• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky tady u nás nám nějací kreténi furt hážou petardy pod okna, fakt dementi :-/ se lekám jak sviňa, malýmu to moc nevadí, ale stejně :-/ To háže beztak někdo z okna nad náma... Včera ve dvě a ve tři v noci :-/
14. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Miší já si myslím že teď si to na ní ještě nepřenesla...to je normální reakce že brečí...vždyť to trochu píchne tak neví co to je a brečí...kdyby si jí štípla taky bude brečet...ale do budoucna na to bacha...když budeš pořád panikařit z každýho píchnutí před ní...tak ona se bude bát...musíš být prvně statečná ty a pak bude i ona...nebo jí budete honit po nemocnici a nenechá se píchnout ani v 15 :grinning: jako můj spolužák na základce...zdrhnul přes celou školu a hřiště až na zastávku...ale stejně ho chytli a tu tuberu mu píchli :grinning:

Peti co to tam máte za trotly...tak na ně vyběhni a zpucuj je do krychličky...a i v noci jo...no to už by mě teda naštvalo tuplem!!!
14. led 2010 v 15:58  • Odpověz
grabu - jenže oni to hážou z okna a netuším, z kterýho patra :frowning2: ono jich je nad náma ještě 8, takže to by bylo běhání na dlouho :frowning2:
14. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Marti my jsme se nakonec rozhodli pro nastřelení i když já s tím nemám dobré zkušenosti, ale většina maminek si nastřelení chválí, ale necháme jí je nastřelit až se rozjaří a bude mít všechny očkování za sebou.
No doufám, že se na ni nic v těhotenství nepřeneslo, ale je fakt že v porodnici neplakala když ji očkovali tuberu, ale pan doktor říkal, že je to tím, že tubera neboli, kdežto hexa je do svalu do nožičky a moc to prý bolí, zvláště když je v tom i tetanus a ještě když dostala 2 injekce naráz. Te ď tady plače, protože chce spinkat a nejde jí to usnout. Ale teď už se holky nebojím tam s ní jít na očkování, protože pan doktor byl fakt jemnej a my máme staršně hodného a pěkného a mladého doktora tak od toho bych se nechala píchnout i já, když vodím jak je jemnej. Holky kdybyste viděli, jak jí krásně hladil a upravil ji plenečku, protože ji dělal prohlídku ve 4 měsících tak jí koukal i na prcinku a nožičky--- tak ji rozbalil a pak ji zabalil a moc se mu to nelíbilo, tak jí to opravil, aby ji to nikde netáhlo :slight_smile:

Já sjem taky tenhel týden vylítla na děcka taky nám tu házeli opetard y apo našem kocourovi, tak jsem vyláítla a zmetci nevěděli jak rychle se dekovat pryč

Holky ještě dotaz. máme zas jít za měsíc na další dávku. Dnes je 14.1. to znamená 14.2. bychom měli jít ale to je neděle. HOlky máme jít v pátek 12.2. nebo až v pondělí 15.2. hrají tam ty dny nějak velkkou roli, já se zapomněla doktora zeptat a je mi blbé mu kvůli tomu voalt :unamused:
14. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Miško, je to jak říká Gabka, tak příště v klidu a i malá bude klidnější :slight_smile: Podívej se na mě, nesnáším jehly a jak statečně chodím na kapačky :grinning:
Gábi, s tím spolužákem jsi mě ale dostala :grinning:
Peti, to jsou fakt dementi a to si říkají vysokoškoláci :rolling_eyes:
14. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Gábi, to fakt netuším, my ještě naočkovaní nejsme...
14. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Peti tak na ně zařvi z okna :wink: Jestli házej i oni z okna tak ho maj otevřený a uslyšej tě :wink:

