• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Tak táto autosedačka asi vyhrala a bude :
http://www.babystyle.cz/autosedacky-maxi-cosi/maxi-cosi-tobi-2010

Ešte ju pojdem omrknúť naživo,poprípade porovnať s inými.

Žanetka,to sa ti nedivím,že sa ti nechce,nie je to sranda v takomto počasí zostať niekde trčať...tu je teda snehu už dosť a padá stále,v ČR vyhlasujú kalamity,fakt hrozné,kamiony sa nepohnú,autá všade prevrátené...no hruza...chcete ísť autkom?
9. led 2010 v 11:16  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás se spinkalo taky docela dobre, malej teda ještě spinká...
No a já zjistila, že mu nejspíš vadí, když piju mlíko a jím mléčný výrobky, achjo a já je mám táááák ráda... Tak asi s manžou budem kupovat rýžový mlíka a tak... :confounded:
9. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Tak u nás se už 2 noc pořádně nespí, malá usne okolo půlnoci, s šíleným hysterákem, probere se okolo 5h a pak ji kojím co 2h a dopoledne chce pak co hodinu, i kdyby si měla jen cucnout. Rozhodla se, že flašku do pusy neveme, i kdyby se dělo nevím co, už jsem zoufalá. Bojím se, že se mi to tím ještě zhorší a ona si dělá svoje hysterické výstupy celý den :frowning2:
k.ate, já musela přestat jíst jogurty...
9. led 2010 v 11:55  • Odpověz
calli - držím pěsti, ať to s malou zvládnete, musí to bejt šíleně těžký, nějak si to nedovedu ani představit,ale uvidíš, že se to poddá a bude to zase fajn...
Jinak já nevim, mně přijde, že je fuk, jestli to je mlíko ,jogurt... včera jsem měla sýr, tak uvidim ,co to s malým vyvede, ale pokud ho to bude zase zlobit byl to asi poslední sejr na dlouhou dobu :-/ No, hlavně aby byl malej v pohodě a až bude velkej, mohl mlíko a jogurt normálně baštit...
9. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
cavec damy

diky za domluvu Kristynce ona tam byla hooodna jako beranek. Na vsechny se smala :grinning: no fakt, samozdrejme ze nejhezci miminko :sweat_smile: ale to si rika kazda maminka. Profi fotky a DVD budou za tyden. Oblekla jsem se hezky sic jsem si myslela ze to je slavnost ale 99% maminek prislo v botaskach a richlich :pensive: muj Jirka byl jediny v kvadru :grinning: a taky samo nejhezci tatinek, no vlastne jsme tam byli nejmladsi :sweat_smile:

jako to vstavani rano me jednou zabije :cry:
9. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
luci, ja by som autobusom ani nikam netrafila :grinning: . A kamiony u nás stávkujú - tak sú odstavené a blokujú náročky ulice v BA, teda hlavne jednu - ale od toho sú preplnené aj paralelné ťahy a práve tade potrebujeme ísť aj my, a už teda ideme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo sa týka sedačky, ja asi skúsim niečo odchytiť na aukre, mmb alebo proste z druhej ruky...uvidím, ale tú čo si našla je :dizzy_face:

marti :frowning2: ona to zvládne, len ti pri tom dáva zabrať ... určite to zvládne, neboj micka....

peti a ako sa to prejavuje, že ´kubikovi mliečko porekáža????

no večer nakuknem, teraz už musim, milan už čaká s malou vonku - aby zaspinkala išiel skôr :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
práve som vložila do albumu medzi tetky koníkove,čo mám,fotky nášho fusaku,ak chcete,mrknite,dosť sa ňanho baby teraz pýtajú a videli,že mám aj to nosítko a deku v jednom do autosedačky,tak som im ho nafotila,aby vedeli...

Jani,to super,že ste to tak zvládli... Kristýnka je šikulka a daj nejaké potom foto,nech sa pokocháme :slight_smile:

Marti,zlatičko,to ma tak mrzí,že ti to Adélka ešte zhoršuje...akoby vedela,že ju chceš-teda musíš prestať kojiť...tie mimina sú fakt úžasné bytosti a aj keď nevedia ešte hovoriť,"povedia",resp.vedia dať najavo,čo cítia,potrebujú,chcú...drž sa a buď silná,aj keď to máš ťažké...od kedy ťa Marti trápi takáto choroba?ako sa to vlastne stane?prepáč,že sa pýtam,len o nej nič neviem...

