• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Žanetko nezkusila v čekárně bylo šíleně moc lidí i chlapi staří... a tak jsem tam nechtěla prsa vytahovat, a není tam nikde koutek kde bych se zašila :(

Marti nakazila jsi nás už máem hotovej pudink.
Jinak super židlička cena :slight_smile:

Jani děkuji hned mrknu
14. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Marti to je ta stejná co máme my:slight_smile: ta židlička...teda my máme jinou barevnou kombinaci ale jinak to je přesně ona...akorát mě na ní štve že nejde úplně sundat ten pultík...jde sundat jen tác ale stejně tam kousek zůstane a nám se pak nevejde ke stolu až bude větší...no ale to už je teď jedno...tak jen tě na to upozorňuju :wink: abyste pak neměli stejnej prolém :wink:

Jo a to sem vám chtěla ještě říct...jak ste se tu bavily o těch hrazdičkách...tak náš Štěpula jí přímo miloval...a teď co se naučil otáčet...tak haha...hrazdička je out a jen koulení ho baví...jak ho pod ní položím tak hned se okulí na bříško...takže tak...jen sem chtěla říct že my ji už asi moc nevyužijeme...ale s tou co se dá přidělávat na autosedačku a na tu židličku si hraje pořád...protože tam se nemůže překulit:slight_smile: a nic jinýho mu na hraní nezbývá:slight_smile:

Jo a s tím očkováním...a asi i zoubkama...teda Štěpula má řidší kako i dneska a to normálně kaká jednou za dva dny a teď už 4x ve dvou dnech a řidčeji...takže dneska dostane další kašičku rýžovou aby to trochu zahustilo :wink:
14. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Ale MArti tím sem tě od ní nechtěla odradit...ta židlička je jinak supeeeeer a já sem s ní moc spokojená...jde super skládat a rozkládat jednou rukou...hezky se sklápí a Štěpula v ní moc rád sedí :wink:
14. led 2010 v 17:29  • Odpověz
miši, starí chlapi??? to ako taťkovia, alebo máte čakáreň spoločnú s iným mudr???? ja keď som u nejakej mudr potrebovala kojiť, tak ma pustili do takej tej ich miestnosti, vždy mi takto pomohli a vpohode som nakojila - skus sa nabudúce popýtať, ak by to malej pomohlo - stojí to za to :slight_smile:
14. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Jaji taťkové s dětma třeba na preventivní prohlídku... Tka já bych prso vytasikla před doktorem klidně, ale viděla jsem že pan doktor má ještě plnou čekárnu a už měl končit. tak jsem nechtěla zdržovat

Žanetko sjem se zu zasmála jak jsi psala že by mě manžel neměl pouštět samotnou :grinning:

Jinak holky pan doktor malou moc chválil že je šikulka, a gratuloval nám k zoubku hned jí ho prohlídl :grinning: to byla první věc kterou jsme se chlubili :grinning:

Tak holky Zouji už je vykakaná, vykakala se mi právě na jednorázovou přebalovací podložku :grinning: ale hlavně že se vykakala
14. led 2010 v 17:35  • Odpověz
ja som kojila už i v reštike, ale to bolo vonku na terase ešte v lete, samačka sme sedeli na kraji a som sa všetkým chrbtom otočila :slight_smile:
14. led 2010 v 17:35  • Odpověz
holky jak jste mimiskům, sundali náplasti z těch nožiček? ve viodě??? nechci abych ji rozplakala
14. led 2010 v 17:36  • Odpověz
tak jsem musela KOko probudit, vyslikla jsem ji a ona uplne spocene vlasky :confounded: snad to nicemu nevadi ze ne? nebot se mi to nestalo poprve

holky vsak klidne vzdycky napiste a ja hodim link :wink:

zanetko uz mas i ty zidlicku?

ja ani nevim jak se tahle sklada ma ji tady u stolu a je tu jak pani reditelka, mlati do toho nohama a hraje si s pavem Emilem :wink: jako koupat dnes budu az za hodinku :frowning2:
14. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Miso Kika mela obrazkovou co neboli sundat :slight_smile: ale kdyz to namocis melo by to jit lip, to me rikali i v porodnici kdyz me druhy den po porodu rekli at si odkryju bricho :grinning:
14. led 2010 v 17:38  • Odpověz
žanetko v restauraci jsme kojila taky ale otočila jsem se abych nikoho neprovokovala, jsou totiž lidé, kteří to sdtrašně odsuzují:(

