• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky já se dneska vůbec nevyspala a sem jako zombí...Štěpán od 1:30 co hodinu plakal...nevím jestli to bylo tím očkováním nebo tím že mu asi porostou ty zoubky...ale vlastně mi došlo že i ten včerejší průjem mohl být spíš ze zoubků než z očkování...no v noci se budil s pláčem a s ručičkama narvanýma v pusince ale hlad neměl...tak asi fakt ty zoubky...ale teda kdo tohle máte každej den tak máte můj obdiv :wink: :pensive:
14. led 2010 v 11:36  • Odpověz
dobrý ránko :slight_smile:

grabu - je mi líto, že to Štěpulku tak trápilo... Já si včera taky říkala,že kdo má nespací děti, tak před ním smekám, protože já jsem po dvou dnech protivnýho mrněte grogy... :grinning: No snad to dneska bude lepší :slight_smile:
14. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Luciiiii stastnou cestu na Slovensko, hlavne opatrne, mate to daleko :frowning2:

jako Kika bojkotuje spanek po 2h ale chce az po 2,5 h to se mi tuze nelibi :astonished:

No budete se divit ale umyvadlo je Laufen a stalo pres 8tisic :rolling_eyes: no jsem nasrana, ale co nadelam, a to me ta potvora prevratla pred hodinou stetku na zachode :rolling_eyes: musim ji vymyslet nejakou aktivitu at je hodna. Dnes jsem rekla Jirkovi at na ni nenadava nebo! si poridim chovnou stanici kocek :grinning:

ja se moc tesim na lososa, jen nevim kde ho koupit chtela bych cerstveho tak snad v tescu budou mit.

Miso ja jdu do tesca v sobotu tak se ti podivam a do Billy dneska :wink:

jsem poobedvala a ted pozor: cesnecku, bramborak a dojela jsem se Florentama :grinning:
14. led 2010 v 11:41  • Odpověz
hajte kočeny :wink:

dnes máme 5 mesaicov :grinning:

luci, ja som zle pochopila, že len medu má byť 2-3 lyžičky, preto som prosila upresnenie - ďakujem

a že strážiť to tu :grinning: :grinning: :grinning: - tu niekedy niekto robil neplechu????? :wink:

miši ver mi, inekcia je to najmenej pri miminku a presne, je pre jeho dobro, nie preto aby sa mu zle robilo :wink:

luci, ako zvládate tak dlhé cesty so samíkom??? ako riešiš kojenie??? a prebaľovanie??? nie je mu dlho v sedačke??? - to je otázok, snáď si to nájdeš a odpovieš mi - ja si to v zime neviem predstaviť. maťko je aprílový, takže v lete úplná pohoda aj v aute a v zime sme na chalupu chodievali na noc a to to celé prespal...

jani, to umyvadlo, - no skús tú reklamačku, hlavne ak je tam len prasklinka a nie odštiepené - by som sa urobila origoš blondkou - neviem ako sa to stalo - zrazu bolo prasknuté :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Marti tak super ze se ji libi, moje Kika ho zboznuje spis se ji libi ze si ho muze sama drzet ale to zacala az v tech 4 mesicich tak musite asi par dni pockat, ale treba je sikovna a uz si ho sama podrzi

Gabi jaj sem zapomnela reagovat na tu horecku, chudatko, to je hrozne je videt a nevedet jak pomoci ze? doufam ze ho to prejde prdolku malou :frowning2:

Petko pry dobry rano, ja uz mam po obede :wink:
14. led 2010 v 11:45  • Odpověz
čo sú Florenty?
14. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Zanetko no ono je odstipnuty :confounded: :confounded: parfem to prezil nebot nevim jak ale dopadl az do kose s plinkama :grinning: to je jedno, objednam novy co nadelam :wink: vsak hlady neumrem :unamused:

florenty jsou od opavie takove oplatky s mandlovo nugatovou naplni :grinning: moc dobre jsou :grinning:

juu gratulace k 5mesicum to hrozne holky letiiiiii
14. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Janičko, kolik ti mám poslat korunek? :slight_smile:
14. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Zanet gratulujeme k 5 měsícům :slight_smile:
14. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Laurince veliká gratulace:slight_smile: jak to letí že:slight_smile: prdelky malý:slight_smile:

