• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
luci diky za info o slevach, to je super ze to mas od Libiho z prvni ruky, urco nas informuj o UM a plinkach :wink: ja teda nedam dopustit na zeleny tesco plinky jsou bozi, neprotecou nic.

jinak Kika ma jen 64,5cm asi bude prtava kdyz to tak srovnavam s vasema mimuskama.

Gabi nechces objednat ten hrnicek co mame my? i s postovnym za 170 az 180kc, je suprovej vsak holky ti potvrdi.

Jinak me asi vadi moje Mudra nic me poradne nerekne jen rekla ze pokud chci zacit zkouset prikrmy at vynecham jedno kojeni a zacnu zeleninovym vyvarem :wink:ale jak ho udelat a z ceho nerekla.
Dostala jsem dalsi vigantol pac jsem ho vylila a mam kapat 2x denne 1kapku, no kapu tak 2 kapky za tyden pac si nevzpomenu casteji :pensive:

nausnicky bude mit Kika za mesic moc se tesim. ale bude ji to bolet chudinecku mou maluskou. dneska byla statecna ale u prevenaru se rozbrecela mela moldanky na tvaricce ale pak jsem ji vyzvedla a uz na to zapomnela, pry bude unavena a spinkat, heh to nezna mou diktatorku, dala si svych 40min spanku a pak tady radila jak tajufun, horecku nemela a smala se a pak pokrikovala at si jdu hrat.
11. led 2010 v 19:37  • Odpověz
kde ste jako? si tu pisu monolog

jo zanetko je to tu hruza asi tak 40cm mokre sra.ky pres kterou se neda jet ani kocarkem, mela jsem dost dneska.

jo taky jsem byla na gynde pro dalsi prasky a vysetreni konecne mam cytologii, cipek mam netknuty protoze jsem rodila SC a rikal ze je jak novej :grinning: no a ukazoval mi na UTZ jizvu ve vnitr bricha, o druhe mimusko se muzeme snazit az Kiki oslavi 1 narozeniny, do fitka muzu taky ale kdyz bude bolet jizva okamzite prestat cvicit na brisko.

tak jsem se vypovidala, hehe mejte se jdu se umejt rano totiz v 5h vstavam :grinning:

jo a ptala jsem se me "moudre" mudry v kolik mam davat kristynku spinkat rikala ze dite do 6 ti let by melo chodit spinkat mezi 19 a 20h, tak to jsem v norme a jsem ji rekla ze v 5h vstavam rikala ze to je normalni, no to se mi nezda, ale rikala ze se to upravi a bude to spac,,, juu to mam aspon vyhlidku ale KDY to nerekla :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Jani,tak hlavně, že je po očkování v pohodě a nemá teplotku :slight_smile:, na zbytek jsi zvyklá :grinning:
11. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Jani tak to je fajn že Kika spinká a bez teplotky:slight_smile:
Si hodná že mi chceš pomoct s hrnečkem...já ještě počkám jak si bude Lucinka chválit ten nepřeklopitelnej a pak se na tebe kdyžtak obrátím...ju:slight_smile: děkuju moc:slight_smile:

No a na gyndě si taky dopadla ukázkově a mimi můžeš teda docela brzo, tak to je taky dobrý ne :wink:
Jinak s tím spaním, nevím co mudra může kecat, když každý mimi je jiný a prostě se musí naučit spinkat...tak ono jim to jednou půjde:slight_smile:
11. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
No vás dočítať to je hrúza, ja musím tiež zajtrakúpiť plienky, lebo na noc ešte používam papierové a už ich mám iba 5. Asi kúpim tiež tesco. :wink: . Aj keď DM sú lacnejšie.
11. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Inak žanetka ani nestraš s tou laktačnou krízou, už mám 3 za sebou :angry: .

Peti aj nemám údaje za 4 mesiac, lebo povedal že nás odváži pri preočkovaní a to nám bude skoro 5 mesiacov, som ho aj doma vážila a bolo to od 6,4 do 7,4 kg -tak som sa z toho nevysomárila. :frowning2:
11. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Idem búvať, tak dobrú noc.
11. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
tak dnes jsme tu první Zoují se poblinkala a už neusnula, tak si hrajeme :slight_smile:

holis děkuji za pochvalu stoličky, už aby byla tadyyyyyy
12. led 2010 v 07:37  • Odpověz
jo a jinak kdybyste chtěli ovocnej čaj od ukončřeného 4. měsíce http://www.goldim.cz/cs/e-shop/014-babio-ovocny-detsky-biocaj?parent=60
12. led 2010 v 07:41  • Odpověz
je bez cukru :wink:
12. led 2010 v 07:41  • Odpověz
dobre rano tak kristynka ma horecku a je trosku nevrla ale byla vzhuru jen hodinku a sla si odpocnout tak ja jdu taky :wink:

jo a na nove ve zpravach bezi ze pneumokok je zadarmo neopravnene tak to jsem zvedava jak to ted bude, zda jim to budu muset zpetne doplatit :wink:
12. led 2010 v 08:01  • Odpověz
holis - jaktože neoprávněně? :-O To nechápu, vždyt minulej tejden ještě ministryně zdravotnictví říkala, aŤ doktoři klidně očkujou, že jim to pojišťovny proplatí a teď zas něco jinýho? To je bordel.... Já se dneska zeptám u doktorky, jak to je a uvidíme :slight_smile:
12. led 2010 v 08:41  • Odpověz
waci - už jsem to taky objevila.. to je bordel :-/
12. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jani, to mě mrzí, že má Kika horečku, tak ať se jí brzo zbaví :wink:
Četla jsem toho pneumokoka...no, koukám, že sami nic pořádně nevědí. No ale co, píšou, že se nemáme bát, že vakcína je zdarma, tak toho musíme honem využít, než si to rozmyslí :grinning:
12. led 2010 v 09:23  • Odpověz
holky budete dětem kupovat ohrádku???? mně v tom ty děti připadají jak ve vězení,ale zase když chce človek vařit... tak se ptám na váš názor :wink:
12. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Dobré ráno holky,

Jani to je mi Kiky moc líto :( Snad to hned přejde. Ale z vlastní zkušenosti doporučuju doktorku.

Waci nevím, my máme malý byt a říkám si, že zahradím jen kuchyň a bude to :slight_smile:

Tak včera dobrala Lůca antibiotika a dneska jdeme na kontrolu. Jsem zvědavá, co nám dr. řekne.
12. led 2010 v 09:48  • Odpověz
waci, dřív jsem o ní uvažovala, ale neměli bychom ji tady kde dát a Adélka je zvyklá, že si hraje v postýlce, tak bych to nehrotila, navíc to jsou další peníze a to už bych fakt neměla z čeho dát. Na židličku jsem měla něco ještě našetřeno, ale na ohrádku ne.
Kači, určitě bude Lucinka už v pořádku :wink:
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Miši ja ju kupovať nebudem, lebo by som sa nemala kde doma pohnúť. :unamused:
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Jani Kikušku pohlaď chudinka.

Broucek děkuji za názor :wink:
tak ať dobře dopadnete :slight_smile:
12. led 2010 v 09:52  • Odpověz
kati Kika to má asi z toho očkovania. To ju babulku určite dnes prejde, ona je šikulka.
12. led 2010 v 09:53  • Odpověz
holky děkuji za názory já si právě řkám, že snad jednoho cvrčak uhlídám ne? naše mamka nás taky uhlídala a to s náma i šila....
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Inak musím za včera večer drobca pochváliť od ôsmej spal až do jednej ráno, stačilo mu dať len raz cumel - to u nás už dlho nebolo, síce potom od tretej to už zas bola hrúza, ale vďaka bohu aspoň za to.
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
waci já v proti ohrádkám nejsem, ale záleží jak máte veliký byt. Já u nás dát ohrádku, tak už začnu trénovat na olympiádu překážkový běh :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nakonec jsem si právě říkala, že koupíme jen zábranu na vchod do kuchyně a bude vyřešeno :slight_smile:

Calli, waci díky, snad už to bude OK. Ještě teda půjdeme na nějaké vyšetření, ale to jsem jedině ráda. Teď má přijít další vlna chřipek, tak jsem na to fakt zvědavá.

Calli teď nevím, jestli jsi psala, že pojedeš na ten sraz nebo ne. :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:58  • Odpověz
kati neboj, už vás tá chrípka hádam obíde, ve´d nemôžete mať všetko.

Inak už si aj konkrétnejšie vybrala, že kam sa teda pôjde, či až ke´d sa všetci poprihlasujú? Inak je dôležité aby chata mala nejakú spoločenskú miestnosť, aby sme mohli byť všetci spolu a aby sa mohli drobci spolu hrať. Teda takú,ktorú im môžeme zapratať, na to sa ich bude treba opýtať a ešte že či nám dovolia niekde drobcom prihrievať papu.
12. led 2010 v 10:06  • Odpověz
No já bych právě potřebovala mít představu kolik nás bude, abych podle toho našla nějaké ubytování. Kritéria jsou jasná :slight_smile:
12. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Jedeme k té dr., tak zatím :slight_smile:
12. led 2010 v 10:11  • Odpověz
A kto teda ešte nedal vedieť - budeme ho bombardovať. :wink:
Pa a držíme palčeky.
holky no Kikusa mela teplotku v zadecku 38,6 tak jsem ji tam strcila cipek, ona ma takovou malickou dirku :wink: no plakala mela moldanky tak jsem ji dala k prsu a pak jsem ji uspala a odpociva si tam.

no ja jsem z toho clanku nakonec nepochopila jak to bude :grinning: nechame se prekvapit :wink:

Zuzi moje Kikusa chodi spat v 19h a prvni kojo je mezi 1 a 3h, ale tento tyden uz vydrzela az do 3:30 :fearful: za to ale pak kolem 5h vstava, dnes ji stacilo pochovat ale 6:20 uz chtela vstavat.

ja na sraz chci urcite :wink: urcite by jel i Jirka ( doufam ze tam bude internet) :grinning:
12. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.