• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky to ramínmko by nemělo hnisat ani být stroupek, pokud se dítě může očkovat tak tam musí mít nanejvýš červený pupínek prý údajně do velikost 0,5 cm. ale to mi říkala sestra na plicním když jsme byli na kontrole toho ramínka na kalmetizaci. Pana doktora jsem se neptala :slight_smile: takže vystouplé a červené to být asi může jen ne hnisat a stroupky...
8. led 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
ahojky mamuľky,

tak práve si idem robiť niečo k papaniu a čakám dopravcu,majú nám priviezť varnú dosku,tak som zvedavá,či mi to pán dá aspoň do výťahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak Samík mi už treti deň nejako poblinkuje a neviem prečo,možno je to tým,že papám vitamín proti padaniu vlasov...no som zvedavá,ako to dopadne nám s tým pneumokokom....

Gábinka,mám na to rovnaký pohľad...štát je proste...no nejdem sa k tomu vyjadrovať,akurát si ničím tým nervy.čo a ako to vymýšľa :angry:

Kačenko,držím palčeky,aby výsledky dopadli dobre a už ste nemuseli papať žiadne lieky :dizzy_face: určite daj vedieť,budem myslieť na vás :slight_smile:
8. led 2010 v 11:48  • Odpověz
tak sem na to ramínko teď při přebalování koukala a už tam nemá stroupek...jen malou červenou tečku...ani opuchlou...jen takový kolečko a je tak toho půl cm velký...ale jinak vše zaschlé a ploché...žádný hnis...tak to já koupím ten krémík jak radí waci a třeba to do pondělí bude úplně ok:slight_smile:
8. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojda Luci:slight_smile: tak přeju ať je dopravce ochotnej a nemusíš se s tím tahat :wink:
8. led 2010 v 11:56  • Odpověz
holky já ych toho Štěpulu lásko sežrala :dizzy_face: taky vás miminka opusinkovávaj když je máte proti sobě:?:slight_smile: mě si vždycky Štěpula nejdřív prohlíží a pak mi opatlá celej obličej ručičkama a pak si mě přitáhne bíž a celou mě oslintá:slight_smile: :grinning: a jakou z toho má radost:slight_smile: no sranda
8. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
tady se mnou dneska nikdo nemluví :unamused: si připadám jak samomluvec...tak já jedu na nákup...mám v plánu mlíčko pro Štěpu, nějaký bodýčka omrknout a taky potřebuju řasenku...ale to se uvidí:slight_smile: tak zatím papapa
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
Gábinka,tie naše detičky sú asi teraz ešte všetky rovnaké :slight_smile: aj Samík to robí,no niekedy sa mu podarí ma doslova "mlátiť" hlava nehlava a už som dostala aj facku :grinning: :grinning: :grinning: ale zase,keď mu poviem a pomáham robiť"urob maminke moja(u vás tomu hovoríte"malá"),tak to robí nežne a strašne sa tomu smeje :slight_smile: a o tom slintaní mi ani nehovor :grinning:

Gábinka,ďakujem za sms aj IP,si zlatíčko :zipper_mouth: a dobre nakúp,hlavne si dávaj pozor,ak ideš autom,tu teda hrozne sneží a je ľadovka :confused:
8. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
holky, tak tu pondělní zkoušku mám, nad očekávání dobře... (je to sice Dčko,ale Cčko mi uteklo jen o dva body... :grinning:, no, ale to je fuk, hlavní je, že je hotová... :grinning:)
8. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
brouci - tak na konci května by to možná šlo, ale já to teĎ nedokážu odhadnout, takže asi fakt nepojedem, na nás je to moc dopředu :frowning2:

luci - já někde četla, že padání vlasů cca 3 měsíce po porodu je normální, když se kojí, že to způsobujou hormonální změny a že to samo přejde, není to nedostatkem vitamínů nebo tak, prostě jen ty hormonální změny... :confused:
8. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
Peti,mooooooooc gratulujem,som písala,že si šikulka :slight_smile:
Čo sa týka toho zrazu...veď uvidíte ako by to išlo...Brno nie je až tak ďaleko a bolo by to po ceste,tak by sme vás nejako pobrali,keby ste chceli :slight_smile:
aj ja som to čítala,ale je to fakt mazec,už aj Libor vravel,že z tých vlasov,čo sú všade na zemi,by sme mohli parochňu urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
luci - musím se o tom ještě pobavit s manžou a uvidíme :slight_smile: ale pro nás je to hodně dopředu, v tu dobu je zkouškový a my nevime, jak budou zkoušky a obhajoba těch projektů a tak :-/
8. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Gábi malá dělá to stejné taky sjem vždy tak krásně oslintaná a ještě se mi strašn líbí, jak mi při kojení hladí prso tao je úplně úžasné. Taky bych jí láskou snědla a upusinkovala. Ona už na ty pusinky vždycky i čeká :slight_smile:

Lucinko o už jsme ti chtěla psát kdepak tě máme, už sjem měla docela strach, zrovna sjem manželovi říkala, že kouknu zda jsi se neozvala a pokud ne tak ti jdu psát nebo zavolat :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
Peti,fakt to chápem,napísala som,že by nebol problém vás zobrať,len aby ste to vedeli a rátali s tým :wink:

Mišik,ahojky,si zlatá,ďakujem...nebudem sa k ničomu vraciať,hrozne ma zamrzela jedna vec,preto som včera predýchavala a nebola tu...aspoň som sa poučila...ako sa máte?
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Miško, jakou ty kupuješ malé židličku? My si nemůžem dovolit za tolik peněz co holky a dřevěná se mi nelíbí, tak sem si říkala, že se poptám tebe, jestli o nějaké za slušnou cenu nevíš :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky mam uklizeno a chystam se ven, jako ale je tam 20cm snehuuuu :grinning: myslite ze je to dobrej napad :confused:

Marti me na zidlicku prispela segra 1500kc a pradeda taky 1500kc tak proto ma takovou, my jsme vlastne nic pro kristynku nikdy nekoupili vsechno dostala darem od rodicu nebo segry a dedy tedy pradedecka :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Tak my byly s Lůcou 2 hodiny venku, přišly jsme jak sněhuláci, ale já si nakoupila a vyvětraly jsme se dokonale. Lůca 2 hodiny chrněla, teď mi vyzunkla prso do poslední kapky a hraje si :slight_smile:

Holky skvělá zpráva - výsledky z moči jsou NEGATIVNÍ jupíííííííííííííííííííííííí :slight_smile: Tak snad už jsme to vyléčili ..........

calli tak koukni na bazar, tak určitě něco budou prodávat :wink:

Jani klidně jdi ven, je tam parádně :slight_smile:

Luci o víkendu už jsem si něco naplánovala, ale co příští týden, ráda přijedu :slight_smile:

Gábi Lůca si taky neustále osahává můj obličej :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
kaci super hlavne ze je lucinka zdrava

no venku s kocarkem nikdo neni ale me to doma nebavi
8. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jani já taky nikoho nepotkala, ale co, je tam krásně jak sněží :slight_smile: Jak jsem psala, my byly 2 hodiny a parádně jsme se vyvětraly :slight_smile: Jen jdi :slight_smile:
Jo a koupila jsem Lůce první čajíček a chutná jí :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
brouci a jakej?

no prave se bojim abych se moc nebrodila :pensive:
8. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Holky probrala jsem vám každé albumy doufám, že to nevadí a něco vytvořila, doufám, že se na mě nebudete zlobit koukejte a doufán, že tam nemám chyby

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3674757&vReferer=
8. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
kdyby to chtěl někdo ve vyšším rozlišení pošlu do mailu, koník mi větší nechce vzít tak stačí do IP napsat mail :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
no broučí to skvělá zpráva, to jsem ráda, že je moč v pořádku :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Miško to je krásné, jsi šikulka :slight_smile:

Jani je to od LEROSu bylinný dětský čaj :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Miško, to je pěknééé :slight_smile: Šikulkaaa :slight_smile:
8. led 2010 v 15:03  • Odpověz
waci - tyyyjo, to je paráda :slight_smile:
8. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Tak jsem zpět:slight_smile:

Cesta strašná...hrozně chumelí...ale jela sem krokem...sem zvědavá jak bude u našich na horách...asi 2 metry sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakoupila sem dobře:slight_smile: 5 krabic mlíka Hipp a naštěstí teda Štěpulovi chutná:slight_smile: akorát je trochu hustší než Nutrilon tak setrochu vztekal že mu to neteče, ale pak si zvyk a vyzunknul celou flašku:slight_smile: pak sem mu koupila 3 bodýčka:slight_smile: ve slevách:slight_smile: pak krémík na obličej do zimy:slight_smile: a čepici zimní, protože tu co má už mu je za chvíli malá...no a sobě tu řasenku:slight_smile: a nechala sem tam jen 1000kč...to je za tolik věcí dobrá cena si myslím:slight_smile:

Kačí hurá hurá hurá:slight_smile: už ste zdraví:slight_smile: hurá hurá hurá:slight_smile:

Lucinko však víš že tě mám ráda a ještě jednou posílám pusu :wink:

Kate si šikula:slight_smile: na známky se historie neptá...hlavně že to máš :wink:

Míšo si šikula:slight_smile: prosím ve větším podání:slight_smile: pošlu ti mailík:slight_smile:
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Jo jediný co sem nesehnala je ten balzám u nás ho v lékárně neměli...ale paní mi poradila že prá to mám mazat klidně Bpantenem...že ten pomůže taky:slight_smile: tak to zkusím :wink:
8. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Štěpán teď konečně usnul...celej den fakt vříská a mě už bolí hlava...ale když ho to tak baví tak s tím asi nic nenadělám...eště mě jaksi nechápe když mu říkám že už toho má nechat a smeje se mi...takže mám smůlu a musím to vydržet:slight_smile:
8. led 2010 v 16:10  • Odpověz
miška krása :wink: :wink: :wink: a aj aj si prosím - teda pošlem ti mail
8. led 2010 v 16:13  • Odpověz
No a včera som nestihla nič popísať, lebo sa drobec začal budiť.

Takže zistili nám z krvičky, že je anemický - teda máme nedostatok železa. tak sme dostali maltofer a ten spôsobuje zápchu a koliku a to sme sa toho konečne zbavili. Tak mu ho dávame menej ako sa má a ja sa dopujem melasou, amarantovými perličkami a kokosom, dúfam, že to zaberie.
No boli sme sa zahlásiť na plávanie, tak hádam ešte tento mesiac začneme, majú nám zavolať, keď sa nás nazbiera dosť na začatie kurzu. Už som mu vyhliadla plavky, ale kúpim ich priamo tam, kde budeme plávať, lebo na nete sú len o čosi lacnejšie a to by ma s poštovným vyšlo drahšie. Také neoprénové.
http://www.mimiplus.sk/splasha-plavame-s-babatkom/dojcenske-a-detske-plavky/

Sú veľmi pekné.
8. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.