• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Žani,ja sa práve na tej foto vobec nepodobám,mne to tak pripadá :slight_smile: preto som radšej napísala,ktorá som :slight_smile: :grinning: tak ja frčím napúšťať vaničku a uvidí sa
8. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Luci moc se netěš, mně po té kaši spí Lůca úplně stejně.

Jaji klidně to odchytej. My to taky odchytali v pohodě. Jen musíš mít malou chvíli rozbalenou a blbnout s ní :slight_smile:
8. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Luci já se UM nebojím, já bych jí klidně dala, ale nechci jí dělat větší dírku do dudlíku, aby si nezvykla že to teče samo. Jinak když jí dám lahev, tak neví co s ní. Kouše do dudlíku a má z toho srandu :grinning: A to jsem koupila tu lahvičku od Chicca jak jsi mi poradila :slight_smile:

No jdu to tady pošudlat a jdeme taky koupat. Tak pa děvčata :slight_smile:
8. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Luci aha...já myslela že to půjde...že to je jako s fotkama tady na koníkovi...tak se přihlaš podle jako že seš já...http://login.szn.cz/?serviceId=spoluzaci&loggedURL=http%3A%2F%2Fwww.spoluzaci.cz%2FsessionProcess%3FadminCookie%3D0%26uri%3D%2FclassroomScreen%3FclassroomId%3D472528
Jmeno gab.rek a heslo stepanek13
8. led 2010 v 18:37  • Odpověz
gabi, ani ja som to neotvorila :fearful:

kači, a tebe sa zdá že malej nestačí??? laurinke stačilo, ja som od začiatku povedala, že začnem s príkrmami skôr ako v 6 m. Voľakedy sa začínalo skôr..... a kto vie čo bude o pár rokov....ja mám dobré skúsenosti s príkrmami od 4. mesiaca, tak laurinke som to o pár dní posunula a už krásne fičí :grinning:

luci :sunglasses: , fakt jediný dôvod prečo to nerobím je ten, že neviem anglicky :frowning2: . Som si pomrkala aukcie niektorých ľudí - dajú sa vidieť ukončené ako boli vydražené - a to nehovorím o tom, že netreba žiadnu kasu, daňové priznanie .... zisk je čistá ruka...
8. led 2010 v 18:40  • Odpověz
holky, tak to já nevim, kdy začít přikrmovat, na jednu stranu by bylo fajn, kdyby malej místo jednoho kojení už mohl baštit i beze mě, ale zas si říkám, že dokud mu to stačí, tak to není potřeba, ale zase jak poznat, že mu to stačí...

Jinak jsme se před chvílí nasmáli, malej byl na bříšku a snažil se otočit a vyplazoval při tom jazyk a vypadal jak tydýt:grinning: Pekelný soustředění s vypláznutým jazykem, no konec :grinning: manža ho fotil, tak až mě pustí k mýmu notasu (zasedl ho, protože tam mám šachy :grinning:), tak si je nahraju do počítače a hodím je do alba, protože to je něco :grinning:
8. led 2010 v 18:46  • Odpověz
luci, bruško nebolelo, ale bolo mi tak čudne - som mala pocit že je totál teplo, funela som a to bol radiator vypnutý a vetračka otvorená... nemám s tak silnou MS skúsenosti. Milan chodieval so svojou mamou na inekcie, preto ma tam chcel zobrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kači, ale ja to musím do 9,00 hod mať u mudry :grinning: a my vstávame medzi 8,00 - 9,00 - aj to bude prča. No uvidíme, čakáme au žo 14. - po 5. mesiaci to máme priniesť .... budem chytať, pri maťovi to bola pohodička :grinning: , sa asi pobavíme mám taký pocit :dizzy_face:
8. led 2010 v 18:46  • Odpověz
peti tak to poznáš, že malý priberá - u nás sa tomu teraz hovorí "prospieva" :grinning:
8. led 2010 v 18:47  • Odpověz
No nějak to nefunguje...pořád to blbne...tak mě asi neuvidíte:slight_smile: jak sem byla ošklivé káčátko:slight_smile:

No nic holky musím se rozloučit...jdu omést auto ať můžeme vyrazit Jára je za chvíli doma...tak pááá a já se na vás snad u našich o víkendu mrknu:slight_smile: mějte se bájově a smějte se:slight_smile:

Jo a ještě...na příští týden sem vymyslela bojovku:slight_smile:Tak se těště:slight_smile: koupím kulatý sušenky a budu rozdávat medaile:slight_smile:

Pááááá
8. led 2010 v 18:48  • Odpověz
konici :wink:

gabi stastnou cestu :wink:

Zanetko tak nakonec budes mit stejnou jo? no hodne stesti pri skladani, jsme to skladali s Jirkou vecer a maturita :sweat_smile:

holky me mamka rikala ze oni nezacinali prikrmovat zeleninkou ale poliveckou, vyvarem :sweat_smile: a jaka su zdrava :grinning:

ja jeste MS nemam a doufam ze dlouho mit nebudu :dizzy_face:

mame zitra vitani obcanku, uz tam z vas nekdo byl? tusim ze jen Marta ze jo? nevim safra porte co obliknout kristynce na sebe.

spinka tam v postylce a usnula a drzi v ruce pruslu od postylky no muj milacek :pensive:
8. led 2010 v 19:20  • Odpověz
No ono je problém, že ja mám asi málo železa, nakoľko on má tie problémy s bruškom, tak zeleninu a ovocie moc nejem, takže tak. Ja som predtým papala melasu každý deň, aby lepšie kakal a ke´d začal kakať tak som ju prestala papať, no a teraz zase papám.A to potom budem dávať aj jemudo príkrmov aj tie amarantové perličky - to isté mala aj segra s malým a teraz majú železa a železa.
8. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Inak dne sme konečne boli chvíľku v manduce - vydržal tam 20 minút :slight_smile: .
8. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Miška ´dakujem, mám to doma.
8. led 2010 v 19:51  • Odpověz
jaji - no uvidíme, jestli ho bude dr. ve čtvrtek vážit :grinning: já tam nikdy nevim, jestli má bejt mrňous nahatej, když jdem do ordinace nebo ne :grinning: Skrz to vážení :grinning:
8. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Inak Miši, ktým plienkam, už som počula aj také info, že pampersky sú návykové, že tam dávajú nejakú látku na ktorú si prdelka navykne a potom dieťaťu už iné plienky vadia. Inak keby to nebola naraz taká drahá investícia, bolo by pre vás najvhodnejšie používať tak ako Sacvi a ja látkové plienky. Vychádzajú v konečnom dôsledku lacnejšie ako papierové a aj dieťatku robia lepšie.
8. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
aurelka to mě nenapadlo, že by mohly být návykové plínky, ale v dnešní době se není čemu divit. Ale ona má problém i s ubrousky na prcinku, pan doktor říakl, že jde vidět, že má velice citlivou pokožku to má chuďátko po mně. Vadí ji i některá kosmetzika...prací prášek...

Jaji Ip :_-)
8. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
No Miška, inak lepšie je ževraj prdelku umývať ako používať tie vlhené obrúsky - ja ich teda ale tiež používam. Inak je to hrúza, že drobci si z nás berú vždy také hrozné veci.
8. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ja inak periem v persile sensitiv, lebo lovela smrdela a nič nevyprala a miesto aviváže dávam ocot.
8. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
aviváž nepoužívám vůbec, ale peru v lovele z té se malá neosype, ale zkoušeli jsme mini risk a osypala se a pak jsme dostali ještě nějaký vzorwk v porodnicy a taky se osypala.