Jani jo jo je to hrozný na něj koukat jak je spocenej, teplej a jak ho ani nic nebaví...a jen by spinkal...ale nemůže...pořád ho něco trápí...já sem na něj včera večer pořád koukala na chůvičce jestli spinká nebo se hýbe a když sem šla spát i já tak sem pořád poslouchala jestli dýchá a asi 2x za noc kašlal...tak sem vždycky vylítla jestli se nedusí...no histerická matka...ale když on je takovej budulínek a mě ho je tak líto...ale věřím že už to bude dneska dobrý :wink: přes noc pak po tom paralenovým čípku už teplotu neměl a teď ráno měl 37,6 bez odečtu...tak sem si řekla že počkám do dalšího přebalování abych ho zbytečně necpala lékama...a když to neklesne tak mu dám další čípek, ať se netrápí...

No a jinak Luci odpověď na to jaký byly narozeniny je snadná:slight_smile: celej den sem strávila se Štěpánkem:slight_smile: byla tady ta Adélka a Járovi rodiče...ale ti po obědě odjeli a navečer si přijela i Jana pro Ádu tak sme tu zůstali se Štěpou sami...Jára přijel až na koupání...donesl mi krásnou voňavou kytičku růžiček (což sem teda čučela jak blázen...to je totiž 3. kytka za celý léta co jsme spolu - 1.byla za promoci a 2. za Štěpánka :grinning: ) Jára je totiž šílenej ochránce kytiček a nechce aby se řezaly...atak sem byla překvapená...no a pak sme si udělali jen takovej klidnej večer...dali sme si skleničku vínka a pustili filmík a odpočívali:slight_smile:
14. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
jani, ja že nejaká česká špecialitka :grinning:
14. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tak to já měla k obědu karbanátky s bramborem od včera a nemůžu se ani hnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Holky máme novej konferenční stolek...nechali sme si ho dělat u truhláře podle vlastního návrhu a včera nám ho Járovi rodiče dovezli:slight_smile: a je fakt super:slight_smile: jen je trochu světlejší než jakou tu máme podlahu...ale je to masiv tak ještě určitě trochu ztmavne a kdyžtak to necháme ještě jednou nastříkat :wink: ale padly na něj moje korunky co sem dostala od našich na lyže k narozkám...že si zbytek doplatím...no a tak asi lyže zase letos nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co...stolek je důležitější :wink: apoň tu nebudeme mít tu hrůzu co tu byla provizorně...haha už 3 roky:slight_smile:
14. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Gabi tak snad se ta horecka umoudri, tak nakonec mas taky cipky? ja jsem se tuze bala ji je tam dat, ale nakonec to slo pekne :slight_smile:

Gabi to je pekne, ja kytku dostala jen jednou a to k narozeninam pred 2 lety, ani k promoci ani za porod jsem nic nedostala :unamused:

holky tak jsem udelala na mych web site odkaz recepisy tak je tam ted budu kopirovat pokazde kdyz nejaky pridate jo? a pak kdo bude chtit poslu odkaz :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Gabi jako ja jsem mela usetrenych 13 tis no a za to se koupila vestavena skrin :rolling_eyes: a za porodny televize :rolling_eyes: jako lyze taky potrebuju, pry dostanu na vanoce :rolling_eyes: jenze ty jsou az za rok :rolling_eyes: a ted mam koupit jeste to umyvadlo :sweat_smile:

jinak se nudim si predstavte koko spi uz pres hodinku :grinning: to s dlouho nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jani, hrneček je v albíčku :slight_smile: Líbí se jí, že si ho může držet, ale ten nutroš v něm jí nechutnal :grinning:
14. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Tak my se jdem oblíkat a hurá na ortopedii :slight_smile: papa
14. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jani no mě dr řekla ať koupím Paralen čípky že zabírají rychle a pro jistotu ještě Nurofen baby sirup...tak mám i ten ale ten sem mu ještě nedala...čípek včera zabral parádně...tak uvidím až se vzbudí jestli bude mít teplotku už spinká víc jak hodinu...normálně spí tak půl hoďky přes den...prďolka můj malej.

