje z ni a pak zjisti ze to neni prso vyplivne to dam ji prso a tak furt dokola. Pevne doufam ze ti to pomuze aby byla Adelka v pohode, ja vubec nevim co obnasi skleroza, ale moc vam budu drzet palce at jste spokojene obe dve.

Gabi, ja verim jek ti muselo byt ale ty mas tak hodnyho chlapecka ze to urcite pochopil a nezlobi se na tebe.

Misko, musime doufam v lepsi zitrky, urcite tu na konovi neco vymyslime abychom vam pomohli. jak psala Lucka i ja se stydim, vecne vyhazuju drahy jogurty, ananas, ovoce, no muj drahy neji ani salam co je 2 dny starej, stydim se :frowning2:

holky potrebuju poradit: kristynka v noci spinka, kolem 1:30 ma neklidne spani, ma zavrena ocicka ale mele sebou prevraci se ze strany na stranu, kdyz ji pohladim obcas usne dal, ale obcas ne tak ji zvednu a nakojim. Kdy vytahujete z postylky? az mimusko place nebo jen kdyz sebou takhle sije.

Mimo jine dnes vstala na kojeni v 4:50 no jenze pak sice spinkala ale sebou furt mlela takze jsem uz ja neusnula, musim neco vymyslet jak na to jinak padnu za vlast :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:00  • Odpověz
já když sebou šije tak ji zkouším hladit, když to nepomůže beru jí z postýlky a snažím se ji uklidnit
7. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno...no,snad bude
Miško, pěkné video :wink:
Jani, já umím kojit jen vleže, takže ta tvoje rada je sice fajn, ale pro mě nepoužitelná, navíc já budu muset přestat kojit hned, jak mi dají léky, takže i kdybych kojila jinak než v leže, nešlo by to :frowning2: Zkusím se poptat, jestli to nejde udělat jinak, že bych dostala něco, u čeho by se dalo kojit a pomalu zvykala malou na lahev a pak si nechala dát pořádné léky, ale zas se bojím, aby se mi to nezhoršilo. Je to fakt na pytel a zrovna teď, když se mi to kojení tak hezky rozběhlo, však víte,že ze začátku jsem ji musela dokrmovat...
Jinak RS se projevuje různě, jde o to, že tvůj imunitní systém pracuje proti tobě a napadá nervová vlákna v mozku a míše. Tento stav je někdy nevratný a někdy se to upraví. Zatím na to není lék, který by tu nemoc vyléčil nebo zastavil. Můžu jen čekat a doufat, že budu relativně v pořádku, abych mohla alou vychoval a ještě i pracovat a nemiset mít důchod.
Gábi, ak to věřím, že to bylo šílené, ten strach a bezmoc...nezávidím :frowning2:
7. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

holky díky za to že ste mě neodsoudily...i když bych si zasloužila pořádně zprdnout...no snad už nikdy nezapomenu!!!!

Jani Štěpula se na mě nezlobí...je pořád stejně vysmátej...vůbec ho to nepoznamenalo...jen tam chvílu brečel...naštěstí byl v postýlce, tak sem aspoň nemusela mít ještě větší stres kde se válí po zemi...on totiž už cestuje po celým tom puzzle a to je 1,5mx1,5m ale překoulí ho statečně už celý...tak sem si říkala aspoň že hajá v postýlce...no už na to radši nebudu vzpomínat :unamused:

Marti tak snad ti doktoři poradí nejlepší možnou variantu pro vás pro obě...ale fakt si z UM nic nedělej...Štěpán jí taky vzal za vděk, když už nemám tolik mlíčka a na poprvé flašku taky nechtěl...vem si Adu do náruče jako by si jí chtěla kojit, pevně ji u sebe drž a ona si tu flašku veme...oni jen mají ze začátku šok, co to je ale zvyknou si a papaj z flašky hezky...uvidíš :wink:
7. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Miší video je moc hezký:slight_smile: pěkně kopete:slight_smile: a koupete:slight_smile:
7. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Marti i ja kojim jen v leze, vsak ji tu flasku davam i v leze, kdyz ji mam na rukach tak se vzteka a kope me :sweat_smile: nebo pokud mas lehatko muzes zkusit to.

mame tu novou zidlicku a kristynka si v ni uz 20 min hraje protoze vidi vsude okolo, juu to mam klid. pridam foto :grinning:

Marti drz se, musime doufat ze tvoje nemoc bude mit lehky prubeh.
7. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Jani pěkná fotečka:slight_smile: židlička je hezčí ještě než na obrázku na netu :wink: a konečně si trochu odpočineš že:slight_smile:Já už se taky těším až si ji po víkendu dovezu konečně domů :wink: Štěpula v ní taky vždycky vydrží čumákovat všude okolo a je spokojenej...do dnes lituju že sme nekoupili to lehátko...ale co se dá dělat když na něj nebylo...příjde mi že Štěpula měl v té postýlce omezenej rozhled....teď je na zemi na puzzle úplně nadšenej a lozí všude:slight_smile:
7. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.