• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Lucí ten je boží, to chci taky :grinning:
12. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Luci neteř dostala něco podobného je to akorát růžovej pudl :grinning: to jsou te´d tak boží hračky :grinning:
12. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
my máme zoubekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
12. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
holky kde jste my máme zoubek a vy tu nejste
12. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
miso velka gratulace k zoubku :grinning:

tak u nas teda nic :wink: ani se nepretaci, zoubek proste nic, ale je to moje stesticko vsechno taky dozene.

jsem ted dodelavala moje prvni www stranky, jsem moc stastna jaka jsem sikovna a ze umim psat i v html jazyky :grinning:

holky a ja mam zrovna acylpirin nejradeji me chutna jak je kysely :pensive: ja teda moc prasky neberu ale kdyz uz tak saridon.

ale co kojim krom antikoncepce nic nejim :wink:
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
Mišííííííííííííík,gratuluuuuuuuuuuuujeeeeemeeeeeeeee :slight_smile:
a ako ste ho objavili? tak takto mám ešte nádej,že aj Samkovi vykúkne a nemusí to trvať 2-3 dni,ale aj viac :slight_smile:

tak už máme dve zubaté princezny :grinning:
12. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Holky děkuji

Luci mně už od včera něco píchalo když jsem ji kojila, pořád jsem si prohlížela prsa, zda tam něco nemám a nikde nic, a dnes je tak šíleně protivná a pořád všechno cpe do pusinky a rajbuje si jen jednu stranu, tak jsme se rozhodla vypátrat zda tam nevykukuje, teda byl to zápas, ale fakt tam je úplně mi drhne o prst když přejedu. :grinning:

Jani bu´d ráda, že ještě zoubky nemáte, aspoň je bude mít zdravější mně zoubky vyrostly až v 9 měsících a mám jen jednu plombu a zdravé krásné zuby
12. led 2010 v 15:04  • Odpověz
jeeeej, ďlší zúbok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: miši, ale to čo je teraz protivná asi nie je kvôli tomuto zúbku, ale pravdepodobne ide aj druhý :grinning: , ten čo už je vonku je pre ňu už oki :dizzy_face: . Ináč musím uznať - originálne objavenie zubka :grinning: :grinning: :grinning:

luci, môj drobček zle spinkal celé 2 t pred zubkami, potom to ako by uťalo a teraz zas sa to trolinku vrátilo .... už obzerám horné, ale zatiaľ nee :confused:

a môj maťko mal zubok v 4. mesiaci rovnako ako laurinka a tiež má nádherne zdravé tubky, nemá jediný kaz - ono toto je podľa mňa dané génmi, lebo ja mám teda zuby pokazené :cry: a na rozdieľ od martina si ich drhnem o 106

vonku som dnes vydržala malinko, i čapicu som fukla :sweat_smile: . Malá dospáva v maťovej izbe pri okne otvorenom dokorán :slight_smile:
12. led 2010 v 15:24  • Odpověz
waci to je super, gratuluju k zoubku. :slight_smile:

Jaji taky jsem dnes vydržela venku jen chvilku. Je tam -8 a je to znát :slight_smile: Už aby bylo krásně.

Holky rozhodla jsem se, že si koupím permici do ZOO a budu tam chodit jaro až podzim s malou na procházky. Máme to kousek a myslím, že by se jí to mohlo líbit :slight_smile:
12. led 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
tak dala som piecť večeru :slight_smile:

Miška,to ja mám tiež občas pocit,že keď kojím,tak ma pobolieva bradavka,ale akosi furt nič nenachádzam :grinning:

Tiež si myslím,ako píše Žanetka,že to,aké budú zúbky,je genové...a ja dúfam,že ich nebude mať Samko po mne,ja ich tiež nemám nič,hlavne ma trápia ďasná...snáď 40tke nebudem mať už v papuli zubnú náhradu :angry: a to sa tiež o ne starám,cez tehu som u zubárky nechala fúúúúúúúúúru peňazí...hruza...
12. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Zoubky jsou určitě genové, ale já sjem chtěla potěšit Janičku aby netruchlila, že ještě nemají zoubek venku :grinning: a vy jste mi to zkazili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Žanetko myslíš že i druhej? ale ona ten první má jen fakt špičičku venku
12. led 2010 v 15:48  • Odpověz
broucek to je skvělej nápad, my máme nejbližší zoo v Brně, ale taky jsem říkali, že jak se rozjaří nabalíme kočárek a vyrazíme směr zvířátka
12. led 2010 v 15:49  • Odpověz
No já mám právě ZOO krásnou procházkou půl hodinky, tak si říkám, že se to bude malé určo líbit :slight_smile: A hned vedle stromovka - no co víc si přát :slight_smile:

Luci a co vaříš? já už jsem bez nápadu a vůbec nevím co vařit.
12. led 2010 v 15:54  • Odpověz
miši, poznáš mimčo, ktoré by malo v pusinke dolu jeden samotmý zubok narastený??? ja nee :grinning: :grinning: :grinning: , vždy ich vidím dva - možno rastie niekedy ten druhý zubok neskôr, ale ja som také miminko fakt nevidela :sweat_smile: . Laura mala prvý 24 a druhý tuším 26 al 27 - už neviem. Ale každopádme, predtým ako vyšiel von, bolo na ďasienku vidno takú šedú čiaročku - to je to čo som popisovala, že asi zubok ide, ale som si nebola istá, lebo som si nepamätala ako to vyzerá. a bolo to ono :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:56  • Odpověz
kači, u vás -8, ale tu len - 2 a mne bolo akosi chladno. Malej je stále fajn zababušenej pod oknom :grinning:
12. led 2010 v 15:57  • Odpověz
žanetko no to je fakt
12. led 2010 v 15:58  • Odpověz
kači, u vás je zoo blízko Troji - tam sme boli s maťom na kanáli, aj majstrovstvá sveta sme tam boli pozrieť, takže keď tam najbližšie pôjdem ( :grinning: :grinning: :grinning: ) dáme stretko v ZOO
12. led 2010 v 15:59  • Odpověz
my máme 0 u nás
12. led 2010 v 15:59  • Odpověz
broucek pražské zoo se dá projít za půl hodiny? já mysle.la že je obrovské ptám se protože jsem tam nikdy nebyla
12. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Jaji tak jo, já bydlím na kopci nad řekou :slight_smile: U nás je aktuálně -7,6 :slight_smile: Malá taky chrní, už hoďku a půl, ale pěkně doma v postýlce :slight_smile:
12. led 2010 v 16:02  • Odpověz
waci já to mám do ZOO půl hodinky, v ZOO to projít je na celý den :slight_smile: Když jdeš teda poctivě :slight_smile:
12. led 2010 v 16:03  • Odpověz
aha já to bblbě pochopila jak jsi napsala tu půl hodinu :grinning:
12. led 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
Kačko,super nápad,na takú prechádzku sa niekedy pridám aj ja so Samkom,ak nás zoberiete :wink:
No v nedeľu som robila obrátené rezníky pečené v trube na cibuli a so slaninkou,včera kur.masko pečené so zemiakmi a zeleninkou a s takou omajdou v alobale,dnes robím francuzske zemiaky,zajtra lososa so špenátom...tiež niekedy už neviem,čo...:slight_smile:

Žanetka,tiež nepoznám mimi,čo mu narástol dole len jeden zúbok :grinning: tak Miška čoskoro hľadaj aj druhý :grinning:
12. led 2010 v 16:05  • Odpověz
kači, robila si už tie zapečené kuracie prsíčka čo nám gabika recept dávala??? tie su rychle a mňam mňam mňam. No nejaký Nový tip - Lucka by som i ja prijala. Dnes som robila psssst - polotovar - bryndzové pirohy. ale boli mňaaaam, aj keď neboli domáce. Našla som si v obchode také, čo sú fakt vynikajúce :sweat_smile: - k tomu cibuľka, slaninka smotana a hotovo :dizzy_face:
12. led 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Ja to nechápem,ako to robíte,že vám tie deti takto cez spia...Samko dá tak 2-3x za deň svoju polhodku a stačí :rolling_eyes: teraz si práve druhú za dnes a potom už nedá,už pojde odrazu spať...sa z neho picnem...aj to spinkanie v noci...snáď rozlúsknem záhadu :angry:

Žanetka,tak to potom dorazím aj ja,aby som vás videla :grinning: sa inak vtieram,čo? :grinning:
12. led 2010 v 16:08  • Odpověz
holky hledám a zatím nic tak zas budu hledat zítra :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 16:11  • Odpověz
kači, mne tńa tú prechajdu neodpovieš??? že či si to správne tu Troju pri zoo pamätám???

luci, francúzske sme mali v piatok, je to u nás veľmi obľúbené jedlo. len teraz, keď maťo nie je doma - akosi mi jedlo zostáva. V sobotu som robila sviečkovú a ešte tam na jednu porciu zostalo :confused:

ale losos so špenátom ma zaujal - ak to nie je náročné čo tipujem že nie je, tak počúvam :slight_smile: - teda čítam :dizzy_face:

miši, skusila si mrknúť, či tam vedľa zubku vidno také ako som popísala? alebo zober lyžičku a jej druhou stranou skus prejsť vedľa zubku, možno tam hneď bude aj ten druhý :grinning:
12. led 2010 v 16:12  • Odpověz
aaaa, už si napísala že nič, tak som zvedavá kedy :wink:
12. led 2010 v 16:12  • Odpověz
no luci, že ak už tam budem ja - z BA, tak nepochybujem že tam prídeš i ty a gabika :slight_smile:
12. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Jaji já odpovídala, ale nedoodpověděla jsem :grinning: Jojo, je to ta ZOO v Troji :slight_smile: Až sem přijedeš, tak zajdeme na procházku :slight_smile: Ty jo, to se těším. Mimochodem u tebe ještě nevím, jestli pojedete na ten sraz,ale předpokládám, že ano :slight_smile: Jinak ty prsíčka jsem nedělala, hoď recept :grinning:

Luci bereme tě 100% na procházku :slight_smile: To co jsi psala za jídlo ta taky dělám - takové ty rychlovky do trouby a moc se o to nestarat :slight_smile:

waci tak to budeš mít bojovku :grinning:
12. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.