• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky rano jsem mela trochu krizi to me dite nechtelo usnout ani po 25min na balone, tak jsem ji polozila zavrela dvere a rvala ja i ona. pak jsem to nevydrzela ona krokodyli slzicky no nakojila jsem ji a sla spinkat :unamused: je toho na me nejak moc :unamused: ja bych tak potrebovala aby mi nekdo kazdy den vozil :cry:
15. led 2010 v 11:01  • Odpověz
janulik, asi ti to nepomôže - ale neboj, si šikulka a nie si prvá ani posledná maminka čo plače s miminom - aj sa som pri maťkovi plakala - a nie raz..... nedá sa toho mužíčka ukecať aspoň 1-2 x do týždňa aby malú zobral von sám????
a čo sa týka spinkania, už si sem raz písala, že kika sa po 2 h spinkať nehrabe no a ono sa ten čas bude stále predlžovať a predlžovať, ako budú mimušká staršie.... :sweat_smile:
15. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Jani to je mi moc líto, ale vzpomeň si na mě měla jsem minulej měsíc taky krizi, ale neboj jak píše Žanetka, jsi šikulka a zvládneš to.

My jsme spapali pár lžíček přesnídávky ještě se najím já a jdeme spinkat :wink:
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Jaji už jsem si tě potvrdila, ale já se s FB teprve učím, takže jsem tam taková pomalá :slight_smile:

Jani a to musíš pořád uspávat malou na ruce nebo v kočárku? Já už toho měla dost, tak jsem jí večer naučila spát samotnou. Neměla jsem to srdce jí nechat řvát samotnou, tak jsem tam vždycky s ní než usne. Ze začátku to trvalo skoro hodinu, teď do 20 minut spí, takže myslím, že za chvíli už bude chrnět za 5 minut :slight_smile: Zkus to taky, takhle se za chvíli zničíš :wink: Pomůžu ti psychicky, jo? :slight_smile: Já asi jediná s tebou tady vím, co to je nosit a uspávat na rukou. Jen si člověk musí dát hranice a nenechat se terorizovat. :wink:
15. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Holky já můžu říct že s usínáním večer zatím nemáme problém a snad i nebude. Jako jasně stane se sem tam odchylka že nemůže usnout, ale už naštěstí nepláče tak jak první měsíc kdžy jsme ji měli doma. Právě jsem spíš vyplejsknutá, když začne z ničho nic plakat
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahojda holky:slight_smile:

Tak u nás už se dneska spinkalo zase normálně a ráno ani teplotka nebyla...tak snad se zase nevrátí...ale dneska už mu léky dávat nebudu...protože už má max těch 37 a to už se mi zdá že se s tím popasuje sám...a kdyby náhodou tak až večer mu něco dám...jinak ne:slight_smile:

Waci my taky koupali...dr. to nezakázala.
Jinak my první den byli taky bez teploty a až ten druhej den večer sem naměřila 38 tak snad vás to mine...ale radši jí večer změř :wink:

Jani je mi líto že si tak vyfluslá...já mám asi nejmíň co kecat, protože to nespinkání neznám...ale ty to zvládneš kočko a jak píše Kačka nenech se terorizovat a začni jí učit spát samotnou...ono to půjde...všechno se dá naučit neboj :wink: kdyby si chtěla tak jí dej na týden k nám a já jí to naučím :wink:
Já už se tak těším na ten sraz...nechcete někdo přijet k nám...třeba i na víkend nebo tak...já sem tu pořád tak sama... :unamused:

Kačí jestli pojedeš příští týden k Lucce a bude aspoň trochu normální počasí tak se přidám:slight_smile: myslím že bych to už zvládla...tady v Květnici to sice pořád vypadá jako na Sibiři, ale jinde už je to prý rozhrnutý :wink: tak třeba do příštího týdne bude ještě líp:slight_smile: už se těším na jaro na tu ZOO:slight_smile: já to mám taky tak půl hodinky cesty...takže budu ráda jezdit s tebou na výlety:slight_smile:
15. led 2010 v 11:42  • Odpověz
kači, videla som :slight_smile:. a neboj, keď som FB ako tak zvládla ja - antitalent, dokonca aj fotky tam viem dávať (sem ich stále dáva milan :pensive: ), tak ty tam budeš za chvilinku ako doma.

kači, gabi, ak ste obe od ZOO 1/2 hoďky prechádzky, tak to ste docela blízko seba !!! - že by som objavila ameriku ?!?!? :grinning:

idem kuchtiť, dnes príde martinko, ale len mäsko nahádžem do hrnca - taký šikovný recepis, k tomu tarhoňu a žehliť by tiež nebolo od veci :confounded:
15. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
ešte pred varením - jani, ty si tuším tiež písala o hipp šťavičkách - ako ich malej riediš???? chcem to skúsiť, lebo tá potvorka ani ten jablčkovo - meduňkový čajich nechce :angry:
15. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jají právě že sme od sebe docela dost daleko...přes celou Prahu...Kačka s Luckou na západě a já na východě...ale ZOO je jakž takž uprostřed :grinning:

Já taky nevím co do toho našeho prcka nacpat...nechce mi nic pít...jen když mu to dávám na lžičku tak to jo...ale z hrníčku vůbec a z flašky si tak 2x cucne a už nechce...
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Gábi měřím ji raději průběžně. Ona je dnes taková unavená, prostě není to ona, není vůbec veselá, nesměje se... Dala jsem ji do postýlky přečtla pohádku a než jsem dočetla tak vytuhla s pinká :confounded:

co je to tarhoňa???
15. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Míšo tak Štěpán vypadal den po očkování taky tak..vůbec se nesmál...jen by spinkal...ale dneska už je fit:slight_smile: tak neboj ona zítra taky už bude dobrá :wink:
15. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jaji co to máš za ten teploměr? hoď sem odkaz prosím :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
gabika, ja som pochopila že to máte 1/2 hoďku napešo - ako prechádzku s kočíkom do tej ZOO :sweat_smile: :confused:

teplomer nájdem a fuknem, len teraz odbieham od varenia, potom mrknem, kupovala som ho v kamennom obchode, ale určite ho tu nájdem :slight_smile:

tarhoňa je cestovina - také malinké tvrdé guličky alebo tvar ryže to má - je to perfektná príloha. Viem že u vás to moc známe nie je, no keď som chodievala na nákupy do Brna som sa smiala, že veď to medzi cestovinami máte - to Novotný vo svojej relácii hovoril, že u vás je to menej známe - je to fak mňam, nevarí sa to ako klasické cestovinky :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
holky diky :wink: ono je to moje trdlo no, ted jsem ji uspavala a usla za 3 min.

Kaci to ji teda polozis vecer do postylky a pak co? hladis nebo jak? ja kdyz ji jen polozim tak spusti plac. :unamused: ikdyz vecer usina vetsinou sama ale pres den neexistuje :confounded:

Gabi tak ja ti ji poslu na 2 dny, myslim ze bys mi ji jeste ten den vecer vratila :grinning: me to nevadi ja to davam v poho jen kdyby spinkala dele nez do 5:30 :pensive: to totiz nedavam ja :sweat_smile: sice chodim spat se slepicema ale zas jako v noci 2x kojim no. ted kdyz nechce UM jen MM tak se budi castejc. Dnes ji dam mezi kojenim kasicku a beda jak to nesni :sweat_smile:

Zanetko a co matko kam nakonec pujde na skolu a co je to "tarhon"? :grinning:

Zanetko ji ty stavicky nechutnaji, ale redim to tak ze 1/3 stavicky a 2/3 vodicky, tu sklenicku ma tak na 3 az 4 dny.
15. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Tak holky volala mi Kačka že jak si vylila do toho noťase ten iron tak že jí to zase nefunguje...vždycky něco napíše a pak se to samo smaže...tak že se objeví až jí to zase manža opraví:slight_smile: Teď sou na prochajdě:slight_smile:

Jaji díky..já bych taky nějakej takovej teploměr chtěla...protože Štěpán se mi u toho měření v zadečku tak mele že to stejně nění přesné a navíc mě to příjde že ho tím trápím pořád...tak budu ráda když mi poradíš jakej je dobrej:slight_smile: děkuju
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
tarhoň :grinning: :grinning: :grinning:

jani a čo jej dávaš??? ma picne keď ani šťavičky nebude chcieť :angry:

teplomer som hľadala podľa názvu, máme túto značku a veľmi podobný tomuto - náš je asi trošku staršia verzia dizajnovo

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-zdravotnicke-pomocky_TOPCOM-KIDZZZ-Detsky-teplomer-Ear-a-Forehead-Thermometer-301-Topcom-Kidzzz_454664.html
15. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
děkuji za vysvětlení tarhoňu tedy neznám:slight_smile:

jinak holky některá jste zde psaly, že dáváte čípky. Ale já a´t koukák jak koukám všechny jsou až od 9 kilo a to my ještě nemáma a právě se mi pokadila malá, tlačí v lehátku o 106 a už to vytlačila to jsou bomby
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
tak tento máme :

http://teplomery.heureka.sk/topcom-detsky-teplomer-101/

ale pozor, chcem upozorniť, že výrobca uvádza možnosť malej odchýlky - je fakt malá tá odchýlka - ak je - sme to skúšali a raz ukázal rovnako ako ortuťový (ináč tie sa majú prestať predávať) a raz fakt s malinkým rozdieľom... čo je úplne pohodička, keďže lieky sa dávajú aj tak až nad 38 mimčam i dospelým. ja ho používam i na maťka :grinning:

janka, maťo sa práve veľmo rozhoduje a dosť má hlavu pomotanú ... začal sa zaujímať o umeleckú fotografiu, len sa obávam že je to už neskoro aby teraz zisťoval či tento smer ano alebo nie, zatiaľ je favoritom obchodná akadémia - veľmi chcel aj hotelovku, ale tú zamietol lebo tá má veľa akcií cez víkendy a to si martin nemôže dovoliť...

