• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Marti tak to je ale zase dobrý že můžeš ještě týden kojit a postupně zvykat malou na flašku a za týden bude bumbat jedna radost uvidíš :wink: a proč ti nedají ty kapačky třeba už zítra?
7. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Gábi...mají toho moc, už tak mě natlačili na ten příští týden...
Holky, tak dostala jsem do ní asi 30ml nutrilonu, doufám, že to bude den ode dne lepší
7. led 2010 v 17:22  • Odpověz
martino a ještě nezkoušela jsi místo nutrilonu jné mlíčko?
prototže mně malá taky nechtěla až jsem díky holis zkusila Hipp mlíčko a malé strašně moc chutná .
A ze začátku jsem do malé dostala třeba jen 15ml a jak sjem zkusila hipp tak začala pít více
7. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Miško, když ona nutrilon už pila...ale ona z lahve nechce ani moje mlíčko...prostě chce prso :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Marti sakryš ty naše holky se snad domluvily, já vidím Zoujinku zhruba před 14 dny, úplně to stejné ani moje mlíčko z toho nechtěla a raději čekala,až se vrátím z města.- :grinning: neboj ona se naučí, pokud ti vypila už 30ml, tak se rozpije :wink: my jdeme koupat a kojit a spinkat, tak zatím paaa :wink: doufám, že dnes usnemě hned v půl osmé
7. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Marti Štěpán byl to samé...taky hned tu flašu nechtěl a teď...pravej opak...jak ví že v prsu už nic není...kouká kde je flaška a směje se na ní jako blázen...a kdyby ji Jára ukázal dřív než dopije prso, tak ho vyflusne a chce jen flašku...no papáme tak taky teprve 3 týdny a jak mu flaška jede...neboj týden je dost dlouhá doba na to aby se to naučila :wink:
7. led 2010 v 17:47  • Odpověz
ahoj přikládám další fotky malého. :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Holkly, já jsem úplně pitomá. Místo, abych byla ráda, že mám ještě týden, tak celý den bulím a tím si to leda zhoršuju...aspoň, že to vím, ale řídit se podle toho mi nějak nejde :frowning2:
7. led 2010 v 18:23  • Odpověz
calli - no tak, nebud z toho smutná... ber to tak, žes pro malou udělala fakt maximum... :wink: jinak pokud bys chtěla tu knížku prevítem snadno a rychle, můžu ti ji poslat mailem... mám ji v počítači... :slight_smile:
7. led 2010 v 18:26  • Odpověz
k.ate...tak to bys byla hodná :slight_smile: Pokud to teda poslat jde :slight_smile:
7. led 2010 v 18:38  • Odpověz
mail mám na fb:slight_smile:
7. led 2010 v 18:39  • Odpověz
calli - tak tady na tomhle počítači ji nemám :frowning2: ale našla jsem ji na netu
http://www.eden-x.cz/topic_files/culture/previt/previt1.pdf

zkusim se kouknout ještě na tu "verzi", kterou jsem si našla ja, tam je to i s háčkama a čárkama :grinning:
7. led 2010 v 18:50  • Odpověz
calli - a na těch stránkách jsou i další díly:slight_smile: http://eden-x.cz/download/index.html když dáš "ctrl+f" a napíšeš "prevít", tak by ti to všechno mělo najít :slight_smile: přeju kdyžtak hezký počtení, jdu si lehnout dokud mrně taky spinká :grinning:
7. led 2010 v 18:52  • Odpověz
děkujuuuu :slight_smile:
7. led 2010 v 19:34  • Odpověz
marti to si přečti stojí to za to, půjčila mi ji kamarádkla když sjembyla těhotná a měla jsem strach že potratím jak jsem se začala otevírat hodně mi pomohla nasmála jsem se u ní až až. a jak se narodila malá tak jsem dostala od té kamarádky knížku jak na prevíta rady pro maminky a taky je to supet :grinning:
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
ahoj kocenky tak ja uz jdu pomalu do hajan,

lucinka nam nic nenapsala ze? :frowning2: snad je to dobre

Marti hrnicek by mel byt na ceste k vam :wink: cenu jeste nevim, nebot me prijde sms az to zauctujou, ale myslim kolem 170kc je to dost ale ten hrnicek je fakt suprovej a uvidis mala ho bude od 4 mesicu chytat sama do rucicky

