• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No ale je super, že teraz už tak pekne zase priberáte, inak je Štepánek veľmi krásnučký, my ešte nemáme vlásky.
14. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
No nič, idem búvať k drobčekovi, dúfam, že nám teplotka nestúpne. Majte sa tu krásne.
14. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
holky Kika sice vlasky ma ale to otaceni teda se zeptam za mesic.

Sousedum rve hystericky dite vedle me loznice,ach jo :rolling_eyes: proc nejdou do jinyho pokoje nechapu

tak dobrou
14. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
To přibírá krásně po tom UM já už nemám skoro žádný mlíčko...ale to neva...
A děkuju za pochvalu Štěpuly já bych ho sežrala láskou:slight_smile:
Štěpula má vlásky od narození a rostou a rostou a rostou:slight_smile: za chvíli bude mít culík:slight_smile:
14. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Gabi to se muze spravit ta tvorba, ja mam mlika akorat akorat mi po 4 mesicich zacala bojkotovat UM proste ho nechce a nechce jenze to jsem nas.ana nebot u te flasky vzdycky krasne usla a ted ji musim uhoupat i vecer :rolling_eyes:

tak dobrou
14. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Zuzi dobrou noc:slight_smile:
Jani ty nejsi panelakovej typ viď:slight_smile: už hledáš nějakej ten baráček?
14. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jani buď ráda že máš mlíčko...a myslím že u mě už se to nespraví...mě to mlíčko ubývá pořád víc a víc...ale já si z toho hlavu nedělám...snad už sem mu dala dost a teď už stejně začneme i se zeleninkou:slight_smile:
14. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Nalila jsem si iron do klávesnice, tak mi chvíli nefungoval notebook :grinning: Ale můj šikovný mužíček vše opravil, tak zítra se zase připojím do diskuze :grinning:

Gábi díky za komentáře na FB, já s tím pořád bojuju a jsem ráda, když tam něco vytvořím :grinning:
14. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
KAčí to znám to sme na tom stejně:slight_smile: já do dneška nechápu jak ten FB funguje a pak vždycky objevím že mi někde někdo něco psal...a je to třeba měsíc starý a já to nevěděla:slight_smile:ty fotečky jsou fakt krásný:slight_smile: moc ti to tam sluší a Lucinka je kočka:slight_smile:
14. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Dobre rano :wink:

tak jsem zkousela dat Kiku pozdeji spat ale opet vstala v 5:30 :grinning: takze to nema cenu, asi bude pekarka a jednou pict lidem rohliky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi ja nejsem panelakovy typ :cry: vyrostla jsem v domku :cry: Jirka taky, sousedy primo nesnasim :unamused: domecek bych chtela kdyz ono je to slozite, napred musim prodat toto, jenze ted je takova bytova krize, lidi nedostavaji hypoteku a proto jdou radeji do najmu :pensive: domecek chci jedine novostavbu protoze opravit stary dum, znamena ho opravit za 10 let znova :fearful: a ja mam rada vsechno novy :grinning:

dneska budu uklizet a vuuubec se mi nechce. jako jeste porad mam opar nad rtem no nechutne :sweat_smile:
15. led 2010 v 06:50  • Odpověz
DObré ráno všem, tak my jsme měli super noc, Zoujinka zatím nemá žádnou teplotku ani včera neměla a v noci spinkala stršně krásně od půl osmé až do čtyř do rána, pak chtěla nakrmit a ještě teď spinká. tak doufám, že nás už žádná teplotka nepotká
15. led 2010 v 07:45  • Odpověz
jinak Štěpánek je šikulkaaaa :wink:
15. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno
Jani, já bych byla ráda, kdyby mi Aduš usla jako tobě Kika, ale ta moje potvůrka už nechce usnout ani ve 22h, ale až o hodinu později a to se ještě v noci budí na jídlo, to ještě před týdnem nebylo :frowning2:
No nic, fičím do nemocnice. Papa odpo :wink:
15. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Miško, to jsem ráda, že není teplotka :slight_smile:
15. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Marti myslím na tebe.
Holky dnes zkusím ty vyše řízky, tak doufám že jsou fakt dobré :grinning:
15. led 2010 v 09:44  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

Tak nechci to zakřiknout, ale malá teď spí krásně, takže jsem vyspinkaná já i Lůca :slight_smile: A když jsem to napsala, tak určitě dneska nebude spát :grinning: Dokonce usíná sama, což je u nás pokrok :slight_smile:

Calli tak frč pomalu, ať si ještě nezlomíš nohu :wink:

Miško to máš holku šikulku. Snad taky nebudeme mít příští týden teploty.

