• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jé to je vtipný - jak to znám česky tak slovensky je to taky moc pěkný :grinning: Naše Lůca miluje Káju Gotta :slight_smile:
12. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahojda kočky...tak u doktorky jsme dostali pigáro...prý to už má zahojený krásně...a já se bála jestli ji dostanem...a za 14 dní dostaneme Prevenar:slight_smile: Štěpánek jen zakňoural a ani moc nebrečel...šikula můj a zatím nemá ani teplotku:slight_smile:

Waci s tím Nurofenem jahoda si mě dostala...já ho dneska zrovna koupila ale naštěstí má jiný číslo šarže a jinej datum spotřeby tak bude snad ok:slight_smile: co myslíte? to určitě byla jen špatná dávka ne? a teď už ten co mi prodali je dobrej ne?

Holky do zoo já taky prosím prosím...my to taky nemáme tak daleko a Jaji až přijedeš už se na tebe těšíme:slight_smile:

Kačí krásná fotka na profilu :dizzy_face:

Já vás nestíhám moc dočíst...

Waci mooooc velká gratulace k zoubku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A já mám taky novinůůůůůůůůůůů...Štěpula se sám...ale úplně sám otočil ze zádíček na bříško:slight_smile: mám radost:slight_smile: šikula můj malej:slight_smile:
12. led 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
Ja som milovala tiež Včielku máju,ale aj toto:
http://www.youtube.com/watch?v=-HUEm7UrudA&feature=related

Žanetka ďakujem,normálne sa mi vybavili všetky rozprávky,ktoré som mala rada :grinning: si tu spievam a Libi sa mi smeje,že mi už šibe :slight_smile:
12. led 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
a Macko uškooooooooooooooooo :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=yAHxjjZUxGg&feature=related

nádhera :slight_smile:
12. led 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
Gábinka,gratulujemeeeeeeeeeeeeeee :zipper_mouth:
12. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=tEVyDmcF7u0&feature=related

tak sa zasmejte :slight_smile:

Žanetka,si tu mala čo dať za odkaz :grinning:
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla :slight_smile:
Miško, gratuluju k zoubečku :slight_smile:
Mop myslím, že je nejlepší ten leith...nevím, jak se to píše, ale ten co mají i holky :grinning:
Vlasy mám jen zkrácené, nic extra a barvičku prý až dokojím, tak to si nechám udělat už pěkný sestřih i s barvičkou na jaře :slight_smile:
12. led 2010 v 18:39  • Odpověz
gabi :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

marti, ja som bola na farbe čo kojím - veď by som bola ako strašidlo dvojfarebné :grinning: . Počula som tiež že nee, nefarbiť, ale aj taký názor, že je to prehnané a zbytočné obmedzenie, že prečo nee. A nevidím, že by to malej nejako vadilo....
12. led 2010 v 19:05  • Odpověz
jaji, moje kadeřnice má taky mimi a říkala, že žádný melír a nic, co se může vstřebat do kůže, tak jsme se domluvily, že až dokojím, tak dáme barvičku :slight_smile: Mám to teď taky takové nijaké, ale nikam nechodím, tak mi to nevadí. Na jaře se pak nechám udělat krásnou :grinning: (teda, u mě to moc nejde, udělat mě krásnou, ale budu o něco menší strašidýlko než jse teď :grinning: )
12. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Tak malá už chrupká :slight_smile:

Lucí to jsi mě fakt pobavila - jsem se na LA BOMBA normálně viděla v koupelně :slight_smile:

Gábi ty máš tak zlaté dítě. :slight_smile: To je dobře, že to Štěpánek tak dobře snášel. Nás to snad čeká příští týden v pátek. A ZOO pak naplánujeme a vyrazíme s kočárky :slight_smile: To bude sranda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Calli ty se máš, já taky musím ke kadeřnici, ale copak mám čas se tam dostat ???? :grinning: A to mám super kadeřnici - kamarádku - která mě vezme i doma kdykoliv i o víkendu. Jenže já jsem líná prdelka a ještě jsem tam nebyla. :slight_smile:

Jaji asi jsem tatar nebo jsem přehlídla tvou odpověď jestli jedeš na ten sraz :slight_smile:
12. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jo a na ten sraz my nevíme, jestli pojedem. Já nevím, jak na tom budu zdravotně a taky finančně...Takže zatím říkám, že nepojedem, ať něco neslibuju a ono by to pak nevyšlo :zipper_mouth:
12. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Gabi gratulace!!!

chcete jako rict ze moje KOko je jedina kdo se nepretaci jo? :confounded: :pensive: tak ja nevim no ji se nechce se tocit ani nabok ale umi to, pekne zvedne nohy a buch na bok ale to jen kdyz ji ukazu prso :sweat_smile:

Marti takze kocka je z tebe jo? ja si hlavu barvim doma, normalne barvou celou palici, nebot se nedostanu ke kadernici, mam to tam tak na 3h a to s Kristynkou nejde tak me barvi Jirka ale ani me nenapadlo ze by to mohlo uskodit prdolce :frowning2:

Kaci pekna nova fotka :wink:

Jinak Kiki sla spinkat az v 19:30, umyta ale s cipkem v zadecku nebot jsem ji namerila 38,7 :frowning2: :frowning2: :frowning2: nakojila jsem ji a udelala UM jenze ani si necucla nechtela ho ubozatko moje :pensive: tak snad bude lepe, vcera v noci se mi budila :frowning2: tak snad bude lepe. uz ted se desim 3 hexy :frowning2:
12. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
kači dnes 16,21 som písala toto :

kači, ja by som na zraz išla veľmi rada, ale v mojom prípade - budem už v práci a neviem čo ako bude či nebude. takže som sa rozhodla takto - necháme to na náhodu. Vy si nájdete miesto, objednáte si to, dáte si zálohu ako ste písali a ja, ja risknemči a ak bude voľná izba a ak to bude v práci možné, tak prídem....teda prídeme, lebo so mnou príde asi aj milan, nie len laurinka. Alebo lauru nechám doma??? no, ešte uvidím
12. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
jani, no tak vytiahni kozenu a choď popod kiku (sklenený stôl to istí) a otočí sa úplne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

- kika má stále čas na pretáčanie :wink:

jani, kedy by mala byť 3 hexa??? mne to nejako ušlo :astonished:

marti a písala si ako aduš zvládla včera papať keď si bola u mudry???
12. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jaji ty mě bavíš:slight_smile:

No a Jani ty s tvojí návnadou na KIKI otáčení taky:slight_smile: :grinning:
Neboj Štěpula se taky otočil až teď...předevčírem začal zvedat nohy ke stropu, včera se otočil na bok a dneska úplně přetočil...neboj ona to taky Kika zvládne:slight_smile:

Jo a holky ještě sem zapomněla říct, že doktorka říkala že už se nám brzo vyklubou zoubky...že už je tam cítí:slight_smile: no teda já nic nevidím ani necítím...ale ona má asi praxi:slight_smile: tak už se taky těším:slight_smile:
12. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jani neboj Alexander čaká na Kiku a potom sa hádam pretočí aj on, na boku je už hrozne dlho, ale stále tam má tú ruku, tak sa mu nedá pretočiť.

žantka, to si nejako v práci zariadiš, to by bola škoda keby si nešla.
Na tú tretiu dávku očkovania je tam trošku dlhší odstup 11-12 mesiac.
12. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Štěpánek už spinká...bez teplotky...měl jen 37,5 v zadečku a to ještě po koupání...takže sem to neřešila a nechala ho bez léků...usnul krásně sám v postýlce jako každej večer...tak myslím že bude dobrej...ale nechci to zakřiknout...uvidíme zítra :wink:
12. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jejko takú teplotku máme normálne každý deň, som zvedavá, že či je to tým nedostatkom železa alebo nie
12. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Gabinko je to sikulka, u prvni hexy taky nemela teplotku tak mozna z toho prevenaru.

jdu spat dobrou noc :wink:

Libi se mi jak je Alexander solidarni :slight_smile: to je aspon gentleman :grinning:
12. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Aj krpec je ako Kika, máme asi 65 cm
asi jej nadbieha :wink:
12. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jaji aha, tak to jsem tele a přehlédla jsem to :sweat_smile: Omlouvám se :wink:

calli díky za odpověď, píšu si :slight_smile:

Jani ona má tu teplotu po očkování? Aha, já myslela, že někde nastydla. A neboj, Kika na to za chvíli přijde sama, že je fajn se otáčet.

Dneska už se loučím holky, tak pa zítra :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Idem buvať, tak dobrú nôcku. :pensive:
12. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
ahoj holky, dočítat vás nebudu, nějak bych to asi nestihla :grinning: Takže, malej po tom očkování za celej den naspal jen hodinu (dvakrát 30 minut), měl zvýšenou teplotu, tak jsem mu dala Nurofen, protože vypadal, že nemůže usnout, po tom usnul právě na těch druhejch 30 minut a od té doby nespal, až teĎ vytuhnul... Dali jsme mu poprvé kašičku, rýžovou, jak má problémy s těma průjmíkama, tak nám mudr řekla, ať mu dvě tři lžičky dáme, malej by jich zbaštil klidně mnohem víc, ale měl smůlu :grinning:

Jinak prosíím ty míry kdyžtak do IP, ať je můžu nacpat do tabulky a hodit sem :slight_smile:

Jaji - malýmu mlíčko stačí, očividně :grinning: i když vypadal, že kaši by si dal radši :grinning: Jsem zvědavá, jestli se teď ještě vzbudí :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
no, práve o nurofenu tu dnes peti bola debata, aj ja som ho dala, ale waci písala, že to nie je dobré pre deti a našla nejaký link, že sa sťahuje jahodový nurofen z trhu - neviem prečo, nepozerala som to, lebo ja mám pomarančový....ak máš jahodový, mrkni si to radšej... a držím palčeky, aby spinkal, možno vám to pomôže trolinku mu to posunúť :wink:

jani, si nenapísala či si moju radu s otáčaním pod skleneným stolom vyskúšala :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
jaji, ten nurofen jahoda má jednu blbou šarži a to 909263 použitelný do 04\2012, poslala mi to dneska kamarádka, tak jsem to přeposlala Mišce, ať vám to pisne, ptž já jsem byla pryč a dneska to bylo i ve zprávách. My máme doma jahodový, ale naštěstí jiná šarže. Já myslím, že uškodit by to mohlo, když by se toho dalo moc, jedna dávka by prckům snad ublížit neměla :wink: My malé dali jednou, jak byla nemocná, tak na noc a druhý den z toho měla průjmík, ale pak už to bylo zase v pohodě, tak snad jí nic z toho není :confused:
Jdu Jirkovi dodělat bramborový gulášek na zítra a pak chrupkat, ráno vstávám 7:30 a zas pádím na kapačku...

PS: Jaji, včera to Jirka zvládnul, ale malá si vzala lahev až na několikátý pokus, když už byla vyhladovělá, no vypila 60ml a pak už jsem přišla já :wink:

Jinak dneska mě nějak bolí levé prso, tak doufám, že se mi tam neudělá zánět, to by mě už asi kleplo :confounded:
12. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
jaji - já si tu diskuzi četla hned ráno, ale tam jde jen o jednu šarži a jde o to, že tam bylo blbý rozložení té účinné látky v té suspenzi... stejně při té trošce (2,5ml), co se mrněti dává po očkování, by to vůbec ublížit nemělo, však si stačí přečíst maximální dávku pro tak těžký mimi, podle mě by se jí tolik do těch2,5 ml nevlezlo... Navíc tím neláduju malýho každej den, kdyby nebyl tak protivnej (už zas nespí :-/), asi bych mu ho ani nedala, ale vypadal, že ho to fakt trápí... :-/ ale teď už zase brble a houká a tak... Mě z něj dneska trefí, jak vůbec nespí... Jsem zvyklá na spací mimčo, hodný přes den a dneska je jak vyměněnej, jak kdyby chtěl všem povykládat, jaký měl dneska trápení u doktorky :grinning: No, ale smekám před holkama, který maj nespací a brečavý mimča, protože já bych byla asi ve cvokhausu, snažila jsem se učit, ale při zpívání malýmu to moc nešlo :grinning:
12. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
dobre rano

v prve rade chci poprat Gabince vsechno nejlepsi k narozeninam, hlavne zdravi tobe a cele tve rodince a taky at te Stepanek s Jarou poslouchaji, no a v neposledni rade samozdrejme hodne penez, pac ty se hodi furt.

Zanetko napad je to dobry ale nemame sklenenej stul :grinning:

Kristynka spinkala vzorove, na to ze nevypila zadny UM vecer tak spala 19:20 - 3 - 6 :grinning: tak i ja jsem se trochu vyspala

Teplotku uz nema, teda ma 37,3 po odecteni tak to je ok ne? to jsem moc rada, nozicky ma po vpichu takove cervene :frowning2: ale je spokojena uz tu sedi vedle me v zidlicce a hraje si.

Petko poslu ti tedy miry do IP.

Martinko at ti to dobre dopadne na kapackach, co hrnicek dosel uz?
13. led 2010 v 06:59  • Odpověz
Dobré ráno...
no, já měla noc příšernou...malá usla až ve 22:30, v 1:22 jsem musela na záchod, to se vzbudila i malá, tak jsem jí dala prso, u toho usla, tak jsem jí nechala u nás v posteli, do toho Jirka začal chrápat, tak jsem se přesunula vedle, když jsem konečně usla, tak šel Jirka na záchod a dělal takový hluk, že mě hned vzbudil a za hodinu vstala malá a usla až teď. Jirka byl s ní, abych se mohla trochu vyspat. No a v 6:40 mi zvonil budík a já jsem úplně kantáre, hlava mě bolí, oči štípou a Jirka si tu s Aduš užije, ptž sem ji chtěla nakojit než půjdu, ale ona u toho prsa po pát cucnutích usla a nevzbudí ji teď nic...takže Jirka do ní ten nutrilon bude muset nějak dostat, jinek bude hladová...

Jani, ještě nedošel, na poště jsem měla jen nějaké kartičky a hrneček nikde :frowning2: Doufám,že přijde každým dnem, se na něho těším :slight_smile:

Gábinko, všechno nejlepší ke skoro druhým 14. narozeninám :dizzy_face: , hlavně zdravíčko, lásku a i trochu toho štěstí, Štěpulka, ať je pořád tak hodný a Jára, ať pomáhá :wink:
13. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Gábinko také vše nejlepší k narozeninám :slight_smile: a ať se ti splní všechny vé sny.

Holky my taky neměli moc růžovou noc, malá pořád kontroluje zoubek, asi ji to v noci zlobilo, protože začala i plakat a top se moc nestává :frowning2:
13. led 2010 v 07:40  • Odpověz
nmartinko hodně štěstí na kapačkách :wink:
13. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.