• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
no a když přijdu, nikdo tu není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 15:40  • Odpověz
calli -já tu jsem, alepoletím dělat špenát :grinning:
11. led 2010 v 15:43  • Odpověz
broucek mně nepřipadá sladkej, ale jak říkám, tak jí dávám fakt půlku lžičky na celou lžičku a Zoujince chutná i jen z té půl lžičky :wink:

JJ Luci na to si dej bacha to je docela nevýhoda, ale zase na druhou stranu jsem s pekárnou strašně moc spokojená loni nám dal kamarád na vánoce i friťák od moulinexu a moulinex mi připadá jako sklvělá značka jsem s tím spokojená.

Holky já jsem nakonec ven nešla, šel jen manžel, protože mi přijela mamka a chtěla se mnou něco probrat. A udělala mi strašně velkou radost. Přijela kvůli jídelní židličce. Jednak viděla minulej týden že krmím zoujinku v lehátku a Zoujinka to lehátko má spojené s hraním a že když kopne tak to začne hrát. Takže když ji krmím ta´k kope o 106. Na klíně ji krmit nechci, nechci ji na to učit. Tak jsem mamce vysvětlila, že židličku co máme je až když miminko sedí a ona ji viděla a ptala se mě kde máme bezpečnostní vázání jako popruhy, holky to nám s manželem vůbec nedošlo a je to fakt už musím uvazovat Zoují i v lehátku a houpajdě, jelikož už chce vylejzat a otáčí se, takže by mi mohla vyúpadnout když ji nepřidělám. No a tak mamka naznala, že tu židličku co máme od soudedky si vezme ona k ní domů, a až bude mít Zoujinku sem tam na hlídání a ještě nebude sedět u stolu tak ji bude dávat do židličky tam, ale jen na nakrmení na hraní v žádném případě, a že mi dá peníze a ať si na doma objednám nějakou s bezpečnostním zapínáním a když už tak polohovací. Protestovala jsem, že to nejde, ale mamka na mě huknula, že nechce nic slyšet. Tak jsme hned jednu vybrali a oni mi hned psali, že ji odesílají a ať ji čekám během zítřka nebo nejpozději ve středu, že ji přiveze PPL. Holky já mám tak strašnou radost, na jednu stranu jsem ráda, ale cítím se i blbě. Ale zase mamka má pravdu bezpečí je potřeba a když sio tam třeba bude i u stolečku hrát, tak aby mi nevylezla....
11. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Martinko já jsem tu a jak sji dopadla u doktora,???? moc jsem na tebe mysleal, tak snad jsi neškytalaa :sweat_smile:
11. led 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
Ja som si robila papanie-dietne,ale chutí mi to :slight_smile:

Marti,som rada,že máš pocit z tej kapačky tak dobrý,moc budeme držať palčeky,aby ťa ten pocit držal a vyšlo to!!!ten odkaz je fajn,už som si niečo prečítala :slight_smile:

Miška,zaslúžila by si si na zadok!!!!!!ale som rada,že ste to od maminy prijali,tak sa necíť blbo,aj Samík skoro všetko,čo takéto má,tak má od mojej maminy alebo Libiho rodiny a necítim sa za to zle,vážim si to a som rada,že mu chcú niečo dať.
11. led 2010 v 15:58  • Odpověz
martinko tak to by mohl bejt ten hrníček
11. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Miši a jakou židličku, pošli odkaz, já jsem fakt hrozná, neumím si vybrat :grinning:
11. led 2010 v 16:02  • Odpověz
ale už se pokouším zass vyhrát aukci o hrazdičku na aukru, tak doufám, že to konečně vyjde :grinning:
11. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Lucink proč dostanu na zadek????? :wink:
11. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Holky tak buď sem blbá já nebo tan hrníček co sme dostali od FP ale on prostě teče...neteče teda tou savičkou ale tím závitem jak se zavře...nemáte ho někdo taky...že bych byla fakt tydýt a neuměla to zavřít...ale mám to podle mě dost utažený...tak je asi blbej ten hrneček...no počkám ještě až příjde Jára a kdyžtak pak poprosím vás o radu jakej máte a koupím jinej tohle je hrůza...sem cela pocintaná :angry: jo a zkoušela sem udělat Štěpulovi ten bylinkovej čajík co sem včera koupila a vůbec mu nechutnal....tvářil se na něj jak na kyselej šťovík...ale tak napoprve nemůžu čekat zázraky...ale nechtěl ho pít z toho hrnku...jen když sem mu ho dala na lžičku tak něco spolykal...ale i tak mu nechutnal...
11. led 2010 v 16:10  • Odpověz
martinko tuhle jsem vybrala chtěla jsem nějakou míň barevnou takl jsme vybrali tuhle http://www.kocarek.cz/kocarky-Euro%20Cart-Jídelní%20židlička%20Euro%20Cart%20Dodo%202010%20barva%20Love%20Bear-1838.html
11. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Waci mamka je moc hodná a jak píše Lucka...neodmítej pomoc ostatních...my taky máme židličku od našich...a vůbec hodně věcí sme dostali dárkem a jinak bysme je neměli :wink: a hoď odkaz jakou ste vybrali ať se pokocháme

:wink: Marti super že kapačky snad zabíraj:slight_smile: taky si myslím že se ti muselo celou dobu škytat...taky sem na tebe myslela :wink:
11. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Marti asi to budeěš muset celé zkopírovat :wink:

Lucinko aha ty jsi to myslela asi kvůli té mé povaze že? že nejsem schopná přijmout pomoc bez keců? :grinning: když já sjem fakt hrozná.
11. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Waci ha už si ho sem dala:slight_smile:
11. led 2010 v 16:15  • Odpověz
holky mám dotaz jak snížilymateřskou nás se to taky týká ? nebo máme stejnou
11. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Gábi já vím jsem hloupá, ale jsem strašně šťastná že nám ji mamča koupila.

