• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
miši to nie je tak hrozné - neboj, myslím si, že zajtra to bude bez teplotky

lupačky sú NECHUTNE PEKNÉ A NECHUTNE DOBRÉ :grinning: :grinning: :grinning: - a vôbec mi nevadí že tu smrdí samochvála
15. led 2010 v 18:19  • Odpověz
holky, vy mi děláte takové chutě a já nemám pekárnu a nechce se mi s tím patlat ručně, s tím těstem samozřejmě :grinning: a navíc bychom pak byli doma jako koblížci :grinning:
15. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Misko neboj ta teplota ustoupi i ja byla vyplasena :slight_smile:

Kika uz spi a ja si pujdu napustit vanu a udelat ocistu tela a pleti :grinning:

Marti, penize mam na ucte :wink: a moc gratuluju k super zidlicce a ta krasna cena :wink: a libi se mi jak mame z tehle diskuze vsechny stejny zidlicky :grinning:

Zanetko mnam taky bych si dala je to tezky to uvalet???

nezkousel jste nekdo kakaoveho labuznika?? pry je to mnam http://dobroty.nova.cz/clanek/epizody/kakaovy-labuznik-s-mandarinkovym-kremem.html
15. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Jani dúfam, že nevadí, že ja takú stoličku nemám - nieže ma teraz vyhodíte. :wink:
15. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Tak si tu asi dnes pokecám sama. :wink: No a chválim sa po včerajšom prevrátení z bruška na chrbátik sme dnes zvládli aj z chrbátika na bruško. :wink:
15. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
U nás je zas "veselo", mnalej je protivnej šíleně, nevim proč, když ho necháme ležet samotnýho, tak pláče :frowning2:
15. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Tak ja to mám takto doma stále, už mi to príde normálne, hádam ho to prejde.
15. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
aurel - my jak na to nejsme zvyklí, tak jsme vyflusnutí, navíc příští týden máme zkouky a nestíháme se kvuli tomu učit :frowning2: si to vybral v nejmíň vhodnou chvíli:frowning2:
15. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Peti, u nás doma je to poslední týden to samé, už mě z ní bolí hlava :pensive:
15. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,
já jak malou taky nechám chvilku samotnou tak skoro hned kňourá a postupně se to stupňuje..asi je sangvinik a chce být středem pozornosti :sweat_smile: :grinning:

No nejlepší je no je to vlastně ostuda :sweat_smile: Já si vás podle jmen moc nepamatuju tak akorát na FB čučím kdo že je kdo :grinning: Si vás budu muset napsat na papírek k pc - jméno a přezdívku aby to nemusela někde hledat :grinning: :grinning: :fearful: :sweat_smile: :zipper_mouth:

Holky jdu spát..malá se teď začala zase v noci budit tak uvidíme co dnes..dobrou noc :slight_smile:
15. led 2010 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz
dobre rano,

tak my dnes jedeme do zabreha k rodicum a mozna na lyze, ja teda na snowboard :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsem mela peknou noc a dokonce jsem vstavala az v 6:30

kristynka se po 2 dnech tak pokakala ze jsem ji musela umyt :grinning:
16. led 2010 v 07:24  • Odpověz
Holky tak jsme to ustáli bez teploty zatím. To včera jak jsem psala tak ona chudě moje byla přehřátá z kuchyně, vařili jsme a bylo tam horko, pak jsem ji rozbalila a během 10 miínut schládla a bylo po teplotě a celou noc nic a te´d ráno už se na mě řehtala, tak snad už nás nic nepostihne a malá to zvládla pěkně.
16. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Žanetko to jsem ráda, že loupáčky vám chutnají :grinning: a to je dobře že jsi si je pochválila, však si šikulka :slight_smile:

Marti nedivím se ti, že se těšíš na židličku a hrazdičku.

Dneska nás čeká velký generální úklid už zrušíme i stromeček a uděláme malé v tom výklenku hrací plochu :grinning:
a dnes přijede babička na chvilku přijede si pro látku na nebesa. Malé sjem zrušila a prodala košík protože už se v něm fakt mlátila a já měla starch aby se nepřekotila, jenže ona teď na postýlce na nebesách co tam má hledá zvířátka. :grinning: Tak mám látku a mamka mi ušije druhá nebesa se zvířátkama a ještě jeden kapsář na postýlku na plenky...
16. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Miško, ty máš ale šikovnou maminku :slight_smile: Moje mamka kdysi taky šila, ale má ruku po operaci, tak s ní moc dělat nemůže, je to škoda, ona i hodně pletla a teď musíme svetry kupovat...
16. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:

tak my dneska byli na tom kurzu znakování...byli sme tam jen dvě rodiny takže to bylo super že sme měli hodně prostoru pro otázky a i sme si zahráli různý hry a tak:slight_smile:
Bylo to fakt fajn...dostali sme spoustu materiálů, musím to všechno prostudovat a už se těším až nám Štěpula trochu povyroste a budeme na sebe šaškovat:slight_smile:

Jára teď udrncává prcka v kočárku tak mám chvíli čas ale asi se půjdu natáhnout a chvilku si zdřímnout:slight_smile:

Dneska sem ani nevařila, koupili sme si pizzu:slight_smile: mňam:slight_smile:

Ale Štěpulka měl dneska první mrkev...a vůbec mu nechutnala...asi sem to nechala na větší kousky než jaký by spapal a tak ho to trochu zakuckalo a pak už to nechtěl...ale zvládl 3 lžičky tak napoprvé dobrý:slight_smile: zítra jí musím udělat úplně na jemno:slight_smile: dneska semjí jen nastrouhala a uvařila a asi to byly hrubé kousky...no je to změna no z mlíčka na zeleninku...ale on si zvykne:slight_smile:
16. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
AHoj holky uz jsme doma, koukam taky se vikenduje.

Nechcete pridat zase nejaky recepis, jen tak pro radost?

ja budu delat zitra toho lososa a pak toho labuznika od Babici :slight_smile:

jinak v Zbarehu hooodne snehu mazec.
16. led 2010 v 17:10  • Odpověz
haj babenky, tak dnes tu je klasika - sobota. tiež som doteraz čas nemala, od 10,30 do 14,00 som bola mimo a SAMA - bola som v obchode a na nechtíkoch :slight_smile: , o 14,45 tu bola návšteva, odišla okolo 16,30, tesne po nich prišli na návštevu dve maťove kamošky (maťova kočka a jej sestra) a tie mi práve zobrali laurinku von, tam ja mám chvilinku veget. No, takýchto dní by mohlo byť i viac :grinning:

janulka, nebol žiaden problém s vyvalkaním a vytvarovaním, a ten link čo si sem hodila mám samozrejme už stiahnutý :grinning: - to by som nebola ja :sweat_smile:

juuu jani, ty ideš na sneh :sunglasses:

gabika, tri lyžička na prvý krát je super a nie dobré :dizzy_face: - cica zjedla mrkvu až na 3 pokus - ale teraz papá všetko čo jej dám
16. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Holky tak Štěpula si při odpolední kašíčce myslel že mu jdu asi zase cpát tu mrkev a hned jak viděl misku a lžičku tak začal řvát:slight_smile: až když sem mu dala cucnout nejdřív prsa a pak dala další lžičky tak zjistil že to je ta dobrá kaše a ne hnusná mrkvička a spapal celou misku:slight_smile: sem se musela smát že sem mu z jednoho jídla udělala trauma na misku:slight_smile: ale to si asi jen myslím:slight_smile:

Jinak sem mu pustila DVD se znakama z té dnešní lekce a je super a Štěpula to sleduje jako by tomu rozuměl:slight_smile: no je kouzelnej:slight_smile: a když to skončilo tak sem to vypla a to ste měli vidět ten řev...začal tak ječet...jakože mámo co mi to vypínáš já se koukám :grinning: tak to tu jede už podruhý dokola:slight_smile: no sranda:slight_smile:

Jají no pěkně pěkně:slight_smile: hezkej odpočinkovej den sis udělala:slight_smile: super:slight_smile:
16. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Zanetko taky potrebuju aby mi nekdo vozil :slight_smile: pockej ted bude Matko popularni, a jak to beres ze uz ma holku? :sweat_smile:

Gabi tak vy uz tak papate mrkvicku, ja jsem jakasi lina neco zacit varit mam jeste mesic cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidime ale mela bych zkouset.

Ja jsem nakonec nejela na prkno nebot ja bych si to neuzila a myslenkama byla porad s tygrem :pensive: takova jsem hodna maminka :pensive: tak ja jdu do hajan za tim mym zlobidlem :pensive: papa zitra
16. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Holky, tak dnes je tady fakt mrtvo :grinning: já jsem se snažila učit, ale chtěla jsem projít všechny přednášky k pondělní zkoušce a jsem teprv v polovině :frowning2: zítra jsem se chtěla začít učit na středu, tak to asi budu muset posunout...
17. led 2010 v 00:02  • Odpověz
dobré ráno všem, tady je teda mrtvo :frowning2: no to bude tím, že je víkend :grinning:
17. led 2010 v 07:53  • Odpověz
dobre rano :wink:

petko jsi sikovna, zvladas to skvele urcite to udelas, mas muj velkej obdiv

ja jsem ulozila tygra v 18:30 spal az do 2 - 5:45 a to uz vstavala ale i tak na to ze je jen na MM vyrzi dlouho :wink:
17. led 2010 v 08:08  • Odpověz
ahojky babenky, tak u nás sa ešte spí, ale ja som hore :confounded: , lebo sme mali ísť pozrieť bytík (milan maťo a ja), k laurinke mala prísť kamoška ale ráno volala, že ju seklo :angry: . Tak som umytá, napapaná, nakreslená a čakám, či sa cica zobudí - budiť ju nebudem, ešte by si myslela že sa mi nepáči keď tak pekne spinká :astonished: .... takže ak sa sama do 10 min nezobudí, tak bytík pôjdu pozrieť iba chalani....

