• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
my sme papali :slight_smile:
inak by som ti to Žanetka zase napísala-pre teba všetko :grinning: :grinning: :grinning: tak snáď sa podarí :wink:

Gábinka,to by bolo teda,keby sme nevedeli,kedy máš narodeninky...raz si tu písala,že sa ti blížia,tak som si to spočítala a uložila do mobilu a ráno to na mňa zablikalo :grinning:

Mišik,tá stolička je totál kopie chicco poly,aj tú malú odkl.plochu u nožičiek na flaštičku majú rovnakú :angry: sa picnem,sice som to neplatila,ale mohli sme ušetriť(Jani,Žanetka) :frowning2:

Inak si nemyslím,že by sme tu moc nakecali,na iných diskuziách idú teda o 100x väčšou rýchlosťu :grinning: ale za to nás tu je len pár a tých najlepších osobiek :slight_smile:

Ideme sa obliecť a zájdem na úrad práce,či mi vybavia ten rodičák,aj keď nemám ešte to potvrdenie od sociálky,uvidíme...čítala som,že sa to dá dodatočne dodať...snáď niekde nezapadnem s kočíkom,lebo ma porazí :rolling_eyes:

Tak tu poslúchajte a zase tu prídem :wink:

Peti mooooc ďakujem za ten čierny čaj,kúpim a vyskúšam :slight_smile: Marti ty si to duplovala,tak ten čierny čaj musí zabrať :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
noo, všetko je hotovo, už len počkať čo to urobí, lebo môj program pečenie je na 1 hodku, ale šak tak pichnem do toho a zapnem ešte raz na 20 min. Nemala som hrubú múku na ovocie, tak som ho vyváľala v polohrubej, som zvedavá - túto radu nepoznám, ale skúšam :dizzy_face:

luci, ja viem o narodkách z FB :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Já sem si to myslela že ste to našly na FB:slight_smile: ale právě mě to udivilo že ste si tam toho všimly:slight_smile: ste hodné...díky:slight_smile:

Jaji si šikula že si to našla:slight_smile:

Waci hodně štěstí s plínkama :wink:
13. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
luci, práve, že nás je tu pár a ja neviem nájsť, čo bolo pár dní dozadu :grinning:

ja som veľmi rada že som práve do tejto partičky "zablúdila" - teda do tej predchádzajúcej, lebo ja som tu úúúúúplne od začiatku, potom sme si urobili pre 2. triemester....a teraz sme tu :slight_smile:

neviem či si spomenie niekto z úplného začiatku na farmarku - som ju na koníku minule videla a čaká miminko :slight_smile: (potratila keď s nami kecala) - aj martinku sem-tam postrehnem, tú čo mala matiaska - tak tá bojuje a snaží sa ďalej
13. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
gabika, cica ale nie len ty máš predsa dnes dôvod k oslave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Štepula má 5 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak si to užite obaja, nech vás tatík rozmazlí :grinning: :grinning:

moja cicia spí už skoro 3 h !!!!! asi budem k mudre na cvičko chodiť každý deň :dizzy_face:
13. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
jani, kde si??? si zmizla - prepáč mi ak som to tvrdo napísala, ale mňa tá veta strašne nasrala :pensive:
13. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jaji já sem o víkendu oslavila rok od doby co sem s váma začala kecat:slight_smile: co sem se zagistrovala a taky sem moc ráda že sem se připletla zrovna k vám:slight_smile: vlastně sem pak už ani nikam jinam nenakukovala:slight_smile:
13. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jani - ale teda říct mi manža to, co tobě Jirka, tak by byl asi velkej mazec :grinning: Je fakt, že se občas taky rafnem, ale to spíš v tom smyslu, že manža se klidně o malýho bude starat, když já budu jezdit nakupovat a dělat vlastně všechno, co dělá on (takže vlastně skoro všechno krom starání se o mrně a i tam mi pomáhá, já vlastně nedělám skoro nic :confused: )... Občas sice říká, že ostatní chlapi toho nedělaj beztak tolik co on, ale to se pak zas rafnem, že ostatní chlapi choděj do práce a skončí to u toho, že já můžu jít do práce a on bude doma s malým, že RP se dá napsat i na něj :grinning: My máme italskou domácnost prostě, ale zase aspoň víme, co toho druhýho štve... Nedovedu si představit, že bychom na sebe byli naštvaní a nevyřvali to ze sebe a pak jsme kolem sebe chodili a nebavili se spolu ...
Nejlepší na tom všem je, že my když se s manžou začnem hádat a řvát po sobě, malej se tomu začne hrozně smát, si asi říká "jůůůů už zase divadýlko, to je super" :grinning:
13. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
cau holky ja jsem se neurazila byly jsme s kristynkou venku :slight_smile:

jako on neni zas tak spatnej to jsem psala ve zlosti, snesl by nam i modre z nebe, no ale obcas mi prijde ze proste je linej jak prase :rolling_eyes: sorry za ten vyraz], on pracuje 11:30-20h rano vstane v 9h, uvari obed a jde do prace.

o vikendu obcas koupe on no ale ze by si vzal sam kocar to ne, to jsem taky vztekla nebot on je unaveny, preci varil a byl na nakupu :frowning2: ale ze by sel solidarne se mnou a to chodim na 40min jen protoze pak se budi :frowning2:

ale jinak je hodnej zas na druhou stranu mi porad rika at jdu o vikendu klidne cvicit ze si ji vezme do kocarku a pockaji na me. Uprimne se tesim az prestanu kojit a muzu nekam vyrazit at se postara kdyz je to tak lehky :frowning2:

Misko zidlicka je fakt totozna co mame my tak snad bude dobra, podle me my platily za znacku ale tak hlavne ze to plni funkci :wink: a je bezpecna :wink:
13. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
tak me napadlo co dat ty recepty na FB at je pak nemusime hledat? :wink: ja si je teda poctive opisuju ale! obcas mi urcite neco utece :unamused:

no nic jdu si hrat s tygrikem :wink: poslouchame tady detske pisnicky uz je znam vsechny nazpamet nejradeji ma vceli medvidky :slight_smile:
13. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jo jinak manža včera koupil tu rýžovou kaši - sunarku a v ni je normálně cukr :-/ a ne zrovna málo cca 10%, já si to trubka včera četla až po tom, co jsme to malýmu dali, nenapadlo mě, že do kaše pro děti od ukončenýách 4. měsíce ho daj:-/ takže manža teĎ lítá a shání hipp, tam je jen 99,9% rýžový krupice a vitamín B :-/ achjo, no co, tu Sunarku dobaštíme s manžou my dva :grinning: Nechci malýho cpát cukrem hned takhle od mala...
13. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Peti to sme na tom stejně...já taky nechci dávat prckovi cukr...ale najít něco co není přislazený je někdy fakt nadlidskej úkol:slight_smile: mě připadá že to dávaj do všeho aby to těm dětem chutnalo a pak jim to maminky kupovaly...znáš to..."hlavně že to papá a hezky mu to chutná" ...no bodejď by ne když je to sladký!!!
13. led 2010 v 15:21  • Odpověz
s receptami na FB súhlasím, najmä po dnešnej hľadačke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci, bublaninka mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam sme dvaja a skoro 1/2 je fuč :astonished: :astonished: :astonished:
13. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Kate tak sem teď koukala na složení těch kaší co sme dostali jako vzorky od Nutrilonu a je tam taky cukr...ale ani nepíšou kolik...takže mě to taky štvě...ale taky mu jí asi dneska udělám...protože Štěpula má dneska asi po tom očkování trochu průjem...nevím kdo ste tu psal že máte taky průjem po očkování že ste jim dali nějakej lék...nevím jestli ne přímo ty Kate...ale Štěpán žádný léky ani kapičky nedostal a má ho taky...tak je to spíš z očkování než z nějaký medicínky...jestli ho bude mít i zítra tak to avolám doktorce...dneska ještě panikařit nebudu... :wink: měli vaše mimi po hexe taky průjmík?
13. led 2010 v 16:08  • Odpověz
holky ja mam moje prvni kase od hippu ale tak nevim zda tam je cukr ale je takova jak myska krupicka :slight_smile: rozhodne me chutna vic nez UM :confounded: jenze Kiki to nezasyti, podle me je lepsi UM na zasyceni nez kase po ni ma zachvilku hlad.
13. led 2010 v 16:18  • Odpověz
grabu - no na tý sunarce to taky není napsaný, ale je tam potom rozepsaný složení víc a tam je že na 100g výrobku je xgramů sacharidů a z toho cukry 10g... v rýži tuším žádný cukry nejsou, takže to je ten přidanej... :-/ takže manža koupil od hippu (snad :grinning:) neslazenou... Mě to štve, malýmu to včera taky šíleně jelo, ale prostě má smůlu, budu mu to rozmíchávat v mlíku, to je taky sladký, takže o sladkou chuť nepřijde :grinning:
Jinak náš průjmíky trápí furt, teda myslim,že to průjem je :-/ Tak nám právě mudr poradila dát malýmu tu rýžovou kaši, ale po té zas chudák nemůže kakat vůbec a nějaký probiotika... Ty mu dáme dneska... Tak uvidíme, jestli mu to to bříško srovná..
13. led 2010 v 16:46  • Odpověz
jinak manža měl za ukol dneska koupit tuhletu :slight_smile:
http://www.samoleceni.cz/9062300113461/hipp-kase-nemlecna-bio-obil.ryzova-200g-cz2769

