• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani tak se prosím mrkni na Ebuy a kdyby si tam nějaký ten teploměr na měření z čelíčka našla tak mi dej vědět ju:slight_smile: já bych se přidala k objednávce:slight_smile:Jestli můžu teda:slight_smile:

Kate ty si mě teda pobavila s kaší v oku:slight_smile: to Štěpán taky pořád kope nožičkama když papá...jak má radost že mu šmakuje:slight_smile:
Ale jak sedí v té židličce tak naštěstí je jen upalanej ale jinak já sem čistá:slight_smile: zítra bych chtěla zkusit tu mrkev...tak sem zvědavá:slight_smile:Ale jdeme na tu znakovku tak nevím jestli to nenecháme až na neděli:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Holky tak Jára mi konečně koupil ten těhotenskej test...po 2 měsících co ho o to prosím...já sem totiž zase zapomněla na prášky...hlava děravá...no a objevila se mi ta vyrážka co sem nikdy jindy neměla jen v těhu...sem unavená a taky mi někdy bývá trochu blééé tak si ho pro jistotu udělám abych měla klid:slight_smile:
Jo a taky koupil kaši od Hippu rýžovou a na dobrou noc s jablíčkama...tak sem zvědavá jak bude Štěpánkovi šmakovat když je bež přidanýho cukru:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tak musím honem, než to zase přestane fungovat :grinning:

Lůce jsem dávala na doporučení doktorky Nurofen čípky pro děti. Jsou od 6 kilo a opravdu jí na 8 hodin snížily horečku.

Gábi nepovídej, že by další přírůstek? No to já bych si to šla hodit Když si představím jak jsem byla první 3 měsíce unavená, tak to by mě odvezli :grinning:

Jaji jak psala Gabča - ZOO je napůl cesty. Já to mám přes řeku přívozem půl hodinky (bus + pěšmo) :slight_smile: Jinak autem je to taky půl hodinky, ale to se musí objet řeka :slight_smile:

Koukala jsem taky na teploměr na čelíčko a stál 900, tak jsme řekla, že si to rozmyslím. Ale při těch našich chorobách se to asi vyplatí :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Kačí já sem viděla na netu i za 550Kč i s poštovným...ale počkám co najde Janča na ebuy...já myslím že je dobrý i pro starší dítě...naší Adélce jsou 4 roky a změřit jí teplotu je nadlidskej výkon...a musíme jí dycky slíbit nejmíň hrst onbonů:slight_smile:

haha přírůstek doufám neeeee:slight_smile: jen si to chci pojistit testem abych byla klidná:slight_smile:

Zoo já mám půl hodky autem..je to kousek dál než sem jezdila do porodnice:slight_smile: tak mám nacvičenou trasu:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jani já jí vykoupu, nakrmím a dávám jí do postýlky. Pak zapnu kolotoč, zhasnu (ona má s měsíčkem a hvězdičkama, které svítí) a ona kouká na hvězdičky. Nemluvím na ní, ale dávám jí dudlíka (ona ho nechce dudat, ale v postýlce jí baví si s ním hrát). Po 10ti minutách se kolotoč vypne, tak ho ještě jednou zapnu a tak v půlce už začne být Lůca protivná a mne si oči. Tak ho vypnu, ona začne pobrekávat a já jí po chvilkách říkám, že jsem tam s ní a dělám na ní pssss a ona za chvíli vytuhne. Asi jak ví, že tam není sama, tak prostě usne. Já pak buď taky usnu nebo jdu do obýváku. Ze začátku to bylo těžký, řvala tak tur, páč byla zvyklá na prso, ale teď už si zvykla a i po té kašičce se jí dobře spí. Doktorka mi řekla, ať jí nedávám pít dřív jak po 3 hodinách. Tak jsem to dvě noci vydržela a teď už spí opravdu ty tři hodiny. Teda zatím, já myslím, že se to zase změní, ale teď to funguje a jsme vyspalé obě. :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Já už se na ty vycházky hrozně těším, protože tohle počasí je hnus. Už aby bylo jaro. Malá už od půl jedný chrní, tak čekám, že za chvíli bude ječák :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
holkyyyy vyhrála jsem tu židličkuuuuu :dizzy_face: Nakonec za 1676,- :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
To já se taky těším...protože tahle sněhová kalamita mě fakt nebaví!!!! Ani nemůžeme jít ven:frowning2:

Štěpán díky bohu taky spí...byl už dneska fakt protivnej a nemohl zabrat...ale já mu nechci na tu teplotu nic dávat když má jen 37 to je jen lehce zvýšená...nic by mu to nemělo dělat...tak ať se s tím tělíčko popere samo

Kačí ty si tak šikovná že si jí to takhle hezky naučila spinkat:slight_smile: Jani vem si inspiraci:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
prdelka spinká tak sem něco udělala a čekám že se vzbudí a půjdeme si dát mrkvičku s bramborou..zítra bude brokolice s baramborou tak to sem zvědavá :slight_smile:

Včera už snědla zeleninky hodně že už ani mlíčko nechtěla a vydržela 3,5hoďky do dalšího papání šikulka :dizzy_face:

Holky já sem občas na FB..když mám chvilku tak tam kouknu tak kdyby si mě chtěl někdo přidat :grinning:
Iveta Musilová :grinning:
15. led 2010 ve 14:59  •  3 děti  • Odpověz
cal to je super :slight_smile:

holky já už chci taky jaroooo :rolling_eyes:
15. led 2010 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz
Calli supeeeer:slight_smile: gratuluju k výhře:slight_smile: a ať si spokojená:slight_smile:

Sacvi vy ste ale holky šikovný:slight_smile:
Du si tě přidat na FB :wink:
15. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Sacvi ty tam nemáš fotku? jak tě poznám je tam 5 lidí stejnýho jména
15. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Gábi díky za pochvalu, dalo mi to hodně práce se přemoct, ale už jsem fakt nemohla. Potřebovala jsem se vyspat a mít taky trochu času na manžela. Snad to ještě vypilujeme a nebudu tam s ní muset sedět. Ale co, 20 minut mě nezabije a když jí to uklidní, tak je to v pořádku :slight_smile:
Mně mudr. říkala, že na snížení teploty dávat až když je přes 38, takže Štěpánkovi nic nedávej, u dětí je normální teplota do 37,2 :wink:

calli gratulujuuuuuuuu :slight_smile:

Sacvi zkusím si tě najít :slight_smile:
15. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Mám tam fotku..sebe s Janičkou
15. led 2010 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz
super :dizzy_face:
15. led 2010 v 15:07  •  3 děti  • Odpověz
už tě mám...byla si až na druhé stránce:slight_smile:
15. led 2010 v 15:07  • Odpověz
aaa prdelka je už asi vzhůru tak jdeme papat :slight_smile:
15. led 2010 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz
holky, tam malej má svoje dny teď.. včera kaši v oku (Gábi, mě to taky pobavilo :grinning:) a dneska prokadil plínu tak, že mák špinavej celej spací pytel, mě z něj trefí... Byla to moje chyba, měl tu plínu přes noc a já ho napřed nakrmila a jak se pokadil, tak to ta plína, jak byla dost počurana prostě už nevzala... Takže už jsme dneska u vykoupaní... :grinning: Ale malej je spokojenej, poslední dva dny mu nešlo kakat a byl protivka, že ho bolelo bříško, no dneska se mu to povedlo samotnýmu, tak je spokojenej, brble si v posteli a já můžu jít prát... :grinning: Achjo :grinning:
15. led 2010 v 15:17  • Odpověz
jani presne s tým fotením - to môže mať ako koníčka a on ten šport tak žere, že si myslím, že tadiaľ jeho cesta povedie..... no uvidíme, ale o chvíľu ho mám po 2 t konečne doma :dizzy_face:

kubik má dnes 4 mesiace - posielame božteky :wink:

gabi - testik - :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused: - máme držať palčeky aby bolo / alebo // ???? :zipper_mouth:

kači tak ja približne viem kde bývaš podľa tvojho popisu :slight_smile:

marti, super :slight_smile:
15. led 2010 v 15:21  • Odpověz
sacvi, aj ja ťa už mám
15. led 2010 v 15:23  • Odpověz
gábi já jsem čípky nekupovala mám panadol baby sirup, ale chtěla jsem mít i čípky rychleji zabírají, holky ale zojulka má teprve necelých 6900g nevas když jsou čípky o 7kgM?

