• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
luci, aké konečne niečo skúsila od teba????? - vanilkové rohlíčky bola mixka ta a peťa, a štola, tak o tej ani nehvorím....
na tom úrade, ty brďo, ja našťastie takúto smolu nemám. Minule som bola tiež v budove kde nebol výťah, bol tam jediný človek a hneď vstal, že či mi pomôže.... som sa mu poďakovala, lebo malú som mala na rukách a tak ťahať kočík za sebou nie je problém. Ak by bola v kočíku - sama by som ho o pomoc poprosila, ak by sa neponúkol sám.... :confounded: . teda raz bol na mňa blbý jeden chlap v lidli, keď som ho prosila či ma pustí pred seba aby sa mimčo nespotilo .... mal držky a potom ma pustil tak som sa mu otočila chrbtom a že dík už nemám záujem - počula to iná teta predavačka a zavolala ma k druhej kase :fearful:
13. led 2010 v 19:13  • Odpověz
a ešte - rada na dlhé správy - keď kôň blbne, ale v poslednom čase pri dlhších správach to urobím pre istotu vždy, predtým ako kliknem "odeslat odpoveď", hodím si text do bloku. No a ak sa mi tu niečo pos.re, tak to z bloku vytiahnem a ťuknem nanovo :slight_smile:
13. led 2010 v 19:16  • Odpověz
no, si trošku popíšem :grinning:

luci, prosím upresniť aj množstvá ingrediencií na horčicovú omáčku na lososa. Jediné čo si množstvo uviedla je med, ostatné nee :confused: . a dijounskú horčicu pridávaš, alebo to prodste niekedy robíš z nej??? trošku som omáčke nepochopila, ostatné pohoda...

Ď Ď Ď
13. led 2010 v 19:25  • Odpověz
luci lidi jsou blby, ja to samy, v pondeli jsem se takhle tahla k doktorce, nemohla jsme prejet jeden kopecek snehu, spocena, nasrana, kolem chodili lidi, nastesti jedna "starsi"pani mi pomohla sama, kdybych mela cokoladu tak ji ju dam

taky jsem si vsimla ze kdyz stojim na prechodu tak jeste NIKDY me nepustila zena, vony ty husy jeste plyn pridaji, no no comment.

dejte ty recepisy na FB please musime zjistit kam ja si preju taky recepis na lososa, uz jsem koupila spenatove listy, ja je miluju :wink:

Kristynka opet dnes sla spinkat bez UM, tak ho zase vyleju, ja nevim co se deje ale spi bez nej lip rekla bych :sweat_smile:
13. led 2010 v 19:33  • Odpověz
No tak som vás dočítala, Luci to je fakt hrúza na tých úradoch. Jediná príjemná úradníčka sa ušla asi mne na rodičáku, ešte že mám teraz priezvisko na p a a nie na b - neviem akú by som potom vyfásla.

No zajtra ideme teda ja my na to druhé očkovanie, tak som zvedavá ako to zvládneme. No a nurofen som zaniesla do lekárne a mám teraz doma pomarančový - samozrejme prachy mi nkto nevrátil a za nový som si zacvakala.
13. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
jani, losos str 186, len na tú omajdu čakám :grinning: - ale ja mám čas, najprv musím kúpiť lososa - jedného mám u maminy v mrazáku, ale tam neviem kedy pôjdem....
13. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
zuzi, to ti fakt prachy nevrátili?!?!?!?! to sa mi nezdá!!!!!!!!!!!!! ono možno preto že si nemala účet - či z iného dôvodu??? účet by som si asi ani ja z lekárne nenechávala :confounded:
13. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Holky ahoj já jsem KO, plenky máme a ještě jsem koupila malé bodyčka v tescu protože za 98kč tři kusy to je mazec to se jen tak nevidí, ale jsem KO.

Dočtu vás asi zítra, dnes už na to fakt nemám :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
no ja som sa o ne ani nebyla, lebo som to kupovala 6 týždňov dozadu a teda ten bloček nemám a ako ju budem presviedčať, že je to od nich
13. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
No kôň sa už zase vlečie, tak teda to na dnes končím.Pa
13. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Miško, já tam bodýčka za 98Kč\3ks neviděla...budu tam asi muset ještě zajet :grinning:

Jinak,koho by to zajímalo, tak tady je jedna stránka o roztroušené skleroze :wink: http://www.msif.org/cs/
13. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
calli - manža tam byl a nakonec nic nevybral... Bodyčka se mu nelíbily (měli jen 68 a pak až 80, což je zase moc velky :-/), takže smůla ... No co, počkáme, co ještě od koho dostanem a uvidíme :slight_smile:

Jinak náš mrňous se vykadil, vyprděl a máme zase spokojený, hodný miminko podporující studium rodičů :grinning:
13. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Waci super že máš plínky i bodýčka:slight_smile:hlavně že ste tam nejeli zbytečně :wink:

Marti no mazec...škoda že ti nemůžeme nějak pomoct...ale kapačky zatím zabíraj ne :wink:

Holky Štěpula má teplotku...chuďátko moje malý...asi už to na něj dneska dolehlo...ale asi mu i lezou ty zoubky...strašně z něj tečou sliny a ruce má narvaný pořád v puse a nechce je ani vyndat...no vybral si to zároveň a tak mi ho je líto :frowning2:
13. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Gábi...jj, zdá se že zabírají, což je fajn, nechtělo se mi přestat s kojením :grinning: Jinak ten odkaz jsem tu dala jen proto, abyste věděli, o čem je řeč, když se řekne roztroušená skleroza, ne proto, abyste mě litovali :wink: Ale pokud chceš pomoct, tak můžeš, když budeš veselá a optimistická :slight_smile:
Malá snad konečně usla, tak já jdu taky...
13. led 2010 ve 23:40  • Odpověz
To mě mrzí, že má Štěpulka takové trápení :frowning2: Posíláme mu s Adélkou pusinky, aby mu bylo brzy lépe :wink:
13. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
Luci teda to je kráva jak něco, ale řekla sji jí to moc pěkně.
Gábinko, Zoujinka má taky teplotku je to asi zoubkama.

Holky plínky máme, ale já chtěla ještě soutěžní letáček od Pampers mají to vydávat na informacích a oni ti změtciuž neměli ani jeden, já schovávám obaly od pampersek, si říkám, že třeba nás potká štěstí a vyhrajeme a teď jsou mi k ničemu, tak jsem byla naštvaná. Tak přemýšklím, kde letáček splašit, na netu jsem ho nenašla. HLavně že tesco mělo všude u pampersek, takovej ten přidělanej odkaz že probíhá soutěž.ale letáčky neměli :unamused:
14. led 2010 v 07:43  • Odpověz
holky tak dnes v jednu na nás myslete, jdeme na očkování. Manžel volal doktorovi a popsal mu ramínko, včera nám trochu krvácelo, prasklo on říkal, že to už můžeme naočkovat. A ptal se zda budeme chtít i pneumokoka, že teď v lednu je ještě zdarma a od února se zase uvidí. Takže ji necháme naočkovat a paks e bud vidět. Holky je mi zle. já to nějak těžce nesu
14. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Miško, nádech výdech...hluboký, napočítat do deseti a bude líp, Zouinka je holka šikovná, ona to zvládne :wink: My jdem dneska asi naposled na kyčle a pokud nám to vyjde, tak i na procházku, ale musíme být na té ortopedii mezi prvními, posledně jsme čekali přes 2h než nás vzal :frowning2:
14. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobre rano :wink:

No jinak noc v pohode jen mi v noci kocka shodila parfem do umyvadla tim ho rozbila, to umyvadlo, tak mel Jirka zas reci ze nam to tu vsechno nici :frowning2: me to taky stve mame ho rok a bylo drahe ale co nadelam,preci ji nikomu nedam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak mam za ukol objednat nove, tak zase nebude kabat :frowning2: neni uplne rozbity ale je praskly no :frowning2:

Waci ja se ti kouknu v bille zda tam nemaji letacek o pampers nebo v tescu o vikendu a poslala bych ti ho. :wink:

jo ockovani no ja mam taky slzy na krajicku vzdycky ale hexa neboli ale ten pneumokok jo :confounded: zase ma na nozickach zatvrdlinku po vpichu :cry: ale jinak je cila jako drak.

Martinko at ti to dopadne dobre na kyclich :wink:

holky myslite ze by se ji to v aute libilo nebo je to k nicemu? ona v aute spinka ale tohle je na okno, ackoli my mame tmava okna ale tak pro radost :slight_smile:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290386413311&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
14. led 2010 v 09:22  • Odpověz
tak jsem ji nakonec koupila svetlusku freddie :slight_smile: jako ja ji furt neco kupuju ale ji nic nebavi jen maminka :sweat_smile:
14. led 2010 v 09:25  • Odpověz
jo taky me prijde ze sobe nic nekoupim,zda se mi to zbytecne ale Kristynce te me zbytecny nic neprijde :sweat_smile:
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Jani to jako fakt? ty jsi zlatíčko zaplatila bych ti poštu :wink:
Jani to na to okno je super to se mi líbí. A světlušku máme taky a malá ji tahá za tykadla
14. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Jani, je to moc pěkné, to se Kiki bude líbit :wink:
Miško, mě taky naqpadlo, že bych ti to poslala, ale nevím, kdy se někam dostanu, tak jsem ti to raději nenabízela :sweat_smile:
14. led 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
ahojte baby,

