• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ten co máme my je nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinej jsme neměli možnost vyzkoušet :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Miši,přesně na tuhle jsem taky koukala, mají ji i na aukru,ale koukám, že tvoje je levnější :grinning: no, ještě to musím probrat pořádně. Penízky na židličku mám odložené,ale ještě chci i tu hrazdičku a zjistila jsem, že mmalá nějak porostla a mám nějak málo věcí, včera jsem jí prala a na sušáku není skoro nic a to už nemá co na sebe. Luci,říkáš, že 13.1 bude nějaká akce na věci pro mimča v tescu? Tak to tam budu muset sjet a nakoupit :grinning:
11. led 2010 v 16:55  • Odpověz
mame za sebou ockovani 2 hexa a prevenar :slight_smile: to bylo place, prevenar mela mudra v lednicce, neplatila jsem nic a Kika vazi 6900g to se mi zda nejak moooc kolik maji vase mimusa?

usim vas docist :wink:
11. led 2010 v 16:57  • Odpověz
grabu - já myslela, že sem hodim tu se 4 měsícema, až tam bude víc lidí než jen ty :grinning: a nějak mi ty další údaje chybí... NAvíc teď jsem neměla moc čas, ale asi už ji tam hodím :grinning:
11. led 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
No Gábinka,tak uvidíš,ako to dopadne,ja som objednala tiež hrnček,tak som zvedavá,potom ti dám info aký je :slight_smile: a chápem,že to zamrzí... :pensive:

Marti,áno,áno,je akcia na body a overálky,aj na iné,potom na UM,na príkrmy,...také akcie napr.,že kúpiš dve,tretiu máš zdarma...teda myslím,dnes mi Libi povie viac :slight_smile:

Jani,Kika má akurát,neboj,veď Samík ma už určite 8kg :grinning: a je fajn,že to už máte za sebou a snáď to Kika zvládne bez teplotky :wink:
11. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Jani zoujinka má 6800g :sweat_smile:

Martinko mně se moc líbila koukal sjem na ni i včera právě jak jsi sem dala ty odkazy tak mi na aukru taky najela a tak jsem ji dnes ukázala mamce a mamce se taky moc líbila, tak bylo rozhodnuto
11. led 2010 v 17:06  • Odpověz
:slight_smile: Kate já jen že už budeme mít 5. měsíc :slight_smile: tak mě to napadlo...ale pak mi došlo že je vlastně Štěpula je po Janičce druhej nejstarší tak že ty data tam ještě asi nemáš...tak promiň :pensive: :sweat_smile:

Jani Štěpán teď doháněl co zameškal ve 4 měsíci a už má něco přes 7kg...takže neboj Kika je ok:slight_smile:

Luci a to bude akce i na plínky? já sem včera koupila dvě balení...to sem mohla ušetřit a počkat...ale zase když sme měli cestu kolem...takhle bych to zase projela na naftě...tak to je jedno :wink: holky jaký máte velikosti plínek? já už koupila 4...zdá se mi že ty 3 už sou Štěpulovi nějaký těsný přes nožičky jak teď přibral...ale naštvalo mě že sem zjistila že vlastně za stejnou cenu jich je tam míň a míň...holomci!!! jako by to mimi čůralo míň než dřív...haha :confounded:
11. led 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
Gábi,áno,budú aj pampers v akcii 2+1 :slight_smile: no tak už si nakúpila,škoda,ale už to máš zase hotovo. Ja mám ešte trojky pampers active baby a tie mám rada,zatiaľ stačia,ale našla som aj pampers sleep and play 3 a sú hrozné!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale už máme nakúpené 4 a 4+ :slight_smile:
11. led 2010 v 17:11  • Odpověz
holky, tak kdo máte hmotnosti miminek ze 4 měsíců, tak pište, pište - mám Štěpánka, Zoe, Kiki... :slight_smile: Tak uvítám další, já tam zejtra připíšu toho našeho lumpa, pokud nám ho paní doktorka zváží a hodim to zítra tam :grinning:

omlouvám se za skluz, ale dřív jsem to nestíhala nějak :frowning2: s tím novým počítačem a tak :grinning:

