• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
dobre rano koceny

tak jsem se dnes vyspala lepe, protoze jsem ve 4 rano kojila kristynku a dala jsem ji obe prsa a ona vstala v 6:30 misto 5:30, tak to budu aplikovat dal, asi mam teda rano malo mleka no :confused:

ja mam krabicku UM na mesic a tyden, ale ja ji davam jen 90ml denne tak asi proto, proto me cena 79kc za mesic nevytrhne ale pravda maminky co musi pouzivat HA mleko by to meli mit proplaceny
8. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky tak my jsem spinkali pěkně.

Sacvi my už máme ramínko krásné už jen malou tečku a pomohl nám levandulový balzám bio od firmy saloos. Na to jak to měla v pondělí sebrané, tak od úterka mažeme a fakt se jí to radikálně zmenšilo a je to pěkné. Takže pokud to tak vydrží, tak nás asi za týden naočkují. Poradila mi kamarádka, které to poradila její doktorka. A v lékárně říkali, že to hodně lékařů doporučuje. tak zkus tohle, malé to neublíží :slight_smile:
8. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko kočky:slight_smile:

Já sem mrtvá...Štěpula sice vstával až v 6:30 a pak hned usnul a spali sme až do 8:45 ale já blbec si vcera večer dala skleničku Coly a pálila mě po ní žáha a z toho kofeinu sem nemohla spát tak sem zabrala až někdy v 1h ráno...navíc na mě asi něco leze:frowning2: doufám že to rozeženu imunitistarem a nezkončím na nějakých práškách:frowning2:

No ale dost negativ..na víkend jedeme k našim a už se moc těším:slight_smile: navíc mi volal Járův táta že už máme hotovej konferenční stolek do obýváku a prej je krásnej...vymýšleli sme si ho sami a ten truhlář nás poprosil jestli si může ty plánky nechat, že se mu líbí a kdyby někdo chtěl stolek že mu to nabídne:slight_smile: tak mám radost a jsem zvědavá jestli bude vážně hezkej :wink:
Štěpula od včera začal při hraní a když má radost šíleně vejskat...to sou decibely :grinning: mám pocit že mi prasknou uššní bubínky ale on má z toho takovou radost že řve pořád jak na lesy...jestli se mi to podaří natočit tak vám to sem šupnu:slight_smile:
8. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Kde se jako dneska všechny flakáte? :confused:
8. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Holky jak je to s tím pneumokokem? to musí dostat první dávku než mu je 5 měsíců? nebo stačí když ho stihnou naočkovat do začátku 7. měsíce? no ať počítám jak počítám tak my to asi už nestihnem...5 měsíců mu je v úterý a ramínko pořád není dobrý...no a ani nebude...tak asi na to kašlu a než to hrotit a pak aby mu to udělalo neplechu tak to radši zaplatím...pak už to budou aspoň jen dvě dávky a ne tři :wink:
8. led 2010 v 10:01  • Odpověz
holky přidala jsem pár foteček :slight_smile:

grabu ty se máš já bych taky někam jela, ale vypadá to, že ani nevyjedeme nikam jsem zapadlí sněhem :grinning:
8. led 2010 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem včera byla na návštěvě, a pak jsem se ještě stavila na chvíli v práci a musím říct, že mě to zase trošku nastartovalo. :slight_smile: Jinak je to na palici být pořád doma. Ještě mi Radek na víkend odjel, takže paráda. Naštěstí mám zítra návštěvu a v neděli asi pojedu k našim. :slight_smile:

Dneska by měly být výsledky z té moči, tak snad to bude v pořádku. Lůca je od rána na pěst, pořád brečí, tak nevím co jí je :(
8. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Gábi 3. dávky musí být naočkována nejpozději v den ukončení 6. měsíce. takže první dávka by měla být nejpozději do začátku 5. měsíce pak druhá do začátku 6. a třetí na konci 6. měsícve mezi dávkami musí být měsíc rozestup

broucek výsledky budou určitě v pořádku
8. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Waci no my tu máme taky sněhu dost...a naši bydlí na horách tak to bude určitě sranda...asi půjdeme o víkendu sáňkovat se Štěpulou...ale jen jestli mi bude dobře...

Kačí tak super že sis takhle zanávštěvovala:slight_smile: já jedu do práce mrknout příští týden...včera mi volal kolega ať přijedu že už mě dlouho neviděli :grinning:
Na ty výsledky držím moc pěstičky a pak dej hned vědět...