no a doma máme:
http://www.samoleceni.cz/8592084400477/sunarka-nemlecna-ryzova-200g

jinak "zajímavý" je, že u hippu složení maj (v tom ten cukr není) a u sunarky ne (v té ten cukr je :grinning:)
13. led 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
Ja sa no vy...práve som vám napísala svoj dnešný hnusný zážitok(písala som ho asi 10min!!!) a on sa mi proste vymazal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. led 2010 v 17:19  • Odpověz
jeee to je nemylé Luci a co se ti stalo?
13. led 2010 v 17:21  • Odpověz
teda nemilé:slight_smile: pardon...nekoukala sem na klavesnici:slight_smile:
13. led 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
Tak to skúsim skrátiť a ešte raz...

bola som v tom meste kvoli tomu rodičáku,no hnus cesty,kým som tam došla s kočíkom,tak som bola spotená až na zadku!!!!v normálnom počasí sa do mesta dostanem tak za 10-15min,aj menej...chodníky neodhrnuté,samé kaše,no vzdala som to a išla po ceste,samozrejme,že som občas brzdila premávku,ale bolo mi to jedno,ako inak som mala ísť...inak som sa vrátila pred polhodinou,len aby ste vedeli...a som nasraná na entú!!!!!!!!!!!!!!!!!prepáčte za výraz,ale inak to nejde...keď som sa konečne dostala k úradu práce,tak ma odvelili inam,že kancelárie na vybavenie materskej,rodičáku,porodného majú na opačnej strane mesta...som myslela,že ma vyvalí...no nič,tak som tam išla,keď som sa tam konečne dostala a našla to,tak na dverách dole bolo napísané,že sú na 3.poschodí,no fajn,tak hádam výťah majú...no ako som hľadala,tak som hľadala,ale výťah som nenašla!!!!!tak sa držte,trepala som sa s kočíkom+8kg dieťatom v ňom schod po schode až do 3.poschodia (schodov bolo asi 180!!!!!),som fakt nemohla a to podotýkam,chodilo tade dosť ľudí a ani jeden sa neponúkol,že by mohol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ľudia sú fakt svine,nie všetci,ale po dnešnom dni nemám iný názor!!!!keď som sa tam konečne dotrepala,tak som sa vyzliekla,chcelo sa mi plakať,ako som mala vyťahané ruky a bolel ma chrbát... :frowning2: :frowning2: :frowning2: si predstavte,že som sa tam nemohla dostať s kočíkom,všetci čučali ako nadávam a mordujem sa s dverami(je to 200ročná budova,takže staré všetko),potom som ich otvorila a dostala sa tam ku kanceláriam...čakala som tam asi 25 min,potom pani úradnička vyšla,chcela asi ísť na kafé,lebo zamykala dvere,v tom sa na mňa pozrela,či idem k nej,tak že hej (ste mali vidieť ten pohľad,som jej prerušila žúrku!!!) a keď videla kočík,tak povedala,že k nej do kanclu s kočíkom teda nieeeee(by som jej koberček zašpinila),som myslela,že ju vynesiem v zuboch!!!,no ešte som sa ovládala,potrebovala som vybaviť rodičák,že?tak som navrhla,či možem nechať otvorené dvere,aby som videla na malého, a ona,že to tiež nie je dobrý nápad,bude jej tiahnuť na zádička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a to fakt nekecám,a to som bola na úrade soc.vecí pre deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!som sa na ňu vyprdla a nechala ich otvorené,bavila sa so mnou ako s blbou,tak ma to už vytočilo a som jej povedala,že nie som blbá a prišla som sa len poradiť,čo všetko dodať,aby mi dali rodičák,že keď som slovenka,nemusí sa so mnou baviť ako s nejakou dementnou,že som sa k nej trepala 3poschodia s kočíkom a ona ma proste vyhodí,že nemám komplet papiere,hlavne nejaké potvrdenia zo SK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!