• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
jaji - mě to právě štve, nechci žádný úlevy z toho, co se mám učit, cvika a laboratoře si taky odchodím, jen prostě ty přednášky nemáme šanci zvládnout, maximálně tam brát mrně s sebou (možná by bylo fajn jim takovej naschvál udělat :grinning:)... Kdyby udělali přednášky dvě za týden a pak je dali povinný, tak to chápu, ale když je jen jedna, tak se to prostě nedá zvládat... Přitom ze zákona bejt přednáška povinná nemůže:grinning:
To kombinovaný nám leželo s manžou v hlavě. Tenhle rok, že bychom tak nějak dodělali a pak by to kombinovaný bylo fajn, ale blbý je, že pro náš obor to prostě nejde :-/ Tak jsme nakonec řešili, jestli se na to nevyprdnout, že kdo ví, jak dlouho tu oba budem, tak by bylo lepší si ten život užít co nejvíc, než se ještě dva roky plácat v tomhle... :-/
Jinak tady je to taky s pozemkama na prd... člověk když by chtěl postavit domek a mít rozumně velkou zahradu, musí mít minimálně 6 milionů :frowning2:
17. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
peti, presne tak som to myslela, že na prednášky ťa predsa nikto na výške nemôže nútiť - je len na tvojej šikovnosti či sa to zvládneš naučiť ak ti dá doma prednášku z prednášky manža - a to som vôbec nevedela, že nie sú povinné zo zákona!?!?!?!?!?
a nebláznite, keď ste sa už na to dali, tak by bola škoda to nedokončiť. Teda jasnačka, že ak by to už proste nešlo, tak ako riešenie vám to pomôže, ale ak by ste to predsa len zvládli, bola by toho fakt škoda. Možno by som zvážila prerušenie jedného z vás a potom na výmenu doštudovanie.... no ak zvládaš školu s tým že by si nemusela na všetky prednášky, no tak ..... prečo na ne proste musíš???? - keď vlastne si napísala že nemusíš?!?!? :confused: - zo zákona.
17. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Žanetko, spíš jsem si stihla krásně poklidit a jsem spokojená, dala jsem péct puvní chléb a už se na něj moc těším, ale malá je teď fakt zlatíčko musím ji moc moc pochválit. Krásně spinká a všechno :slight_smile:
včera jsme dokonce sáňkovali:D teda tatínek nás potahal po dvoře a zahradě a malé se to moc líbilo
17. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
jaji - prostě někteří profesoři mají daný, že přednášky povinný jsou... :frowning2: i když by neměly bejt... To přerušení by nám nepomohlo... Manža by pak beztak musel do práce a už bychom neměli pro malýho hlídání na dobu, co já budu ve škole... :-/ buď to teĎ zvládnem oba nebo máme smůlu :slight_smile: Mě to mrzí, já bych na ty přednášky ráda chodila, jsou to zajímavý předměty, ale od malýho se mi nechce a je to o to horší, že tam můžem jít vždycky jen jeden (takže nakonec zůstanem doma oba :grinning: )... No uvidíme, je to komplikovaný. Spíš jsme přemýšleli s manžou, že bychom si každej zapsali letos jinej ten předmět s povinnejma přednáškama a příští rok si to prohodili, ale uvidíme... Já bych letos o prázdninách měla absolvovat povinnou praxi, což bude taky ještě sranda :grinning:
17. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
waci - já teď píct nemůžu :frowning2: manža před pár dnama vytáhnul chleba, kousek ho uřízl, ale nechal v něm ty hnětací háky (to jsem nevěděla :-/ ) a já jsem se snažila ten chleba ukrojit a tedˇ máme jeden ten hák odrbanej, tak už zjišťujem, kde koupit novej :grinning: protože poškozený teflonový věci se prej nemaj používat :-/ takže jsme teď bez chleba :frowning2:
17. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
k.ate kočenko pokud potřebuješ náhradní díly objednej odsud najdeš tam všechny značky pekáren :wink:

http://www.domaci-pekarna-shop.cz/?p=productsList&iCategory=36&sName=NAHRADNI-DILY-a-DOPLNKY-k-domaci-pekarne-MOULINEX
17. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
a pokud bys měla etu tak napsat normálně do ety nebo zavolat :wink:
17. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
No ahojky, tak ja mám chvíľku pre seba, chlapi sú von, ale o tretej sa striedame lebo je vonku kosa ako z nosa :confounded: .