Inak s tými mliečnymi výrobkami mám problém aj ja sama,od kedy kojím,tak ma z nich nadúva ako balon,mlieko už nemožem vobec,takže preto Samík furt prďáčkuje,keď si niečo dám,ale mlieku sa úspešne vyhýbam...snáď to prejde a nebudem mať už doživotne alergiu na mlieko a ostatné...preto že ja šunky,salámy a pod.veci nemusím,ale jogurty,sýry rozneho druhu,...na tom žijem :pensive:

Žanetka,tak ako ste to vyriešili,idete niekam?
9. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak my už jsme dneska vyspinkané a kynou nám loupáčky :slight_smile: odpoledne jdeme ven, ale mrholí to a namrzá, tak mám obavy, že někde spadneme .

Luci autosedačka je pěkná. A s mléčnejma výrobkama mám problém i já, nemůžu žádný jogurt... malé je z toho zle a mně taky :( a začalo to po porodě. sýry jsem nemohla nikdy, bylo mi z nich zle i předtím, ael jogurty, mlíko.. mám ráda :(
9. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
No je to sice pálka za tú autosedačku,ale zase ušetrím radšej na inom a do bezpečia investujem.

Žanetka,to je jasné,aj ja by som pozrela nejakú na aukre alebo mmb,ale ja chcem ešte ďalšie mimi,tak snáď sa to nezničí a schovám to :slight_smile:
aha,ja som myslela,že kvoli snehu máte zapchaté cesty,a oni kamionisti stávkujú :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snáď dobre docestujete,šťastnú cestu :wink:

Miška,ja som nechala Samíka v postieĺke,nezvyknem,ale prezliekala som periny a on sa tam zatiaľ hral,potom mrnčal,ale už chrní :slight_smile: no s kočíkom teraz chodiť je fakt na spadnutie,aj ja by som šla,hádam sa odvážim...tak si dávajte pozor a opatrne,bez úrazov!!!
ani mi nehovor o tom,fakt som žila z mliečnych výrobkov, a keď mi bolo furt tak desne,nafúknutá ako balon a to som nejedla ani lušteniny,tak som začala premýšĺať z čoho...a ono z mlieka,jogurtov,... :frowning2:
9. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Janičko, já říkala, že bude Kiki šikulka :slight_smile:
Luci, mám ji asi 5 let, ale vím o ní rok a půl. Je to autoimunitní onemocnění, nikdo neví, jak vzniká a proto na ni není lék, jen jsou možnosti, jak ji zpomalit. Ale já věřím,že se lék najde a že to všechno zvládnem :slight_smile: Mám Jirku, který mi hodně pomáhá a byl se mnou, když jsem se tu diagnózu dozvěděla a dělal všechno proto, abych z toho nepadla do deprese, což by mi ji zhoršilo a teď mám i sluníčko Adélku, která je zlaťunká, akorát těžko chápe, proč ji maminka najednou nutí lahev, když prsíčka jsou mnohem lepší :grinning: Budu muset věřit, že mi ta léčba příští týden zabere a budu moct kojit dál, to bych moc rád,jsem totiž hrozně pohodlná a chystání UM je pro mě větší stres než vytáhnout prso :grinning:
Jinak autosedačka super :wink:
9. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Zoujinka se mnou spí v posteli jen v poledne, jinak spinká ve své postýlce :slight_smile:

jdeme ven až ve tři musím dopéct ty loupáčky a pak dám fotku. abyste měli na co koukat :grinning:
9. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
jaji - no tak nějak jsme s manžou vysledovali, že když nebaštím jogurty a mlíko a tak, zmizí mu průjem nebo se hodně zlepší :-/ Aspoň nám to tak připadá, jinou souvislost mezi tím totiž nenacházíme... :confused: :confounded:
9. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
9. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Miško, zas provokuješ? Hned jsem na ně dostala chuť :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
Marti,tak to je teda strašné :pensive: určite sa nejaká liečba na to vymyslí...držím moc palčedky moja :zipper_mouth:

Mišííí,tie sú krásne!!!!!!!!!to máš cesto z pekárne?
9. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Martinko přijeď , ale musíš rychle manžel už se do nich pustil :D
9. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Marti jinak koukala jsem na ty židličky a koukej třeba http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29744233&tab=1
9. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
9. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
ano Luci je to těsto z pekárny :wink: pekárna je na tohle prostě geniální
9. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
tady najdete recept, dělám je už strašně dlouho :slight_smile:

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3542 nedávám tam to koření sladké pečení :wink:
9. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
aaaaa zas môžem nové mäamko piecť - prosím potrvrdiť robenie rohlíčkov - rozvalkať cesto na kolečko a potom také ako by to bola pizza nakrájaná a točiť???? ešte som to nerobila, ale tak nejak to moja krstná mama robieva...

a klasické rohlíky v piecke niekto robiť vie??? ak ano, prosím naučiť.... Ď Ď Ď

ináč sme doma :slight_smile: . cesty boli vpohode, dialničný obchvat štrajk nepociťoval a išli sme tade....ale tu prší a prší a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 18:18  • Odpověz
dámy, moja slečna sa práve pretočila už aj opačne - z bruška na chrbátik :grinning: - aká vyhukaná z toho bola - hneď to zopakovala :slight_smile:
9. led 2010 v 18:23  • Odpověz
zanetko mas sikulku, Kristynka zatim nic ale vsak casu ma dost.

jsem dnes KO, hlavne z toho vstavani, dnes jsem ji koupila jine plinky tak doufam ze vydrzi az do rana, v kolik v noci prebalujete? ja totiz kdyz se budi na kojo v 2h tak ji ma suchou, jenze kdyz se budi pak v 5h tak je plna a tim ze ji prebalim se probudi a nechce spinkat :cry:

Jinak kristynka uz spinka :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:42  • Odpověz
ahojky, my se vrátili od Jirkových rodičů, cestou jsme pořádně zmokli :frowning2:
Miško, děkuji za odkazy, mrknu :wink:
Jani, no, já když spí celou noc, tak ji po prvním koju nepřebaluju, ptž je suchá a taky až po tom druhém, kdy má plnou plínku :grinning:
No noc, jdu ji vykoupat a zkusit uspat. Pa
9. led 2010 v 19:04  • Odpověz
jani, ja tiež prebaľujem až úplne ráno (ak nemáme kako). Kojíme sa 2 x potom ešte zaspí a prebalím až pri "kinečnom" zobudení. Minule bola nejako zle zabalená a precikala sa cez bok, tak som ju musela prebaliť a ona sa totáááál prebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Normálne používame plienky pam alebo hag 3 a na noc dávam tesco 4
9. led 2010 v 19:42  • Odpověz
jani, myslíš, že keby si kiku posúvala po minutkách v spinkaní, tak že by ráno dlhšie nevydržala???? ona chodí tuším z našich mimin najskôr spinkať ... ja len preto sa pýtam, lebo aj najskôr vstáva ... neviem či by sa to podarilo, len či si nad tým nerozmýšľala.
9. led 2010 v 19:45  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: práve som si vydražila nový avent nekvapkajúci hrnček za 6,30 € a dnes som ho v obchode videla okolo 11 € :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tešim, tešim
9. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
aaaaa stoličku mi prinesú v stredu - štvrtok

si tu dnes pekne kecám ... :sweat_smile:
9. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
jaji - gratulujem k přetočení :slight_smile:

tak já mám doma už donešený od manži rýžový mlíko, sušený pohankový, kokosový a ještě kokosový v konzervě, tak jsem zvědavá, jaký to bude... :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jani, žanetka má asi s tým vstávaním pravdu. Kika je už vybúvaná, po tak dlhom spánku. Ja sa snažím nekúpať skôr ako o siedmej, najlepšie by bolo 19:30, al nie vždy sa podarí. Inak mne drobec ak sa prebudí pred siedmou, tak si ho šupnem na kolená a tak ešte trošku pospíme.
9. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.