Tak ta naše židlička má sundávací celý pultík a dnes jsem jí ho sundala a tatínek ji na ty madla přidělal takovou hrazdičku s hračkama a ona si hrála a byla spokojená, takže jsem moc ráda, že pult jde celej oddělat a to má ještě vychytávku že ho nemusím pokládat na zem a nikam, ale zavěsí se zezadu na ty nohy, ale holky co mají chicco vědí co myslím že ? jsem se neuměla moc vyjádřit. Holky ale malá je z té stoličky moc nadšená. Dnes se m,nou dělala nádobi a měla radost že viděla do dřezu :grinning:
14. led 2010 v 17:40  • Odpověz
waci to ja ani nevim ze ten pult jde nekam zavesit, ja jsem ji ho oddelala, jak rikam zatim tam sedi jak na trune a kope do te podlozky na nohy :slight_smile: to bych mela prostudovat kam dat ten tac :grinning: a jak se Miso sklada? :grinning: myslim ta zidle
14. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Jani vzadu když koukneš na ty zadní nohy jsou jak je přidělaná ta taška dva jakoby šrouby a ten tác má takové díry ze spod tak to se nahákne tam.a složíš ji úplně jednoduš madla dáš nahoru, zvedneš nahoru sedátko a naboku jak jsou ty klouby tak ze spod jsou tlačítka to zmáčkneš a táhnutím je šoupneš nohy k sobě
14. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Jani dokonce na té tvé fotce co máš v albumu jde ten jeden šroubek na té zadní straně vidět :wink:
14. led 2010 v 17:48  • Odpověz
jani neem židlička ešte neprišla, im zajtŕa napíšem že hallo? nezabudli ste na laurinku??? ja ju krmím na zemi v lehátku!!!!!

miši, my sme náplasť nemali, len to sestrička poutierala, ale urobila by som to tak ako píšeš - pri kupkaní odmočiť :wink:

no, keď stolička príde, viem kde budem brať informácie k jej návodu :slight_smile:
14. led 2010 v 17:58  • Odpověz
holky náplasti už jsou dole :slight_smile: šli krásně dolů a malá neplakala a nic :wink:

Žanetko klidně ráda pomuhu, skládala jsem si ji sama tak vím co a jak :wink:
14. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Holky jdeme koupat tak zatím paaa dneska už se asi neobjevím tak až zase zítra :wink: tak snad bude kldiná noc paaa
14. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Holky asi tu nejste protože všechny koupete:slight_smile: ale konečně se mi podařilo nahrát na youTube video jak se Štěpula přetočil:slight_smile: tak jestli chcete tak mrkněte...není to nic moc kvalita...je to z foťáku...mě to teda na počítači jde krásně...ale na tom netu to nějak zkreslili a je to trochu rozmázlý...ale spoň něco :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=HCoBCMv9wZ0
14. led 2010 v 18:40  • Odpověz
grabu - malej je šikulka, to ten náš lajdák si pamatuje, že se mu kdysi povedlo otočit z bříška na záda a teď to zkouší a co při tom vydává za zvuky... :grinning: Nafoukne tvářičky a dělá takový "aprrrrrrrrrrrrrrr" :grinning: a vzteká se, že mu to nejde... :grinning: včera jsem umírala smíchy, když to zkoušel, protože to se nedalo se mu nesmát :grinning: Pak položil tu hlavičku a začal se tomu sám smát :grinning:
14. led 2010 v 19:25  • Odpověz
zanetko ja jsem jim taky psala jako kde to je poslali mi tracking # na PPL a nakonec to brzdila ta blba PPL :frowning2:

Misko diky zitra to zkusim.

holky to me ditko se netoci, ani na bok, to teda umi ale stylem ze zvedne do vysky nohy a buch na bok, myslite ze bych to mela nejak resit nebo casu dost :confused:
14. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Holky já sem se nařehtala...škoda že je Jára na volejbale a nemoh to natočit...já sem potřebovala zabavit Štěpána než sem mu udělala mlíko a tak sem ho dala do papasanu a bafala na něj a on se tomu tak strašně řehtal až se celej třásl:slight_smile: no kdybyste mě viděly jak okolo něj skáču asi byste se mi taky smály:slight_smile: ale to nešlo s ním neblbnout když se mu to tak líbilo:slight_smile: jen sem ho tím tak unavila že mi pak usínal u jídla...a jak sem ho položila do postýlky tak zavřel oči a spal dřív než sem zapla chůvičku:slight_smile:
Musela sem mu dát ten Nurofen...i když sem si přečetla ten příbalovej leták tak se mi teda nechtělo...ale co se dá dělat...ten Paralen čípek dostal už odpoledne a pořád měl teplotku a další sem mu ještě dát nemohla...ale jak psala Waci tak tam je ten Ibuprofen...tak nevím...snad mu to neuškodí...ale moc mu to nechutnalo...šklebil se jako kyselej šťovík...no snad už zítra budeme bez teplotky
Sem z toho dne docela unavená jak je protivka a je mi trochu líto že Jára nepřijel domů...ale zase sem mu nechtěla říkat ať přijede domů a nechodí na volejbal...stejně by přijel až by šel prcek spát...a ať si aspoň jednou za týden zasportuje...ale už se těším na Ordinaci...a dám si asi čokoládku:slight_smile:
14. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Gabi ja jsem pochvalila Stepanka na Fb je to moc krasne, jak jsem psala konecne vim jak to ma vypadat.

