• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky,tak ve 12:45 na mě myslete, jdu na tu neurologii :unamused: Adélce tady vysvětluju, že musí být šikovná a pít z flaštičky a ona na mě tak nechápavě kouká, až jsem se z toho rozbrečela, tak tu teď bulím :frowning2:
7. led 2010 v 10:19  • Odpověz
tak jsem tady... mám 80 bodu, Bčko, 2 body jsem dostala za Kubíka :grinning:

calli - určitě to zvládnete, držte

Jani - a není to tím, že má zrovna tu fázi spánku, kdy se jí něco zdá? REM? v té sebou člověk může házet a tak... :slight_smile:
7. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Marti...jestli můžeme nějak pomoct nebo tak tak si řekni..mě je to tak líto...hlavně nereč...to ti nepomůže a Adélka z toho bude zmatená...oni to miminka moc vnímaj...neboj se to s tou flaškou zkoušet dál...jen si na to musí zvyknout...to bude zase dobrý uvidíš :wink: A ty si celý těhu měla dobrý a až teď se to zhoršilo? nebo to si mohla brát nějaký léky...promiň že se tak blbě ptám...ale já to taky moc neznám...ale jestli o tom nechceš mluvit tak se nic neděje...jen kdyby si se chtěla z něčeho vypovídat tak víš že nám můžeš :wink: je to lepší než brečet kočko...drž se :wink:

Kate si šikula a Kubíček taky že pomohl:slight_smile:

u nás už se zase spinká:slight_smile:

Jani Štěpán se taky někdy mele...ale to je normální...většinou ho to nevzbudí a já už sem si na to zvykla...já vstávám na kojení až když má oči dokořán a vykládá si v postýlce:slight_smile: ale to je teď obvykle až kolem 7h ráno...takže to už je super a pak po papu ještě usne
7. led 2010 v 10:27  • Odpověz
padl teď na mě takový splín...nic nemám, peníze, byt, školu(tu jsem skončila kvůli problémům s RS) a k tomu všemu musím mít takovou posr..ou nemoc :frowning2: Jediné, co mě drží je, že mám Jirku a Adélku a ještě vás
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Gábi...těhotenství je asi jediné období, kdy ta mrcha spí, takže jsem si ho moc užívala a doufala jsem, že to vydrží dýl než 3 měsíce po porodu :frowning2:
Za hodinku ji naposledy nakojím...to nejde nebrečet :frowning2:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
grabu - děkuju :slight_smile:

calli - fakt se drž a taky, kdybych mohla nějak pomoct, řekni... :wink: uvidíš, že malá bude spokojená, musí si jen zvyknout... Nebuď z toho smutná, udělalas pro to maximum, cos mohla.... :wink:
7. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Jani, pak mi pisnu, kolik ti strhly za ten hrníček, jsem zvědavá, jestli z něj Adi bude bumbat :slight_smile:
7. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Marti já tu bulím s tebou...je mi moc líto že musíš zažívat takový chvíle...vím že je to nespravedlivý a že si asi říkáš... proč zrovna Já?...ale snad se to zase zlepší a budeš v pohodě a Adélka to s tebou všechno zvládne bude to dobrý :wink:
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Gábi s těma klíčema, to se může stát úplně každému a já bych si taky nadávala, že jsem blbá... hlavně že to Štěpulka zvládl :wink: a Štěpulka určitě z toho žádnou újmu nemá :slight_smile:

holky děkuji za pochvalu videa není to moc kvalitní, ale aspoň něco :slight_smile:
7. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Martinko trvalo nám týden než malá vzala flašenku v potaz, On je tam jiný princip sání než u prsíčka nevědí kam dáít ten jazýček aby to nasáli. Maertinko zkoušej to dál a dál Buď trpělivá. Malá už teď pije krásně z flašenky čajíček i mlíčko. takže fakt to chce vytrvat Martinjko a neplakej. I kdybys nemohla už dál kojit. Vůbec ničemu to nevadí, nejdůležitější je že máš ADÉLKU to je to nejdůležitějšííííííííííííííí a ona se bude mít dobře i když ji nebudeš kojit. Potřebuje hlavně mít lásku, jistotu a bezpečí a tu jí můžeš dát i bez kojení :slight_smile: tak hlavu vzhůru kočenko jsi šikovná maminka a Adělka má tu nejlepší maminku, kterou by mohla mít.
7. led 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Ahojte babenky moje,

tak niečo som prečítala,a prepáčte,ale dnes tu moc nebudem...som celkom smutná a sklamaná,ale aj to sa stáva... :pensive:

Len snáď toľko...Gábinka,ďakujem za pusu :dizzy_face: a moja,to sa može stáť každému,netráp sa tým,hlavné je,že si videla,čo robí Štěpánek,keby bolo najhoršie,tak to okienko rozbiješ a nič sa nestane. Naozaj sa tým prosím Gábinka netráp,všetko je v poriadku a mám pre teba tip na riešenie :slight_smile: v IP,posielam pusu a teším sa,že sa uvidíme :slight_smile:

MARTINKA,vobec som netušila,že máš takúto chorobu :frowning2: moc ma to mrzí a zároveň som smutná,že je taká krutá a nie je na ňu ešte liek. V takýchto chvíľach by za zdravie človek dal majland!!!!moc na teba budem musieť myslieť a držať palce,nech to dopadne,čo najlepšie pre teba. A verím,že Adélke si dala,čo si mohla a dáš jej viac,keď budeš v poriadku(na základe tých liekov ako tak) a mocť pre ňu fungovať a ver mi,že raz ti za to poďakuje krásnym sposobom.

Naozaj tu máme každá svoj nejaký osud,jedna horší,druhá lepší,ale platí,že odo mňa máte tiež podporu a pomoc vo všetkom,mám vás moc rada a prajem vám krásny deň,zajtra sa snáď ukážem!!!!!
7. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Miško,ona nemá problém v tom, že by nevěděla, jak pít z lahve, ona z ní pila, ale co nám jde kojení, tak flašku prostě nechce a vystrkuje ji z pusinky a to, co z ní vyteče, tak to vyplivne, i když bylo mlíčko odstříkané :frowning2:
Gábi, ty neplakej, není proč. To já bulím, že budu muset malou trápit a nejspíš si flašku vezme, až když bude celá vyhladovělá :frowning2: Kdyby neměla odpr k lahvi, tak bych to tolik neřešila :frowning2:
7. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Lucinko, moc děkuju
7. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Marti pokud vzpomínáš naše malá od mala pila čajíček já jí ho dávala z flaščky, pak ho začala odmítat tak čajdu neměla a flašku taky ne a jen moje prso. a Te´d právě nastalo to jak píšeš ty že tu flašku taky nechtěla, ale po týdnu snažení z ní fakt pije jedna radost.

holky tak jdeme ve vašich stopách http://www.youtube.com/watch?v=CQteqY600KU
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Lucinko z čeho jsi smutná a zkamaná? stalo se ti něco ?
7. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Je ty vaše miminka tak krásně papaj:slight_smile: já sem si říkala že začnu zkoušet příkrmy až příští víkend...ale když vás tak vidím tak to asi zkusím dřív:slight_smile: to je radost jak jim to pěkně jede a jak jim chutná:slight_smile:
7. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Holky tak s tou mateřskou a rodičákem...tak nám sníží tu mateřskou co je nově od novýho roku...ale jak se nám to půlí tak bysme měli dostat za půl měsíce mateřskou a zbytek nám doplatěj už rodičák...tak to aspoň říkala paní na úřadu práce kam spadám já...tak snad je to pravda a aspoň nějaká pozitivní zpráva...snad nebudeme o holejch kůrkách :wink:
7. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Gábi nám snížií taky ? já myslela že jen ty co budou nastupovat na mateřskou v roce 2010 to mi ani neříkej , mě z toho odvezou :frowning2:
7. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Waci asi jo...protože já jsem tam včera volala a paní na úřadu práce mi řekla že si mám zavolat na sociálku jestli už to maj pro mě vyměřený kolik budu dostávat letos...teda ještě těch 12 dní...a na socialce mi řekli že to ještě nemaj spočítaný...ať si zavolám za týden...takže asi nám to bohužel sníží...ale zase dobrý je že nám neseberou toho půl měsíce rodičáku :wink: to nám prý doplatěj...tak snad aspoň to
7. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky :wink:

mam vyrizeneho zamestnavatele, ukonceni materske na OSSZ ale na pracaku me baba vyhnala ze uz maji zavreno :pensive:

taky mi pani na OSSZ rekla ze nevi co mi tam ma napsat kdyz od 1.1. je snizena materska nejaky zaklad a ani nevi na kolik :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze v tom maji voni bordel :rolling_eyes:

Luci copak se stalo???? :confused:

Marti budeme ti drzet palce

Petko ty sprtko jedna :grinning:

holky Kika je moc stastna v zidlicce, vsude vidi a hraje si s pavem a to se ji libi, jdu kojit. :sunglasses:
7. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
gábi, to jsi mě teda vůbec nepotěšila :unamused: já mám mít mateřskou ještě celej měsíc a od 7.2. rodičák :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Tak jsem zpátky. Jedna dobrá zpráva,ještě týden budu moct kojit a pak se uvidí, podle toho, jestli mi zaberou nebo nezaberou kapačky, co dostanu příští týden. Ale vzhledem k tomu,že první dostanu až v pondělí, tak moc nevěřím, že by to pomohlo, ptž ještě 4 dny bez léků...
S tou mateřskou jste mě taky nepotěšily, takže už od příštího měsíce bude míň korunek :frowning2:
7. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Miško, krásně papáte :wink:
7. led 2010 v 15:36  • Odpověz
miši, ja som video nenašla, teda boli tam nejaké, ale vaše nee :grinning: ...to druhé som si práve mrkla :wink:

janka, ja vyberám malú až keď plače - aj to sa ju najprv pokúsim utíšiť v postieľke - teda keď je čas kojo tak to ju rovno vyberiem a kojim...

gabika, čo takto zrušiť guľu, alebo si nájsť nejaké miesto vonku, ale te to by muselo byť fakt "supermiesto", kde by ste kľúče mali práve pre takéto prípady - alebo podobné. Ja som si raz kľúč nechala v práci :confused:

marti, si šikula že si to takto dlho vydržala, klobúk dolu, či teda ja viem čo to málo o tejto chotobe, klobúk dolu že si sa pre mimčo rozhodla keď ti to mudr neodporúčali.... si šikula a malá sa určite na fľašu alebo sosáčik naučí.... marti, a ja by som to čo radí janka skúsila - prečo nie, aj ja kojím v leže najradšej.... skus to :wink:

jani, tá červená je nádherná, ja stoličku objednám až v pondelok, lebo čakám či mi ju ten známy zoženie tu na SK za takú cenu ako je u vás- ja už ju chceeeeem, a tá červená sa mi fakt páči viac, ale na predaj potom bude asi lepšia fakt tá žltá...no, ešte mám chvilku čas na rozmyslenie :grinning:

peti, len tak ďalej, kubik je šikovný, keď dal dva body bez učenia :grinning:

luci :astonished: :confused: :fearful:
7. led 2010 v 15:42  • Odpověz
jejda, ja som dnes ani nepozdravila - hajte - takto neskoro nechodievam :sweat_smile:

marti, hlavne mysli pozitívne, aby ti mliečko samé neodišlo skôr ako budeš musieť a možno, možno, možno... kapačky prekvapia :wink:

dnes som tu takto neskoro...včera bolo u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Cica večer zaspinkala a o 30 min kukadla hore a že haji nee - keď bola pri mne - pozerali sme spolu avatara, tak neplakala. Ale očká mala postupne na spinkanie a to bolo revúúúú, nepomohlo ani prso, ani čičíkanie v postieľke, ani ťuťkanie v mojej posteli - nič, len šup no obývaku, tam bolo všetko oki. No ale keď už bola naozaj hotová, tak plač - neplač, šup do posieľky. Plakala 3 min, išla som ju pozrieť, poťuťkala, pohladila, pomojkala, odišla som a malá už ani nemukla. Aleee o 2,00 kojo - 5,45 kojo ( a to my už neee) a potom len grckala a grckala a grckala mliečkové zrazeninky - neviem čo to bolo :astonished: . Po cca 1,5 hoďke sme zaspali a keď vstala, tak už bolo všetko oki. Bola tu kamoška, malá dnes papkala mrkvičku a už jej chutila i tá :grinning: a dokonca som do nej ani moje mliečko pridať nemusela....
7. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Jaji, dík za podporu. Zkusím to s tou lahví, jak Janča říkala, no uvidíme...
7. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Jinak dneska už nejenom debilně mluvím, ale i pusa mi ujíždí jen na jednu stranu, takže moc optimistická nejsem, hlavně proto, že ztratím 4 dny, kdy jsem se už mohla léčit :frowning2:
7. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Zanetko, jsem moc rada ze tu zidlicku mame, mam totiz chvili klid hraje si v ni :wink:

Marti drz se kocko, a Adelka ma tu nejlepsi maminku na svete, ona ti to vsevchno vynahradi :wink:

jdu pict maso
7. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Martinko drž se holka, musíš být pak v nemocnici na kapačkách, nebo ti to nechají jen vykapat a pak jdeš domů?

Jaji já tam to nechtěne smazala a zapomněla jsem ho nahrát:( ale jak budu mít chvilku tak ho tam vrznu :slight_smile:ú
7. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Miško, jen vykapat a domů, v nemocnici bych to ani nevydržela. Vůbec nevím,jak dlouho to bude trvat, snad stihnu být doma než půjde Jirka na odpolední
7. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.