• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
zuzi, ja používam lovelu tekutú i aviváž lovelu a nemám problém že by niečo smrdelo.... a oprať mi tiež operie laurine veci dobre, veď tie sú maximálne zaslintané a sem-tam malá grcka, a to normálne ide. No, kako, ak sa zadarí, to zostane fľak, ale nato mám žlčové mydlo a keď to predperiem, tak je to dobré. Ináč voľakedy sme mali prekakané aj 2-3 dupky za deň a teraz sa to stane veľmi málokedy - asi máme správnu veľkosť plienky :grinning:
10. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
my taky perem v Lovele a mně docela voní, ale to záleží asi člověk od člověka :slight_smile:

jaji - tak to nám protýkaj plínky často docela, ale to je tim, jak má malej ty průjmy :-/ Snad se to srovná, každopádně to řeknem doktorce a budu chtít, aby mu udělala aspoň nějaký stěry, aby se vyloučilo, že je to bateriální a pak uvidíme...
10. led 2010 ve 23:49  • Odpověz
Dobré ráno
Tak já za chvilku fičím do nemocnice, malá je nakojena, tak jsem zvědavá, jestli si na další krmení veme od Jirky flašku nebo raději počká na mě :confused:
Vůbec nevím, kdy poznám, jestli ty kapačky zabraly,no dneska ještě asi ne...Odpoledne se ukážu. Zatím papa
11. led 2010 v 07:24  • Odpověz
arti my\slím na tebe drž se

jani to je právě top stuopidní s tím časem na mimiaukci.
11. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobre rano,

tak hrzdicku Jirka vyhral ale byla draha, skoro 500kc ale PC je 1500kc tak se moc tesim.

Zuzi, a pres den usina Alexander sam? me vecer Kristynka usne sama nebot ona se u kojeni a pak piti UM tak unavi ze usne. Obcas ji polozim a povida ale do 2 min je tuha :slight_smile:

tak jsem dnes vstavala v 5:13 :confounded:
11. led 2010 v 08:45  • Odpověz
jinak ja taky peru v Lovele ale mam ji plny zuby ona nic nevypere, ani fleky od caje :angry: koupim persil sensitive ten aspon pere, avivaz nepouzivam pac tim ze ji to susim v susicce je to mekoucky :slight_smile:

ja jdu dnes na gyndu pro prasky a s kristynkou na ockovani no nestiham :pensive:
11. led 2010 v 08:47  • Odpověz
my jdeme na kontrolu ramínka ve čtvrtek, ale dle mého to má krásné a asi dostaneme včeličku :confounded: na jednu starnu jsem moc ráda, na druhou bojíém bojím
11. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Jani doobeda Alexander zaspí vo veľkej posteli, ale so mnou,musím ho držať ako ukrižovaného. No a potom už len vonku v kočíku. No a od očkovania nechcel večer zaspať sám, musela som ho aj vtedy držať ako ukrižovaného v postieľke a včera po dlhej doe zaspal úplne sám.
11. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Marti aj my držíme palčeky, nech to čím skôr zaberie.

Miši neboj Zouinky to zvládne. Ja to teraz Alexandrovi máčam v repíku, lebo to stále nemáme zahojené. :frowning2:
11. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

vůbec nemám šanci vás dočíst za ten víkend...ste toho nakecaly:slight_smile: je vidět že bylo venku hnusně:slight_smile:
Přišla sem o něco důležitýho?
Cesta k našim a od našich hrůza !!!! a v Květnici :angry: no to ste neviděli...mám pocit že je tu v zastupitelstvu banda i..... protože asi ani nezaplatili pluh...tady je vyhrnutá cestička sotva na jedno auto...chodniky zadny...vsude namraza a od baráku se nemám šanci dostat...takže sem tady se Štěpulou odřízlá od civilizace, protože ani ven s kočárem se jít nedá, když není kudy jet...no hrozný!!! a to sem chtěla zítra jet na to očkování, když se mu to ramínko zlepšilo...ale asi mám smůlu:frowning2:

Marti držím moc palečky ať sou kapačky v poho:slight_smile:

Jani a Kika ať moc nepláče na očkování :wink:
11. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Holky jak to teda vypadá když je to zahojené? Štěpula tam má pořád ještě kolečko růžový...ale už žádnej stroupek ani bouličku...tak to už je dobrý nebo mám ještě počkat?
11. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Podľa mňa by to tak už mohlo byť faj. inak to máte hrúzu toľko snehu - tu nemáme žiaden.
11. led 2010 v 10:03  • Odpověz
gabi myslím, že nič extra nové sa tu neriešilo. Akurát nám Miška včera spadla.
11. led 2010 v 10:05  • Odpověz
No nič idem ja, lebo za chvíľku prejde polhodinka nášho spánku, dnes sa tu ukážem už až večer, lebo mám angličtinu.Pa
11. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Zuzi tak si užij Aj :wink:

Jakto že Miška spadla? a kde? co si proůh viváděla? a jsi Míšo ok? nestalo se ti nic? :fearful:
11. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak u nás je tak u Gábinky...no hruza,a furt to padá...by sa hodila na to tá pesnička od Nohavici :grinning:
Libi bude tento týždeň na Letňanech a chudák,ráno odhádzaval sneh asi 30min a cesta na L mu trvala skoro 1.15h :confounded: ja som včera ešte o pol5 vyšla von,no dobre,že som išla,lebo dnes to nedám,ale nadávala som slušne,chodníky proste nula bodov!!!!aj som zaaretovala koliečka,ale prd platné,tak som to vzdala a išla potom po ceste,lebo by som nedorazila domov :angry: spotená som bola až na zadku!!!!