Holky tak se podržte můj chlap je venku s kočárkem a má v kočárku chůvičku ona se mu nechtěne zapla a já mám zaplou druhou a poslouchám co to je a on manžel vykládá s nějakou babou tak jwem zvedla telefon a jako zeptala s kým kde je :grinning: a on jak víš že s někým mluvím tak mu říkám ,že vím že říkal, že MIška zkouší dávám Zoujince jablíčko a on v šoku :grinning: tak mu říkám vypbni si tu chůvičku :grinning: aa on šel skoro do kolen :grinning: ale řeknu vám je hodně daleko od baráku řekla bych takovýho půl kiláku, tak nechápu jak to že to ta chůvička brala :grinning:
11. led 2010 v 16:20  • Odpověz
smisek prý ano ale to snížení se projeví až ti přijde mateřská v únoru
11. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Miší ty si trdlo:slight_smile: ses mohla něco pěknýho dozvědět:slight_smile: takovej odposlech :slight_smile:
11. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Smíšku jo jo...jak píše Waci...mě to řekli na sociálce...že jí snižujou i nám...ale nedokázali říct o kolik
11. led 2010 v 16:23  • Odpověz
no já mám ppm do 26.1. celejmměsíc mám 16800 to je skvělý :angry:
11. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Mišik,tá je krásna :slight_smile: peknú si vybrala :slight_smile:
tak tak,myslím tým tú tvoju tvrdohlavú a hrdú povahu!!!aj ja som taká a hrdosť mám tiež veľkú,ale keby som bola v nejakých problémoch a niekto by chcel pomocť,tak to príjmem aspoň kvoli malému...nehnevaj sa,že ti to tak píšem,ale mrzí ma,že nechceš pomoc odo mňa...

Gábi,nechýba ti tam dole nejaká časť,ktorá bráni tomu pretekaniu?ono na flaškách aj hrnčekoch sú finty,na ktoré treba prísť,aby to fungovalo tak,ako má...a keď máš netekoucí hrníček,tak taký byť musí,takže skús to dať ešte Járovi a určite na to prídete.
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz
gábi a nemáš ten hrneček nějak moc dotáhlej? te´d mě tak napadlo.
Vidíš to jsem mohla, ale lepší někdy nevědět, on se bavil s naší sousedkou která má 2 měsíčního chlapečk a on má ve 2 měsícch 6,5kg to je mazec to měla Zoují před týdnem. :grinning:
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Luci myslím že tam nechybí nic...prostě to teče v tom zavitu ne z té savičky...já to nechápu:frowning2:
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Waci jako že ho mám moc utaženej? Já nevím...teda mě příjde že ze závitu y to kapat nemělo...maj to podle mě blbě udělaný jsou tam moc velký díry...
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
Miši,tak tá vaša stolička je úplna kopia tej Chicco Poly,to je síla :slight_smile: akurát je lacnejšia :angry:
som sa tu pobavila,že zapnutá chuvička :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a odposluch manžela :slight_smile:
Inak Samík tiež nebol nejaký prťousek,myslím,že tiež mal podobne v dvoch mesiacoch :wink:
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz
U nás už se zase chrní:slight_smile: to je stejně super jak už jde poznat na Štěpulovi kdy chce spinkat...dám ho do postýlky a do půl minuty je tuhej:slight_smile: on dycky začne tak vejskat, kouká na mě a mne si očička jako by říkal "mámo já chci hajat odnes mě do postýlky" a jen jak ho tam položím, on veme dudák, otočí hlavičku a spí:slight_smile:
11. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Luci já myslím že až takovej cvalda Samík nebyl ne :wink:

Což mi připomíná...Kate co naše tabulka? nějak sme se zasekli na 3 měsících a dál nic:slight_smile:
11. led 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
Gábi,tak keď mal Samík v 3mesiacoch 7370g,tak v 2mesiacoch tých 6,5kg a viac mal určite :slight_smile: už si to presne nepamätám :grinning:
no tak ten hrnček jedine potom len reklamovať :rolling_eyes:
11. led 2010 v 16:43  • Odpověz
jenze my ho dostali jako darek i s mistickou...tak ja ani nevim jestli od nej Jarova segra ma paragon :frowning2: no jeste pockam az na to mrkne Jara...ale docela me to mrzi :pensive: no ale je to jen hrnicek...tak kdyztak sezeneme jinej a vy mi urcite poradite jakej je nejlepsi ze:slight_smile:
11. led 2010 v 16:48  • Odpověz
lucinko nezlobím se že to píšeš :slight_smile: já si toho moc vážím že jsi mi chtěla pomoci
jé samík má taky tolik kileček? když na samíkovi to nejde vidět je moc krásnej
Děkuji za pochvalu stoličky strašně se na ni těšímm
11. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.