Miší tak to máte hodnýho doktora :wink:
My byli na očkování 12.1 a další máme napsaný na 9.1. takže to určitě nemusí být přesně měsíc...a mezi tím jdeme ještě na toho pneumokoka...tak sem zvědavá...dr. říkala že to dělaj s odstupem 14 dnů aby toho na ně nebylo naráz moc...ale zase ho budou častějc píchat...no ole snad to zvládne...je to přeci můj kluk šikovnej :wink:
Waci fakt se neboj...malá už teď ani neví že jí někdo píchnul...jen možná bude protivka jestli bude mít teplotku...ale to za dva dny přejde :wink:
14. led 2010 v 16:19  • Odpověz
jéé, já to odepsala Gabči a ona se ptala Miška :grinning:
14. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Holky,já si po dlouhé době udělala puding...mňamiiiii to bylo :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:24  • Odpověz
grabu - manža na ně už takhle řval, ale my se nemužem kloudně vyklonit, protože máme v oknech mříže (no jo, přízemí :frowning2:) a v tom okně, co se dá otevřít pořádně sítku proti hmyzu :grinning: Ale ono to stejně nepomůže, člověk si na ně nedošlápne a kdo jim co dokáže.. už abychom odsud byli pryč :slight_smile:

calli - no občas žasnu, co tu je za "inteligenty", já si zas ale dycky řeknu, že když to zvládne takovej hňup, tak tu vejšku musíme dodělat i my dva s manžou...
14. led 2010 v 16:25  • Odpověz
já to Marti pochopila, že to bylo pro mě.

bezva Gábi pujdeme 12.2.

marti děláš mi chutě.
14. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Zoujinka sikovna to zvladla :wink: i u nas byly slzicky a moldanky na tvaricce, to je jiny plac nez ten rozcilovaci :frowning2:

Marti super sikovny holky uz mate kycle v poradku tak muzete lovit frajery :slight_smile:

Holky ja obcas nereaguju na vsechno nebot ctu a ctu a pak zapomenu tak se nezlobte ze treba neco ignoruju pac mam v hlave ..... :wink:

Kate nesnasim debili co hazi petardy vcetne starych lidi co kaslaji pred mym kocarem :rolling_eyes:

jsme byly venku a si predstavte tygr jeste spi

Miso ja jsem se zapomnela podivat v te bille :astonished: ale slibuju zitra :wink: tak jsem si koupila limetku, dijonskou hortici a uz mi chybi jen ten losos :grinning:

aha tygr se budi a mlati do fusaku tak ja jdu :grinning:
14. led 2010 v 16:32  • Odpověz
holky co je to za recept na toho lososa? pořád tady čtu že máte nějakej recept. ale nevím kde bych u nás sehnala lososa.
14. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Jani, mě malá spí od doby, co jsme vyšli z polikliniky, sundala jsem korbičku z kočáru a v pokoji jsem jí otevřela okno a ona furt chrupe, ale už by mohla vstávat, jedla naposled ve 12h :astonished:
14. led 2010 v 16:37  • Odpověz
holky zoujinka konečně usnula a má úplně rudé tváře to znamená že asi bdue mít teplotku, ale může to mít i od zoubku:( a od té doby co jí zlobí zoubek tj. 3 dny tak mi nekakala :confounded:
14. led 2010 v 16:38  • Odpověz
waci mas stesti dnes jsem nam udelala na mych web site odkaz na recepty. To lucinka ho sem napsala tak jsem ho okopcila a budu kopirovat vsechny recepisy co sem davate :wink:

http://www.druzebni.cz/viewforum.php?f=13
14. led 2010 v 16:38  • Odpověz
holky hele...počkám do zítřka a uvidím, kolik lidí přihodilo...kdyby nikdo, tak mám židličku za bezkonkurenční cenu, na netu jsem ji viděla za minimálně 3tis :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:39  • Odpověz
14. led 2010 v 16:39  • Odpověz
moje koko taky nekakala jeste dnes tak uvidime obcas nekaka 2 dny, jinak pravidelne rano po kojeni, me se hrozne libi jak tlaci to je sranda ty zvuky :grinning:

Marti ty mas ale hodnou holcicku, ja furt kojim co 2-3h neexistuje ze by nejedla treba 4h :confounded:
14. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Marti super cena :wink:
14. led 2010 v 16:40  • Odpověz
jn, jen aby mi ji nikdo nevyfouknul :grinning: Hrazdičku jsem včera taky vyhrála, až když jsem přihodila v poslední minutě :grinning:
14. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Jani, ale ona zas řádila dopoledne, tak jsem ráda, že jednou za den schrupne :grinning:
14. led 2010 v 16:47  • Odpověz
ale asi ji vzbudím nebo mi zas v noci nebude spát :unamused:
14. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Marti no ja ji davam 3 min a taky ji probudim, mam hlad a nehodlam jit spat v 21h :sweat_smile:
14. led 2010 v 17:00  • Odpověz
haj,

som tu nebola, lebo som mala návštevu :slight_smile: a potom som bola s malou vonku :slight_smile:

no janulka, mne môžeš hneď tú adresu do IP šupnúť, ja som tu najväčší zberač recepisov :grinning: :grinning: :grinning: Ďakujem :dizzy_face:

marti, hrnček je :wink: ,

a z toho nášho tá malá potvorka piť prestala :angry: . Ono asi jej nechutí ten bilinkový čaj :angry: . Teraz som kúpila jablčkový s marhulkami, som sa pýtala na ten cukor čo to obsahuje, a že VRAJ je to len cukor z toho ovocia - neviem - malá je v kočíku na balkone a čaj je tam s ňou :grinning: , ešte som to neštudovala. A tiež som kúpila na skúšku dve tie šťavičky (nechutne je to drahé u nás - 1,20 € za jednu :confounded: - snáď v tescu to bude v akcii, pozriem tam...) jednu hroznovú s niečím a druhú slivkovu na dobré kako :dizzy_face:

peti, pekný maglajz ste vymysleli, super že to chutí

miši, hlavne že to máte za sebou a ja si myslím, že si v nej v brušku takéto niečo vypestovať nemohla. Neskúsila si jej dať ešte u mudr kozenku? aj peťka tak kubika utíšila...

baby, myslíte, že si mimčo rovnako ako pri mliečku aj pri inej pape nepovie samé kedy má dosť???? ja som sa tiež bála keď som začínala a začalo chutiť, a priznám, že tiež som nedala vždy toľko, čo by zjedla ale to aj preto, lebo stále po obedíku aj kozenku dávam :sweat_smile: - dnes mala karfiol - sa správala, ako by jedla prvý krát za deň keď som jej ho dala :grinning: - veľmi jej chutil

a Laurinka ďakuje :dizzy_face:

no, fičím ešte druhú stranu dočítať kým sa drobec luftuje :sweat_smile:
14. led 2010 v 17:05  • Odpověz
tak jsem zavřela okno, rozvázala jí čepičku, ale ono jí nic neprobere...tak jdu umýt nádobí a pak snad vstane, jinak mě klepne, zítra zas vstávám na tu poslední kapačku, tak chci být vyspaná :unamused:
14. led 2010 v 17:13  • Odpověz
marti, si myslím, že ušká budú lepšie - na tej inekcii ani nebolí tak ten vpich ako samotná vakcína. niektoré mimča ak spinkajú pri naušničkách, tak sa ani nezobudia - aj keď tomu že budeme mať práve my takéto šťastie teda neverím :grinning:
peti - hovada

mišiii, čo to čítam, na teba by si mal dať mužíček pozor a k mudr ťa samú s zouinkou nepúšťať!!!! a bez nej už vôbec nie :grinning:

marti, tfuj tfuj aby stolička vyšla :sunglasses:
14. led 2010 v 17:15  • Odpověz
jinak ten hrneček je výborný v tom, že ouška i s nekapajícím vrškem jdou přidělat na lahvičku :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:16  • Odpověz
jani, díky, klen si to musím niekam uložiť, aby som potom zas namiesto recepisov nehladala túto stránku :slight_smile:
14. led 2010 v 17:17  • Odpověz
marti, a tá stolička je po tvojom prihodení za 1500 ??? no pekne, som rada že som ti povedala aby si tú predchádzajúcu nebrala, že ja som na takýchto aukciách videla v oveľa lepšom stave za podobné sumy :wink:
14. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.