Mišik,aj so mnou mozeš rátať,tiež ti ten lístok zoženiem,ak ho baby nebudú mať :wink:

Jani,Žanetka,tú omáčku robím od oka,podľa toho,koľko toho lososa mám a či ju budem dávať ešte na stol...na potretie lososa ako som písala stačí zo všetkého 2-3malé lyžičky,másla aj viac :wink:

Inak na SK pojdeme už asi dnes,Libi dorazí pred 13h,tak mám čo robiť,aby som nás pobalila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Lucinko, tak hlavně opatrně a na Slovensku si to užijte :slight_smile:
14. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Marti promiň...já sem prostě taková cíťa...ale slibuju že už nebudu smutnit a budu se na tebe už jen smát jo :wink: :grinning:

Míšo i mě napadlo že ti to pošlu, když sem to četla...včera sem ho viděla v lékárně...ale já pampersky nekupuju, tak mě to ani nenapadlo...tak kdyby ti ho holky nesehnaly tak já se taky hlásím, že bych tam pro něj zajela :wink:
Jinak neboj se toho očkování ani to nemusíš vidět...mě jen sestřička řekla ať mu podržím ručičky aby si do toho nešáhl...a už to bylo...ani sem neviděla jak ho píchli...a ani moc neplakal...jen kníknul při vpichu ale hned sem ho pochovala a byl v klidu...tak neboj ono to je jen vteřinka a je to za váma...a to já sem taky na tohle posera a strašně sem se bála...ale zvládl to statečně :wink: takže Zouí taky bude statečná slečna :wink:

Jani umyvadla je škoda...ale co to bylo za výrobek že se rozbyl pádem parfému? bych čekala že se rozfláká parfém ale umyvadlo ne...no tak hodně štěstí při hledání novýho :wink:

Luci tak hlavně jeďte opatrně...Járovi rodiče ale včera jeli domů po D1 a říkali že se jelo parádně...tak snad i dneska to bude dobré :wink: moc si to na Slovensku užij a hlavně že budete s Libim zase chvíli spolu:slight_smile:
14. led 2010 v 10:56  • Odpověz
holky vy jste zlaté, ale nechápu takový velký ochod tesco a nemají dost letáčků lae naše tesco v Brně je krize neustále prázdné ragály...proto jsem měla strach že lenečky nebudou a byly.

Holky snad to očkování zvládnu, mně začalo být zle i od žaludku. malá se na m,ě pořád řehtá a já si říkám, že jí dnes pojedu jen ubližovat. Vím že je to pro její dobro. Teď řádí v židličce. NO nic holky jdu se najíst a pak jdeme chvilku spinkat, než přijde tatínek a pak jedeme. tak pak dám vědět jak jsme dopadli
14. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Marti,hoď mi prosím ten odkaz o RS do IP,rada si to potom prečítam,a beruško,budem na teba myslieť,hlavne,že kapačky zaberajú :dizzy_face: opatruj sa

Jani,teda,to by som ani ja nečakala,že umývadlo rozbije parfém...a obzvlášť ak bolo nejaké drahé...to by ma naštvalo a reklamovala by som to!!!!veď aj tu čo máme také staré obyč,tak mi tiež parkrát spadol parfém aj krém v sklenenej ťažke nádobke a nič,vydržalo,takže to je o kvalite a skús to reklamovať!!!nech Jirko nezlobí a poslúcha ťa,cica je cica a raz ju máš,tak holt,aj ona vyvedie občas nejakú nezbedu...drž sa

Žanetka,Jani,snáď vám moj losos bude chutiť :wink:

Žani,ty to tu stráž,nech tu baby nerobia neplechu :wink: Laurinke pusu :wink:

Gábinka,ako dopadli narodeninky?dakujem za info,snáď budú cesty dobré,lebo keby sme mali niekde stáť,tak už tak to máme 5-6h cestu,tak na nás myslite,nech to ide dobre :grinning: inak zakotvím u Janky v Olomouci :grinning:

Posielam vám so Samkom objatie a pusinky aj prcíčkom,opatrujte sa tu,mám vás rada a nezlobte :grinning:
14. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Luci jeďte hlavně opatrně paaa no nic holky jdeme spinkat, aspoň chvilku snad usne :confounded:
14. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Janiiiiiii, přišeeeeel hrníček :dizzy_face: Ukázala jsem ho malé a moc se jí líbil :slight_smile: Teď ho vyvařuju a zkusím jí tam dát 30ml UM a uvidím, jestli to vypije :slight_smile:
Jo a Gábi, tenhle fakt neteče :wink:
14. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.