Gábi,ešteže ste tú cestu zvládli,no je to mrzuté,ale ten sneh je fakt hrozný,ja sa obávam,že tu cestu na SK nedáme :pensive:

Zuzi,tak-tak,napísala si to pekne :wink: a snáď už Alexík bude pekne spinkať :slight_smile:

Marti drž sa,verím,že kapačky zaberú čo najrýchlejšie :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Tak sem volala doktorce, tak říkala že pokud tam je jen zarudlej fliček tak že to je dobrý, že pokud není vystouplej a pokud to nehnisá a není stroupek tak že to je dobrý a máme na očkování přijet a rozmyslet si jestli chceme zadarmo ten Prevenar...ale že jim dovezou vakcínu až příští týden tak že by to malej dostal s odstupem 14 dnů tu hexu a pak Prevenar...to že prý nevadí...jo a podmínka je že to musí naočkovat do konce 7. měsíce. takže než mu je 8 měsíců...tak snad to stihnem:slight_smile: no uvidíme...
11. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
No Gábi,tak to je super,že ste ten Prevenar nakoniec dostali zadarmo :wink: :wink: :wink:
11. led 2010 v 10:33  • Odpověz
No snad to stihnem Luci...uvidím jestli zítra dostane hexu...a pak za 14 dnu ten Prevenar...ona říkala že se to musí stihnout nejpozději v 7. měsíci...tak teda než mu bude 8 měsíců...tak teď mu bude ve středu 5 měsíců, pak další by dostal až mu bude 6 měsíců a pak má ještě vlastně teda jakoby 2 měsíce než musí dostat 3. dávku...tak snad nebude nějakej nemocnej nebo tak..aby to dostal:slight_smile: ale já mu to dám naočkovat i kdybych to pak měla zaplatit...nebo já nevím jak to pak je, kdybysme to nestihli jestli to pak musím zpětně zaplatit? no to je jedno...kašlu na to nechám ho naočkovat a uvidíme...mě je to už fakt jedno o peníze ani tak nejde...spíš mám radost že bude konečně očkovanej a sníží se riziko že by mohl něco chytnout :wink: jde mi o to aby byl zdravej.
A co Samík? kdy má očkování? vy už máte ramínko dobrý?
Mě je tak líto že sme nemohli přijet...ale já bych se fakt bála Luci...ale já vím že ty to chápeš :wink:
11. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Gábi šli jsme ven s kočárkem a ujeli mi nohy. ruplo mi v zádech, ale už to tak nebolí jako včera :slight_smile:

Grabu tak to je paráda, že budeš mít prevenar zadarmo :slight_smile: tak my uvidíme ve čtvrtek jak to bude vypadat :slight_smile:
11. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Míšo no to je síla...musíš dávat pozor...ona je venku šílená ledovatka...ale snad se ti tam něco neskříplo a bude to dobrý...ještě že ses netřískla do hlavy... :wink:

No mě se zdá že se Štěpulovi to ramínko o moc zlepšilo...ale snad doktorka neřekne že to ještě na očkování není...já mu to mažu tím Bepantenem jak poradila paní v lékárně a asi to taky trochu pomohlo...no uvidíme...snad to očkování půjde...už sem měla strach že budeme čekat další měsíc a pořád budu mít strach kde co chytne...teď je toho všude tolik že to je až hrůza

Míšo to je fajn že už to máte taky zahojený a neboj se injekce...stejně by jí museli jednou očkovat a je dobře že už to bude mít za sebou :wink:
11. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Gábi,snáď to výjde,ale presne tak,kašleme na hlúpy štát ako to vymyslel,ak to nestihneme,tak holt sú to naše deti a chceme,aby boli zdravé,tak aj keby sme museli,tak to zaplatíme,no nie?inak ak by sme to museli platiť,tak by som sa otca opýtala,či to Samíkovi nezaplatí...ešte mu nič nedal,a segrine dcéry dostávajú od neho stále niečo,segre zaplatil odber pupočníkovej krve...a myslím,že by to nebol zlý darček,nepýtala by som predsa po ňom hlúposť pre svoje dieťa...a ak nie,tak segra mi vravela,že tá vakcína Prevenar stojí na Slovensku tuším 1000Sk/1vakcína!!!!!tak by mi ju segra kúpila tam a Samkovi by som ju dala naočkovať tu...uvidíme ako to dopadne...
My máme ísť k dr 26.1. a ramienko sa mi už zdá dobré,Libi mu to ešte maže tekutým kyslíkom a Q10(sú prírodné výťažky,dosť drahá kozmetika,Libi s ňou kedysi robil),tak snáď to bude mať toho 26teho už dobré...