tak konici jdu spinkat mejte se hezky a nebudte smutne, vsechno bude dobry.
7. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jani, já na něj na netu koukala a stál 200,-+ poštovné, takže tahle cena je fakt super :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky Lucka se mi neozvala ani na smsku...tak doufám že je vpořádku kočka naše...nevím proč byla smutná :confounded:
Čumákuju na Gilmorky...Jára je na volejbale, tak sem sama doma a nudím se
7. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
No ahojky, tak som tu dlhšie nebola , bola som u našich a pozerám (teda námatkovo som prešla túto stranu), že sa tu asi čosi zle udialo, či je s Luckou a s tebou Marti? Idem vás skúsiť nejako dočítať. :frowning2:
7. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky malá spí, ale já jsem nějak KO
7. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
No já sem taky dead ale nějak nemůžu usnout...čekám na Járu...vždycky když není doma nemůžu spát...sem asi paranoidní co?
7. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
nejsi jsem na tom stejně jak není manžel doma nemůžu usnout
7. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Já si někdy připadám jak magor...vždycky se na něj tak těším...a on příjde domů a jde spát a já ho ani nevidím...ale to je jedno, hlavně že je doma a vpořádku...pak usnu i já :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
to jsme na tom stejně :wink:
7. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
jak jsem byla celý den ve stresu, tak mám málo mlíčka, doufám, že si Aduš dá říct a tu flašku veme :unamused:
7. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Marti to víš že veme...a víš co...když si teď řekneš...že budeš v poho a dáš jí tu flašku s úsměvem a klidnou dušičkou tak ona si jí určitě vezme a bude hezky papat...věř mi že miminka to vnímají ajsou pak nadšený s náma:slight_smile: tak to zkus....vykouzli ten nejlepší úsměv co umíš a uvidíš že to zabere...a už žádný slzy ju?...řekni teď...ano a usměj se :grinning: když ne kvuli sobě tak kvuli Aduš...a pak hned druhej úsměv kvůli sobě :grinning: a pak tak dál a dál a dál...no a už je to a směješ se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky,
už se tu zase nějakou dobu nebyla..sem to ostuda :zipper_mouth:
No dočíst nemám šanci. Napíšu vám aspoň co u nás :grinning:
Tak Janička v 5ti měsících má 7450g a 68cm. Pořád nejsme očkované protože ramínko pořád hnisá :unamused: Mudra říkala že mám potírat genciálkou ráno a večer a snad to pomůže tak uvidím. Jinak dneska poprvé prdelka papala malinko mrkvičky - no moc nadšená nebyla..zato jak viděla flašu tak se třepala nedočkavostí :grinning:

Holky já myslela že nám nic neseberou..jako za peníze :astonished: Já teď dostávám 5900 a to má malá Nutrilon HA za 255kč max.na 4 dny :rolling_eyes: A to nemluvím že potřebuju koupit něco pro sebe a to je taky ranec peněz..to bezlepkové je strašně drahé :angry: Teď po dlouhé době sem si kupovala balíček špaget - 90kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
7. led 2010 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
gábi, tys mě rozesmála :grinning: Aduš si z lahve jen cucla a nechtěla, když jsem jí totiž řekla, že hezky pije, tak se začla smát a už jsem to do ní nedostala...
7. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
sacvi, ty dostáváš jen 5900,-? A to je po tom snížení nebo celou dobu? Za prosinec ještě dostanem normální mateřskou, nebo už ani to ne? :fearful:
7. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Marti to sem ráda že se směješ:slight_smile: tak to zafungovalo...tak jen pokračuj:slight_smile: a štěpula mi to taky dělá...že se na mě u mlíčka směje...má radost že papá u mě...takže Adélka má taky radost:slight_smile: tak bude za chvilku papat taky krásně:slight_smile: jen s tím úsměvem pokračuj:slight_smile: já se dycky nařehtám jak má Štěpula plnou pusu toho nasyslenýho mlíčka a když se usměje a ono mu to vyteče:slight_smile: no a jak se mu směju on se řehtá ještě víc a tak je to jídlo někdy pěkně upatlaný:slight_smile: ale to neva...hlavně že jsou prckové spokojený:slight_smile: však to zkoušíte první den...neboj ona si tu flašu veme...je to holka šikovná:slight_smile:

Marti mě dneska přišla za prosinec normální mateřská...tak neboj...asi to bude jiné až od ledna...ale nevím kolik to sníží..snad moc ne :wink:

Sacvi úplně tě chápu...to mlíčko je fakt drahé...je to minimálně 1000 měsíčně navíc...ale co se dá dělat...když už nemáme mlíčko tak je přeci ohladu nenecháme... :dizzy_face:
A ty máš bezlepkovou dietu? ty špagety můžeš ze semolinové mouky nebo ne?
7. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.