jdu se umyt dobrou noc :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jani času dost...Štěpán nedělal nic...najednou začal zvedat nohy jak říkáš ty...a překulovat se na bok...a za týden se už přetočil i nožičkama ale překážela mu tam ruka...a za tři dny už si tu ruku dal pryč a umí se otáčet...a teď se točí pořád ale pak vrčí abych ho šla otočit zpět a šup...zase je otočenej:slight_smile: no a tak blbneme celej den:slight_smile:
Tak neboj...Štěpula se otočil když mu bylo přesně 5 měsíců...ale prý mají čas do 6 měsíců...tak neboj...kika taky začne :wink:
14. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
no ahojky, tak až teraz som sa sem dostala, lebo ráno sme boli u doktora.
Takže sme zas zaočkovaný,kým sme išli spinkať teplotku nemal, tak uvidíme v noci, zatiaľ som mu teda ani na to nič nedávala. No a ako píšem nemali sme žiadnu teplotku, lebo ako viete som písala, že máme stále tých 37 po odčítaní a nevieme prečo. Tak teda už sme prišli záhade na koreň. Ono maminka nevie merať teplotu. :wink: Som mu dávala ten teplomer hlbšie ako treba a to nie veru o moc a čo všetko to spraví. Merala mu teplotku sestrička a namerala 36,8 pred odčítaním, tak som to skúsila aj ja keď sme prišli domov najprv tak ako som bola zvyknutá a namerala som 37,2 a potom som to zasunula menej a namerala som , ako sestrička. Takže memina je trubka, ale aspoň sme v´daka môjmu zlému meraniu robili vyšetrenie krvi a zistili ten nedostatok železa.

No a doktor nás poslala na neurológiu, lebo sa mu zdá, že je moc taký tuhý a keďže sa ešte nepretáča - tak nás objednali na ´další štvrtok, no a .....

.....Janka bohužiaľ Alexander prestal byť s Kikou solidárny -- otočili sme sa , asi sa zľakol neuroligičky. :wink:
Pretočil sa z bruška na chrbátik, už sa mu to skoro podarilo včera, ale nakoniec to počkala na dnes. :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Gabi inak máte nádherné to puzle
A akú má Šťepánek tú teplotku?
14. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Aureli má 37,1 po odečtu...tak ale jak to teď píšeš tak taky nevím jestli mu to nedávám hluboku...jak to teda má být? já sem myslela že to je jedno...

Mě doktorka říkala ať mu něco dám kdyby měl už i 37 že když je to po té vakcíně tak aby se zbytečně netrápil...že s tím to tělíčko bojuje...
14. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
No iba tak trošku aby tam mal celú tú kovovú časť, nie viac a nemá sa s tým vrtieť.
14. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Inak Gabi koľko teda vážite v tých 5 mesiacoch?
14. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Zuzi ona nás dr. nevážila ani neměřila...ale já ho vážila doma a má asi tak 7,1kg ráno na lačno a má asi 67cm...ale to se měří blbě, když se celej mele:slight_smile:
A gratuluju že se Alex přetočil:slight_smile:
14. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ná s aj očkovali aj nás pomerali, že naraz. Vážime 7,3 a meriame 67, ale ja ke´d si ho doma vážim, tak mi to každý deň ukáže neičo iné. Včera som ho večer vážila a mal 7,5 ale je pravda, že to celý deň nekadil a ráno to zo seba vytlačil. :wink:
14. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
No vidíš...to bude tím že se vykadil:slight_smile: já ho dycky vážím ráno a to je pořád nastejno...ale váha nám váží jen na jedno desetiný číslo...tak nevím:slight_smile: no za měsíc jdeme na půlroční prohlídku a tam nás změřej a zvážej přesně:slight_smile:
14. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.