Gábinka,asi by som vás aj odhovárala,keby ste chceli prísť,lebo by som sa o vás bála!!!!!!!!!!!
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jen sem se musela smát když mi doktorka říkala ať dneska nejezdíme, že je tam nevyhrnuto a šíleně chumelí a že bysme ani nikde nezaparkovali...ať počkáme do zítra nebo do pozítří:slight_smile: to mě pobavilo taková meteorologická stanice a motoinfo zároveň:slight_smile: ale je hodná že mi to řekla...nevím kde bych se tam motala s autem a ani bych asi nezaparkovala a co pak...je tady fakt hnusně...a pořád padá a padá...a nechce přestat...zase bude Jára vyhazovat..a to nemluvím o tom že si musím proházet cestičku k boudě abych si mohla pro dřevo do krbu...ale nějak se mi nechce
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Gábinka,to je údel toho,že bývaš na domčeku :slight_smile: ja by som ti to prišla v pohode odhádzať :slight_smile: včera som chcela tu pred barákom,ale niekde zamykajú lopaty a ja neviem kde :angry:
doktorka je teda zlatá,že ti to takto povedala :wink:

Mišik,ešteže tak,že nič horšie to nie je :slight_smile: a presne tak,buď rada,že to máte už zahojené a Zouínka bude naočkovaná,to zvládneš,neboj :wink:
11. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky taky vám miminka mlátěj hlavičkou nahoru a dolů když usínaj? já mám někdy strach že si Štěpula tu hlavu urve :unamused:

Luci tak to se mu už určitě dohojí do té doby :wink: A jak říkáš...zdraví je přednější než peníze a táta by ti určitě rád pomohl:slight_smile: ale mylím že i vy to stihnete proplatit od pojišťovny :wink:
11. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Luci já vím že je to něco za něco:slight_smile: ale já sem teď nějaká zmrzlinka a nechce se mi do toho mrazu:slight_smile: Jára říkal ať to nechám že to odhází...ale já nechci aby se pořád tak dřel..o víkendu s tátou odhazovali 2m závěje před garáží a to asi tak 10m na dýlku :confounded: na horách je fak hoooodně sněhu a pořád to nafoukávalo zpěta pak ještě včera když sme přijeli sem tak celý parkovací stání no a už ho bolej záda...tak cestičku k boudě na zahradu bych mohla zvládnout já :wink:
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
Gábi,si mi vyfúkla dotaz s tým mlátením hlavičky...Samík to robí teda z prava doľava a dokonca to robí niekedy tak,že normálne zadrží dych,začne mlátiť hlavičkou a ešte aj rukami,potom sa zase nadýchne a zase to začne robiť...nechápem,čo to je,prečo to robí :cry: si musím asi poriadne nadať,ale včera čo robil také hystérie,hlavne teda keby ste videli,čo predvádza po kúpaní,tak som si v duchu hovorila,či nemá niečo s nervami a nie je chorý :confounded: včera sme s Libim len pozerali a nechápali...len ho obliekam,nič sa mu nerobí také,že by tak musel vrieskať, a predsa vrieska...ako náhle je oblečený,vezmem ho do ruk,tak prestane...
11. led 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Gábi,tak snáď nám to naočkuje,ona už bude mať ten Prevenar v ordinácii,lebo písala ten email,aby sme jej potvrdili dopredu,kto má záujem,aby ho objednala...a keď nie,nech sa deje,čo sa deje,tak to Samíkovi proste zaplatíme.

tak sa doma ohrej a zájdi to odhrnúť až poobede :slight_smile: neboj,ja odkiaľ som,tak tam takéto zimy bývajú bežne,neraz sme sa brodili 2m závejami do školy :wink:
11. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Luci Štěpula s tou hlavičkou mlítí vždycky když usíná...už má skoro zavřený oči ale mele s ní jako by ho to snad mělo ukolíbat neb já nevím...ale on ji zvedne jako když se dívá dopředu a pak s ní prudce švihne na bok...až mám fakt strach že si zlomí vaz nebo tak něco...ale on bez toho neusne...dělá to pořád...tak 6x třískne a je tuhej:slight_smile: no a při přebalování a koupání je Štěpula taky den ode dne živější, už má nohy až za ušima...brzo si je narve do pusy, jen až se tam trefí:slight_smile: ale překulovat se to pořád nic...jen na bok...ale dál ne...no ještě má měsíc čas :wink:
11. led 2010 v 11:06  • Odpověz
holky Zoují se včera naučila novej zvuk tzakovej jekot a pořád mi teď ječí :grinning:
Luci no snad to pan doktor schválí, ale říkal už naposledy, že pokud ramínko bude stejné nebo lepší, že už naočkujeme. Jenže ono není jisté že jak ji naočkují, že se jí to znova nepodebere:(

Gábi do hlavy jsem se naštěstí nemrskla, ale ono by mě to už moc nepoznamenalo, švihlá jsem tak i tak :grinning:
11. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.