• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
waci tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: Video si pustím až se malá probudí :slight_smile:
18. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Gábi tak toho chce asi udělat víc a tím ponorným by to mělo jít. Nemáte mixér na koktejly? A kam to plavání? Jakou Prahu? Já teď našla nějaký klub bublinka na Praze 6, ale tam chtějí za 10 lekcí 4 tisíce.
18. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Jají určitě to dopadne dobře s tou židličkou :wink: :wink: :wink:

Waci super video i fotečka:slight_smile:
18. led 2010 v 16:17  • Odpověz
holky je to legrace. Nejprve jsem manžela sprdla, že nás fotí, ale nakonec jsem uznala, že tohle fakt stálo za to :grinning:
18. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Kačí to je docela dost...v Praze se dá sehnat i za 2500 - 3000 plavání...většinou tak za ty 3000 a mě to je celkem jedno...stejně budu muset jezdit všude daleko...co sem tak koukala tak u nás stejně poblíž nic není..takže já se vám přizpůsobím:slight_smile:

No já sem si říkala že leda toho udělat víc...ale to zase co pak s tím? já to nemám do čeho zamrazit...musím koupit nějaký kelímky nebo tak něco...nemáte někdo nějakou radu do čeho by se dalo zamrazit papání pro Štěpulu? a co s tím pak...jak to rozmrazovat? v mikrovlnce se mi moc nechce a když to vyndám tak než se to rozmrazí....no to abych to vyndala dycky den předem...to je šlamastika...
18. led 2010 v 16:20  • Odpověz
jani, u nás vrtali celý minulý týždeň, našťastie mi to malú nezobudilo, ale sama nechápem ako je to možné, že to prespala...

miši, zouinka :dizzy_face: a čo ten druhý zúbok??? stále nič, to bude fakt prvé mimčo čo budem poznať s jendým zubkom ??? :sweat_smile:

kači NEMIXUJ - opäť rôzne názory, no i na nete je (AJ) že nemixovať a ja zo skúseností hovorím nemixovaaaať, len popučiť vidličkou. Ja nakrájam na kolečka, uvarím a popučím. trošku vody z vývaru pridám a mňam - a rovnako aj všetko ostatné - zemiak, karfiol, brokolicu, banán (ten bez vody :dizzy_face: )
18. led 2010 v 16:21  • Odpověz
gábi zamrazit můžeš do skleniček od přesnídávek, nebo v tescu mají takový malý kelímky
18. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Jaji ale mě v tom zůstávají kousky...nejde mi to rozmačkat...a pak se tím Štěpula dáví...dneska jak sem mu dala tu kupovanou mrkvičku a byla pěkně rozmixovaná tak mu jela jedna báseň ale mojí plival a dávil se těma kouskama a nechtěl to jíst....tak co s tím?
18. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Miso moc pekne :slight_smile:

Zanetko tak nova kolekce je stejna jako lonska jen ma par barev navic tak bud rada :slight_smile: pristup hruza no

Luci ja kdyz spi musim chodit po spickach ani v papucich nemuzu jit :slight_smile:

jsem sezrala 3/4 cokolady Milky at mam pevne nervy, kristynka uz je vzhuru a hraje si se svetluskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 16:24  • Odpověz
waci krásně se směje :slight_smile:

Gábi taky mi to přijde dost, taky myslím, že to je všude kolem 3 tisíc. Ještě pokoukám :slight_smile: Jinak to papů klidně do skleniček od jogurtu nebo do těch od Aventu. Pak asi ohřát ve vroucí vodě,ne? Já nevím, tohle jsem ještě neřešila, tak bohužel nemůžu pomoc :(

Jaji to je právě ono, každý řekne něco jiného. :slight_smile: Lůca ale musí mít fakt kaši, jinak se dusí. To bude mít po mně. :sweat_smile:
18. led 2010 v 16:25  • Odpověz
gabika, maťovi som mrazila do flaštičiek od detskej výživy (presnídavka) a teraz som laurinke akurát dnes prvý krát zamrazila a to do takých malinkých tejglíkov čo som v tescu za par korunb kupila na mrazenú jahodovú dreň - pôvodne :grinning: . A rozmraziť, stačí to ráno vybrať a ak zabudneš, tak pod teplou vodou....alebo v takom ohrievači čo sa chystám kúpiť...
18. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Jani a co to spaní, zkoušela jsi něco z těch rad? Já třeba přišla na to, že Lůca musí usínat položená na zavinovačce. Ona si jí cumlá, hraje si s ní a do 3 minut spí. Jak jí nemá u sebe, tak usíná špatně.
18. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Jinak tady se taky sesunuje sníh ze střech a to jsou rány jak z děla. To ještě někoho zmrzačí ............
18. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdu krmit hladovou zvěř :slight_smile:
18. led 2010 v 16:34  • Odpověz
žanetko pořád máme jen kousek jednoho venku.

