• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlicky-plastove/Chicco-Polly-2010 - no ja v tom rozdieľ nevidím :confused: teda okrem ceny samozrejme
18. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Žanetko akortá mají více druhů, ale jinak rozdíl teda mezi nimi není jen v té ceně. NO to snad není pravda:( tak snad to se židličkou dopadne dobře-
18. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Gábi,to je teda hruza s tým snehom na tej streche,ale presne,keby sa mu dalo nejako pomocť a pozhadzovať skor ako nečakane spadne...verím,že to je nepríjemné,a presne to som včera po ceste v aute a tých kopcoch snehu,čo som všade videla,povedala,že to bude teda mazec,až sa to začne topiť... :confounded: tak hlavne opatrne!!!!

Žanetka,to snáď nie je možné,a to keď si poslala k nim objednávku,tak ti neprišiel potvrdený email o obj.?ale keďže ti ponúkli takú istú cenu kolekcie 2010,tak si vyber a nech ti ju pošlú,ešteže sú takí a svoju chybu chcú takto napraviť. Tiež nevidím rozdiel,len v tom,že má tuším koš na odkladanie,čo kolekcia 2009 nemá.

Samík,mal mrkvičku so zemiakom,tá mu teda šmakuje,ochutnal už aj špenát a že tiež mňamka :slight_smile:

Miška,tak-tak,doktori idú podĺa seba a podľa toho,ako sú naučení,takže tiež všetko dr.nehlásim,tak som aj Libimu povedala,nech už nabudúce radšej nič nehovorí a urobíme sa akože áno,p.dr.má pravdu :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
Žanetka,inak moja mamina robila 27rokov na detskom oddelení zdrav.sestru,takže naozaj jej veĺa detí prešlo rukami,aj z hľadiska chorob a všetkého vie,ako to prebieha,má dosť skúseností a triezvy pohľad na svet a smeje sa,čo všetko v dnešnej dobe lekári vymýšĺajú a zavádzajú...teraz robí na dialýze sestru,úplne iná zmena,ale tiež fajn.
18. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Holky tak já se omlouvám že nereaguju...dočetla sem vás ale než sem stačila na něco odpovědět popadal tu další sníh ze střechy tak sem lítala...a teď už sem zapomněla co sem chtěla napsat...jen jediná dobrá zpráva je že sem se nakonec rozhodla to auto dát úplně jinam...až na cestu...že co kdyby to padlo ještě dál než sem stála...a asi minutu po tom co sem to přeparkovala zřachlo ze ptřechy hromada sněhu a padlo to až tam kde sem před tím stála...takže štěstí že sem to přeparkovala ještě jednou nebo bysme měli pomačkané auto a to by mě asi piclo...no hrůza...

Jaji tak barvička co si chtěla je v téhle kolekci taky...tak snad ti jí pošlou za starou cenu a ne za tuhle šílenou...to je snad o 1000 víc ne...vždyť sou stejné...to je hrozný jak s těma cenama házej...držím palce ať to dobře dopadne
18. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
luci, ja tam ani len ten kôš na hračky nevidím, je tam nejaká sieťka vzadu, ale tá je aj na "našej" - a presne, teším sa ich ústretovosti v prípade ich pochybenia, je to seriozne, ale je to pekný ofajč s "kolekciou 2010" :sweat_smile:
a jasnačka že mi prišiel potvrdzujúci mail, ešte sme si to upresňovali....ako platiť, či v eurách...kedy príde... ešte že to nemám vymazané :dizzy_face:
no a mamina musí mať vážne veľa skúseností, ak niečo nebudeme vedieť, určite nám cez teba poradí :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
Gábinka,teda,ty si šikovná,asi si mala nejakého tucha,keď si autíčko ešte viac preparkovala,fajn,že to tak dopadlo :wink:

Žanetka,no na foto ho nemajú,ten koš,ale myslím,že tam bude,keď to tam píšu,inak fakt magori,vždycky na novú kolekciu takú palbu,za to by som to fakt nekúpila!!!!!tak šup objednať novinku,nech máš už stoličku doma :grinning:
18. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
gabi, iná telepatia - čo tam auto, ale ešte že to na teba nepadlo, keď si ho išla preparkovať :astonished:
18. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
musím počkať, lebo verifikujú či mi ju poslali alebo nie.... budú volať do prahy a kočka mi dá hneď vedieť... a k tomu košu na hračky - no myslíš že som si to čítala :grinning: - ja som len obrázok mrkla :sweat_smile:
18. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Žanetko, tak pak dej vědět jak jsi a židličkou dopadla a jakou jsi si vybrala.

malá mi usnula u prsa žabinka, ale měla jít s tatínkem ven
18. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Holky tady to je fakt jak na tobogánu ty střechy...jezdí to jedna za druhou...to je mazec...a ty rány sou hrozné...Štěpán se dycky lekne...teď mi konečně usnul...tak doufám že ho to hned nevzbudí :confounded:

Bohužel to nejde nijak sešťouchat dolů, protože máme dvoupatrovej domek a tam nedošáhnu a ani z půdy se tam nedá nijak dostat...leda z okna...ale to se zase bojím :unamused:

No Jají však já sem utíkala domů aby to na mě nepadlo...ale co mě horko polévá když si vzpomenu že sme měli o víkendu na terase Štěpána v kočárku a vůbec mě nenapadlo se podívat na střechu jestli z ní nemůže něco sjet...no radši ani nedomýšlím co by se mohlo stát :confounded: :fearful: :zipper_mouth: ještě že to o víkendu ještě netálo...
18. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Holky hodila jsem pár fotek jak si Lůca strká tu nohu do pusy :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=284251&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Lucí vítej zpátky v ČR :slight_smile: Jak to půjde, jsem u tebe doma :slight_smile:

Gábi tady taky všechno padá, hlavně se bojím těch rampouchů. To sjet do kočáru, tak ani nechci domyslet ...........
18. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
Gábi,na také veci radši už ani nemysli,je to smutné,ale za to ste všetci v poriadku a dávajte na seba pozor...škoda,že sa nedá inak dostať na strechu,ten ťažký sneh je fakt nebezepečný,radšej počkajte,kým to popadá všetko,aby sa vám nič nestalo a vonku choďte opatrne.
18. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
ahojky, tak máme po zkoušce a nic moc :frowning2: snad to vyjde :frowning2:, ale moc nadějně to nevidim, zkoušku z týhle středy si asi přesunu na další, protože do téhle středy nemám šanci se to naučit... :-/ achjo, je to všechno komplikovaný. Jinak bráchova přítelkyně zvládla hlídání malýho v pohodě, tak jsem ráda :grinning:
18. led 2010 v 15:18  • Odpověz
kači, fotky sú kráááásne :wink:

peti, možno motyka vystrelí ...
18. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Jaji díky :slight_smile:

Peti určitě to vyjde. Ty jsi šikula :wink:
18. led 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
Kači,Lucinka je teda krásna,čím to bude,žeby po maminke ? :wink: na FB máš krásne foto,to s Lucinkou je tiež krásne,ale to druhé ešte viac :wink: je to na vás,dajte vedieť,kedy vám to s Gábi vyhovuje a hlavne,keď sa budete cítiť bezpečne na cestách!!!!

Peti,mysli pozitívne,určite to výjde,neboj,aj keď to možno nebude za 1,ale skúška výjde!!!!!!!!
18. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Katuš malá je šikulajda.
18. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Luci já se červenám :slight_smile: No jestli je krásná po mamince nevím, ale je fakt, že je to naše kočička :slight_smile: No, asi jako každé miminko :slight_smile: Už jí rostou blonďaté vlásky, tak bude blondýnka s velkýma modrýma očima :slight_smile: Já se domluvím s Gabčou a dorazíme :slight_smile: Uvidíme jak bude zítra a třeba ve čtvrtek bychom mohly :slight_smile:
18. led 2010 v 15:39  • Odpověz
waci díky, je hrozně legrační jak si pořád loví ty nožičky. Už mi dorazila ta knížka jak si hrát s dětmi, tak na to budu muset kouknout :slight_smile:
18. led 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Kači,ale no tak,nemusíš sa červenať,rada pochválim to,čo je naozaj pekné :wink:
Samíkja volajú všetci "sameťáček",pretože na hlavičke,čo má tie blonďaté vlásky,a keď mu prejdu po nej rukou,tak to je ako "samet"-zamat :slight_smile: a tiež má modré okane :slight_smile: tie naše detičky budu teda krásne,už vlastne sú,ale až vyrastú,budeme mať,čo robiť,aby sme odháňali nápadníčky a nápadníkov :grinning:
18. led 2010 v 15:43  • Odpověz
holky ja jsem opet na pokraji nervoveho zhrouceni, tak kdyz dam Kristynku spinkat v 12h ten zevl pod nama vrta az mi ji vzbudi a kdyz ji dam spinkat ted tak nekdo neco tluce do zdi :frowning2: ja uz vazne nemuzu dal.