Holky mě z toho vejskání praskne hlava...ale jak mu mám vysvětlit že to není sranda a že to mamince vadí...když jemu se to tak líbí...ale já ohluchnu...no teď díky bohu vypadá že za chvíli usne :wink:
8. led 2010 v 10:18  • Odpověz
grabu - já jsem sem házela metodickej pokyn pro doktory z ministerstva zdravotnictví a tam je napsaný, že se musí stihnout naočkovat poslední dávka (krom té "přeočkovávací" ve 2 letech) do 7 měsíců mrněte... Ale zároveň ev zprávách říkali, že spousta doktorů to neočkuje, protože se jim nechtěj kupovat vakcíny, protože pojišťovna jim to proplatí, až když to naočkujou... A člověk sám si to teď už koupit nesmí, aby mu to kdyžtak pojišťovna proplatila... No prostě super postup...
8. led 2010 v 10:20  • Odpověz
kuk :slight_smile:
Gábi, první dávka musí být do 5. měsíce a poslední v 7.měsíci, zkus to mazání, co doporučovala waci :slight_smile:
Odpoledne zas budem trénovat láhev, to zas bude :grinning:
8. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Hmm tak to už nestíháme...do úterý to ramínko určitě dobrý nebude ale to je jedno...kašlu na to...prostě na to někde ty penízky vyhrabeme...Járovi v práci slíbili premie...tak snad budou...i když já tomu moc nevěřím, protože už jim je slibujou 3/4 roku a pak si dycky najdou výmluvu proč to zase posunout...no to je jedno...ale chci aby byl Štěpula zdravej :wink:
tady je to info k pneumokokovi myslím dost jasný...
http://www.mzcr.cz/Odbornik/file.aspx?id=1389&name=Metodick%C3%BD%20pokyn%20k%20o%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD%20od%2001%2001%202010.pdf, takže pokud to dobře chápu, stačí první dávka v 5 měsících, druhá v 6 a třetí v 7 :slight_smile:
Holky díky za držení palců, modlím se, aby se z toho už ta naše holka dostala.

Gábi mně taky praskne hlava, ale rozhodně ne z vejskání :grinning:
8. led 2010 v 10:22  • Odpověz
jinak nám teda doktorka píchla hexu, i když malej to ramínko ještě dorbý nemá do teď, ale je fakt, že mu to nehnisá, jen tam má takovej puntík a už se mu to srovnává... Je zajmavý, že to všichni doktoři dělaj jinak... :confused:
8. led 2010 v 10:23  • Odpověz
gábi já jsem jí tazačala mazat v úterý večer a dnes je pátek ráno a má to fakt bez hnisu a pěkné, ale třeba to není tím balzámem, nevím,ale fakt to měla hnusné chuděrka
8. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Já vím Peťo proto to taky nejde udělat tak jak sem chtěla...že by sme si to koupili a píchli až pozdějc...protože oni by jim to neproplatili...ale to je už fakt jedno...zdraví se hold musí platit tak mu to zaplatím a bude...a nebudu muset tady přemýšlet, jestli už má ramínko dobré nebo ne prostě počkám až to doktorka řekne že očkujeme tak budeme očkovat :wink:
8. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Štěpula to má dobrý...nehnisá to...jen tam má bílej stroupek tvrdej...ale já nevím jak má vypadat dobrý ramínko :unamused:
8. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Já ten balzám dneska koupím Waci a když to bude do pondělí dobrý tak dr. zavolám a zeptám se...říkala si levandulovej od Salosu viď?
8. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Jo ještě kolik ten balzám stojí prosim tě?
8. led 2010 v 10:29  • Odpověz
grabu - já právě taky nevim, jak to má vypadat, nám to s manžou nepřišlo dobrý, ale doktorka ho naočkovala a zlepšuje se mu to i tak... tak to nějak neřešim :grinning:
8. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Já sem z toho jelen...proč nemohli ti parchanti poslanci schválit datum od kterýho bude vakcína zadarmo a nedělat další podmínky!!! Takhle nutěj doktory očkovat miminka zároveň s hexou a je to pro ně zátěž...no asi to tu bude za chvíli taky jako na Slovensku...protože jinak by to nestíhali
8. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky, přejeme krásný den :slight_smile:

cal to dostávám normálně takže chci vidět tu částu po snížení :cry:

grabu jo mám celiakii tak musím držet bezlepkovou dietu. A ty špagety jsou z kukuřičné a rýžové mouky.

Jinak ten balzám teda určo vyzkouším..teď sem natřela tou genciálkou a uvidíme esi to moc nepomůže hned seženu ten balzám :slight_smile:

Jinak nám mudra taky nabídla zdarma Prevenar tak do toho půjdeme :slight_smile:
8. led 2010 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz
Holky tak já čtu o tom že teď je vakcína proti 7 druhům pneumokoka a 10 druhům...a že během roku by měli přijít ještě s 13 druhama...no to je takovej guláš...co to jako vyváděj...to to nemůžou udělat všechno naráz? já teda nevím jestli očkovat teď nebo počkat a radši připlatit...ach jo...já se neumím rozhodovat ani v těhle základních věcech :unamused:
8. led 2010 v 11:00  • Odpověz
K.ate, Sacvi, pojede na ten sraz? Potřebuji info - díky :wink:
8. led 2010 v 11:03  • Odpověz
brouci - já to ted nedokážu říct,ale asi ne :frowning2: bez auta to je na houby, nám se s malým vlakem neche jezdit moc ani k manžovejm rodičům, takže na 90% ne e... navíc my budem mít v květnu zkouškový a budem odevzdávat první část diplomky :-/
8. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Brouci já ani nevím že nějakej je :sweat_smile: :fearful: :grinning:
8. led 2010 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz
K.ate jasnačka, určitě to vyjde příště :wink:

Sacvi dohadovaly jsme se s holkama, že bychom na konci května jely na sraz do nějakého penzionu na víkend. :slight_smile: Nejspíš někam na Moravu :slight_smile:
8. led 2010 v 11:29  • Odpověz
gábi ano je to přesně on, já jsem si hrála s malou tak jsem tu nebyla.
8. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.