ale sousedka od mamky má mimčo a to má jen jeden zub dole a další mu zatím vůbec neroste
a my máme je fak kousínek a n ějak se mu nechce ven :frowning2:
18. led 2010 v 16:37  • Odpověz
gabi, kači, to je blbé keď sa dávia. A gabika, prečo tá domáca mrkvička nejde potlačiť - nechápem, veď tá by mala byť jemnejšia a lepšia :confused:
no je fakt, že ja som to zo začiatku tlačila, a mačkala, a tlačila a mačkala čo to išlo... a teraz už len šup šup pomačkám a malá láduje.

Kači, ja len že to bol fakt horor, ako to mimčo - čo som poznala ani ako ročné nechcelo a nevedelo papať iné ako mixované - jasnačka že tak nemusí dopadnúť lucinka, no ale ak si na to zvykne - odvyká si horšie. Ale dáviť ju zas fakt nemôžeš nechať :fearful: .

Ja by som to skúsila ešte predsa len tou vidličkou viac potlačiť a trošku viac s vývarom zriediť...
18. led 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
Babenky,asi ma porazí...volal mi Libi,nech zistím,kedy platil 50tis.Kč na doplatok na ten dom,čo ideme kupovať,že mu volali z tej firmy,že im ich ešte neposlal???!!!!a pritom sme ich platili...no a zistili sme,že tie domy,čo budeme mať aj my jeden z nich,predáva realitka a Libi to poslal realitke,ale mal to zaplatiť priamo majiteľovi,nie realitke...majiteľ mu povedal,že platby medzi ním a tou realitkou neprebiehajú...ježiš,čo teraz budeme robiť...dnes musím poslať majiteľovi tých 50tis.Kč...Libi už volal na tú realitku,ale čo,ak ich nevrátia?pokiaĺ viem,tak to možu povedať tak,že ich poslal dobrovoľne...viem,že som už o niečom takom počula,ak pošlete niekam omylom peniaze,a nechce ich dotyčný vrátiť,tak to nie je vymahateľné...potom sice sa to dá riešiť cez banku a može to zobrať na seba,že peniaze vráti a bude si to sama vymáhať od toho,komu to omylom prišlo...ale...no mi je z toho zle...ma asi porazí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Lucí tak to je mazec na to se nedá nic říct, snad jen že to dobře dopadne. Určitě to dobře dopadne.
18. led 2010 v 16:45  • Odpověz
luci, si si istá že si dobre počula??? mne sa zdá práve opačne že som počula - ak ti prídu na účet prachy o ktorých nevieš čo sú zač, tak je tvojou povinnosťou to oznámiť, ináč by to bolo neoprávnené obohatenie tuším -- tak nejak to nazvali....
no držím palce aby nbebol problém s ich vrátením...
18. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Kaci zkousela jsem to ale pres den to nejde ona spinka pres den jen v zavinovacce, ale jakmile ji polozim a treba omylem do ni drbnu tak hned oci jak baterky a zacne se prohybat jako luk a je po uspavani :frowning2:

vecer spinka v spacacku, diky bohu ze ho mam.

luci dej si cokoladu kdyz panaka nemuzes :confused: doufam ze realitka bude solidni
18. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Luci to je mazec..no ale tak snad nebudou takový svině aby to nevrátili...to snad musí ne...co to je za realitku?

