• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
luci, laura tiež spinkáva často len 1/2 až 3/4 hoďky, ale väčšinou raz za deň si potiahne viac - cca 1 - 2,5. má to individuálne, neviem podľa čoho ?!?!??! teraz spí krásne a de-facto vonku, čo nechápem, lebo tam spáva práve horšie :sweat_smile:
12. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Luci Lůca taky spí jen po půl hodinách. Občas se poštěstí, že spí dýl :slight_smile:
12. led 2010 v 16:19  • Odpověz
kači, ja by som na zraz išla veľmi rada, ale v mojom prípade - budem už v práci a neviem čo ako bude či nebude. takže som sa rozhodla takto - necháme to na náhodu. Vy si nájdete miesto, objednáte si to, dáte si zálohu ako ste písali a ja, ja risknemči a ak bude voľná izba a ak to bude v práci možné, tak prídem....teda prídeme, lebo so mnou príde asi aj milan, nie len laurinka. Alebo lauru nechám doma??? no, ešte uvidím :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 16:21  • Odpověz
kači, idem po ten recept
12. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Holky já už si taky musím změnit tu fotku tady :slight_smile:
12. led 2010 v 16:22  • Odpověz
heeej vz mate tolik casu jo?

jsem ulozila tygra nebot by nevydrzel do koupacky a ani se nebranila, ale ma trosku teplotku 38,1 :fearful: bez odecteni, myslite ze ji mam dat na noc cipek nebo ne?

ja bych taky prosila nejaky recepis, neco rychleho a co mam doma suroviny, my dnes delali rajskou polivku a smazeny maso s volskym okem :pensive:
12. led 2010 v 16:25  • Odpověz
kuracie al morčacie rezne jemne naklepať, osoliť, okoreniť
na dno plechu dať trošku oleja
prsia naukladať na plech
poukladané potrieť kremžskou horčicou
poukladať nakrájanú cibuľu, slaninu a postrúhaný syr.
podliať trošku H2O
Piecť na 200 najprv zakryté, ptom odkryté.

mali sme k tomu zemiaky a bolo to fakt mňam. Dúfam že gabika nenapíše, že som na niečo zabudla :confused:
12. led 2010 v 16:25  • Odpověz
jani, teplotka čo viem, sa má sťahovať až keď je nad 38 (kika má 37,6 ak som správne pochopila...) ale vidíš čo tu kočky o brufenu napísali, a mne ho mudra kázala dať malej na bolesť - ale len tú prvú noc...

cica je hore, ideme kojiť
12. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Žanetka,aj keby som mala potom prísť bicykli,tak tam budem :grinning:

Aj my máme radi francúzske zemiaky a tiež teraz varím tak,že mi zostane aj na druhý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čo,že to bol polotovar?aj tie sú už v dnešnej dobe na slušnej úrovni,si mi dala tými pirohami nápad a keď pojdem na SK,tak si tam kúpim bryndzu :wink:

Ja som teraz "ujetá-závislá" na ryži a rybách :slight_smile: teda ryžu možem každý deň,ale kvoli Libimu ju nemám každý deň,pretože on ju moc nemusí,hlavne rizoto...

Lososa kupujem s kožou aj bez kože,ak kúpim s kožou,dá sa dať krásne dolu,nakrájim ho na 3-4cm široké kusky,osolím,okorením,potriem olivovým olejom a zprudka osmahnem na panvici( z každej strany 3-4minutky),preložim do pekáča,pokapem limetkou a dám piecť na 10min na 180stupňov.
3min pred dopečením ho ešte potieram medovo-horčičnou omáčkou (hrubozrnná horčica-može byť aj kremžská,dávam aj dijonsku+máslo+2-3lyžičky medu,na panvici to nechám spojiť)-robím tej omáčky podľa toho,koľko kúskov mám,stačí málo,ale ak to má niekto rád,potom aj na tanieri sa dá ešte poliať.
Špenát-používam špenátové listy mrazené od bonduel,nechám povoliť a na troške másla osmažim,posypem troškou soli,korenia,kto ako má rád a pridám trošku cesnaku,ja používam sušený,čerstvý mi robí zle,dá sa to podusiť 2dcl vývaru,to záleží od toho,či sa ti s tým chce prplať alebo to chceš mať rýchlo :slight_smile:

K tomu si robím kari ryžu :slight_smile:
12. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Holky díky za recepty, hned to v týdnu zkusím :slight_smile:

Jo, a změnila jsem si tu fotku :grinning:

Malá se už probudila, tak jdu nakojit.

Co asi dělá Štěpánek, asi už má po hexe.
12. led 2010 v 16:31  • Odpověz
mnam :wink:
12. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Broucek já sjem si říkala, že máš změnu fota, já to jsem to teď taky střídala :grinning:
12. led 2010 v 16:54  • Odpověz
dámy, čo hovoríte na toto??? je dlhé ale pointu pochopíte hneď - máte s takým mopom niektorá skúsenosti? sa mi to pozdáva, ale nerada bysom len reklamnému ťahu podľahla....