Peti a čo tak dať do niekde do telky alebo napísať na ministerstvo školstva ak ti nedovolia nechodiť na prednášky. Bola by to fakt škoda, keď vám to ide.

Jaji, tak sa presťahuj niekde k nám :slight_smile: bude mi tu veselšie. Ale hoci nie sme BA, tak je to tu tiež hrozne drahé.
17. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
waci - máme moulinex... manža už psal do nějakýho servisu, tam se to prej taky mělo dát sehnat, ale to bude nejdřív ve středu, no ale nevadí, každopádně díky za odkaz, uložán ho, kdyby se mi zas povedlo to okrájet :D
17. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
aurel - když mně o tu školu zas tolik nejde :slight_smile: Nejradši bych s tím sekla, i když mi to je do jisté míry líto... Sama se pořád rozhoduju jestli chodit nebo nechodit :slight_smile:
17. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
No veď uvidíš ako sa rozhodneš.
17. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
No idem sa poobliekať a idem mrznúť von,pa.
17. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:

Kate nesekej s tou školou..byla by to škoda a myslím že jednou bys toho litovala...ono přeci jen být Ing nebo Bc je zrovna v tvým oboru myslím dost rozdíl :wink:

Jají nevadí...objeví se lepší byteček :wink:

Waci pěkně sis užila maminky...to já bych taky potřebovala aby mi malýho někdo pohlídal...dneska sem totiž vůbec nespala...včera tu byli sousedi posedět a zapít trochu ty moje narozky a najednou z toho byl mejdan do 3h do rána :grinning: no a prcek v 5h vstával a od tý doby nespí a kňučí asi zase ty zoubky zlobí...tak už sem z toho docela KO ale Jára naštěstí hrdinně hlídá a já odpočívám aspoň teď :wink:
17. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Peti se školou nesekej. Jednou by tě to moc mrzelo. Znám hodně holek co s tím taky sekly a nakonec toho stršně litují, ale zpátky už se nevrátily. Dokonce i ti co jen pozastavili studium na rok tak už se do školy nevrátili, zkus bojovat, vím je to těžké, ale bojuj :wink: moc tě v tomhle obdivuji, však víš že to vždycky píšu. :wink:

teda Gábi vy jste se rozjeli :grinning: mě by to zabilo, takhle pařit do rána :grinning:
Já jsem vypravila taťku a malou ven tak mám dnes fakt takovej relx a jdu si dát něco do dvd :grinning:
17. led 2010 v 15:22  • Odpověz
miši, no ja by som do rána aj parila, ale potom by to bolo zaujímavé, keď by som spinkať nemohla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

peti, tiež ti radím, nevzdávaj to a to čo ti poradila zuzka je celkom dobrý nápad :dizzy_face: . veď tento rok je o chvíľu finito a ten budúci je posledný - či????

zuzka, ja by som aj išla k vám, ale to by som do páce precestovala dlho predlho a veľa preveľa :astonished:
17. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Peti,souhlasím s holkama, když ti to tak hezky jde, byla by škoda rušit studium. A povinné přednášky? To je fakt hovadina...kolik vás na to chodí, že dělají i docházku? u nás se na přednášky teda povinně chodit nemuselo.

Jinak my psali, že mi zítra posílají židličku :dizzy_face:
Jaji, co ta tvoje židlička? Už se ti ozvali?
17. led 2010 v 17:50  • Odpověz
marti, nikto sa mi neozval, počkám do zajtra - predsa len víkend... no a ak zajtra nič, tak sa na vás obrátim, že či mi tam niekto necrnkne že čo a ako, ako som ti písala na FB...
17. led 2010 v 18:08  • Odpověz
holky, díky za podporu :slight_smile:

grabu - když já nevim, mám strach, že jako ženská, nekarieristka se v oboru stejně moc neuchytím:grinning:

calli - nevim, kolik tam chodí lidí :grinning: já byla za celou dobu studia na vejšce snad na 20 přednáškách :grinning: On někdo chce u zkoušky třeba vidět i zápisky z přednášek a tak, mně to prostě přijde jako komunistickej zajetej styl ještě :grinning:
17. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Kocenky ja se pro dnesek loucim, jdu se divat na tyvku. :slight_smile: Sledujeme s Jirkou serial Flashforward a je to tuze zajimave.