jani, je fajn ako kikuš zas stačí len MM - nemusíš kupovať a nemusíš umývať :grinning:

peti, drž sa, verím že to dáš :wink:
17. led 2010 v 08:29  • Odpověz
tak chalani išli a micka ešte spinká ... veď oni mi to opíšu a ak, tak sa pôjdem ja pozrieť inokedy.... no chcem ho vidieť, lebo na foto je veľmi pekný, má 90 m2, ale nemá balkon :rolling_eyes: - vraj mal zimnú záhradu ale že ju zrušili...tak možno ak sa dá obnoviť....no balkon alebo niečo potrebujem - kde bude laurinka spinkať keď bude maminka s vami kecať ?!?!?!?! :sweat_smile:
17. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Zanetko a domek by nebyl lepsi? Ja vim ze na Slovensku to mate strasne drahe :frowning2: tady se da poridit krasny novy dum za 3,5 mil.

ja teda balkon nemam, mam terasu ale jen na veseni pradla nebot kristynka tam nespinka protoze prenyst kocarek se mi fakt nechce.

holky ja se tesim na toho lososa podle lucinky akorat jsem zvedava nemam rada ryby :slight_smile: ani hortici :slight_smile: ale treba to bude dobry :grinning:
17. led 2010 v 09:29  • Odpověz
jaji - tys mi s tím bytem dala brouka do hlavy a šla jsem se zase koukat na pronájmy, kde co je... jsou i celkem hezký byty, ale ta cena :frowning2: 10 000 bez inkasa je na nás už doooost :frowning2: Achjo... Manža včera zae přemýšlel, že položíme školu a on půjde do práce.. No uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet... V letním semestru máme zase dva předměty s povinnejma přednáškama a obávám se, že tam ti vyučující nebudou moc naklonění nějaké dohodě :-/
17. led 2010 v 11:03  • Odpověz
holky tak recept podle lucinky ten losos luxusni, misto kari ryze jsme udelali bramborovou kasi a bylo to mooooooc dobre.

Petko tak snad se profesori smilujou a meli by pochopit ze mate mimusko, snaha se ceni ne? co takhle chodit ob jednou ty a jednou manzel si preci info predate :grinning:
17. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jani - obávám se, že to právě neprojde... to je ještě "stará škola" a já holka na elektru :-/ myslim, že aspoň u jednoho z nich to skončí tak, že mám bejt na mateřské a ne ve škole přece :wink: na to nás připravovali i na studijním, že s tím máme počítat, že se najde někdo, kdo mi řekne, že když mám dítě, nemám studovat :wink:
17. led 2010 v 11:51  • Odpověz
:wink: tak jsem tu měla maminku, jelikož včera nedorazila, tak přijela dnes a bylo to fajn, celé dvě hodiny byla s malou a já jsem byla spokojená
17. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
no peti, by mi niekto skúsil povedať, že keď mám dieťa tak nemám čo študovať - a to už prečo?!?!?!? aj ja som študovala výšku s mimčom. Je pravda, že som z toho nemala žiadne vymoženosti - no môj názor je že prečo aj, veď diplom som dostala rovnaký a za rovnaké skpšky ako ostatní...takže toto chápem. Škoda že nemáte možnosť študovať externe ako si písala, popri tom sa i do robotky dá chodiť a korunky získať - myslím manžu samozrejme.... mooooc držím palce aby to s tým podnájmom vyšlo čo najskôr :wink:

ináč my tento bytík neberieme - vraj to bolo nádherne nafotené, ale v reáli nee :cry: no a potom ďalšia investícia by bola do toho obnovenia balkonu....

jani, ma tiež provokuješ - veď práve, že keby sme boli niekde inde, tak by sme i domček za takúto sumu kúpili a nááááádherný. Lenže tu i za pozemok nechutné prachy pýtajú. Som chcela kúpiť záhradu v čunove - okrajová časť bratislavy a za 4,5 arov pýtali 1,4 mil Sk!!!!! - to tam nebolo nič, len oplotená tráva s vodou a elektrinou :angry: v záhradkárskej oblasti - čiže nie stavebný pozemok!!!!

a čo sa týka maťovej kočky - ach jaj, ale už som si zvykla - pomaly :sweat_smile:. Tá terajšia je veľmi fajn...

miši, takže relax???
17. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.