Kačí a Jají no já taky nevím co dělat když se tím dáví...zkusím to ještě s tím struhadlem a když ani tak to nepůjde tak budu mixovat no...aspoň ze začátku než si zvykne...je to kluk šikovnej tak on bude papat hezky...mám hlavně radost že mu to chutná a že to neplive ven:slight_smile:
18. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
No asi ma z toho fakt porazí...neajk proste omylom mal Libi pred sebou zložku od realitky a zadal platbu na nich...ale keďže to kupujeme priamo od majiteľa,tak platiť musíme všetko jemu...na začiatok to má byť 200tis.Kč,150tis.Kč už majú,ale tých 50tis.Kč...
Žanetka,no tak realitka si može všeličo vymyslieť,lebo sme boli s ňou v kontakte,je to trochu viac zložitejšie...aj Libimu sa to stalo,že jedna pani mu poslala nejaké peniaze a on nejako nevedel,že mu niečo také prišlo(to je klasika,keď má človek viac peňazí na účte,tak si nejakú menšiu čiastku nevšimne),vláčili ho po policajtoch a pod.,takže realitka si to ani nevšimla,keď im chodí na účet o mnoho väčšie peniaze...teraz,keď o tom vedia,nemusia ich vrátiť,ak by ich nevrátili,dá sa to skúsiť riešiť cez banku,alebo potom až cez súd...a to by teda trvalo a tie poplatky za súd a pod...no modlím sa,aby to vrátili...je to fakt v prdeli!!!!!máme smolu na entú!!!!!
18. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
čo sa týka toho papania...tak ani Samkovi nevadia väčšie kúsky,segra mu uvarila ten zemiak s mrkvou,rozpučila,trochu pomixovala a v pohode. No ale keď sa niektoré mimi pri takej strave dusí,tak nie je iná možnosť,ako naozaj dávať to v poriadnej kaši a bez kúskov...

Mišik,Zouinka je vysmiate slniečko :wink:

Gábi,nestrúhaj to,skús mrkvu uvariť vo väčších kusov,napr.len rozdeĺ na polovicu a potom pomixuj,možno to pojde lepšie...
18. led 2010 v 17:02  • Odpověz
no já ještě uvidím co s tím vyvedu...holky a jak dlouho tumrkev vaříte?
18. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Luci moje rada je to z nich nejdřív zkusit dostat po dobrým...jakože...my sme vám omylem poslali peníze...budete tak hodní a vrátíte nám je...a když to nebude fungovat...tak potom přes banku no...noboj dobře to dopadne :wink: ještě že to nebyl třeba milion...to už bych i brečela s tebou...ale tohle určitě vrátěj :wink:
18. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Luci to je teda blbý, ale oni mají povinnost to vrátit. To je prostě ze zákona daná věc. Ale jak píšeš, můžou se cukat a pak se to řeší přes soudy a to je na prd. Tak držím palečky.

Já to malé taky budu ze začátku jen mačkat, ale jestli je tím bude dusit jako když jsem to minule zkoušela, tak holt budu mixovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:Máma říkala, že já na tohle byla taky nemožná, že jsem se vším dávila a všechno mi musela dělat na kaši. .....................

Jani tak to je blbý, že se takhle budí. Já teda taky nemůžu dělat rámus, ale můžu tak nějak normálně fungovat. Ale v noci ti spí krásně, to zase Lůca se pořád budí po 3 hodinách.
18. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Ježíš Kačí Lůca ti pořád tak vstává v noci? kde sou ty moudré poučky z knížek že děti od 4. měsíce spí celou noc???????
Štěpán teda většinou v 20h zalehne a spí do půl sedmý...ale zase toho moc nenaspí přes den...to dá tak 2x půl hodinku...
18. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Gábi já myslím, že než hlad jí budí spíš touha po mně. Ale když už jsem jí naučila spát v postýlce, tak jí naučím i spát beze mě :slight_smile: Je to o nervech :slight_smile: Ale to první spaní si občas prodlouží a spí i těch 5 hodin. Štěpánek je vzácné dítě, važ si ho :wink:
18. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Kaci no spi krasne prvni spanek to zvladne i 8h ale jak kdy obcas ji to taky nevyjde a po 5h je vzhuru ale za to vstavam kolem 5 az 6h rano :slight_smile:

booze dite mi rve zrovna jsem si sedla a to sedi na zidly vedle me
18. led 2010 v 17:23  • Odpověz
To jo to já si toho vážím že tak hezky spí...ale i tak si někdy připadám jak hrozná matka...vy ste aspoň odolný...a já kdykoli je nějakej protivnej tak šílím, protože na to nejsem zvyklá...takže já si někdy přeju aby mi ho třeba někdo pohlídal když už nemůžu poslouchat to kňourání...ale to on kňourá třeba jen druhej den...ale sem z toho na nerva protože to normálně nedělá...kdybych byla otrkaná jako vy...tak bych byla taky tak dobrá máma jako vy a nestěžovala bych si...ach jo...někdy bych si fakt nafackovala...mám tak milionový dítě a ještě si někdy stěžuju že má svůj den a kňourá :unamused:
18. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.