Zanetko i me ta zidlicka trvala pres tyden ale to diky PPL :angry: me poslali tracking # podle ktereho jsem si to nasla na PPL web site.

Petko, ja bych ti moc prala abys to vydrzela ale verim ze je to hrozne tezke :frowning2: proto mas muj obdiv a i kdybys prerusila, my te na konovi budeme mit porad radi :sweat_smile:

Kdyz srovnam soukromou vejsku se statni tak to asi je velkej rozdil, u nas si maminky nosily na prednasky mimuska a vyucujici se smali ze tak male posluchace dlouho nemeli. Ale ja jejich pristup mela rada, aspon co se tyce toho ze kdyz nekdo nemohl ani na jeden termin zkousek ( pracovni cesta, nemoc) tak mu vypsali extra a bez kecu. JAko by si vic vazili studentu, ale zas na druhou stranu mam sice titul ale nic neumim :sweat_smile: jenze teorie je neco jineho a praxe taky :slight_smile:
17. led 2010 v 19:38  • Odpověz
No babule čo vy to tam máte stále za snehové katastrofy. To neviem či nám tu nezostane Lucinka na SVK uväznená. Pošlite trošku sniežiku k nám. Je to šialenstvo s tým počasím.
17. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Waci no bylo to mejdlo se vším všudy:slight_smile: Sice sem dneska taky mrtvá ale užila sem si to...už dlouho sem si tak nezablbla:slight_smile: a jako by ze mě všechno spadlo:slight_smile: nejdřív sme hráli jen dostihy a bylo to takový klidný...ale pak sme se rozjeli a tancovali a zpívali a blbli...no jako by nám bylo 15:slight_smile: :grinning:

Kate víš nezahazuj to dřív než si to zkusila...ono třeba právě tím že budeš ženská mezi samejma chlapama...navíc hezká ženská...tak třeba dostaneš šanci právě proto (teda nechci říkat že by ti to mělo přinýst nějaký privilegia - ale chlapi sou chlapi a vždycky mají mezi sebou rádi aspoň nějakou holku) :grinning: :wink: a budeš mít super práci:slight_smile: musíš tomu věřit:slight_smile: já ti moc fandím:slight_smile:
17. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jani - já uvidím, jak to bude, ale hrozně se mi nechtěj psát maily typu "mame mimčo, nemůžem se střídat, nešlo by to nějak udělat?" prostě to je blbý, no uvidíme, třeba nechám manžu, aby napsal :grinning:

grabu - no chci zhubnout, abych vypadala trochu k světu, třeba se pak zadaří něco najít :grinning:
17. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Peti já sem to nemyslela zle...jen vím jak to chodí...a že chlapi mají rádi mezi sebou ženský a tak po tobě určitě v každé práce hrábnou všema deseti:slight_smile: a myslím že k světu jsi už teď:slight_smile:

Jo a holky já mám supeeeer zprávu:slight_smile: už se zase vejdu do svých starých kalhot na lyže do kterých sem se už ani loni nevešla:slight_smile: mám radost...hlavně že si nebudu muset kupovat nový:slight_smile:
17. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
dobre rano

kristynka sla spinkat v 19h a kojila jsem ve 3h a v 6h vstavala ale i tak je to krasne :grinning:

venku zas napadl snih :rolling_eyes:

dnes budou fotky z vitani obcanku tak se moc tesim :slight_smile:

zuzi jako chces rict ze u vas neni snih jo? my tu mame tak 40cm a to tu snih nebyva :confused:ja snih miluju ale letos s kocarkem neeee.

gabi super ze se vlezes do gati :slight_smile:ja furt 53kg (2kg+) :pensive:
18. led 2010 v 06:55  • Odpověz
žanetko máš tu stoličku z těch stránek co sem dávala Lucka? http://www.kocarek.cz/jidelni-zidlicky-Chicco-JÍDELNÍ%20ŽIDLIČKY%20CHICCO%20POLLY%202009%20Distraction-1244.html