Jinak waci , poslala bys mi prosim na mail (k.ate@centrum.cz) ten obrázek našich prcků, že bych to hodila jako úvodní obrázek k těm tabulkám? Pokud by ti to teda nevadilo :slight_smile:
11. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Luci já kupuju ty Tesco plínky...a jsem s nima spokojená...mě příjdou pampersky zbytečně předražený a navíc mi vadí jak jsou něčím napuštěný...ale to je asi jen můj pocit...ale každopádně Štěpulovi ty Tesco plínky vyhovujou a jsou fajn, tak proč na tom trochu neušetřit :wink:

Holky tak sem ten hrneček celej utřela i v těch závitech a hodně ale fakt hodně utáhla a už neteče...ale to je teda mazec, takhle se s tím patlat...mělo by to fungovat líp...takže kdybyste chtěli hrnek Fisher price, tak nedoporučuju :angry:
11. led 2010 v 17:14  • Odpověz
grabu - tak už je to tam :grinning:

Jinak manža nakoupil v tescu v akci huggies, zatím velikost tři, tak doufám, že to mrně zvládne vypotřebovat, ještě máme dva balíky neotevřený a jeden z pulky vybranej a prokládáme to Tesco plínama, ty už máme jen pulku balení :grinning:
11. led 2010 v 17:17  • Odpověz
My používáme buď huggies 3 nebo tesco 3, ale teď jsme dostali jeden balík sleap and play a už je několikrát prokakala a pročůrala, tak jí je dávám jen přes den. Ale my máme zásobu plínek, ještě 4 balíky huggies a jeden tesco :grinning: Ani nevím, jestli to stihnem spotřebovat :grinning:
11. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Kate šikula...ale to si kvůli mě fakt nemusela...promiň jestli sem tě donutila...mě to jen tak napadlo :sweat_smile:

Luci ty si ten hrneček objednala ten jak má tu kuličku co se nepřeváží?
11. led 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
Gábi,áno ten som objednala,mali tam aj taký,čo je od 4mesiaca,tak som zvedavá,aký bude :slight_smile:
11. led 2010 v 17:24  • Odpověz
grabu - to je dobrý :grinning: já se k tomu nemohla pořád dokopat, tak aspoň to tam už je :grinning:
11. led 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
Ktoré to používate tie Tesco?som ich chcela kúpiť,ale nevedela ktoré,teda nepamätala som si,ktoré máte vyskúšané a sú OK :slight_smile: inak máme doma tesco vlhčené a sú dobré...ja mám zasoby plienok ešte pred porodom,inak nekupujem :slight_smile:

moc nereagujem,lebo Samík chce,aby som sa mu venovala,je z neho normálne diktátor :slight_smile:
11. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Peti máš to tam a nevadí mi to:slight_smile:

Lucinko a to ta akce bude jen v Praze nebo ve všech tesco po ČR?
11. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Luci, bývali fialové a teď jsou to zelené..ty tesco plínky
11. led 2010 v 17:33  • Odpověz
luci - my máme ted ty zelený :grinning: prostě takový ty barevný... Jinak manžovým výběrem prošly jen vlhčený ubrousky huggies a nivea (myslim :slight_smile: ), jinak se mu složení nelíbilo :slight_smile:

waci - díky, jdu si to hodit do počítače a pak do toho alba :slight_smile:
11. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Peti délku máme 68cm :wink: aspoň teda jak se mi podařila změřit moc sebou šije :grinning:
11. led 2010 v 17:35  • Odpověz
waci - super, tak já si to napíšu a zejtra to do tý tabulky přidám a hodím to sem zítra s Kubajzem zváženým :slight_smile: Už musím za ním jít, protože tady křičí jak na lesy :grinning:
11. led 2010 v 17:39  • Odpověz
:grinning: Peti tak my jsme strašně spokojeni s ubrouskama z Dm baby love zelené
11. led 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
No ako na to pozerám,tak my máme doma poriadneho "buřtíka" a to pije len moje mlieko :grinning:
Mišik,inak,nie že som ti "chcela" pomocť,ale tá pomoc platí stále!!!!!!!!!!!!!