Kaci Lucinka je krasna s tou nozickou, sikulka, vy jste vazne vsichni napred ale my to taky dohonime :slight_smile:

jsem se chtela podivat na novy dil melrose place a on se mi stahl nejaky spatny a nejde spustit :angry:to mam tedy radost.

ja uz nechci snih uz 2 dny jsem nebyla venku :cry:
18. led 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
Jani,teda to chápem,že rozčúlená a že ťa susedia takto štvú...no a hlavne je škoda,že má Kristýnka tak citlivý sluch,to Samík,keď spí,možem aj vŕtať a nevadí mu to...pevné nervy Janik!!!!
18. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Kači my si hrajeme každej den z knížky :wink: jsou to sice třeba blbiny, ale malé se to moc líbí :grinning:
18. led 2010 v 15:51  • Odpověz
KAčí no Lůca je teda šikulka:slight_smile: z ní bude minimálně gymnastka nebo ještě líp Atlet roku a vitěz olympiády:slight_smile:

Tak mi ty rány Štěpulu vzbudiily, takže spal jen 20 minut:frowning2:

Holky prcek dneska už spapal 5 lžiček mrkvičky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale musela sem koupit v obchodě...protože já nevím proč...ale když jí uvařím já tak jí nemůžu nikdy rozmačkat tak na jemno a malej se tím pak dusí...asi sem tele...no třetí pokus bude nastrouhanej úplně na tom nejmenším struhadle a pak uvidíme jestli to půjde rozvařit:slight_smile: ale koupila sem i brokoličku a květák ve skleničce od Hami tak sem si říkala že to zkusím a pak budu vařit ty domácí...on vypadá že zblajzne všechno:slight_smile: tak snad si na ty kupovaný nezvykne a pak bude papat i domácí...mě teda ta domácí mrkvička chutnala víc než kupovaná...ta co sem dneska ochutnala byla bleee no ale Štěpula ještě neví jak to může všechno chutnat mňam tak to papá statečně:slight_smile: jo a holky přišla sem na to že všechny ty kaše jsou se sacharidama...i když na těch od Hippu píšou že jsou bez přídavku cukrů tak stejně v nich sou sacharidy...a to docela dost...ale je to jen to co v nich je přirozeně...tak snad to nevadí...já nevím...co myslíte? Štěpánka teda krásně zasytí:slight_smile: dávala sem mu ji už 4x a to vždycky místo odpoledního mlíčka...ale pak mi nechtěl ani po koupání moc papat, protože byl ještě pořád sytej...tak mu jí budu dávat až na noc...jo a pak stejně spinkal do 6:30 celou noc bez probuzení...takže mu to asi fakt stačí:slight_smile:

Kate zk dopadne dobře uvidíš :wink: :wink:
18. led 2010 v 15:52  • Odpověz
holky pokud chcete mrkněte jak se směje Zoujinka nahlas http://www.youtube.com/watch?v=GUeDfsc7RvA
18. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Gábi buď v klidu - jak píšeš, všechny ty kaše obsahují sacharidy a já myslím, že kdyby to mimčům vadilo, tak to nevyrábí. Já dávám Lůce Sunarku pořád, koupila jsem i od Hippu, ale tu jsem ještě nezkoušela. A tu mrkvičku mixuješ mixérem nebo jí jen mačkáš? Mělo by se to rozmixovat mixérem do pyré a rozředit vodou, ve které se to vařilo (V kojenecké vodě). Teda tak jsem aspoň četla ty příkrmy.

Waci já to večer nastuduju a zítra to taky zkusíme, už totiž nevím, co s ní mám dělat :slight_smile:

Luci ty jsi poklad :slight_smile: Já myslím, že naše Lůca bude mít ze ženichů zamotanou hlavu. Jeden hezčí než druhý :slight_smile:

A co to plavání? Najdeme něco?
18. led 2010 v 16:03  • Odpověz
holky a ještě jsem do alba přidala fotku jak nás vyfotil manžel, když jsme dnes se Zoujinkou spolu spinkali. Naznal, že se nezapřeme, že patříme k sobě
18. led 2010 v 16:08  • Odpověz
tak dámy, noooo, mám nové info :angry: . Že stoličku mi neposlali, lebo zistili, že tá posledná čo mi poslať mali, mala nejakú vadu - HOVADA, že by napísali búúúúúúúúúúúúúú paníííííí máme problém :angry: :angry: :angry: .
No ale na druhej strane, zajtra má nabehnúť nová ponuka 2010 aj na ich stránke, takže si mám vybrať a VRAJ bude za tú pôvodnú cenu.
Kočka z Prahy :angry: mi to zajtra dotiahne dokonca - pevne verím do pozitívneho konca. No ani nemyslím, čo by som preplatila na telef, keby som tam ja z SK toľko volala.........
18. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Kačí já mu dala od Hippu tu rýžovou a ta mu moc chutná...a pak ještě i tu na dobrou noc jablíčkovou a na tu se nejdřív moc netvářil ale pak jí taky zblajznul celou misku:slight_smile: a s tou mrkvičkou já sem jí chtěla rozmixovat...ale jak mám jen takovej ten ponornej mixér, tak to nadělalo jen takový kousíčky a nerozmixovalo se to úplně...asi jak je toho i málo nebo nevím...musím to ještě vychytat...ale kdyžtak to budu vařit nastrouhaný no...co se dá dělat...protože mixér jako robot doma nemám:frowning2:

To plavání já bych ráda...Štěpánka sme nechali předevčírem plavat ve velký vaně a tůůůůůze se mu to líbilo:slight_smile:
18. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.