Jani já chci prosím odkaz na tvoje webovky:slight_smile:

Já na těch lyžích ani tak nelpím...radši bych si nechala udělat ještě stolek pod televizi abysme to tu měli stejný a hlavně aby se Štěpula o ten skleněnej co tam máme nepraštil...ale Jára trvá na tom že si lyže koupím...ale já myslím že na ně nebudeme mít...já už si je takhle kupuju asi 4 rok...pak vždycky čekám na nějaký slevy a pak si řeknu...no však už je skoro po zimě to nemá už cenu:slight_smile: a takhle to je se mnou každej rok :grinning:

Calli hrneček je krásnej:slight_smile: a ať dopadnete dobře na kyčličkách :wink:
14. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Martinko Adelka je sikulka :wink:

Gabi poslu ti to do IP :wink:
14. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jani díky:slight_smile:
14. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jani - to víš, ten náš posunutej režim :slight_smile:

Laurince přejeme všechno nej k narozeninám :slight_smile:

Jinak manža včera koupil nakonec kaši od Nestlé, ale bez cukru, s bifidobakteriema, dali jsme do toho malýmu na "doslazení" šťávičku od hippu - fenyklovej čaj a jabko :slight_smile: a malýmu to jelo, já pak dělala pro sebe tu sunarku a malej, jak viděl, že nesu misku, tak se začal smát a myslel si, že dostane ještě, tak jsme mu zakryli výhed na mě, abych mu nedělala chutě :grinning:
14. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
My jsme domma s kyčlí a už tam nemusíme, všechno je v pořádku :slight_smile: A Miška psala, že mají po očování, dostali i prevenar a malá hodně plakala, tak je z toho Miška smutná. Psala jsem jí, že musí být v pohodě ona, aby byla i Zouinka, hlavně, ať nemá teplotku.
14. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Péťo teda vy ste tyrani :slight_smile: :grinning:
Já sem včera dala Štěpánovi tu rýžovou od Nutrilonu co v ní je ten cukr...a šmakovala mu taky hodně...ale za hodinu měl zase hlad...ale já sem mu toho nedala moc...asi jen 20g kaše smíchaný s 90ml vody...sem si říkala že napoprvé aby toho neměl moc a on mlaskal že chce ještě. Musím taky jet koupit nějakou tu bez cukru!!!

Holky Štěpula má pořád teplotu a potí se jak v sauně...ani s ním dneska nepůjdu ven když je mu takhle...aby ho ještě neofouklo :unamused: Dala sem mu další čípek...tak snad brzo zabere...ach jo...

MArti tak to je super...gratulace k zdravým nožičkám :wink:

Zouinka snad zvládne očkování bez teplotky..i když jestli to má jako Štěpula i se zoubkama tak se bez toho asi neobejdou...ale to je hold obranná reakce...to se nedá nic dělat
14. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Gábi, díky :slight_smile: já si myslím, že je měla v pořádku pořád, v porodnici se jim v pořádku zdály, ale tady tomu ortopedovi ne, tak jsme nejdřív chodili v tom širokém balení, pak jsem to už přestávala dávat a na minulé kontrole jsem měla strach, že to bude špatné, ale světe div se, už se mu to zdálo dobré, ale ještě nás chtěl pro jistotu vidět dneska a na tom jeho přístroji se mu tam pořád něco nelíbilo, tak nás poslal na rentgen a ten ukázal, že má malá kyčličky v pořádku. Takže podle mě to musela mít dobré hned, ptž já to široké balení fakt flákala...leda, že by pomohlo nošení v šátku :dizzy_face:
14. led 2010 v 15:08  • Odpověz
grabu - no hrozný sviňuchy :grinning: Jinak my malýmu dáváme jen malinkato - dala jsem lžičku té jabkové šťávy a 3 lžičky vody a do toho jsem nasypala trochu té kaše, aby to bylo "kašovitý" a ještě probiotika, co nám dr. poradila :grinning: Dohromady, když jsem to nabrala už smíchaný, to byla jedna vrchovatá malá lžička, takže toho nemá moc, já mu začnu dávat víc, až kolem toho 6. měsíce, teď mu to dávám na srovnání toho průjmu :-

calli - vám gratulujem :slight_smile: a chudák Zouí... Náš malej chtěl taky brečet u toho očkování, ale napřed dostal jeden zobanec, začal natahovat, tak ho manža hned vzal na ruce a u druhýho jsme to udělali stejně, já ještě při tom na malýho mluvila a zvládnul to v pohodě... ta první hexa byla o hodně horší :frowning2: Sestra malýho držela hodne dlouho a byl to takovej stres - rychle rychle... na podruhý už jsme to pořešili takhle a obešlo se to bez pláče... :slight_smile: Jinak malej dneska už je jakž takž v pohodě, ale uvidíme no... :slight_smile:
14. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Holky jsme doma, malá se na pana doktora řehtala jak něco,ale jak ji píchl tak konec a histerickej pláč nebyla k utišení ani nepomohlo chování uklidnila se chudinečka až při cestě domů v autě, teď tu sedí v židličce a prská okolo a kouká na sobíka Nika. musím vás dočíst. ale chceme chvilku do kočárku tak nnevím kdy vás dočtu
14. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Já sem si říkala jestli mu toho nedávám moc :pensive: :confused: ale když mu to tak šmakovalo tak mi to nedalo mu to sebrat...spapal celou misku:slight_smile:ale já si říkám že to je vlastně takový hustší mlíčko jen...tak mu to snad neublíží...teď spinká ale až se vzbudí tak mu dám zase:slight_smile: a budeme dávat každej den odpoledne trochu a uvidíme jak mu bude šmakovat:slight_smile:jen musím nějak pořešit to jeho pití...on vůbec nic nechce...jen vodu trošku...ale čajík vůbec
14. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Miší to nevadí že trochu plakala..každé miminko na to reaguje jinak...ale hold bez pláče to často nejde...však ona vám to odpustí...není to žádný trápení, je to pro její dobro...tak hlavně ty klid...jak říkala Martinka nádech výdech:slight_smile: hlavně ať to snáší dál dobře...ta teplotka je fakt potvora...ale snad u nás klesne a vás mine úplně :wink:
14. led 2010 v 15:30  • Odpověz
holky já si myslím, že jsem jí to vypěstovala když jsem ji měla v bříšku, nemyslíte si že by to mohlo být, že tak moc plakala? protože v 16tt jsem fakt měla histerické stavy kdžy se mi blbá sestra snažila vzít krev z jamky a ne ze hřebtu a malá se pak v břiše točila jak divá. :unamused:
Teď si tady brblá v židličce
14. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Martinko jinak děkuji moc že jsi holkám dala vědět jak jsme dopadli a moc gratuluji ke zdravým nožičkám, mám z vás radost.
14. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Miši, ona v bříšku jen cítila, že není maminka ve své kůži, to na ní určitě vliv nemělo. Ale dneska plakala, ptž jí ten píchaneček bolel a pak cítila, že je z toho i maminka celá smutná, tak už podle mě plakala jen proto, že bylo do pláče i Michalce :wink: Neboj, ona na to hned zapomene. Já se spíš bojím toho, až nám budou propichovat ouška :fearful:
14. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.