• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Zuzanka, ja som tú senovku už obmedzila na 1xza 3 dni, lebo mi mliečko strieka prúúúdom, minule som išla kojiť a malú som celú zastriekala, milan sa rehotal ako blázonko :grinning: . No neverím že ju zoženieš u vás, keď v BA je v jedinej lekárni, teda aspoň to tak vyzerá...fakt ju napríklad tu v DNV ani nepoznali!!!! Keď ju zoženieš ozvi sa, napíšem ti ako sa to má pripravovať.
19. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
No začínam si zvykať, že akosi neviem nič zohnať. Veď potom sa ozvem, inak na nete som našla, že sú aj nejaké tabletky senovky.

Inak pripisujem to všetko trochu aj antikoncepcii, všetko sa to začalo ako som ju začala brať, tak som ju vysadila, uvidíme či to bolo z toho.
19. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahojte maminky,

tak som pridala zopár foto a k tej váhe...myslím,že náš Samík je najväčší jedlík,Jaji,takže žiadne obavy,určite bude mať Samík v piatok (to bude mať 2 mesiace aj 4dni) viac ako 6kg a čo?odstrelím sa?a to mu už nedávam ani Nutrilon a tiež papká tak po 3 až 4hod,niekedy po 2hod a niekedy dlhšie...inak každý koho sa pýtam,tak mi vynadá,že kojené dieťa sa nedá prepchávať!!!a že si nemám robiť starosti s váhou,kojené dieťa nemože byť nikdy tlsté-tlusté...akože fakt neviem,čo si o tých tabuľkách priberania mám myslieť,to akože,keď priberie viac,tak doktorka povie,že mu mám dať dietu alebo dať jesť iba 2krát denne???
Tak uvidíme,čo povie doktorka mne v piatok,koľko ľudí,toľko názorov...

Zuzi,to ma mrzí,že máte krizu,snáď to rýchlo prejde.
Ja som ju mala tiež,ale za dva dni bola preč.
19. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Jinak jsem "s hrůzou" zjistila, že malýmu už jsou malý 56... 62 mu jsou tak akorát a u 68 mu jsou overálků jen delší nohavice, ale jinak taky pohoda... No a včera jsme mu v krizi oblíkli 74 a ta mu sice je o něco větší, ale zase ne tak o moc... By mě zajímalo, kam poroste :confused: :grinning:
19. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky tak já jsem přijela z kontroly od gynekologa a jsem v pořádku tak jsem ráda :wink:
jinak n nás seostavila nějaká krize malá mi sem tam po jídle docela dost vyhodí a já mám začínající zánět v prsu, ale stihla jsem to zavčas podchytit a pomohl tvaroh :wink:
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Luci, perfektní fotky :slight_smile: Samko je vážně fešák :slight_smile:
A taky bych řekla, že kojené mimčo nemůžeš přecpat, ono si veme kolik potřebuje. Nevím, jak bych té svojí pyraňce rvala to prso z papulky :grinning:, když by chtěla ještě papat :slight_smile:

Aurelko, to bude brzo zas v pořádku, neboj :wink: Já už dávám nutrilon jen jednou a to buď večer nabo na první noční krmení, jinak už začíná stačit moje mlíčko, snad to dopracujeme tak daleko, že bude stačit jen kojit :slight_smile: A u tebe to může být jen nějaká jedno-dvoudenní krize,to bude dobrý, fakt :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
jinak nám už je malá šedesát dvojka a máme šedesát osm.rosteme rychle
19. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Tak babenky,ja už som vytriedila toľko vecí,lebo sú nám malé,už len niektoré 62(poďla strihu a tak) a inak už máme nachystané 68 a vyššie...som zvedavá,čo mu budem za chvíľu obliekať :grinning:

Calli,presne tak,ja si to tiež neviem predstaviť,že by som Samíkovi nedala toľko,koľko si vypýta...

Miška,to je super,že si OK.

Mám intímnu otázku babenky-máte niektorá hemeroidy?ja totiž neviem,či ich nemám aj ja,ale neviem,ako ich spoznám...len keď mám "veĺkú",tak ma to trochu bolí a ide to von ťažšie...
19. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
luci - já tu o tom už psala, s hemeroidama mám problém a pokaždé, když jdu na velkou, je to jak další porod... Kolikrát si řikam, že bych šla radši znovu rodit :grinning: Takže ten tvůj popis na to celkem sedí...
19. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Lucinko tak to ti neporadím já hemeroidy nemám, ale když jdu na velkou, tak mi sem tam trochu praskne konečník a trochu krvácí, ale nebolí mě to,doktor říkal, že je to tuhou stolicí, tak mám jíst hodně vlákniny a pít.
19. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
No Peti,tak ďakujem za potvrdenie...to je teda strašné..čo všetko ešte nevyskúšame,však?napísala si to presne...akoby som tlačila 10kg mamuta :slight_smile:
Kedy to asi tak prejde?ach jo...
19. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak na to, že v úterý měla Aduš už 57cm, tak pořád oblečeme všechno a některá 56 je jí i velká, tak nevím, jak to je šité :grinning:
luci...no já doufám, že hemeroidy nemám, ani nevím, jestli bych je poznala... :confused:
19. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: jdu si vás dočíst:slight_smile:
19. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky

zuzi snad to dopadne dobre s mlickem :wink:

zanetko co je to ta SENOVKA??? ze bych si ji koupila. mleka mam akorat mozna mene nez bych potrebovala sice UM pouzivam ale pouze vecer po kojeni :slight_smile:

jinak holky zitra v 10:05 na Spektrum, je porad Co nam prospiva :grinning: a zitra je tema jak naucit miminko spaaaat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz ted se nemuzu dockat :grinning:

luci sice nemam hemeroidy ale na velkou chodim jednou za 3 dny a teda abych pravdu rekla co me to stoji sil :pensive:

jinak my nosime porad bodycka stejny od narozeni jsou do 4,5kg a to mame asi tedka takze pristi tyden uz vytahnu dalsi kolekci :grinning:
19. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Waci super že si vpořádku:slight_smile:

Lucinko ají já mám hemeroidy...už od porodu a nejde se mi jich pořád zbavit...mám na to mastičku z lékárny a ta trochu pomáhá na to svědění...ale jinak na velkou taky chodím rodit ježky:frowning2: je to hrůza...ale snad to přejde...

Jinak holky já o víkendu dostala další menstruaci...takže sem úplně vytočená...ach jo...tak sem se těšila že ještě aspoň během toho kojení nebude...a vypadá to že se u mě už usídlila...:frowning2:
19. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Jinak Zuzi neboj...mlíčko se vrátí...já měla krizi min týden a taky je zpět a mám plné bandasky mlíka a jak říká Jajka...někdy to je gejzír:slight_smile: když sundám podprdu a Štěpula je rázem jak pokropenej:slight_smile:

Jinak my máme obleční ještě něco 62, ale už v tom moc nenatáhne nožičky:slight_smile: a 68 mu je ještě trochu velká...teda rukávky trochu dlouhý...jinak na nožičky už akorát:slight_smile:
19. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky já sem malýmu objednala na mimibazarku uplne novy teplákovečky...ale úplně úžasný:slight_smile: sice sem chtěla tři...a oni mají jen 2:slight_smile: ale to nevadí:slight_smile: no krásný:slight_smile: a levný:slight_smile: dám vám fotečky do albíčka ať se můžete pokochat se mnou:slight_smile:

Jinak Lucinko máš krásné fotečky Samíka:slight_smile: je fakt krásnej...už se nemůžu dočkat až si ho ve středu pochovám:slight_smile:
19. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
luci - no není za co... Já na to mám takovou mastičku, ale není u ní kloudně napsaný, jak se m používat, tak mažu zvenku, a sice je to o něco lepší, ale úplně v pohodě teda neee :frowning2:

Jinak jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning:
19. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Koukám že i Calli má nové fotečky:slight_smile: Adélka má krásný vlásky:slight_smile: a to koupání:slight_smile: no v těch kyblíkách sou ty děti roztomilý:slight_smile: jůůůů

Tak sem dala naše dvě nové teplákovečky do albíčka:slight_smile: Štěpula bude frája:slight_smile: Na tom mimibazárku je to super...když tam mají i nové věci a za tak levno...tenhle komletík sem tam koupila za 235kč:slight_smile: no neberte to:slight_smile:
19. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
No ahoj Kate...už sem myslela že si tu povídám sama se sebou:slight_smile:
19. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
grabu - telpákovky jsou super, my jsme dostali od mamčinejch kolegiň z práce takovou soupravičku, mně se moc líbí, sice je to z polyesteru, ale stejně to malýmu budu dávat, když půjdeme ven :grinning: Aby byl hezky v teploučku :slight_smile:
Jinak já zas sedím u facebooku :grinning: Malej sice nespinká, ale je vyjímečně hodnej:grinning: tak toho musím využít :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Jéé já musím taky vlízt na facebook a všechny si vás tam autorizovat...musím to zhlídnout koho tam kde mám:slight_smile:

Já úplně zbožňuju kupovat oblečení na prcka:slight_smile: je to všechno tak kráááásný:slight_smile: O víkendu sme byli u našich a byla sem s mamkou ve městě koupit nějaký věcičky v obchodě, potřebovala jsem nějakou zimní čepičku na Štěpulu a rukavičky...a tam toho měli tolik krásnýho že sem nevěděla co vybrat:slight_smile: no až je mi líto že z toho tak rychle vyroste :pensive:
19. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Peťka,no ja som si na tu jazvu po šití v lekárni kúpila gel z dubovej kory a ono je to aj na hemeroidy,tak to vyskúšam...nie je to až tak asi u mňa brutálne,lebo ani nekrvácam z konečníka,len sa mi holt Ťažšie vyprázdňuje...:frowning2:
no ešteže v tom nie sme samé,čo?

Gábinka ahojky,ja som práve posielala rodinám emailom foto malého,tak som tu nebola,ale už som tu...a už máme dva PC,takže nie som obmedzená a budem tu ako mi to malý a domácnosť dovolí :slight_smile:

Gábi,tak tie súpravičky sú úplne super,ja keď nakúknem na mimibazar,tak tam nič nenajdem...

