• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ale jo jsem jen mi číleně ruplo v zádech, ale snad to povolí
10. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
Miška,tak hlavne,že to nie je nič vážne a chrbátik snáď povolí,dávaj pozor na seba,ale vonku to je také,že to vypadá dobre,ale zdanie može byť klam..aj ja sa chystám,snáď to zvládnem bez ujmy...
10. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Luci...to je fakt síla :grinning:
10. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Miško, jejda. No, my dneska radši nikam nešli, včera to byla hrůza, navíc jsme zmokli, takže dneska bych měla strach, že taky slítnu, ptž už večer tu bylo náledí a po té propršené noci bych měla strach. Jsem zvědavá, jestli zítra dojedu v pořádku do nemocnice a zpátky :confused: Hlavně, ať se ti ta záda rychle dají do pořádku :wink:
10. led 2010 v 16:02  • Odpověz
no snad to povolí. Marti je to tam o hubu. Dávej zejtra na sebe pozor.

Luci no někomu to asi nevadí, ale já bych si takové fotky nedala :grinning:
10. led 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
No niekomu to asi naozaj nevadí a príde mu to "pekné" :unamused: ...no každý máme iný názor

Marti,tak,tak,dávaj si zajtra pozor a drž sa u dr :slight_smile:

Ja mám teda posledné dni ale umrnčané dieťa...neviem,čím to je,ale u všetkého plače,"vzteká se",robí hysterie... :pensive: :confused:
10. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Já sjem zastánce toho že pokud chce někdo akty vystavovat, tak to chce fakt perfektně nefocené a i když ženská není třeba moc k světu, tak profík dovede na fotkách udělat zázraky.
10. led 2010 v 16:30  • Odpověz
cus kocenky

Luci diky za info, tak ja to pomalinku budu zkouset s tim posouvanim :wink:

Zidlicky jsou od 6m ale jsou polohovatelny ty jsou podle me od 3m vzdyt je to jak lehatko :wink:

Marti zitra na tebe budeme moc myslet,

Jinak to foto je hustyyyy :wink: :wink: :wink: :wink:

Byla jsem si koupit teplaky vsude maji vybrakovany velikosti :rolling_eyes: tak jsem si koupila kalhotky :grinning:
10. led 2010 v 16:31  • Odpověz
holis to má stejný úhel jako lehátko?

to je dobré míato tepláků kalhotky:D
10. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Waci jo jo je to stejnej uhel rekla bych, proste v tom lezi neco jak v autosedacce :wink: mozna autosedacka ma vetsi sklon tady fakt skoro lezi :slight_smile:

no kalhotky jo a ted koukam ze jsou jakysi velky, to budu fakt sexy :grinning:
10. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Jani, tos mě rozsmála, s těmi tepláky, co z nich jsou nakonec kalhotky a navíc ještě velké :grinning:
10. led 2010 v 17:25  • Odpověz
holky tak já sjem přišla na to proč mají psánno od 6 měsíce :grinning: kvůli propagaci kojení. přece když všude propagují kojit kojit do 6 měsíce pak teprve příkrmy, tak proč by měli mít dětičky židličky. Já jsem se koukala na ten odkaz co sem dala Lucka a zamilovala jsem se do jedné židličky :grinning:
10. led 2010 v 17:32  • Odpověz
jéžiš jani jak sji je vybírala, to tam do nich vlezeš 2x? holky já bych tak chtěla nějaké krásné prádlo, ale i kdybych si nějaké koupit mohla, tak nemůžu protože to mlíko jak mi furt teče by to zničilo a to mám prsní vložky
10. led 2010 v 17:36  • Odpověz
miši, admina mi odpísala že porušujem tieto pravidla :
http://www.modrykonik.cz/album/album_rules.php?vRedir=/album/index_basic.php

no nech sa nezbláznia.... nabudúce odfotíme mimčo vedľa koláčikov s komentom mňam, na tomto si pomlsám cez maminkine mliečko a to som zvedavá, že čo urobia s tým :angry: - a určite to vyskúšam

rohlíčky sa podarili, mali sme návštevu, urobila som k nim cesnakovú pomazánku, aj milanko povedal že môžu byť. Som si uvedomila že tam nie ja vajíčko, tak som sa obávala že či si na neho miši nezabudla, ale nezabudla :slight_smile:

ja som fotku pozrieť nestihla :confounded: aj ja som sa chcela pobaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 17:37  • Odpověz
jani, by som chcela mať tvoj problém, že veci čo si kúpim sú mi veľké, to ja si skôr kupujem menšie a - že veď do toho schudnem :grinning:
10. led 2010 v 17:38  • Odpověz
ne neboj nezapomněla jsem na vajíčko nedávám ani do chleba, jelikož to rychleji ztvrdne když je tam vejce :wink:

teda to je fakt na nic, ale taky to udělám tak že to vyfotím s malou a bude :grinning:
10. led 2010 v 17:40  • Odpověz
no ja jsem si vzala velikost 38 jako aby netahly, nemam rada kdyz se mi pak prepuli zadek jenze tohle jsou tak 42 velikost, jirka podotkl ze budu naramne sexy :sweat_smile: to nevadi vsak na doma dobry :sweat_smile:

Miso to dej na facebook a je to :wink:

se nudim, Kristynka sla dnes spinkat v 19h tak uvidime jak to bude rano :wink: dnes poprve jsem ji koupala ve velke vane aby mohla nozickama kopat a teda moc se ji to nelibilo, jenze v male vanicce ma nozicky opreny o stenu tak je ma venku :wink: jinak si nozicky ted zveda nejak vysoko mimusko moje a otocit se umi ale jen za prsem jinak sama se na bok neotoci, takze to umi ale je lina :wink:

holky dnes budu poprve bidovat na mimibazaru tak jsem zvedava :wink: jak se to vlastne dela teda na mimiaukci :sweat_smile:
10. led 2010 v 19:16  • Odpověz
normálně musí přihazovat postupně, nelze tam nohužel nastavit jak na aukru určitá suma. a ještě ke všemu když už je třeba 30 sekund do konce a někdo přihodí, tak to naskočí zpět na 2 minuty odpočtu a zase pokud někdo přihodí tak zase na 2 minuty :confused: takže taky někdy aukce místo ve 20.00 končí třeba až 20.05 :( už s emi to stalo, že sjem se takhle blbě přehazovala s jinejma lidma a nakonec jsem to vzdala co budeš kupvat?

Jani na face bych to vždycky mohla dát, to je dobrej nápad :wink:
10. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Misko mam v planu koupit hrazdicku maji je od 99kc, ale nektere aukce konci az v 21:35 tak to pokud nevyhraju tuhle tak dam ukol Jirkovi :slight_smile:

nekdo tam prihodil uz je za 109kc, bych ji dala umejt do mycky aby byla jako nova :grinning:
10. led 2010 v 19:41  • Odpověz
tak ať se zadaří :slight_smile:Já na to někdy nemám nervy no :grinning: nic my jdeme spinkat tak zatím paa
10. led 2010 v 19:42  • Odpověz
tak hrat uz nebudu nejaky pani me prehazeli na 300kc i s postovnym a to me prijde moc :astonished:
10. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Jani, já dneska taky projela aukci o hrazdičku...v poslední minutě mě někdo přeskočil :angry:
10. led 2010 v 19:58  • Odpověz
no uz nehraju :wink: kouknu na aukro tam to je jistejsi a tim jak pridavaj ty minut to je traparna nejvetsi :rolling_eyes:

marti jeste se jdu podivat na zbozi.cz zda tam nakonec nebude nova za stejnou cenu :sweat_smile:
10. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky, tak se taky ozvu :slight_smile: Já se asi na aukru podívám na nějakou tu židličku :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky, tak neviem ako je to možné, ale dnes drobec konečne po dlhej dobe zaspal zase večer sám. Som ho dala spať a bol moc ukecaný a cumel mi stále vyhadzoval, tak som sa naštvala, zobrala som cumel a odišla som do obyvky a on po chvili kecania zaspal- -prosim pekne a bez cumla!!!!
10. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jani,ale já hrála na aukru, já to jinde nazkoušela a koukám, že ani nebudu :grinning:
jinak my dneska taky poprvé koupali ve velké vaně, dám nějakou fotku do alba. Jinak takhle spolu blbem http://www.youtube.com/watch?v=OKVa4SrY0Fo :grinning:
10. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Calli - supiš, aj môj drobec to má rád.

Inak Luci,myslím, že sme sa tu stretli, tak inteligentné baby, že sa nepohádame. Dokážeme sa rešpektovať a chápeme, že každý môže mať iný názor na veci. --- No proste sme úžasné ženské. :wink:
10. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Inak Žanetka, ten ocot má presne tú istú funkciu ako aviváž. Tá by sa ževraj takýmto drobcom dávať nala - kvoli alergii.
10. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
No ja teda zase frčím, tak dobrú noc.
10. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.