žanetko samzřejme místo másla můžeš jakýkoliv jiný rostliný tuk čili heru, stelu, lukanu na pečení....
15. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Marti gratuluji moc k židličce
15. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Waci já nevím jestli to vadí nebo ne ale tak kdyžtak zkus ty co říkala Kačka ty sou prý od 6kg

Jaji no držte palce na jednu /:slight_smile: ale asi bych přežila i // :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Holky Štěpula je jak mazel jak sem u něj tak dobrý jak se vzdálím tak je protivnej...už aby ho to přešlo...ale kdybych aspoň věděla jestli zub nebo to očkování?...babo raď:slight_smile:
15. led 2010 v 15:32  • Odpověz
volal manžel máem paralen čípky prý to nevadí ta hmotnost je jen orientační a dá se prý i čípek rozpůlit, ale stejně jí v noci dám panadol sirup kdyžby náhodou. ale spíš jsme chtěla mít ještě jednu jistotu kdyby mi to nepapala :slight_smile:
15. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Ivetko taky jsem si tě přidala :wink:
15. led 2010 v 15:39  • Odpověz
jaji - děkujeme :slight_smile: S tím, jak dneska ráno řádil jsem na to zapomněla úplně :grinning: Budu musetjít vyprat ten spací pytel :frowning2:

grabu - malej to tak taky má, teĎ si zvyknul, že jsme s manžou přád s ním, jak mu nebylo nic moc po tom očkování, tak kňučí, když je vzhůru a má bejt sám :-/
15. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Holky já sem nějak unavená...tak jdu chvíli odpočívat...prcek tu sice kňourá v židličce...ale aspoň si k němu jdu lehnout...tak zatím pa
15. led 2010 v 15:45  • Odpověz
tak už nám leze teplota :( máem po odečtu 37,3 :frowning2:
15. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Miší to je mi líto že vám stoupá teplota...Štěpán to tak měl úplně stejně...první den nic a pak vylezla potvora...ale neboj...zase to klesne a není to nic hroznýho...jen to tělíčko prostě bojuje s tou vakcínou...tak hlavně nepanikařit a ona se z toho vyspinká uvidíš :wink:

Tak sem holky přišla na to že to nebylo tím že by Štěpán nechtěl nic pít...ten čajík a vodu a tak...ale prostě nechtěl pít z toho hrníčku...když sem mu to dala do flašky tak tahal dooooos a vypil hodně...tak budeme asi ještě chvíli na flašce a hrneček zkoušet jen pomalu...ale sem ráda že aspoň něco pije...a taky že sem ten čaj nekoupila zbytečně a že mu chutná:slight_smile:
15. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Holčičky moje, já na vás dneska vůbec neměla čas, ale nebojte, nezapomněla jsem na vás :slight_smile:
Mišičko, to mě mrzí, že Zouince leze teplotka nahoru,ale je to holka šikovná a ta teplotka se lekne a hned spadne :dizzy_face:
Holky, já se už tak těším až mi (snad) příští týden dorazí hrazdička a židlička :dizzy_face: To budu mít druhé Vánoce, i když je to pro malou :grinning:
Ivetko, taky jsem si tě přidala na facebooku, tak mi to potom potvrď :wink:

Nám dneska Adélka zlobila, ale konečně spí, i když za chvilku bude vstávat. Nevím, co s ní zase je, málo papá...teda papá po etapách...cucne si, pak půlhodiny nic, najednoou spustí řev, při kterém si ani prso neveme, po další půlhodině si ho teda veme a takhle to bylo od doby, co jsem přišla z nemocnice :frowning2: Jirka si vzal na dnešek volno, tak bude s náma do neděle, i když zítra nás na chvilku opustí, mají podnikovou akci,ale říkal, že bude doma brzo. Jinak na mě přišel nějaký kašel a to mě štve...
Tak já se jdu zas nachystat na tu moji malou potvůrku pyraní :grinning: a mrknu na Ulici :grinning:
15. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.