som zvažovala ja i gympel, viem že to nie je výhra ak nepôjde na výšku, ale on práve teraz rozmýšľa nad FTVš (FAKULTA TELOVýCHOVY A šPORTU), tak by to možno nebolo zlé - ale keď tie športové gymple majú dosť blbú povesť - no určite to nechám na ňom, ja mu len svoj názor poviem, ale rozhodnúť sa musí a nechám ho samého....
a viete čo to moje veľké decko predo mnou tajilo?!?!? On má normálne že básnické črevo!!!! napísal už niekoľko básní a príbehov, pri niektorých som sa normálne že rozbulila - píše také smutné - aj som sa zľakla že či honiečo trápi, ale sme sa tak dosť pekne porozprávali a vysvetlil mi že nie, že sa mu proste taký štýl písania páči. Aj dedovi napísal báseň - milanovmu otcovi - lekári už milana upozornili, aby rodinu pripravil na to najhoršie :frowning2: - aj pri tejto básni som revala :confused:
15. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
mišiiiii, kde si.................... chcem ísť robiť cesto na lupačky, ale ma napadlo, že keď to budem plniť nutelou, či by neboli lepšie croasanty - no a že či s nimi nemáš skúsenosti som chcela vedieeeeeeeť :confused: :confused: :confused:

idem mrknúť recept do tých receptov čo si nám odporúčala....
15. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
miši, panadolové sú u nás od 7 kg :confused:
15. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Žnetko to si děláš legraci u nás jsou psány až od 9kg a máte tam taky 125mg?

Loupáčky jsme taky plnily, ale pudinkem a bylo to dobré. crosanty jsem ještě nezkoušela :wink: ale mrknu ti opo těstě
15. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
15. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
miši, no, nemám doma maslo a na to si keď som doma s laurinkou sama netrúfam, takže idem na loupačky a naplním ich nutelou :slight_smile:

tieto si robila : ???

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3542

bez tej poslednej ingrediencie - dúfam že si dobre pamätám :slight_smile: idem na to - teda pekárnička ide na to :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
ano to jsou ony :slight_smile: :wink:
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
holky jdu s malou asi chvilku do kočárku v opoledne moc nespinkala:( a je fakt nevrlá pokadila se jak něco až na zádíčkách to měla chudě moje
15. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
nemám maslo - použijem heru :fearful:
15. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
jéééj, moje zlatičko spí na balkone od 11,45 :frowning2: - u nás je +2 takže pohoda :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
žandi díky:slight_smile: tak na ten sem taky koukala...je jich na netu spousta...ale chtěla sem nějaký odzkoušený...no a s těma odchylkama...to je vždycky tak...i rtuťovej nemusí měřit úplně přesně...ale o půl stupně to není...max o desetinku a to je jedno.

Jani klidně mi jí pošli :wink:

Waci my máme paralenový čípky Paralen 100 a ty jsou od 7kg...tak ti prodali v lékárně špatné...ty 125 jsou až pro starší děti...skoč si koupit ty 100 je jich tam sice jen 5 ale nejsou nijak drahý a Štěpulovi zabraly dobře :wink:
15. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Zanetko ja davam Kristynce detsky hermankovy caj pro deti od 2tydne nebo pak detsky caj od teekane od 3 mesicu, ten ma nejradeji. Kdyz dojde dala jsem ji i vodicku taky ji chutnala, ale stavicky teda ne e. :sweat_smile:

Misko ja mam Paralen cipky a ty jsou od 7kg.

ten teplomer je super, akorat ta cena ale podivam se na ebay treba ho objevim levneji :wink:

Zanetko ta obchodni akademie neni spatna, mam kamosku a ta ji delala a ted studuje Telovychovnou fakultu, ale teda je to zaber, furt nejake skakani, plavani, basket, volejbal, lyze :grinning: na tu fotografii to neni spatne jen jestli neni uz tak velka konkurence :confounded:

tygr spal 1,5h mazec ze? to se dlouho nestalo a ted tady radime a budem vytirat
15. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky, tak sem nakukuju... Před chvilkou jsem vstala... no včera bylo krmení komedie, malýho jsem si dala na kolena s tím, že ho nakrmím, ale on kopal nožičkama, kopnul do misky s kaší a já měla pulku kaše na obličeji :grinning: SMála jsem se jak blázen a dokrmit musel manža, abych si vymyla tu kaši z oka :grinning:
15. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.