Ja by som tak rada chodila cvičiť,je toho toľko nového,ale čo mám robiť????no tak mi nezostáva nič iné len držať dietu.... :pensive:

Mišik,tá akcia by mala byť vo všetkých Tescách,takže aj u vás :wink:

Libi už je na ceste domov,tak už moc na PC nebudem,budeme sa učiť :grinning:
11. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Tak to musím hlídat a bude muset sjet manžel pro pampersky, už máme jen balík :confounded:
Luci moc si toho vážím:slight_smile:
Luci jedou ti ty DVD? pokud ne tak stačí napsat :slight_smile:

Holky tak zoují začala dělat auto a prská všude ono už jí nestačí ječet, ale ještě musí prskat a už se zhruba 14 točív postýlce, vždy se otočíma hned je hlavičkou jinde :grinning:
11. led 2010 v 17:44  • Odpověz
jdem se koupat papat a spinkat tak zatím paaaaaa
11. led 2010 v 17:56  • Odpověz
haj, vonku bolo fajn :slight_smile:
ale malá spinkala len 1/2 hoďky, zobudilo ju auto :angry: , no vonku sme boli 1,5 hoďky....

aj my máme zelené tesco plienky

a keď minule lucka hovorila že budú plienky v akcii, tak boli tie isté aj u nás :slight_smile: . Luci, vyzisti prosím od libora či budú v akcii aj tie pitíčka pre mimča ja ak tak skočím. Na teraz oblečko nepotrebujem, ale možno mrknem niečo na neskôr, keď budú dobré zľavy aj na to :slight_smile:

A gabika, vy ste sa fakt s tým rastom rozbehli, o chvíľu nás zas dobehnete :slight_smile: .
11. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Jaji a to ale ne jen že přibírá...ale i roste:slight_smile: sem tzvědavá jestli ho na tom očkování i zvážej a změřej...ale myslím že má už tak 67cm:slight_smile:

Luci jj ty zelené...nemůžeš to poplést...jiný tam zelený nejsou:slight_smile: a jsou fajn...zkus je:slight_smile:
11. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Holky, tak Adélce se dneska podařilo otočit ze zad na bříško :slight_smile: Zkoušela to několik dní, pořád jí tam vadila ručka, ale dneska už na to přišla :slight_smile: Šikulka moje :dizzy_face:
11. led 2010 v 18:58  • Odpověz
tak konecne vas docitam

Martinko to je super ze to tak fajn slo ta kapajda, uvidis bude lip. A snad konecne ten hrnecek prijde :wink:

Misko tak vidis jakou mas fajn maminku, ja abych byla uprimna, vse co mame ( kocarek, postylky, autosedacku, jidelni zidlicku, proste ty drahe veci tak to platili moje rodice, my jsme s Jirkou Kristynce koupili jen hracky :wink: ) jeste ze je mam.

Kaci ja bych na sraz moc rada, se mnou pocitej ale upresni kdy a kde :grinning: v cervnu to asi nepujde Jirka ma zkouskove ale jinak je to v pohode :wink:

Gabi kristynka se taky nejdriv netvarila na cajicek ale tak po 3 dni ho zacala milovat a doted ho miluje nejvic, nejakou stavicku si prej muzu vypit sama :slight_smile:
11. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Misko stolicka je krasna, jak pise lucinka to je presna kopie chicco polly :wink: kterou mame my :wink:
11. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.