Gábi Štěpánek tak vyrostl. Bože můj musíme se už sejít. Chci jet příští týden k Lůce, nechceš se přidat? :slight_smile:

Jinak je nás přihlášených na sraz pět, tak já začnu hledat ten penzion :slight_smile:
15. led 2010 v 10:02  • Odpověz
holky jak vůbec dlouho můžu počítat že by se mohly objevit nežádoucí účinky myslím ta teplotka... je to třeba že nejhorších je 48 hodin a pak už nice nebo jak?
15. led 2010 v 10:07  • Odpověz
holky ještě dotaz zakázali vám vaši doktoři v den očkování koupání???????
15. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Mne nikto nič nezakázal. po prvom som síce nekúpala, ale to sme mali teplotku, ale včera som ho kúpala.No a v noci teplotku inak tiež nemal, až teraz ráno sme mali 37,2 po odrátaní, ale verím, že to po vyspinkaní bude preč.
15. led 2010 v 10:26  • Odpověz
aurelko moc děkuji za uklidnění já se pana doktora ptala ten mi to dovolil a teď mi jedna známá přes ICQ napsala, že jí to doktorka zakázala tak mě vyplašila
15. led 2010 v 10:30  • Odpověz
haj babenky :wink:

zuzka, aj my ideme na neurologiu, ale až niekedy o mesiac, nás tam poslali z toho cvička - fyzioterapeutka. Som sa pýtala že či je to fakt nutné, keď je laura evidentnte v pohode, aj napreduje všetko primerane tak ako má a to cvičenie ju ešte viac dopredu posúva - a mudra mi narovinu povedala, že oni to neurologické vyšetrenie odporúčajú všetkým deťom čo k nim chodia, že je to nebolestivé a určite to nie je na škodu. Oni budú robiť malej sono mozgu - normálne že skrining a toto je možné urobiť len kým fontanela nie je zatvorená, takže nám to mudra veľmi odporúča.... a ja som celkom rada. Som aj držkovala že veď sono mozgu robili v pôrodke, ale že toto je na úplne inej úrovni :wink:

janka, práve som im za stoličku napísala, tak som zvedavá v čom je pes zakopaný - ja som to objednávala z kočarek.cz

zuzi, šikulka že si sa teplotku naučila merať :grinning: :grinning: :grinning: ja mám ten dotykový teplomer som tu už spomínala a som s ním spokojná - sekunda, no možno 1,5 :sweat_smile: a mám teplotku odmeranú

gabika, to je sila s tými názormi a radami lekárov - u nás presne naopak, liečiky až nad 38, lebo telíčko ak vie bojovať, tak práve nech bojuje :sweat_smile: - opäť príklad ako - no vyberme si, že ktorý názor ktorého mudr je ten správny?!?!!!?!!?!? :angry:
15. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ja som sa ho síce na to nepýtala, ale ak by sa nesmelo, tak by mi to hádam povedal a myslím, že aj Janka písala, že malú Kiku kúpala.
idem prebaliť, potom dočítam druhp stranu :wink:
No ve´d uvidím žanetka ako to bude na tej neurológii u nás, ja som tam bola ako tehotná, lebo som mala problém s bolesťou rúk a je to fajn doktorka, akurát mojím rukám nepomohla :wink: , vraj bohužiaľ nie som stavaná na fyzickú záťaž. :wink:
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
mně taky pan doktor říkal, léky až na 38 stupňů dříve ne
15. led 2010 v 10:42  • Odpověz
No frčím ja, takže zase sem zavítam až večer keď zaspinkáme.
15. led 2010 v 10:44  • Odpověz
aj my sme kúpkali po očkovaní a miška myslím, že ak ste už 48 h po očkovaní a miminko je vporiadku, tak by to horšie byť nemalo, už by vlastne nič byť nemalo - iba ak zubadla - ešte si ten druhý nenašla???? skúšala si aj tou lyžičkou?
15. led 2010 v 10:49  • Odpověz
kači, ako ťa nájdem na FB ? - teba tam tuším nemám - skúsim ťa nájsť cez gabiku - tak si ma potom potvrď za priateľa ak sa mi to podarí :slight_smile:

a gabika, náhodou reaguješ celkom rýchlo na FB :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:52  • Odpověz
jaji tak musíme počkat ještě do zítřka dnes to bude 24 hodin zatím jsem v pohodě a děkuji též za uklidnění nevím proč by se nemělo koupat
15. led 2010 v 10:55  • Odpověz
kači, som si ťa na FB našla, tak ma potvrď :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.