Inak v ten utorok by som k tebe moja prišla,ale má prísť k nám cez prázdniny Libiho synovec,tak zistím,kedy dorazí,či už v utorok alebo v stredu,a dám ti vedieť. :slight_smile:
Moc sa teším na stredu,že vás s Kačkou uvidím a neviem si predstaviť ako si tu tých prckov budeme podávať na rukách :slight_smile:

Takže babenky,my máme v stredu babské rande s prckami u mňa doma,tak ak chcete,možte sa niektorá pridať :slight_smile:

No Samík mal inak divnú noc,včera celý deň skoro prespal,odpoledne mi spal od druhej do siedmej!!!to sa mu ešte nestalo,že by nechcel tak dlho papať :slight_smile:,potom ale nejako nemohol zaspať,zobudil sa o 3h a potom skoro každé 2h papal a teraz mi tu už zase spí,,snáď si deň nemýli s nocou...to by ma porazilo!!!!!!!!!!!!!!!

Inak som pekne vytočená,od 7hod nespím,pretože tu bola domovníčka v piatok,že dnes prídu o pol8 k nám niečo merať kvoli teplej vode,lebo niektorým susedom zle tečie a ono-doteraz tu nikto nebol !!!!!!!!!!!!!mohla som kľudne ešte spať...ach jo,z takýchto ľudí ma ide poraziť...ale za to mi dnes PPL privezie ten fusak pre malého :slight_smile:

inak sme boli cez víkend kupiť to nové PC a tak som si pri tom čakaní,kým ho nainštalovaní zbehla po obchodoch a Libi mi kúpil super kozačky :slight_smile: si z neho robím srandu,lebo som si kúpila ja farbu na vlasy,mikinu,svetrík,že keď tu nebude,aby som chodila vyparádená :slight_smile: a on mi povedal,že mi všetko zamkne a nechá mi vonku len tepláky :slight_smile: :grinning:
19. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Peťka,ty si fakt číslo,ako to stíhaš-koníka aj facebook,Libor sa mi smeje,že to máme fakt dovolenou s tými prckami,že sedíme a kecáme na koníkovi a facebooku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gábinka,ani mi nehovor,mne je to tiež tak ľúto,keď vidím koľko ma malý pekných vecí a ako rýchlo z toho rastie...najhoršie je ísť niekam do obchodu a vidieť tam tie rozkošné veci na prckov...to sa peňaženka hned vetrá...
19. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
jsem uspávala malou, zase nás trápilo bříško :frowning2: tak se svíjela v křeči :frowning2: ale už to poelvilo
19. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Teda Luci teď si mě rozesmála s tím Libiho nápadem ti všechno zamknout:slight_smile: :grinning:

Jinak super že už máš svůj PC, aspoň tu s námi budeš častěji:slight_smile:

My dneska taky měli jinou noc než obvykle...jak malýho bolelo bříško a už týden nekakal...tak se pořád mlel v postýlce a prdíkoval a tak se v 1h ráno konečně vykakal...tak sem mu pak dala rovnou napapat a on zase usnul...ale pak se místo v 7h ráno vzbudil v 6h a mě se ještě nechtělo vstávat...tak sem ho tu přemlouvala do 7h:slight_smile: naštěstí neměl ještě hlad, tak neplakal:slight_smile:
19. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
luci - no malej je dneska hodnej, tak to stíhám v pohodě a manža může dělat dokonce i věci do školy (to já ještě nějak "nestihla":grinning:) K nám dneska přijde manžova ségra večer, pohlídá nám chvíli malýho a my půjdem někam společně na jídlo... Minulej čtvrtek jsme spolu takhle na hodinku šli a hodně nám to pomohlo :slight_smile: Už se dneska taky docela těším :grinning:

Jinak já na malýho teď nic moc nekupuju, jak nikam nechodím... Jen by nám teď někdy měl dojít ten babyvak, na ten se docela těším, vyhrála jsem ho na aukru :grinning: No jinak včera jsme prali na malýho věci ručně, protože v erární pračce se nám prát nechtělo (zkusili jsme jednou a ty věci jsme znovu přepírali, protože se z toho malej osypal), manža se napřed divil, proč se dřív používala valcha, že to v ruce jde tak krááásně... a pa měl chudák úplně rozdrbaný ruce, tak to pochopil :slight_smile: a já to pak dopírala... Každopádně má mrňous teď všechno čisťounký :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Teda Peti vy ste takovýpradlenky šikovný:slight_smile: no a jak pokračuje hledání bytu? něco je v okolí, nebo není?
19. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
grabu - v okolí toho je docela dost, ale manža chce zajít do nějaké realitky a poptat se tam, až bude víc času... Tak jsem zvědavá, jestli se nakonec přestěhujem nebo ne :grinning:
19. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak to jo...a proč přes realitku? jestli můžete něco najít sami na netu...tak aspoň nebudete muset platit poplatky realitce :wink:
19. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.