• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No bodaj by vám s tým počkali, kým vyrastiete.
8. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky vy jste toho teda napovidaly :slight_smile: malej dneska čumákuje... V noci a večer byl podezřele hodnej, tak si to teď vynahrazuje, ale teď usnul konečně :grinning:
8. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jinak s kočárkem jsem spokojená...jen mi trochu vadí že tady nemáme v Květnici pořádné silnice...nikde se moc nedá jezdit, protože ten X-lander nemá moc pérování a po těch šutrech co tu všude jsou místo asfaltky tak to strašně drncá a malej je v tom jak na horské dráze...takže je ten kočárek trochu tvrdý...ale jinak super:slight_smile: jo a taky sem zvědavá jak dlouho nám vydrží...prcek totiž strašně rychle roste a mám pocit že s fusakem se tam už asi nevejde...no uvidíme...ale chtěla bych ho v tom vozit aspoň do půl roku...ale nevim nevim :unamused: :confused:
8. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
NO Gábi,o tom ani nehovor,tí parchanti vo vláde uberajú peniaze tam,kde ich je už tak málo a práve rodinám s deťmi,čo ma rozčuľuje najviac...hlavne,že sa poslanci majú dobre,stavajú milionové domy,vozia sa v drahých autách a pod.
8. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Inak drncá aj môj kočík, hoci péruje fajn - to robia asi všetky. Malému to ale vadí iba niekedy - podľa nálady, niekedy sa muto páči.
8. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky budete dávat prcky na takové to vítání občánků?:slight_smile: u nás tady na vesnici to je a já tam malýho asi dám, ať má nějakou památku kde bydlel když se narodil:slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
No u nás to asi nerobia, inak by sme išli. Nám majú dať akurát na privítanie prašule a tie veru zatiaľ neprišli. Zatiaľ len uverejnili v našich novinách, že sa narodil.
8. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Gábinka, a to je čo?to musíš malého niekam prihlásiŤ?
8. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
To my měli malýho taky v Pražským deníku...ale tady na vesnici se dělá vítání občánků a prý je to nějaký ceremoniál s basničkama se starostou a dostane pamětní list a tričko Květnice:slight_smile: tak jsem na to zvědavá:slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
No Luci podívej se jestli má vaše obec nějaké webovky tak tam to většinou bývá napsané...nebo se zeptej na obecním úřadě...ale tady v Čechách to myslím dělají všechny obce...a u nás to je dvakrát ročně a teď to bude právě někdy za měsíc...a dává se tam přihláška. Třeba si na úřad jen zavolej a oni ti určitě řeknou...dělá se to i podle počtu narozených dětí v různém období...do jednoho roku věku většinou:slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Luci jak se vůbec přesně jmenuje to kde bydlíš?
8. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
my jsme měli malou v blanenském týdeníku, má to malá i schované v albumu. No nic holky malá se budí, jdeme přebalit nakojit a za babičkou :wink:
8. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Aha,tak to je teda pekné,to by som potom tiež malého prihlásila,ale ked sa narodil v Motole v Prahe 5,tak neviem.
Gábi,Slaný sa to volá :grinning:
8. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
grabu - manža to musel hlásit když šel pro rodnej list, takže tam pujdem... Manžovi se tam moc nechtělo, ale mně jooo :grinning:

Jinak holky, kdy vám prcci začli zvedat hlavičku? Já se snažím dávat mrňouse na bříško, ale jemu se moc do toho otáčení hlavičky prostě nechce... No asi ho budu dávat na bříško častějc, ať trénuje... :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
No môj drobec nechce byť na brušku, tak neviem ako to bude s nami.
8. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Luci ale to nejde o to kde se narodil...ale o to kde bydlí...tam se dělá vítání občánků...takže zkus ve Slaným zavolat na úřad a zeptej se:slight_smile: určitě ti to řeknou :wink:

Kate náš prcek začl trochu zvedat ve třech týdnech a zvednutou dlouho jí udržel tak v pátým týdnu:slight_smile: a teď už s ní otáčí a čumákuje na všechny strany:slight_smile: my sme trénovali každej den...vždycky chvilku dokud ho to bavilo...nejdřív jen rejdil pusou v tý plínce na který ležel...bylo to vtipný:slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
grabu - já právě mám strach, aby se neudusil, jak má ten čeníšek zabořenej v plínce :grinning: On právě tu hlavu otočí a na chvíli zvedne jen když už je naprdnutej... :confounded: No snad se to poddá :grinning:
8. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
No veru musíme aj my začať trénovať, aby sa mu dobre vypracovalo šijové svalstvo.
8. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
No a ako ste na tom s fusakmi, už ste ich nakúpili?
8. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Aureli a Alex ještě nedrží hlavičku když ho máš u sebe...třeba na odříhnutí? náš prcek začal tu hlavu zvedat hlavně když sem ho měla položenýho bříškem na svým břiše:slight_smile: byl zvědavej kde sem a tak ji začal zvedat a koukat mi do obličeje:slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
jinak my měli fusak koupenej už s kočárkem...ale není úplně nejteplejší tak do něj budeme dávat ještě takovej co sme koupili do autosedačky od Emitexu...ten je hodně teplej:slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Ešteže Ťa mám Gábi,ďakujem za info,tak uvidíme,čo zistím :slight_smile: bol by to celkom príjemný zážitok :slight_smile:
Peťka,tak u nás to je s tou hlavičkou tak ako u Gábinky,tí naši chlapáci sú totiž nejaký zohraní vo viacerých veciach :slight_smile: neobj,každé miminko to má inak,píše sa,že hlavičku by mali držať tak v 3mesiacoch.My ho dávame každý deň cvičiť na bruško,aby si to trénoval aj niekoľkokrát za deň,napr.pri prebaľovaní,tak sa toho neboj,a hlavne,keď budeš pri ňom,tak sa určite neudusí. Tak malý spí na balkone a ja idem zase pokračovať v upratovaní...a čakám,kým sa ozve Libi,dnes išiel na doležitý pohovor,tak by som mu to priala,keby mu to už vyšlo,ale radšej som ticho,až to nezakríknem...
8. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Zuzi,tak ja idem práve objednávať ten Lodger,lebo keď začne byť poriadna zima,tak doma teplejšiu deku nemám...
8. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Luci tak sem na stránkách Slaného našla jen nějakou zmínku ve videoarchívu...tam říkají že ho u vás dělají dvakrát ročně to vítání občánků a je to z listopadu 2008, tak třeba bude letos taky v lostopadu, ale přihlášku jako to maj u nás sem tam nenašla...ale dělají pro rodiče a děti každý rok nový pamětní list, který maluje každý rok jiný malíř. ty jsou tam taky uvedený na stránkách:slight_smile: jen sem zadala do vyhledávání na těch vašich stránkách vítání občánků a tohle mi to našlo...tak zkus zavolat třeba na ten úřad a oni ti určitě řeknou víc:slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Gábi,ty si poklad,aspoň to už nemusím hľadať ja :slight_smile: tak ja sa tam zájdem rovno opýtať,keď pojdem okolo.

Tak Libi mi volal a je tam s ním 12uchádzačov v 3.kole!!!!to je mazec,čo?teraz čaká,či postúpi do toho posledného...ach jo,je to také zložité,toľko ľudí má záujem o jednu pozíciu...
8. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
To je mazec Luci...tolik lidí na jednu pozici..držím mu moc palce
8. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
No je to moc ľudí na jednu pozíciu,ach jo,za všetko može tá blbá kríza...ďakujem za držanie palčekov,za chvíľu by mal vedieť výsledok...som z toho už na nervy...
8. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Luci musíš si říkat že jak to má dopadnout tak to dopadne :wink: dej pak vědět ju

Jára včera přišel domů z práce s tím, že možná příjdou o největšího klienta pro kterýho dělaj softwary a jestli nepředělaj do 14 dnů nějaký systém, tak je konec a možná to ta firma nezvládne a propustili by je...:frowning2: tak mám z toho taky hlavu v pejru co bychom pak dělali...ale snažím se si to zatím nepřipouštět a doufám, že to nějak zvládnou!!! Ale Jára kvůli tomu teď asi bude dělat dost přesčasy aby to stihli, tak to musíme vydržet a být podporou...aby se mi zase nezhroutil...to je strašný ta krize hnusná...už aby byla pryč!!! :angry:
8. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Ty bláho,asi si dám panáka,tak Libi volal a nakoniec im povedali,že im dajú vyjadrenie do 14dní...ale ževraj sa Libi stretol na chodbe s nejakou riaditeľkou,ktorá bola na pohovore a tá mu povedala,že mu možno večer zavolá :slight_smile:tak uvidíme,ale už z toho na prášky,lebo stále niekam chodí,stále čakáme vyjadrenie a nakoniec je...no idem byť radšej optimistka a držať mu palce,čo to ide...
je to fakt hrozné,tá beznádej,že v tej kríze je toľko ľudí bez práce a je jedno aké majú skúsenosti,ponúkajú im prácu,ktorá ich posunie o kus dole...snáď to Libimu nejako dopadne,hlavne nech to je aspoň trochu na úrovni...
8. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
ťuk - ťuk je tu voľno??? haj babenky :slight_smile: , ová téma, šikulky :grinning:

luci, ty nevieš čo na Slovensku nové keď si v čechách a ja som doma a info o materských mám hlavne od Zuzky, čo sem popíše - správy nepozerám a noviny teda nehrozia... takže mám všeobecný prehľad o dianí ako moja Laurinka :sweat_smile:

gabika, lucka, to myslíte vážne, že sa vaše mimina bez pomoci pretočia z bruška na chrbátik?!?!? veď to začínajú až niekedy v 3 či 4 mesiaci, tuším, ak si dobre maťka pamätám...aj to bola lekárka uveličená že aký je šikovný...no asi si nem pamätám dobre :grinning:

gabika, môj manžel ťa necháva podravovať, že obed bol výborný a potom prišiel maťko zo školy a tiež bol z toho uveličený.Aká jednoduchá papanica a ako im a teda i mne chutila...ešte raz díky

idem ešte dočítať druhú stranu, zatiaľ mám zmáknutú len prvú...
8. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.