Pokud jo, tak já tam odsud tu naši židličku mám a hned mi ji odeslali, ale PPl, mělo problémy ji dopravy hned druhý den kvůli sněhové kalamitě, mají i na svýchc stránkách info, že se dodávka opožďuje. Tak zkus napsat maila do kocarku. cz pokud ji máš odtud jak to vypadá a pokud ji poslali, aby ti napsali číslo zásilky a dohledáme to na stránkách PPL
18. led 2010 v 08:30  • Odpověz
holky jinak já měla hroznou noc, ne kvůli Zoujince ta byla zlatá, ale chytl mě průjem a zvracení :( mám to od zad zase se začínají ozývat. nemůžu se nai pořádně nadechnout :frowning2: dnes se mnou zůstal manžel doma
18. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Miso :pensive: :pensive: a z ceho to mas, jakoze od zad? to jen tak nebo jak jsi upadla?
18. led 2010 v 08:41  • Odpověz
holis ne já jsem se půl roku léčila se zádama, získala jsem to díky fyzickému a psychickému přetížení z práce. Když jsem dělala v chráněném bydlení pro mentálně postižené a měla jsem sama na starosti někdy 9 někdy 11 klientů a to tam byli i tělesně postižení a musela jsem jim pmáhat do vany... takže se o mě vždy opřeli a prostě začalo se to na mě podepisovat. Pak to vyvrcholilo, když jeden klient začal být agresivní, měla jsem z něj strach. No a jelikož jsem dělala 24 hodin a pak den volna a já jsem nedokázala přijít dom ze čtyřiadvacítky a jít si lehnout. což sjem měla. protože v centru jsem spát nemohla. tam to byly klasické noční :( takže jsem začala být vyčerpaná, táhla jsem to takhle půl roku. pak jsem se jeden den ráno v neděli vrátila domů a z ničho nic jsem manželovi zkolabovala, prostě jsem flákla na zem. Manžel nevěděl co se mnou, když jsem se probrala točil se se mnou celý pokoj a tak mě manžel uložil do postele, že se z toho vyspím, ten den jsem prospala celej. Ráno když sjem se vzbudila bylo to motání ještě horší, už jsme nemohla slézt ani ze schodů, nešla jsem rovně a nic. Já hrdinka tvrdila že mi nic není, ale nakonec mě manžel naložil do auta a jelo se k doktorce, nebyla jsem schopná ani sedět padala jsem ze židle. nakonec mě doktorka poslala na neurologii a ortopedii. Na neurologii mi řekli, že je to nádor na mozku. byla to hrůza. nakonec manžel trval na tom aby mě poslali ještě na ortopedii. Tam lékař příšel na to že mám skříplou krční páteř a mezihrudní. A začal koloběh. Neustále jsem chodila na neurologii, tam mi dělali veškerá vyšetření a nakonec souhlasili, že se jedná o páteř. Měla jsem léků jak starej človek. Na ortopce mi začali rehabilitace, za rehabilitace jsme vysolila za tu dobu přes 3500 jelikož pojištovna hradila jen část. stejně mi rehabka nepomohla. nakonec verdikt zněl, že můj stav je neměnný, že už mě to bude trápit celý život...měla jsem léky od boklesti. v těhotentství mě záda taky bolela, ale mohla jsem určité léky a masti. ale ted jak třeba chvám malou.. tak je to čím dál horší a v noci to bylo šílené a i ted se tady nemohu nadechnout bez bolesti. jenže žádné léky nemohu a masti při kojení jsou také zakázany. takže je to začarovaný kruh. Nejlepší je že doktoři se zhrozili, že taková mladá holka a má problémy se zády. Nakonec mi doporučili změnu zaměstnání, proto sjem tam odsud utekla.
18. led 2010 v 09:11  • Odpověz
No jani včera tu nebol ani kúsok snehu, ale evidente ste nám ho poslali a husto tu sneži a je tu biela paráda, ale do obeda by mohlo prestať, nech môžem ísť von. :wink: a potom môže zase snežiť, nech sa dá lyžovať a tak, ke´d je už zima nech stojí za to.
18. led 2010 v 09:26  • Odpověz
No tak práve drobec po hodne dlhom čase zaspal sám v postieľke a bez väčších problémov, ale dopoludňajšie zaspávanie máme zmáknuté vďaka Janke, zaspáva pri tej relaxačnej hudbe.
18. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.