že ak má nejaký problém,nech mi dá kontakt na nadriadeného,že si to vybavím s ním!!!!!!!!!!!!!!že je platená aj z mojich peňazí a podĺa toho by sa mala chovať a pomocť mi,na to tam sedí...ste mali vidieť,ako čumela...som sa teda zobrala,vo dverách mi dala papier,čo jej mám doniesť a treskla som dverami...dolu schodmi som sa zase trepala sama!!!!!!!!!!!zase nikto nepomohol,potom tá cesta domov...no je mi do plaču...keď som pracovala,tak som ako všetci ostatní platila odvody,tak prečo sa teraz chovajú na úradoch ako by som bola cigán alebo bezdomovec!!!!!takže je možné,že rodičák dostanem vyplatený ako kedysi nemocenskú... :pensive:
13. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Holky tak Štěpánek spapal celou mističku tý kaše( asi 100ml) a ještě mlaskal že chce ještě...no byla dobrá i já sem jí ochutnala a mňam...ale je v ní ten cukr, takže má Štěpula smůlu a koupím taky tu od Hippu:slight_smile:
13. led 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
Žanetka,som rada,že bublaninka sa podarila,keď si konečne niečo odo mňa skúsila :grinning:

Gábinka,som fakt K.O....ruky vyťahané,nervy povolené,nohy bolia...no zoženiem papiere a na druhýkrát tam pojde Libor...
13. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Luci to je mi líto...oni sou někdy lidi fakt hovada...ale netrap se s tím...řekni si že to byla baba blbá a hoď to za hlavu...já vím...znám tě a nejde to moc dobře...ale řekni si že ti ta megera za to nestojí :wink: prosím prosím zkus se usmát a hodit to za hlavu...prosím:slight_smile:nebo jestli třeba potřeuješ ještě chvíli nadávat...tak klidně nadávej...ale netrap se kočko
13. led 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
Gábinka,teda Štěpánkovi chutí,ten je šikulka,to Samík ma najradšej moje prso :grinning:
Inak neboj,kašlem na to,už som si zanadávala,ešte sa posťažujem Liborovi,dám si milkyway a budem OK :grinning: ďakujem za podporu,si zlatíčko :dizzy_face:
13. led 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
Jani,Žanetka,čo ste mi to poslali za zpravu na FB? nejako to nejde načítať,píše,že to je zlý odkaz...
13. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Lucinko, to je fakt síla, ale dobře jsi jí to řekla :wink: a lidi jsou fakt hovada, že žádný nepomohl :frowning2:
13. led 2010 v 17:56  • Odpověz
No Luci chutnalo mu a papal krásně:slight_smile: otvíral pusinku:slight_smile: a měl radost:slight_smile: ale bylo to sladký...tak sem zvědavá jak se bude tvářit na tu mrkev o víkendu:slight_smile:
13. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Sem ráda že si to už tak nebereš...a pošli tam příště Libiho...mě to taky vyřídil Jára a pohoda:slight_smile:
13. led 2010 v 18:33  • Odpověz
luci - ja som ti poslala správu na FB?!?!?! :confused:
13. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.