No nic holky pro dnešek se loučím jsu si lehnout malá už hodinu spinká tak paa
8. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Dobrú nôcku ti prajem.
8. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
No tak teda frčím už aj ja, tak dobrú nôcku.
8. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
zuzi, ocot?!?!?!?!! a to tie veci potom od neho nesmrdia??? to keď moji chalani jedia tlačenku s cibuľou a octom, tak ja z kuchyne padám. A keď robím nálev na šalát, tak sa nadýchnem a nedýcham :grinning:
8. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
Žanetka,tak s tým octom to máme rovnaké,ja nemožem ani uhorky zavárať,keď vždy zavárala mama,tak som bola celý deň preč,až kým sa nevyvetral ten smrad...a to s tou tlačenkou mi ani nespomínaj,to,keď vidím,že Libi ide jesť,tak mám 100 chutí spať na chodbe :grinning:
8. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
tak jsem tu fotku hodila nakonec jen na FB, nechce se mi zmenšovat:frowning2:
8. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
dobre rano :wink:opet prvni

tak jsem dnes sla kojit v 5:13 no sla jsem ji prebalit jenze se mi pocurala tak jsem ji prevlikla no uz byla vzhuru a od te doby nespi a ja bych tak spala

dnes jdeme na to vitani :slight_smile: mam slibenou snidani v McDonaldu hurrraaaa jdu mezi lidi :slight_smile: a pro teplaky do terranovy
9. led 2010 v 06:19  • Odpověz
Jani, užijte si Vítání :slight_smile: Mě ho malá prořvala, ale Kika bude určitě hodná :wink:
9. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tak my spinkali krásně :slight_smile:
Jani užijte si vítání :wink:
9. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Žanetka, ten ocot na tom prádle ani necítiš. Ja som sa tiež bála, ale fakt ho tam necítiť, len v tvojom a Luckinom prípade treba rýchlo zavrieť práčku. :wink:
9. led 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Dobré ránko babenky :slight_smile:
sice sme od 9.15h už hore,ale kým urobím ranný rituál,tak to trvá,preto to dobré ránko :slight_smile:
u nás tiež noc bola zase fajn,sice nespí celú noc ešte ako tie vaše,ale zobudil sa sice niečo po polnoci,ale ja som bola tak unavená,že som to asi zaspala a on tiež a zobudil sa až 3h :slight_smile: potom o pol6,potom keď išiel Libi do práce o pol7,tak sa mrvil,zobrala som si ho do postele a spali sme až do 9.15 :slight_smile: išla som spať niečo pred pol11,tak som sa aj vyspala :slight_smile: tak len tolko k tým našim nociam...

Teda to,čo sa robí vonku,je strašné...Aj som písala Gábi,aby si dávali pozor na cestách,obzvlášť,keď išli večer...písala,že šli po dialnici 50km rýchlosťou a že tých prevrátených aut a policajtov bolo teda dosť :fearful:

Snáď to prejde do piatku,kým pojdeme na SK,lebo to by ma porazilo...

Inak ja mám žehličku s parným generátorom a tam mám vo vode tiež ocot,čistí to dobre vodný kámeň :slight_smile: a prádlo tiež od toho nesmrdí :slight_smile:

No sme sami doma,ale Libi snáď nebude dlho...zase potiahne 12dní vkuse,aby mohol mať volno na to SK...

Čo všetky robkáte? Jani,pekné vítanie občiankov :slight_smile:
9. led 2010 v 10:30  • Odpověz
hajte :slight_smile:

kika, žiaden plač na vítaní !!!! :wink: - jani, dúfam že ma poslúchcne, deti viac poslúchajú cudzích, ako rodičov :grinning: (zistíte neskôr)

zuzka a akú úlohu ten ocot zohráva, keď sa tam dáva namiesto avivážu - aviváž dáva prádlu jemnosť a vôňu - ocot????

môj manžel chce ísť dnes do metra a za otcom na opačný koniec BA a ja nechceeeeem, lebo sú tu odstavené kamiony čo blokuju niektoré cesty (možno ste zaregistrovali v správach) a končia prázdniny a ľudia sa budú do BA vracať a ja sa bojím, že s mimčo niekde zostaneme trčať ... kamionisti budú cesty blokovať minimálne do pondelka, takže ani zajtra to lepšie nebude - a to nehovorím o tom, aké počasie je za oknom :angry:
9. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.