http://www.youtube.com/watch?v=UJ5em651p0Q&feature=related
12. led 2010 v 17:14  • Odpověz
kači zmena fotky - hurááá - peknááá voľba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 17:15  • Odpověz
žanetko mně se líbí, ale zkušenost s ním nemám, máme leifthate nebo jak se to píše. Jinak jsme kdyyis chtěli tajkovej ten mop H2O, ale byli jsem z něj zrazeni, prý to není takovej zázrak jak reklamují a to nám řeklo více lidí :slight_smile:
12. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jaji já mám doma něco podobného, ale je to jen na podlahu :grinning: Jmenuje se to twister a je to super. Vůbec si nemácháš ruce a je to vyždímané bezručně :wink: Mají to hodně v Makru, zkusím kouknout na net a dát odkaz. :slight_smile:
12. led 2010 v 17:23  • Odpověz
je to tenhle, ale já ho koupila za 900 v akci :slight_smile:

http://www.primaelektro.cz/mop-set-leifheit-55341-twist-i41961/
12. led 2010 v 17:25  • Odpověz
za toto si teta pýta 35 € tak aj to by som rada vedieť či je to veľa alebo či je to dobrá cena - no zdá sa mi to dosť a to tvrdí, že to bude predávať za 45 € :astonished:
autor
Kačko,moc pekná fotka,konečne ju máš zmenenú aj ty :slight_smile:

Žanetka,mop vypadá dobre,ale na poličky by som ju nepoužívala určite,keď je na podlahu,tak na podlahu. Inak týmto "strapcovým" moc neverím,drží sa v nich určite viac bakterii ako v tých,čo sú normálne "navliekacie",ja mám tiež tuším tej značky ako Miška a možem to dať do pračky kedykoľvek vyprať.

No reklamy vládnu svetu :sweat_smile:

za chvíľu mám doma Libora,ideme urobiť nejaké platby a hlavne ma nepotešil,ak začneme čerpať úver už teraz niekedy,tak budeme platiť úver aj nájomné...to bude mazec...dúfam,že tam pojdeme bývať čo najskor,inak to bude peňazí do luftu za nájom...
autor
Inak mi dnes prišla v podstate posledná krásna materská :wink:

tie,čo zostávate doma na RP,tak si žiadate u zamestnávateľa zároveň čerpanie alebo preplatenie dovolenky? ako to je?
12. led 2010 v 17:27  • Odpověz
luci ... ako kačka :grinning:

kači, aj ja mám taký ako ty, tu na tom čo som dávala odkaz sa mi páči ako sa dostane penke všade - okolo nožičiek stola, do rohov....

luci ... jasnačka že by som ho brala len na podlahu :sweat_smile: - jedine, že by mal viac nadstavcov tak na niečo konkrétne iné....no uvidim či mi ešte ostatné kočky napíšu, či také nepoznajú... :wink:
12. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Luci já už mám zažádáno. Pošlu ti do IP větu, kterou jsem posílala mzdovce :slight_smile: Stačí poslat podepsanou žádost.
12. led 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky, tak malej má jen červeno v krku, už přestal kašlat a rýmička ustupuje. Jinak u nás ni cnového máme 64cm a 5,400kg
12. led 2010 v 17:33  • Odpověz
smíšku 5,400???? TO je drobek :slight_smile: Jinak super, že kašel přešel.

Holky pro všechny posílám vzorovou větu a odkaz na žádost o potvrzení výše nároku na RP od PSSZ.

Já, ........., narozená dne ......., bytem .........,
žádám o vyčerpání zůstatku řádné dovolené bezprostředně následující po své placené mateřské dovolené a následné povolení čerpání rodičovské dovolené do 3 let věku dítěte, tj. do .......

https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome/forms.jsp?NID=EFOKdavky.Potvrzeni.XRodPZ
12. led 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
JEEEEEJ,tak mám také ako Kačka :slight_smile:

No mne kým sa to tu načíta,tak to trvá,nestíham ani príspevky...ten kon je divný!!!!!!!!!!!! :angry:

Žanetka,najlepšie sa ti dostane do rohov aj okolo nožičiek stola taký mop,čo sa volá "ruky" :grinning: nie je nad ručnú prácu,že? si robím srandu micka :slight_smile: nevypadá fakt zle,ale ešte som taký nevidela.

Kači,ďakujem,akože kvoli tomu tam fakt osobne nepojdem,tak si mi to uľahčila,si zlatíčko :slight_smile:

Žanetka,šetri voľno,išlo by len o piatok,aby si sa uvoľnila z práce,to by si ma teda naštvala,keby si nedorazila aj s Milankom a Laurinkou,taká šikovnica,aby si to nezariadila :rolling_eyes:
12. led 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Kačko,stále ťa hľadám,no musím si zvyknúť na nové foto v profile :wink: ešte raz ďakujem :wink:

Smíšku,to je teda drobček :wink: fajn,že ste v poriadku
12. led 2010 v 17:41  • Odpověz
mám ten stejnej jako Kačka
12. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Já si taky nemůžu zvyknout :slight_smile:

není zač, konečně jsem taky mohla pomoc já :slight_smile:
12. led 2010 v 17:44  • Odpověz
ja mam mop vileda a je super :wink:

ja uz jsem zadala o dovolenou tak jsem zvedava, rodicak nemam vyrizenej ale kdyz ono je tam tolik snehu :wink:

jsem si udelala krupicku
12. led 2010 v 17:49  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=P-WmOAtAsIE&feature=related

toto som pustila malej a nevedela sa vynadívať a dopočúvať :slight_smile: - milovala som tú rozprávku :dizzy_face:
12. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.